PDA

View Full Version : Music Industry Eposed|Illuminati



ETS.LuNaCy
19-07-2012, 01:55 PM
http://www.youtube.com/watch?v=DikoLMfnEgE
11 parts. Απ'το ένα πας στο άλλο. Με λίγη τύχη βρίσκεις και ελληνικούς υπότιτλους.
Όποιος τα δει όλα μπορεί να μας πει καμιά εντύπωση.

bEy0nDAnApIr0S
19-07-2012, 01:58 PM
Τα εχω δει.
Δεν έχεις σκεφτεί ότι απλα το κάνουν οι καλλιτέχνες για να προκαλέσουν χαζα παιδάκια;
Επίσης άμα αυτο το "τάγμα" ήταν τόσο μυστικό, πως το ξέρουμε εγω και εσυ;

ETS.LuNaCy
19-07-2012, 02:00 PM
Δεν τα πολύ πιστεύω αυτά με τους δαίμονες κλπ γιατί δεν πιστεύω στο θεό αλλά για το ότι η βιομηχανία τους εκμεταλλεύεται είμαι 100% σίγουρος. Όπως και ότι αυτά που έγιναν με tupac, dmx, michael jackson μόνο τυχαία δεν ήταν.

bEy0nDAnApIr0S
19-07-2012, 02:04 PM
Γιατι που είναι το παράξενο;
Άμα δηλαδη εγω διαβάσω μια αρχαία προφητεία των ομπα-τσουμπα και πάω και την κάνω πραγματικότητα σημαίνει ότι η προφητεία ήταν σωστή, ή ότι εγω δεν εχω τι να κάνω στον ελεύθερο χρόνο μου;

Hellas|George
19-07-2012, 02:23 PM
Exw dei to full video p to bgalane apo to youtube p kratouse 1 kai misi wra kai ok elege polla kai tha exoun to logw tous na mas afhnoun na kseroume stoixeia tous

DaRkShInEsS
19-07-2012, 02:25 PM
Πιστευω πραγματικα πως υπαρχει κατι/καποιος πισω απ'αυτα τα θεματα , και δεν ειναι καθολου τυχαια.

Το αλλο το ειδατε ? Πιασανε εναν ανδρα διπλα απο τον οδηγο(αυτοκινητου) του Πάπα μετα απο μεγαλη ερευνα και παρακολουθηση απο τις μυστικες υπηρεσιες της Ρωσιας , καταλαβαν πως ειναι illuminati , τον πηραν στις φυλακες και μετα απο μια μερα εξαφανιστικε...Ποιος αραγε να εβαλε το χερακι του ?...

Sec.Chance
19-07-2012, 02:35 PM
http://www.youtube.com/watch?v=H-KPAbeBS5A

Hellas|George
19-07-2012, 02:36 PM
http://www.youtube.com/watch?v=H-KPAbeBS5A

CHECK MY SPOILER SIGNATURE EKEI THA TO BREIS/BREITE TO EIXA EKEI PERA EDW KAI POSOUS MINES

Sec.Chance
19-07-2012, 02:40 PM
CHECK MY SPOILER SIGNATURE EKEI THA TO BREIS/BREITE TO EIXA EKEI PERA EDW KAI POSOUS MINES

why caps? kai ego to kserw edw kai kati mines ... egw lew oti oi anonymous einai sigkrotima kai theloun na bgoun sta charts ekmetaleuomenoi tin katastasi pou epikratei

bEy0nDAnApIr0S
19-07-2012, 02:41 PM
Πιστευω πραγματικα πως υπαρχει κατι/καποιος πισω απ'αυτα τα θεματα , και δεν ειναι καθολου τυχαια.

Το αλλο το ειδατε ? Πιασανε εναν ανδρα διπλα απο τον οδηγο(αυτοκινητου) του Πάπα μετα απο μεγαλη ερευνα και παρακολουθηση απο τις μυστικες υπηρεσιες της Ρωσιας , καταλαβαν πως ειναι illuminati , τον πηραν στις φυλακες και μετα απο μια μερα εξαφανιστικε...Ποιος αραγε να εβαλε το χερακι του ?...

Κάποιο link που να στηρίζει τα λεγόμενα σου;
Σίγουρα κάποιοι είναι απο πίσω, αλλα δεν νομίζω να είναι τόσο αφελείς που να στηρίζονται σε θεούς και δαίμονες.

Sec.Chance
19-07-2012, 02:44 PM
xwris plaka. ama eimoun o kiriarxos tou kosmou , tha entopiza poioi vazoun ta links , tha tous skotona , den tha afina kanenan na mathei tipota , tha ebgaza ta link ... ektos kai an .. ithela na kseroun h ektos kai an lene mpourdes gia merika views

ETS.LuNaCy
19-07-2012, 02:52 PM
Κάποιο link που να στηρίζει τα λεγόμενα σου;
Σίγουρα κάποιοι είναι απο πίσω, αλλα δεν νομίζω να είναι τόσο αφελείς που να στηρίζονται σε θεούς και δαίμονες.

Καλά ρε πρέπει να είσαι αφελής για να πιστεύεις σε θεούς? Δηλαδή τόσες χιλιάδες χρόνια, από την αρχαία Ελλάδα, μέχρι σήμερα (χριστιανισμός, μουσουλμανισμός κλπ) οι άνθρωποι ήταν αφελής. Οι συγκεκριμένοι ''μεγάλοι'' μπορεί να το πιστεύουν και να θέλουν να ελέγχουν τον κόσμο.

Εξάλλου δεν είναι καθόλου τυχαία τα σύμβολα τους που βρίσκονται παντού. Πάρε παράδειγμα το video clip της Rihanna - Umbrella.

bEy0nDAnApIr0S
19-07-2012, 02:56 PM
Καλά ρε πρέπει να είσαι αφελής για να πιστεύεις σε θεούς? Δηλαδή τόσες χιλιάδες χρόνια, από την αρχαία Ελλάδα, μέχρι σήμερα (χριστιανισμός, μουσουλμανισμός κλπ) οι άνθρωποι ήταν αφελής. Οι συγκεκριμένοι ''μεγάλοι'' μπορεί να το πιστεύουν και να θέλουν να ελέγχουν τον κόσμο.

Εξάλλου δεν είναι καθόλου τυχαία τα σύμβολα τους που βρίσκονται παντού. Πάρε παράδειγμα το video clip της Rihanna - Umbrella.

Η θρησκεία είναι κάτι προσωπικό και ορθώς θέτεις την ερώτηση.
Κατα την άποψη μου λοιπόν βλέποντας τη μια θρησκεία να καταρρέει μετα την άλλη, για ποιο λόγο να πιστέψω κάτι που δεν έχει αποδειχτεί;

DaRkShInEsS
19-07-2012, 03:14 PM
Κάποιο link που να στηρίζει τα λεγόμενα σου;
Σίγουρα κάποιοι είναι απο πίσω, αλλα δεν νομίζω να είναι τόσο αφελείς που να στηρίζονται σε θεούς και δαίμονες.

Ειδησεις σε ρωσικο καναλι , πιο link ρε?

DaRkShInEsS
19-07-2012, 03:19 PM
Η θρησκεία είναι κάτι προσωπικό και ορθώς θέτεις την ερώτηση.
Κατα την άποψη μου λοιπόν βλέποντας τη μια θρησκεία να καταρρέει μετα την άλλη, για ποιο λόγο να πιστέψω κάτι που δεν έχει αποδειχτεί;

Βλεποντας τη μια θρησκεια να καταρρεει μετα την αλλη ?
Η μονη θρησκεια που ξερω πως "και καλα" κατερρευσε ειναι η ειδωλολατρεια , που ακομα και τωρα πιστευουν πολλοι , ειδικα τριτοκοσμικες χωρες.

Hellas|George
19-07-2012, 03:21 PM
why caps? kai ego to kserw edw kai kati mines ... egw lew oti oi anonymous einai sigkrotima kai theloun na bgoun sta charts ekmetaleuomenoi tin katastasi pou epikratei

Soz aplws dn ithela na meinei aparatirito to post m :D soz an se peirakse...Oi anonymous to eixane pei kiolas oti dn eimaste edw gia na allaksoume to kosmo alla eimaste san kinima wste na dwsoume wthisi sto kosmo gia na ksesikwthei me tis plirofories pou fernoume sto fws

MoTiVaTeD
19-07-2012, 03:25 PM
Το χω δει πριν κανα χρονο 2-3 φορες ολο.

Ενδιαφερον ειναι.Εχω δει και μια σειρα arrivals λεγεται που ασχολειται με τετοια.Ψαξτε την στο youtube.

bEy0nDAnApIr0S
19-07-2012, 03:39 PM
Βλεποντας τη μια θρησκεια να καταρρεει μετα την αλλη ?
Η μονη θρησκεια που ξερω πως "και καλα" κατερρευσε ειναι η ειδωλολατρεια , που ακομα και τωρα πιστευουν πολλοι , ειδικα τριτοκοσμικες χωρες.

Οκ.
Ο καθένας έχει την άποψη του αλλα η είδωλο λατρεία δεν είναι μια θρησκεία, σε αυτήν περιέχονταν εκατοντάδες.

K[a]ne
19-07-2012, 05:15 PM
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100529224028/callofduty/images/8/82/Nuclear_Facepalm.jpg

DaRkShInEsS
19-07-2012, 06:34 PM
Οκ.
Ο καθένας έχει την άποψη του αλλα η είδωλο λατρεία δεν είναι μια θρησκεία, σε αυτήν περιέχονταν εκατοντάδες.

Η ειδωλολατρία όλων των αρχαίων λαών και μερικών συγχρόνων φυλών στην Αφρική, ανήκει στις φυσικές θρησκείες.
Wake up dude.

MoTiVaTeD
19-07-2012, 07:57 PM
ne;919969']http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100529224028/callofduty/images/8/82/Nuclear_Facepalm.jpg

Γραφικος :)

Sec.Chance
20-07-2012, 12:03 AM
Γραφικος :)

+1

Hellas|George
27-07-2012, 01:29 PM
Smr arxizei h teleti enarksis gia na doume an tha bgei pragmatikotita h karta twn Illuminati

SoUkSoU
27-07-2012, 03:06 PM
Εξάλλου δεν είναι καθόλου τυχαία τα σύμβολα τους που βρίσκονται παντού. Πάρε παράδειγμα το video clip της Rihanna - Umbrella.
Πάρε παράδειγμα το σήμα της αστυνομίας.

K[a]ne
27-07-2012, 05:42 PM
Smr arxizei h teleti enarksis gia na doume an tha bgei pragmatikotita h karta twn Illuminati

Τι θα γίνει; Τι θα γίνει; Θέλω να'μαι προετοιμασμένος!

teoman
27-07-2012, 05:54 PM
http://4.bp.blogspot.com/-ST1wUlDXNoY/T5PV_FPdtJI/AAAAAAAAAWk/ofXexzC5DFo/s1600/jackie-chan-wtf.png

Hellas|George
27-07-2012, 05:57 PM
ne;928128']Τι θα γίνει; Τι θα γίνει; Θέλω να'μαι προετοιμασμένος!

Den kserw pote tha ginei alla h karta leei stous Olympiakous tou Londinou tr an einai sthn enarksi kata thn diarkeia h sthn liksi dn kserw alla leei 3 h wra tr dn kserw pote

AECHFIEN
27-07-2012, 05:59 PM
Καλά ρε πρέπει να είσαι αφελής για να πιστεύεις σε θεούς? Δηλαδή τόσες χιλιάδες χρόνια, από την αρχαία Ελλάδα, μέχρι σήμερα (χριστιανισμός, μουσουλμανισμός κλπ) οι άνθρωποι ήταν αφελής. Οι συγκεκριμένοι ''μεγάλοι'' μπορεί να το πιστεύουν και να θέλουν να ελέγχουν τον κόσμο.

Εξάλλου δεν είναι καθόλου τυχαία τα σύμβολα τους που βρίσκονται παντού. Πάρε παράδειγμα το video clip της Rihanna - Umbrella.

+oti h rihanna arxizei na leukainei to derma ths me kremes kai aidies siga siga...osoi 3eroun ti shmainei 8a katalavoun.

K[a]ne
13-08-2012, 05:29 AM
Όχι ρε γαμώτο! Τελείωσαν οι Ολυμπιακοί και δεν έγινε αυτό που λέγανε οι Illuminati με ΤΟΣΟ ΞΕΚΑΘΑΡΑ μηνύματα και τα σήματα που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΑ!

Αλλά ναι ξέρω. Με το τζέρτζελο που έγινε είδανε οι Illuminati ότι τους περιμένουμε και ανέβαλλαν τα σχέδια τους.
Πάω να δω κανά τούρκικο σήριαλ και καμιά διαφήμιση της Vodafone για να δω αν θα πετύχω τα επόμενα κρυφά αλλα καθόλου τυχαία μηνύματα της μυστικής αυτής οργάνωσης. Όποιος βρει κάτι ας postάρει δε γίνετια να ζούμε στην άγνοια όταν από στιγμή σε στιγμή θα πραγματοποιηθούν οι κάρτες των Illuminati και θα καταστραφούμε!

ManInTheMoon
13-08-2012, 01:08 PM
ne;944879']Όχι ρε γαμώτο! Τελείωσαν οι Ολυμπιακοί και δεν έγινε αυτό που λέγανε οι Illuminati με ΤΟΣΟ ΞΕΚΑΘΑΡΑ μηνύματα και τα σήματα που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΑ!

Αλλά ναι ξέρω. Με το τζέρτζελο που έγινε είδανε οι Illuminati ότι τους περιμένουμε και ανέβαλλαν τα σχέδια τους.
Πάω να δω κανά τούρκικο σήριαλ και καμιά διαφήμιση της Vodafone για να δω αν θα πετύχω τα επόμενα κρυφά αλλα καθόλου τυχαία μηνύματα της μυστικής αυτής οργάνωσης. Όποιος βρει κάτι ας postάρει δε γίνετια να ζούμε στην άγνοια όταν από στιγμή σε στιγμή θα πραγματοποιηθούν οι κάρτες των Illuminati και θα καταστραφούμε!

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/362/515/7ad.jpg

vDay
13-08-2012, 01:12 PM
Blizzard exposed.

Αρχικά, το ακόλουθο screenshot που τράβήξα ενώ μαλακιζόμουν στο world editor μου κίνησε την περιέργεια και είπα να το ψάξω το θέμα λίγο.

http://oi45.tinypic.com/k18120.jpg

Βρήκα πολλά πράγματα όπως πχ αυτά.

http://i50.tinypic.com/2d8jsrc.jpg

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2008/september/nax10_loot_105.jpg

Επίσης τους αρέσει πολύ να βάζουν μάτια παντού, στις πανοπλίες, τα κτήρια κλπ.
Ενδεχομένως αν κανείς ψάξει το diablo ή το starcraft να βρεί παρόμοια σύμβολα.

Hellas|George
13-08-2012, 03:05 PM
Soz re file Kane p dn egine pragmatikotita i karta alla ta proigoumena sumbanta p legane oi kartes kai eginan exeis na peis tpt h pali tha to koroidepseis kai auto gia na anebei to e-penis s?Kai stin teliki oute kerdisa oute exasa tpt aplws psaxtika se auton ton tomea kai eipa na to ksestomisw...Kai an thes na matheis uparxei to paixnidi tous mporeis na pas na to pareis an to poulane akoma

AECHFIEN
13-08-2012, 03:36 PM
ne;944879']Όχι ρε γαμώτο! Τελείωσαν οι Ολυμπιακοί και δεν έγινε αυτό που λέγανε οι Illuminati με ΤΟΣΟ ΞΕΚΑΘΑΡΑ μηνύματα και τα σήματα που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΑ!

Αλλά ναι ξέρω. Με το τζέρτζελο που έγινε είδανε οι Illuminati ότι τους περιμένουμε και ανέβαλλαν τα σχέδια τους.
Πάω να δω κανά τούρκικο σήριαλ και καμιά διαφήμιση της Vodafone για να δω αν θα πετύχω τα επόμενα κρυφά αλλα καθόλου τυχαία μηνύματα της μυστικής αυτής οργάνωσης. Όποιος βρει κάτι ας postάρει δε γίνετια να ζούμε στην άγνοια όταν από στιγμή σε στιγμή θα πραγματοποιηθούν οι κάρτες των Illuminati και θα καταστραφούμε!

na tous poume na perasoun kai apo to edimvourgo?

K[a]ne
13-08-2012, 05:52 PM
Soz re file Kane p dn egine pragmatikotita i karta alla ta proigoumena sumbanta p legane oi kartes kai eginan exeis na peis tpt h pali tha to koroidepseis kai auto gia na anebei to e-penis s?Kai stin teliki oute kerdisa oute exasa tpt aplws psaxtika se auton ton tomea kai eipa na to ksestomisw...Kai an thes na matheis uparxei to paixnidi tous mporeis na pas na to pareis an to poulane akoma

Άμα διαβάζεις πολλά κόμιξ και αρχίζεις να πιστεύεις στον Spiderman και λες ότι υπάρχει ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΨΑΓΜΕΝΟΣ!



na tous poume na perasoun kai apo to edimvourgo?

Εννοείται! Ψοφάω να τους κάνω high five!
Αλλά θέλω να έρθουν καβάλα σε UFO (βλ. άλλο thread)!

Hellas|George
13-08-2012, 11:34 PM
ne;945378']Άμα διαβάζεις πολλά κόμιξ και αρχίζεις να πιστεύεις στον Spiderman και λες ότι υπάρχει ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΨΑΓΜΕΝΟΣ!

Den kserw re file Kane an einai alitheia alla blepw tis alles kartes p eginan praksi giauto kai to pistepsa ntax mporei na thelane na trollaroun alla ti na pw diapseuse me alla egw ta video p eida me ton michael jackson kai allous me kanane na to pistepsw an einai trollarisma ok tote trolled hard

DotaApoToMelon
14-08-2012, 12:13 AM
ne;944879']Όχι ρε γαμώτο! Τελείωσαν οι Ολυμπιακοί και δεν έγινε αυτό που λέγανε οι Illuminati με ΤΟΣΟ ΞΕΚΑΘΑΡΑ μηνύματα και τα σήματα που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΑ!

Αλλά ναι ξέρω. Με το τζέρτζελο που έγινε είδανε οι Illuminati ότι τους περιμένουμε και ανέβαλλαν τα σχέδια τους.
Πάω να δω κανά τούρκικο σήριαλ και καμιά διαφήμιση της Vodafone για να δω αν θα πετύχω τα επόμενα κρυφά αλλα καθόλου τυχαία μηνύματα της μυστικής αυτής οργάνωσης. Όποιος βρει κάτι ας postάρει δε γίνετια να ζούμε στην άγνοια όταν από στιγμή σε στιγμή θα πραγματοποιηθούν οι κάρτες των Illuminati και θα καταστραφούμε!


μπορεις και τρολλαρεις για ακομα μια φορα ...επειδη δεν ψαχνεις καθολου
ισως θα ηταν καλιτερα εκτος απο τιν ντοντα να ψαξεις και κατι αλλο ..

γι αυτο που λες οτι τελειωσαν οι ολιμπιακοι αγωνες και δε εγεινε τιποτα .>>?
πιος ειπε για μεσα στους ολιμπιακους αγωνες >
αμα το εκανες μεσα στους ολιμπιακους αγωνες θα πεθαιναν περιπου το
2/3 απο τους αθλητες αλλα οι ιλουμινατοι δεν θελουν αυτο
αλλα μονο τιν καταστροφη του μπινκ μπεν ..(βλ.Ποστ.ζουν αναμεσα μας. και διαβασε)

K[a]ne
14-08-2012, 03:18 AM
μπορεις και τρολλαρεις για ακομα μια φορα ...επειδη δεν ψαχνεις καθολου
ισως θα ηταν καλιτερα εκτος απο τιν ντοντα να ψαξεις και κατι αλλο ..


I lol'd.

Βασικά πέραν της πλάκας μπορεί να μη το ξέρες αλλά δουλεύω ως ερευνητής σε Πανεπιστήμιο. Εν ολίγοις το ψάξιμο που λες το κάνω επαγγελματικά. Το θέμα είναι πως δε μου αρέσει να περιαυτολογώ σε τέτοια posts. Εσύ που το έχεις ψάξει δείξε μου τις έγκυρες πηγές σου γιατί αυτά που λες πρώτη φορά από εσένα τα ακούω.


Και btw για να τελειώνουμε με τις μλκιες. Αυτό είναι το videάκι που ξεκίνησε την όλη ιστορία και υπονοεί ότι θα γίνει κάτι ΜΕΣΑ στους Ολυμπιακούς. Ούτε μετά ούτε του χρόνου ούτε τίποτα.


http://www.youtube.com/watch?v=2Ny_8ZGjK1s

Φυσικά το video είναι άκρως προπαγανδιστικό και αποπροσανατολιστικό μιας και δε παρουσιάζει όλα τα δεδομένα και βγάζει (ή εστω αφήνει να εννοηθούν) αυθαίρετα συμπεράσματα.