PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : jucilei



jucilei
04-07-2012, 06:10 PM
* Your Battle.Net nickname:jucilei
* Game name:arXXX
* Admin name:kagouras21
* Reason:manners
* Time of event:προς στο τελος.
* Further details:παιδια γενικα ειχα κουραστει συνολικα απτο θεμα mh κ στα προηγουμενα 1-2 games υπηρχαν πολλα υποπτα πραματα, κ ημουν λιγο στην τσιτα...αυτο ειναι ολο...κ παλι ομως δεν παρεκτραπηκα τοσο ασχημα κ νομιζω οτι στα περιπου 500 games που εχω παιξει, δεν εχω δωσει δικαιωμα με ασχημα manners σε καμια περιπτωση..γενικα ειμαι cool τυπακι κ κανω πλακα αλλα στα ορια της καζουρας παντα, γιατι πανω απολα ειναι ενα game..στο συγκεκριμενο game ανεβηκαν ισως λιγακι οι τονοι αλλα δεν εγινε με σκοπο να εκνευρισω κ να προσβαλλω κανεναν..γνωριζω τα rules κ δεν θα ρισκαρα να φαω ban για ενα χαμενο game..τ replay δεν δυστυχως δεν μπορω να βρω..ανεβαστε τα logs να σας εξηγησω τι ακριβως εχει γινει..

guldanshaman
04-07-2012, 08:44 PM
Έχεις 2 ημέρες διορία για να επικοινωνήσεις με το διαχειριστή για να μας πει την άποψη του επί του θέματος.Αυτό θα γίνει είτε βρίσκοντας τον στο bnet είτε αφήνοντας του μήνυμα στη προσωπική του σελίδα στο forum.

kagouras21.
05-07-2012, 12:45 AM
τραγικά μάννερς από τον τύπο με απειλούσε και σε wisp για demote το παιδάκι -1 στο unban request!

respectious
05-07-2012, 02:27 AM
τραγικά μάννερς από τον τύπο με απειλούσε και σε wisp για demote το παιδάκι -1 στο unban request!

no ss no party....
btw me ton jucilei exw paiksei k aksizei ena unban mono k mono apo to 99% asr se 500 sxedon games..
<@DA-Bot> -> [Eleos]: [jucilei]: Forum: [jucilei] Games: [465] ALT: [8.12s] ASR: [99%] Rated games: [352] Score: [1307.92] Rank: [778] First game: [2011-04-05] Last game: [2012-07-03] Play time: [1wk 5ds 5hrs 13mins ] Gold: [3603]

kagouras21.
05-07-2012, 04:05 AM
no ss no party....
btw me ton jucilei exw paiksei k aksizei ena unban mono k mono apo to 99% asr se 500 sxedon games..
<@DA-Bot> -> [Eleos]: [jucilei]: Forum: [jucilei] Games: [465] ALT: [8.12s] ASR: [99%] Rated games: [352] Score: [1307.92] Rank: [778] First game: [2011-04-05] Last game: [2012-07-03] Play time: [1wk 5ds 5hrs 13mins ] Gold: [3603]

sou eipe kaneis oti eimai upoxreomenos na kratisw ss i to replay epidh ton ekana ban gia manners? Autos gia mena einai upoxreomenos na ta exei auta egw eipa oti evrize synexeia sto all kai elege sunexeia mhers meta apo 4 mute pou ton ekana sunexize to 99% stay rate kai ta games tou den mou lene kati oute an einai filos sou epishs. Meta to ban pou ekana me apeilouse me wisp kai den kratisa to ss i apopsi mou kurie oxi_pali_ban_re einai -1 giati kserw kalutera apo sena pou den eisoun sto game ti egine.

kagouras21.
05-07-2012, 04:22 AM
* Your Battle.Net nickname:jucilei
* Game name:arXXX
* Admin name:kagouras21
* Reason:manners
* Time of event:προς στο τελος.
* Further details:παιδια γενικα ειχα κουραστει συνολικα απτο θεμα mh κ στα προηγουμενα 1-2 games υπηρχαν πολλα υποπτα πραματα, κ ημουν λιγο στην τσιτα...αυτο ειναι ολο...κ παλι ομως δεν παρεκτραπηκα τοσο ασχημα κ νομιζω οτι στα περιπου 500 games που εχω παιξει, δεν εχω δωσει δικαιωμα με ασχημα manners σε καμια περιπτωση..γενικα ειμαι cool τυπακι κ κανω πλακα αλλα στα ορια της καζουρας παντα, γιατι πανω απολα ειναι ενα game..στο συγκεκριμενο game ανεβηκαν ισως λιγακι οι τονοι αλλα δεν εγινε με σκοπο να εκνευρισω κ να προσβαλλω κανεναν..γνωριζω τα rules κ δεν θα ρισκαρα να φαω ban για ενα χαμενο game..τ replay δεν δυστυχως δεν μπορω να βρω..ανεβαστε τα logs να σας εξηγησω τι ακριβως εχει γινει..

το δεν έχω δώσει δικαιώματα για bad manners είναι αστείο διότι με βάση αυτά άλλο μου δείχνεις http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=73934 unban request για manners 2ro http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=77187 unban request για afk
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=124149 unban request για manners
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=130830 unban request για afk
για 500 παιχνίδια μήπως έχεις κάνει αρκετά unban request?

guldanshaman
05-07-2012, 01:42 PM
GAME: AR7948] (39:56) [All] [jucilei]: mono me mh mporeis mwrh aderfw?

Γι αυτό εδώ έφαγες το ban + ότι έχεις φάει 2 mutes για spam στο all kαι δεν λες να συνετιστείς.Φυσικά θα δεχτείς ποινή η οποία είναι η εξής:

Τimeban 5 days

Solved

Topic Closed

Αν ξαναδώ manners flamming trolling από σένα σε game και δεχτείς αποκλεισμό και κάνεις request, θα το στείλω rejected.