PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : kalimera



bouri_geo
17-06-2009, 05:56 PM
Pite mas liga pramata gia esas. Gia paradigma.

Onoma: giorgos
Bnet Account: kalimera
Ilikia: 17
Giati thelete na ginete admin: Gia na voithiso stin kaliteri dieksagogi games.
Safelisted Kanalia/Proigoumeni embiria: distixos einai proti fora pou as poume kanw episimi eggraffi se kapoio forum....apla paizw 3 xronia peripou kai exw paiksei apeira games.....ena pragma pou thelw na dieukrinisw einai oti den thelw na kanw kataxrisi eksousias opos kanoun merikoi kai na bannarw kai na kanw mute xoris logo...thelw apla autoi pou mpainoun gia na paiksoun sovara na min peftoun thimata lektikwn epithesewn kai allwn m****..tespa....elpizw na ginw accepted

---

Imaginator
17-06-2009, 05:59 PM
!SUPPORT Pisteyw oti to paidi to niw8ei, dioti exw pe3ei games kai mazi t. Ta leei 3eka8ara kai ayto metraei

StEliOs-GR
17-06-2009, 06:13 PM
Onoma: Stelios
Bnet Account: StEliOs-GR
Ilikia: 18
Giati thelete na ginete admin: Giati pisteuw oti uparxoune kapoioi oi opoioi kanoune sunexeia leave kai epeidi den uparxoune admins den trwne ban...Auto einai pou me kaiei alla kai na sintonizw to game!
Safelisted Kanalia/Proigoumeni embiria: Apo oti 8umamai exw ginei mia fora admin se ena channel alla den 8umamai se poio,paizw 4,5 xronia peripou kai exw paiksei apeira games.....Episis den 8elw me tpt na kanw to magka an ginw admin dioti 8elw apla na paizw me allous kai na euxaristiemai ta games xwris brisidi kai eirwneies....elpizw na ginw accepted!!!!

DotAddicteD
17-06-2009, 06:18 PM
Onoma: Stelios
Bnet Account: StEliOs-GR
Ilikia: 18
Giati thelete na ginete admin: Giati pisteuw oti uparxoune kapoioi oi opoioi kanoune sunexeia leave kai epeidi den uparxoune admins den trwne ban...Auto einai pou me kaiei alla kai na sintonizw to game!
Safelisted Kanalia/Proigoumeni embiria: Apo oti 8umamai exw ginei mia fora admin se ena channel alla den 8umamai se poio,paizw 4,5 xronia peripou kai exw paiksei apeira games.....Episis den 8elw me tpt na kanw to magka an ginw admin dioti 8elw apla na paizw me allous kai na euxaristiemai ta games xwris brisidi kai eirwneies....elpizw na ginw accepted!!!!

ksanagrapse to post sou edw man: http://www.dota-alliance.com/board/newthread.php?do=newthread&f=16

BoNGHoLE
22-06-2009, 08:55 PM
Onoma: Stelios
Bnet Account: StEliOs-GR
Ilikia: 18
Giati thelete na ginete admin: Giati pisteuw oti uparxoune kapoioi oi opoioi kanoune sunexeia leave kai epeidi den uparxoune admins den trwne ban...Auto einai pou me kaiei alla kai na sintonizw to game!
Safelisted Kanalia/Proigoumeni embiria: Apo oti 8umamai exw ginei mia fora admin se ena channel alla den 8umamai se poio,paizw 4,5 xronia peripou kai exw paiksei apeira games.....Episis den 8elw me tpt na kanw to magka an ginw admin dioti 8elw apla na paizw me allous kai na euxaristiemai ta games xwris brisidi kai eirwneies....elpizw na ginw accepted!!!!

grapsto ekei p s eipe o addicted den exeis kamia tuxi edw : )

BoNGHoLE
22-06-2009, 08:57 PM
apo ta sumfrazwmenta t fenete 3eka8aros typos SuPPORt !

D1th1]
22-06-2009, 09:04 PM
1)xesmeni_podia borouses n kaneis edit:)
2)t admin application einai tou bouri geo h t allou paidiou??sthn periptwsi t geo exw na pw oti ligo biastikos mias k 1o post=admin application k dn einai oti kalitero n milas etc gia tous admins =.=

Andro
23-06-2009, 02:20 AM
+1 apo emena ...

D0MeNiCa
27-06-2009, 12:29 AM
Den eisai arketa active sto site
Rejected