PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : banned)name



Techies_White.
16-07-2012, 02:39 PM
Accused Battle.Net account: banned)name
Your battlet.net Account: techies_white
Game name: .....
Abused rule: bad manners, eironikos + kick
Time of event: sto 42-43
Further details: Se olo to game ironikos admin... sinexia sxoliaze tous alous
Sto 43 leei tin ekfrasi "Ton xristo sas gamo" tou dino mute....meta bgazi to mute kai ironevete ton kanw ban
meta o player/admin pige kai me ekane kick afou proto apilouse sinexos se oli tin diarkia tou game "Kai episis eipe tin ekgrasi oti einai admin 2 xronia kai kati allo"'

me ekane ban kick dioti ton ekana ban epidi ebrise xristo
[Eleos]: [techies_white] was banned by [Banned)Name] on 2012-07-16 (AP4192) because: [e-penis] [PERMANENT]

kitaxte edw....Nice Pados

17:11 [Allies] Banned)Name: malakia re
27:13 [Allies] Banned)Name: gia tipota den eiste malakes
27:37 [Allies] Banned)Name: PAME
27:39 [Allies] Banned)Name: MIA FORA MA7I
27:41 [Allies] Banned)Name: GAMW THN TRELA M
43:49 [Allies] Banned)Name: TON XRISTO SAS
43:49 [Allies] Banned)Name: GAMW

Iwin_YOUkid.
16-07-2012, 02:48 PM
χαχαχα 2-3?? ποσο εισαι σοβαρα αλλη φορα αδελφε οταν θα εχεις καποιο προβλημα να καθεσαι και να το συΖητας γι'αυτο εγινες ουτος η αλλος admin οχι για να αποφασηΖεις μονος σου και να κανεις αβερτα mute.. εγω ειχα πει "DEN NIWTHETE TON XRISTO SAS"(enter) και μετα απο κατω στο chat λεω το "GAMW" τωρα εσυ αμα καταλαβες οτι εβρισα χριστο δεν φταιω εγω απο μονος σου επαιρνες πρωτοβουλιες ... επισης εδω δεν εισαι για να μας δειχνεις αμα εχεις μεγαλυτερα @@ απο τους αλλους admin/user οκ? αφηνω να κρινουν οι αρμοδιοι τωρα για την παρεξηγηση τι πρεπει να γινει.!

Its_Time_For_FF
16-07-2012, 02:49 PM
demote. εσυ να ξερεις δεν θα παρεις warn για Mute μιας και εβρισε...


χαχαχα 2-3?? ποσο εισαι σοβαρα αλλη φορα αδελφε οταν θα εχεις καποιο προβλημα να καθεσαι και να το συΖητας γι'αυτο εγινες ουτος η αλλος admin οχι για να αποφασηΖεις μονος σου και να κανεις αβερτα mute.. εγω ειχα πει "DEN NIWTHETE TON XRISTO SAS"(enter) και μετα απο κατω στο chat λεω το "GAMW" τωρα εσυ αμα καταλαβες οτι εβρισα χριστο δεν φταιω εγω απο μονος σου επαιρνες πρωτοβουλιες ... επισης εδω δεν εισαι για να μας δειχνεις αμα εχεις μεγαλυτερα @@ απο τους αλλους admin/user οκ? αφηνω να κρινουν οι αρμοδιοι τωρα για την παρεξηγηση τι πρεπει να γινει.!

ο λογος που kickares ποιος ειναι?

Banned)AcC
16-07-2012, 02:56 PM
καλησπερα εγω με τον banned)name ημαστε ρεαλ φριεντ και σε αυτη τη φαση καθομασταν διπλα διπλα... δεν εννουσε πως εβριΖε τον χριστο αλλα ηταν 2 τελειως διαφορετικες προτασεις... τωρα ο αλλος καταλαβε αλλιως γι'αυτο εκανε και mute ban και εκτος οτι τον απειλουσε κιολας πουλουσε και τρελα... ο banned)name δεν ειχε καμια ορεξη να μαλωνει τωρα το παιδι και μπηκε αυτος ο κομπλεξικος και ελεγε τα δικα του ουτε καν εκατσε να το συΖητηση μαΖι του απλα εκανε mute και ban αντε βγαλτε συμπερασμα

Techies_White.
16-07-2012, 02:57 PM
χαχαχα 2-3?? ποσο εισαι σοβαρα αλλη φορα αδελφε οταν θα εχεις καποιο προβλημα να καθεσαι και να το συΖητας γι'αυτο εγινες ουτος η αλλος admin οχι για να αποφασηΖεις μονος σου και να κανεις αβερτα mute.. εγω ειχα πει "DEN NIWTHETE TON XRISTO SAS"(enter) και μετα απο κατω στο chat λεω το "GAMW" τωρα εσυ αμα καταλαβες οτι εβρισα χριστο δεν φταιω εγω απο μονος σου επαιρνες πρωτοβουλιες ... επισης εδω δεν εισαι για να μας δειχνεις αμα εχεις μεγαλυτερα @@ απο τους αλλους admin/user οκ? αφηνω να κρινουν οι αρμοδιοι τωρα για την παρεξηγηση τι πρεπει να γινει.!

Apo ton tropo pou milas fenete file mou oti petradizis...

lipon se olh tin diarkia tou game den borousa na se kanw kala den se ekana mute lew asto to paidi einai nebriko...
1-2-3-4-5-6 poso na adeksw......se kanw mute stin arxi kai bgazis to mute.... ti simeni auto????Kataxrisi eksousias....
dld ti 8elw na pw ...ekanes tin blakia sou se kanw mute kai to afinw na perasi etc...kai kanis unmute sto neauto sou san na min egine tpt more.....Oreos eisai
episis den to egrapses se mia olokliromeni sira me auto pou pas na dikiologi8is alla se 3 paragrafous....Gia skepsou ligo sto mialo sou ama sou elega egw

Den nio8iete

TON XRISTO SAS

GAMW

diaforetiko fenete se 3 paragrafous kai diaforetiko fenete se mia eniea protasi....
Opote den boris na ]milas gia blakies.... AN exw adiko se auto pou grafo se paragrafous i se mia enniea ekfrasi na mou to pi kapios pragmatika na kserw

Gossystyle
16-07-2012, 03:00 PM
43:49 [Allies] Banned)Name: TON XRISTO SAS
43:49 [Allies] Banned)Name: GAMW
41:44 [Allies] Banned)Name (Invoker): GIATI
41:46 [Allies] Banned)Name (Invoker): DEN NIWTHETE
41:47 [Allies] Banned)Name (Invoker): TON XRISTO SAS
41:48 [Allies] Banned)Name (Invoker): GAMW
41:49 [Allies] Banned)Name (Invoker): PEITE M
vale olo to log k oxi mono auto pou thes..



ο λογος που kickares ποιος ειναι?
apo ligo pou eida to chat logs kaneis dn ekane kick..mono mutes eginan k ban

Its_Time_For_FF
16-07-2012, 03:04 PM
καλησπερα εγω με τον banned)name ημαστε ρεαλ φριεντ και σε αυτη τη φαση καθομασταν διπλα διπλα... δεν εννουσε πως εβριΖε τον χριστο αλλα ηταν 2 τελειως διαφορετικες προτασεις... τωρα ο αλλος καταλαβε αλλιως γι'αυτο εκανε και mute ban και εκτος οτι τον απειλουσε κιολας πουλουσε και τρελα... ο banned)name δεν ειχε καμια ορεξη να μαλωνει τωρα το παιδι και μπηκε αυτος ο κομπλεξικος και ελεγε τα δικα του ουτε καν εκατσε να το συΖητηση μαΖι του απλα εκανε mute και ban αντε βγαλτε συμπερασμα


χαχαχα 2-3?? ποσο εισαι σοβαρα αλλη φορα αδελφε οταν θα εχεις καποιο προβλημα να καθεσαι και να το συΖητας γι'αυτο εγινες ουτος η αλλος admin οχι για να αποφασηΖεις μονος σου και να κανεις αβερτα mute.. εγω ειχα πει "DEN


απο ποτε συζηταμε με τον αλλο για το αν θα δωσουμε ή οχι ban?!?!


41:44 [Allies] Banned)Name (Invoker): GIATI
41:46 [Allies] Banned)Name (Invoker): DEN NIWTHETE
41:47 [Allies] Banned)Name (Invoker): TON XRISTO SAS
41:48 [Allies] Banned)Name (Invoker): GAMW
41:49 [Allies] Banned)Name (Invoker): PEITE M
vale olo to log k oxi mono auto pou thes..

και ολο το log να βαλει, παλι manners ειναι. και εγω manners θα το επερνα και εννοειτε ban

Iwin_YOUkid.
16-07-2012, 03:07 PM
Apo ton tropo pou milas fenete file mou oti petradizis...

lipon se olh tin diarkia tou game den borousa na se kanw kala den se ekana mute lew asto to paidi einai nebriko...
1-2-3-4-5-6 poso na adeksw......se kanw mute stin arxi kai bgazis to mute.... ti simeni auto????Kataxrisi eksousias....
dld ti 8elw na pw ...ekanes tin blakia sou se kanw mute kai to afinw na perasi etc...kai kanis unmute sto neauto sou san na min egine tpt more.....Oreos eisai
episis den to egrapses se mia olokliromeni sira me auto pou pas na dikiologi8is alla se 3 paragrafous....Gia skepsou ligo sto mialo sou ama sou elega egw

Den nio8iete

TON XRISTO SAS

GAMW

diaforetiko fenete se 3 paragrafous kai diaforetiko fenete se mia eniea protasi....
Opote den boris na ]milas gia blakies.... AN exw adiko se auto pou grafo se paragrafous i se mia enniea ekfrasi na mou to pi kapios pragmatika na kserw

ρε αδελφε την παλευεις???? ανεβασε ολο το chat να δει ο κοσμος και ασε τα αποσπασμα τα 1η προταση"DEN NIWTHETE TON XRISTO SAS"και μετα απο κατω εγραψα ξεχωριστα το γαμω σκετο μονο του ΠΩΣ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ αμα ηθελα να βρισω τον χριστο γιατι να μην ελεγα στα ισα? με την μια και να ηθελα να το κανω περιπλοκο ο κομπλεξισμος σας πραγματικα δεν εχει ορια ρε μαγκες 1 game λεμε να παιξουμε και ψαχνεστε συνεχεια και εκτος απο αυτο προσπαθουσα να σου εξηγησω τι ηθελα να πω και εσυ μου ελεγες οχι ελα φο

AxaristiA.
16-07-2012, 03:08 PM
43:49 [Allies] Banned)Name: TON XRISTO SAS
43:49 [Allies] Banned)Name: GAMW

Oso kai an den thelw na to pistepsw oti evrises den mporw na kanw alliws...Giati allo na to peis me 3-4 sec diafora px 43:20 ton xristo sas , 43:25:gamw Kai allo tin idia stigmi kai ta duo.As elpisoume ta staff na einai epoikis mazi sou ^^


P.s. Exw na proshesw Oti einai prwti fora pou ton vlepw na bgenei ektos eautou,giati einai genika poli iremos kai den pareksigiete..(Alla exw na pai3w mazi tou peripou 3 mines an exei allaksei kati den 3erw,as elpisw oxi kai oti itan mia stigmi adinamias)

Iwin_YOUkid.
16-07-2012, 03:11 PM
[QUOTE=its_time_for_ff;917104]απο ποτε συζηταμε με τον αλλο για το αν θα δωσουμε ή οχι ban?!?!
ρε φιλε τι απο ποτε συζηταμε με τον αλλον απο την στιγμη που εγω προσπαθω να του πω πως εχει καταλαβει λαθος και αυτος δεν με ακουει τι πρεπει να γινει να κανεις αυτος mute εγω unmute μετα αυτος ban εγω ban και να πηγαινει ετσι? τι σοι κοινωνικα ατομα ειστε εδω.. ολοι σας αλλα οταν ειναι για να γινεται admin ολοι γραφετε "η επικοινωνια μου με τα αλλα ατομα ειναι μια χαρα το ενα το αλλο" πραγματικα με καρκινιαζετε ρε παιδια χωρις λογο

Its_Time_For_FF
16-07-2012, 03:13 PM
απο ποτε συζηταμε με τον αλλο για το αν θα δωσουμε ή οχι ban?!?!
ρε φιλε τι απο ποτε συζηταμε με τον αλλον απο την στιγμη που εγω προσπαθω να του πω πως εχει καταλαβει λαθος και αυτος δεν με ακουει τι πρεπει να γινει να κανεις αυτος mute εγω unmute μετα αυτος ban εγω ban και να πηγαινει ετσι? τι σοι κοινωνικα ατομα ειστε εδω.. ολοι σας αλλα οταν ειναι για να γινεται admin ολοι γραφετε "η επικοινωνια μου με τα αλλα ατομα ειναι μια χαρα το ενα το αλλο" πραγματικα με καρκινιαζετε ρε παιδια χωρις λογο

εσυ καλυτερος με kick ban? xa0x0a0xa0x0a0xa0x0ax0a0xa0x
μου εφτιαξες την μερα

DeathStroke
16-07-2012, 03:25 PM
Υπερβολικό το ban τον admin Techies_White. όπως και η συμπεριφορά του άλλου admin Banned)Name, με λίγα λόγια, θα πρότεινα το demote και τών δύο σας για τους εξής λόγους

Techies_White¨1) υπερβολικό ban
2) πρώτα ηρέμεις το game και μέτα κανεις mute!
Banned)Name ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ

ΣΥυμπεράσματικα demote και οι 2 είσαστε δεν κάνετε ώς άτομα να έχετε admin rights αν δεν μπορείτε να ελέγξετε τον εαυτό σας

Iwin_YOUkid.
16-07-2012, 03:28 PM
Υπερβολικό το ban τον admin Techies_White. όπως και η συμπεριφορά του άλλου admin Banned)Name, με λίγα λόγια, θα πρότεινα το demote και τών δύο σας για τους εξής λόγους

Techies_White¨1) υπερβολικό ban
2) πρώτα ηρέμεις το game και μέτα κανεις mute!
Banned)Name ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ

ΣΥυμπεράσματικα demote και οι 2 είσαστε δεν κάνετε ώς άτομα να έχετε admin rights αν δεν μπορείτε να ελέγξετε τον εαυτό σας

πιστευεις πως εδω και ποσο καιρο που ειμαι admin εχω απασχοληση ξανα το forum με κατι τετοιο?ρε φιλε εγω μπαινω game και απλα παιζω δεν με νοιαζει τιποτα αλλο τωρα ομως αμα εγω ειμαι σε μια δυσκολη φαση του game και προσπαθω να του εξηγησω οτι το πηρε αλλιως και αυτος να με κανει mute και ban τι ανταποκριση θελεις να εχει?για πες μου τελος παντων τι να πω αμα ειναι για demote η ολη φαση δεν εχω κανενα προβλημα γιατι θα το αξιζω..~!

electro
16-07-2012, 03:53 PM
Oi apopseis akoustikan.Closed ews otou eksetastei.

G.ViruS
16-07-2012, 08:47 PM
41:44 [Allies] Banned)Name (Invoker): GIATI
41:46 [Allies] Banned)Name (Invoker): DEN NIWTHETE
41:47 [Allies] Banned)Name (Invoker): TON XRISTO SAS
41:48 [Allies] Banned)Name (Invoker): GAMW
41:49 [Allies] Banned)Name (Invoker): PEITE M



42:28 [All] DA-SHEPHERD: Player [Banned)Name] was unmuted by player [Banned)Name].



[Mon Jul 16 12:34:42 2012] [GAME: AP4192] deleting player [teChiEs_WhItE]: was kicked by player [Banned)Name]

[Mon Jul 16 12:34:48 2012] [GAME: AP4192] (50:29) [Allies:0] [Banned)Name]: !ban techies e-penis
[Mon Jul 16 12:34:48 2012] [GAME: AP4192] admin [Banned)Name] sent command [ban] with payload [techies e-penis]
[Mon Jul 16 12:34:48 2012] [GAME: AP4192] [Local]: Player [teChiEs_WhItE] was banned by player [Banned)Name] on server [europe.battle.net].

Banned)Name Demoted+Ban

teChiEs_WhItE Unbanned

Να δείς εγώ τι e-penis έχω με αυτά που βλέπω.
¨Ενα Game δεν μπορείτε να παίξετε ήρεμα.

Abuse : Solved
Topic : Closed