PDA

View Full Version : PROgiagia



Lypamai-Sygnwmi
19-06-2009, 12:21 AM
onoma:Zaxaris
b net acc:PROgiagia
ilikia:20
giati thelw na ginw admin:epeidi pistevw oti mporw na voithisw stin kalyteri kai swstwteri dieksagwgi ton games.Den tha pw megala logia,apla sas zitaw mia xari..Na mou dwsete mia eykairia..Stis wres pou mpainw sto bnet,13.00 ews 20.00 polles fores zorizomai na vrw game..Enw polles fores paizw kai apo tis 12.00 ews 8.00 to prwi.Nomizw oti aksizw mia eykairia kai tha prosapthisw na fanw antaksios tis.(ean mou dothei).Eyxaristo pou me afisate na ekfrastw kai na pw tin apopsi mou k pou diathesate ligo xrono gia na diavasete ayto to application..Thx.:D

KiTz
19-06-2009, 12:27 AM
Αφαιρέθηκε το 2ο ποστ, μην διπλοποστάρετε σας παρακαλώ.

C0mE_Afk.
19-06-2009, 08:38 AM
kitz aderfe me auto pou les dn katanoeis ta pragmata..enoeis oti dn ton dexeste??an mporeis ligo poio xeka8ara

T2]eNiaC_
19-06-2009, 08:40 AM
kitz aderfe me auto pou les dn katanoeis ta pragmata..enoeis oti dn ton dexeste??an mporeis ligo poio xeka8ara

omg...katalavaineis ti leei o kitz? ekane 2 post kai poly apla tou esvise to ena kai to ekane edit sto allo.... p kolaei ton an ton dexete h oxi...plz skepsou prin peis kati... :o to exw paratisei arketes fores postareis pragmata p einai...einai ektos 8ematos apo to thread...plz min kanete askopa posts an den exete na peite kati -.-

D0MeNiCa
19-06-2009, 05:45 PM
Den eisai arketa active sto site
Rejected.