PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse : jucilei , 012345678910. , HAMOTI_POUTSA_S



Capitan0
22-08-2012, 09:12 PM
Accused Battle.Net account: ειναι παρα πολλοι συγκεκριμενα o zeus o riki o ogre o mr_pr3sident και ο viper
Your battlet.net Account: deadl1ne]durex
Game name: ar###
Abused rule: ο ogre και ο mr_president για maphack , ο zeus για manners/illegal votekick , o riki για manners/illegal votekick και τελος ο viper για σπασιμο items/εδωσε items στους αντιπαλους και τα εσπαγαν/manners
Time of event: ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΡΚΙΝΙΑΡΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
Further details: Τι να σας πω παιδια αυτο το παιχνιδι απλα τα ειχε ολα...δεν θα βαρεθει κανεις να το βλεπει το παιχνιδι.Συγκεκριμενα θα σας δωσω μονο πληροφοριες για το μαπχακ του ogre.Καταρχην τον συγκεκριμενο τον εχω πετυχει σε αλλα 4 παιχνιδια.Ειναι το πιο τρανταχτο παιδι που υπαρχει για να πεις οτι εχει μαπχακ.Εγω προσωπικα αν ημουν admin θα του εριχνα ban.Δηλαδη ΤΟΣΟ σιγουρος ειμαι.Ειμαι 3 χρονια εδω μεσα καταλαβαινω απο μακρια τους maphackers.ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΗ φαση ηταν κοντα στο 10-15 πρεπει να ηταν που ειχε zeus και εγω με 50 hp τον καθενα.Ετρεξε απο mid ξαφνικα στριβει προς τα εμενα βλεπει οτι δεν με φτανει και γυρναει μετα να παει στον zeus.Που μπηκε μυστικο.Εντελως τυχαια ο zeus παει απο την αλλη μερια περνει tp.Ο ogre πηγαινει ΚΑΡΦΩΤΟΣ απο την ανηφορα δηλαδη φαινοταν οτι πηγαινε προς τα κατω.Δηλαδη ουτε καν θα εψαχνε την αλλη γωνια.Επισης οταν τον εκραξα για μαπχακ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ πηρε wards και ελεγε οτι εχει wards για ξεκαρφωμα και καλα.Αλλη μια φαση ειναι με τον roshan την οποια δεν γνωριζω αν ειχε οντως wards.Θελω να ψαχτει συγκεκριμενα το gameplay του.Ειδικα του ogre αλλα και του bristleback ο οποιος ειναι lanaki skype με τον τυπα.Οποτε θα παει για συμμετοχη στο maphack.Ολα τα αλλα που ειπα για τους αλλους νομιζω μπορειτε να τα δειτε στο replay.

http://www.wc3parser.com/view_replay.php?file=1345662342.w3g

HandofPouts
23-08-2012, 10:53 AM
To ogre agoraze sinexeia wards ap to 1o lepto....
Exo peksei ke me ta 2 pedia os antipalos ke den pezei na xan mh.

Capitan0
23-08-2012, 11:50 AM
Σου μιλαω πριν βαλει wards.Ασε που στην σκηνη που σου λεω wards δεν ειχε οπως και σε πολλες αλλες.Ηταν σε περιοχες που απλα ηξερε για gangs ta παντα.Zητημα ηταν να εφαγε 1 gang και αυτο που τον πλησιασαμε αρκετα παλι εκανε πολυ καλο back.Ολα τους τα back ηταν εμπειρικα.Τωρα πια δεν κοιταμε μονο clicks κοιταμε και gameplay.

electro
23-08-2012, 07:20 PM
Closed until examined.

ASotOsIoS
27-08-2012, 05:42 PM
Δεν υπαρχει mh απο τον Mr_Pr3sid3nt , FeeDeR)

jucilei , 012345678910. banned for votekick/manners

HAMOTI_POUTSA_S banned for gameruin/manners


Abuse Solved