PDA

View Full Version : [ACCEPTED] : Unban Request - afk_plz



afk_plz
17-06-2009, 03:29 PM
opos katalavate to ban mou itan adiko logo pareksigisis. Vrizomoun me ton filo mou ton Hod4 o opoios einai k clan mate. Elpizo na gino unban sintoma.

Playlandos
17-06-2009, 03:55 PM
Ean den sibliroseis sosta tin forma poy 8a tin breisEdw (http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=1531) tha ginei delete to post sou dioria 5 meres

afk_plz
17-06-2009, 04:34 PM
An exeis dei to admin abuse post pou exo kanei tha katalaveis oti den exo idea se pio game i se pio minute egine to ban. To mono pou ksero einai oti to last call to eixe o Nova)Domenica. Apla perimeno unban giati ola ofeilontan se pareksigisi. To replay iparxei sto post gia admin abuse pou exo kanei.

zimba
17-06-2009, 05:26 PM
Den diafonoume me oti les!!
Apla kane edit to arxiko sou post etc opos provlepei i forma!
O playlandos pio panw s dixnei to link p s leei ti kai pos na to kaneis!
4 meres miname :P Viasou :D

afk_plz
17-06-2009, 05:34 PM
1)GameName: agnosto
2)Σε πιο Hostbot:agnosto
3)Admin Name:Nova)Domenica
4)Reason:Badmanners
5)Σε πιό λεπτό έγινε το γεγονός:
To replay iparxei sto admin abuse post pou exo kanei. To ban ofeilete se pareiksigisi giati vrizomoun me friend o opoios einai k clan mate.

zimba
17-06-2009, 05:40 PM
Twra ok!
Mias k o D0menica sekane ban einai o katalilos gia na prei tin apofasi gia to unban sou!
Pisteuq 1 deuteri eukeria s axizei!
Manner in game apagoreuonte rita!Ite einai filos sou ite oxi!
Oso diskolo k an einai na krati8eis k na min vrizeis prepei na ta katafereis :P

afk_plz
17-06-2009, 05:54 PM
nai simfono. Agnosto den exo vrisei pote. Apla einai filos k malakizomastan metaksi mas. De pisteuo oti iparxei anthropos pou na mi kanei for fun kati tetoio me filo tou.

MiKe4eVeR
17-06-2009, 06:26 PM
Den diafonoume me oti les!!
Apla kane edit to arxiko sou post etc opos provlepei i forma!
O playlandos pio panw s dixnei to link p s leei ti kai pos na to kaneis!
4 meres miname :P Viasou :D



Twra ok!
Mias k o D0menica sekane ban einai o katalilos gia na prei tin apofasi gia to unban sou!
Pisteuq 1 deuteri eukeria s axizei!
Manner in game apagoreuonte rita!Ite einai filos sou ite oxi!
Oso diskolo k an einai na krati8eis k na min vrizeis prepei na ta katafereis :P

X0ax0ax0ax0ax0xa0x0 το μονοπάτι προς το unban του afk είναι μακρύ και βασανιστικό...σαν άθλος :D.
Πάντως το να βρίζονται μεταξύ τους φίλοι και να τιμωρούνται το βρίσκω τελείως άκυρο...αν είναι χαβαλές...anyway rules are rules!!

D0MeNiCa
17-06-2009, 06:29 PM
Kante unban to pedi,afk_plz alli fora kalitera na ginete o xabales me whisper giana min iparxoun pareksigiseis.

Playlandos
17-06-2009, 07:02 PM
Player unbanned