PDA

View Full Version : Admin Application: Poul.



tody18
24-08-2012, 12:06 AM
Personal Info


Your name: Θοδωρης

Date of Birth: 9/1/1991

Your country: Ελλαδα

Occupation: Φοιτητης Μαθηματικου Στο Πανεπιστημιο Κρητης(Ηρακλειο)

Spoken languages:Ελληνικα,Αγγλικα,Γερμανικα





Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account: poul.

Former experience and/or safelisted channels: garena,bnet,dotalicious και πολυ λιγο Rgc

Your activity and average playtime each week: αναλογως την σχολη αλλα περιπου 6-8 ωρες την ημερα δηλαδη 42-56 ωρες την εβδομαδα

Which time of the day you usually play: ολες αλλα κυριως απογευματα και αργα το βραδυ

How long you have been playing DotA: απο 1η λυκειου αν θυμαμαι καλα δηλαδη 6 χρονια(3η λυκειου δεν αγγιξα ντοτα :P )

Your ability to communicate with others: αρκετα καλη πιστευω μεσα σε λογικα πλαισια παντα

Have you read the rules and agree to follow them? ναι

How do you react/behave when you're under pressure? .αναλογως..συνηθως προσπαθω να ηρεμησω και να το αντιμετωπισω την κατασταση

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks): κανενα απολυτως

Is there anyone who can vouch for you? πιστευω πως ναι αν και δεν θα κατσω να τους πιασω εναν εναν και να τους μαζεψω για να με υποστηριξουν.Οσοι το δουν καλως )




Final Thoughts


Why do you want to be an Admin: Για να περναω καλυτερα τις ωρες που παιζω χωρις να εκνευριζομαι και να μετανιωνω που μπηκα σε παιχνιδι με τους γνωστους κακοπροαιρετους και να βοηθησω στην καλυτερη διεξαγωγη των παιχνιδιων οσο μπορω

Why should we pick you and what can you offer to us: Δεν υπαρχει καποιο τρομερο πλεονεκτημα απλα πιστευω οτι δεν εχω καμια διαφορα απο τους αλλους admin και οτι μπορω να ανταπεξελθω ανετα

A few things about yourself:Τι να πω για μενα..Εμ ζω στο Ηρακλειο της κρητης ειμαι απο Αθηνα και προσπαθω να περασω οσο καλυτερα μπορω την φοιτητικη μου ζωη σε αυτους τους δυσκολους καιρους

(Το appl ειναι το ιδιο με το πρωτο)

poul.
24-08-2012, 12:09 AM
sry steilte to grave

gg_hooker15
24-08-2012, 12:39 AM
kai prin to steilete ban to ena apo ta 2

PRO_ta8litis
24-08-2012, 11:56 AM
Graveyard