PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : Dei3e_LigwEleos



Extc.noobakia
02-08-2012, 08:16 PM
Game name:ap****
Admin name:Prot0n0s
Reason:bad manners/Flames
Further details:Se auto t game o admin prot0n0s me ekane ban.. eipa merikes fores zwo kai sto telos tou game t lew
m leei o admin kita mwre p paei panw sto arrow.Kai t lew sks kolo admin...e kai meta me ekane ban eda3ei kai gw dn
eprepe na t po alla kai autos omws me neuriase...8elw t acc m pisw.Euxarisw gia t xrono sas.

prot0n0s
03-08-2012, 04:22 AM
Μετά από αρκετά mute σε έκανα ban,σε προειδοποίησα αρκετές φορές να προσέξεις πως εκφράζεσαι εντός παιχνιδιού.
Δεν θα ασχολούμαι με άτομα σαν και εσένα σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού,επειδή σου εσύ δεν ξέρεις να μιλάς.

Σου έδωσα αρκετές ευκαιρίες να γλιτώσεις το ban και δεν εκμεταλλεύτηκες καμία αγαπητέ,τα ήθελες και τα έπαθες.
Καλύτερα να μην αναφερθώ στα προκλητικά ss που μου έστελνες κατά την διάρκεια του παιχνιδιού.

Δεν συμφωνώ στο unban σου,γιατί σου έδωσα όσες ευκαιρίες έπρεπε και εσύ τις άφησες να περάσουν έτσι.Εν συνεχεία όμως μετά το ban ήξερες πως να μιλάς ευγενικά ε??

Άμα έτσι καταλαβαίνεις δεν φταίω εγώ.

nategargare
03-08-2012, 08:11 AM
Με τον δειξε_λιγωελεος παιζω αρκετο καιρο μαζι του και παντα συμπεριφετε οριμα και δεν βριζει..οποτε εγω δεν συνφωνω με τον μπαν που του εκανε...+1 στο ανμπαν του..και απο οτι μου ειπε το ρεζον που εφαγε το μπαν δεν ηταν και τοσο συμαντικο..ας τον εκανε μιουτε η περμαμιουτ...τελικη αποψη +1 στο ανμπαν γκουδ λακ :)

Extc.noobakia
03-08-2012, 11:06 AM
Prot0n0s man 2fores me ekanes mute epidei eipa 2fores zwo....Kai meta sto telos t game m les esy kita mwre pws paei panw sto
arrow...E kai ekei r man neuriasa dn itan swsto ekmerosu na t peis auto e kai egw s eipa skase kolo admin tr an itan logos gia ban
auto t na po.

prot0n0s
03-08-2012, 02:04 PM
Δηλαδή πόσες φορές περίμενες να σε κάνω mute?

2 φορές εσένα και 2 φορές muteall,γιατί βριζόσουν με τους άλλους.Πέθανα 1 φορά για να σε κάνω mute,σε σημείο που το παιχνίδι δεν είχε πάρει την τελική του έκβαση.

Με μια μικρή ποινή,θα μάθεις να σέβεσαι τόσο τους άλλους όσο και τον λογαριασμό σου.

Extc.noobakia
03-08-2012, 03:14 PM
R man ti pseftis pou eisai r eleos...Pote vrizomoun egw me tous adipalous eeee pes m ligo 2fores sou lew eipa zwo kai sto telos p m eleges mlkies s lew sks kolo admin kai m kaneis ban e ok an einai logos gia ban auto t na s po egw tr.

prot0n0s
03-08-2012, 04:35 PM
Επειδή κάτι τέτοια άτομα που την σπάνε.Αν χρειαστεί ο αρμόδιος manager για να βγάλει την απόφαση του,έχω 1-2 ss από τον κύριο που μιλάει προσβλητικά και φυσικά αντιβαίνει σε αυτό που λέει πως 1-2 φόρες εντός παιχνιδιού με έβρισε.

Luck]sto[NoLag
03-08-2012, 06:40 PM
Μετά από αρκετά mute σε έκανα ban,σε προειδοποίησα αρκετές φορές να προσέξεις πως εκφράζεσαι εντός παιχνιδιού.
Δεν θα ασχολούμαι με άτομα σαν και εσένα σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού,επειδή σου εσύ δεν ξέρεις να μιλάς.

Σου έδωσα αρκετές ευκαιρίες να γλιτώσεις το ban και δεν εκμεταλλεύτηκες καμία αγαπητέ,τα ήθελες και τα έπαθες.
Καλύτερα να μην αναφερθώ στα προκλητικά ss που μου έστελνες κατά την διάρκεια του παιχνιδιού.

Δεν συμφωνώ στο unban σου,γιατί σου έδωσα όσες ευκαιρίες έπρεπε και εσύ τις άφησες να περάσουν έτσι.Εν συνεχεία όμως μετά το ban ήξερες πως να μιλάς ευγενικά ε??

Άμα έτσι καταλαβαίνεις δεν φταίω εγώ.

Ο εν λόγω admin που σε bannare αποτελεί παλιό & εξαίρετο staff member το οποίο άφησε τη σφραγίδα του σε αυτό το community.

Επειδή τυγχάνει να τον γνωρίζω προσωπικά κιόλας, είμαι σίγουρος πως όλα όσα λέει είναι πέρα για πέρα αληθινά.

Συνεπώς έχουμε μια περίπτωση light manners η οποία δεν μπορεί να περάσει στο "ντούκου"

Θα δεχθείς την ποινή που αντιστοιχεί σε τέτοιες περιπτώσεις δηλαδή ποινή 8 ημερών.

Θα σε παρακαλούσα να είσαι περισσότερο προσεχτικός στο μέλλον για να αποφύγουμε παρόμοια περιστατικά.


Timeban : 8 Days
Topic Solved
Closed