PDA

View Full Version : ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΟΣΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ! - HELP -



UltrasG.13
25-08-2012, 09:50 PM
Καλησπερα παιδες! Δευτερα οπως πολλοι ξερουν βγαινουν οι βασεις .. περναω καβαλα διοικηση επιχειρησεων ( γαμημενο τει ) θελω ομως να παρω ενα σκυλι..PUG ! Ο πατερας μου δεν μ΄αφησε..αλλα σκεφτομαι να το παρω χωρις να το γνωριζει..τι λετε? θα το φροντιζω φυσικα ...και ξερω τι γινεται οταν εχεις ενα σκυλι ! καμια ιδεα ρε παιδια? τι να κανω??

DeadManWalkin
25-08-2012, 09:56 PM
Μην πάρεις bro, φοιτητής θα γαυγίζει στο σπίτι θα σου πρίξουν τα αρχίιδια οσοι κάθονται πάνω ή κατω.

eZiO)
25-08-2012, 10:00 PM
Αμα έχεις λεφτά τότε ναι.κάτι εμβόλια κάτι επισκέψεις πάει το 40ρι

DeadManWalkin
25-08-2012, 10:02 PM
Αμα έχεις λεφτά τότε ναι.κάτι εμβόλια κάτι επισκέψεις πάει το 40ρι

Δεν είναι τόσο απλό για έναν φοιτητή να έχει σκυλί, μια φίλη μου έχει και μετακόμισε σε μονοκατοικία με μια φίλη της μαζί γιατί της τα χανε πρίξει οι γείτωνες, εκτός αυτού τις ώρες που δεν ήταν σπίτι αλλά σχολή η για καφέ ο σκύλος τα κανε πουτάνα και αν τον έβγαζε στο μπαλκόνι γάβγιζε και της τα πρίζανε πάλι οι γείτονες.

Pbgiannhs
25-08-2012, 10:03 PM
loipon petuxes atomo , eimai foithths stin kabala , stin stef ( BP) , tespa ayto pou exw na sou pw einai oti genikos h kabala einai mia diskolh polu , anifores katifores stena sokakia kakous dromous kai ta sinafi dn endiknite skilos apo tin apopsi oti 8elei voltes kai eksodous , ( idika an nikiasis kendro) , eisai kai proto etos man meta apo paneladikes 8a katsis na mazeyeis ta skata tou skilou apo to spiti ? exei megalo travalo o skilos , akougete oreo alla einai diskolo , s protino na araksis na ma8eis tin poli na deis pos tin vgazeis pera me tin parti sou katarxas kai an meta apo 4-5 mines epimenis sto oti 8es skilo , e tote pare.

UltrasG.13
25-08-2012, 10:04 PM
Δεν είναι τόσο απλό για έναν φοιτητή να έχει σκυλί, μια φίλη μου έχει και μετακόμισε σε μονοκατοικία με μια φίλη της μαζί γιατί της τα χανε πρίξει οι γείτωνες, εκτός αυτού τις ώρες που δεν ήταν σπίτι αλλά σχολή η για καφέ ο σκύλος τα κανε πουτάνα και αν τον έβγαζε στο μπαλκόνι γάβγιζε και της τα πρίζανε πάλι οι γείτονες.

το 40αρι δεν νομιζω να ειναι το θεμα...λιγο απο'δω λιγο απο'κει τα βολευεις.. ( η μανα μου θα το ξερει βεβαια ) ! Αλλα τα PUG δεν γαβγιζουν κιολας...ειναι πολυ ησυχα..γι'αυτο και διαλεξα Pug !

UltrasG.13
25-08-2012, 10:06 PM
loipon petuxes atomo , eimai foithths stin kabala , stin stef ( BP) , tespa ayto pou exw na sou pw einai oti genikos h kabala einai mia diskolh polu , anifores katifores stena sokakia kakous dromous kai ta sinafi dn endiknite skilos apo tin apopsi oti 8elei voltes kai eksodous , ( idika an nikiasis kendro) , eisai kai proto etos man meta apo paneladikes 8a katsis na mazeyeis ta skata tou skilou apo to spiti ? exei megalo travalo o skilos , akougete oreo alla einai diskolo , s protino na araksis na ma8eis tin poli na deis pos tin vgazeis pera me tin parti sou katarxas kai an meta apo 4-5 mines epimenis sto oti 8es skilo , e tote pare.

spoudaze i aderfi mou kai kserw pws einai !! Ty pantws gia tin simvouli. ante otan erthw kata kei kanonise kanena game. ( noikiazeis spiti ?? )

eZiO)
25-08-2012, 10:28 PM
Το καλοκαίρι τι θα το κανείς;

Aderew
25-08-2012, 10:33 PM
Το καλοκαίρι τι θα το κανείς;

Cheeseburger

UltrasG.13
25-08-2012, 10:38 PM
Cheeseburger

+1 ! tha deiksei re ezio..;)

Pbgiannhs
25-08-2012, 10:47 PM
to vlepw na soulatsari stous dromous , kai meta m lete gt iparxoun ta koproskila :P , ax p einai h filozoiki!!!.

MasterSasori
25-08-2012, 10:50 PM
Δεν είναι τόσο απλό για έναν φοιτητή να έχει σκυλί, μια φίλη μου έχει και μετακόμισε σε μονοκατοικία με μια φίλη της μαζί γιατί της τα χανε πρίξει οι γείτωνες, εκτός αυτού τις ώρες που δεν ήταν σπίτι αλλά σχολή η για καφέ ο σκύλος τα κανε πουτάνα και αν τον έβγαζε στο μπαλκόνι γάβγιζε και της τα πρίζανε πάλι οι γείτονες.

mexri na sou petaoun fola sto mpalkoni?

Insanor
25-08-2012, 10:50 PM
Διακοπές ? ¨οταν γυρνάς στο σπίτι σου τι θα το κάνεις? θα το πηγαινοφέρνεις? Και γενικά σαν φοιτητής είτε πηγαίνεις στα μαθήματα είτε βγαίνεις θα μένει μόνο του στο σπίτι.

PRO_ta8litis
25-08-2012, 10:55 PM
Δεν είναι τόσο απλό για έναν φοιτητή να έχει σκυλί, μια φίλη μου έχει και μετακόμισε σε μονοκατοικία με μια φίλη της μαζί γιατί της τα χανε πρίξει οι γείτωνες, εκτός αυτού τις ώρες που δεν ήταν σπίτι αλλά σχολή η για καφέ ο σκύλος τα κανε πουτάνα και αν τον έβγαζε στο μπαλκόνι γάβγιζε και της τα πρίζανε πάλι οι γείτονες.

πως το κατάφερες αυτό ?

eyestodiatano
25-08-2012, 11:07 PM
πως το κατάφερες αυτό ?
ΕΥΤΟΙΧΟΣ

DeadManWalkin
25-08-2012, 11:18 PM
πως το κατάφερες αυτό ?

Ήμουν tabed απο game ¨)

BuQQaros
25-08-2012, 11:32 PM
kalitera pare amaksi file :P ta skilia theloun polu frontida asxeta kai ta lefta gia fagita enneseis xilia dio :P

Lafayette
25-08-2012, 11:37 PM
Πάρε αλλά να το φροντίζεις και να το έχεις σε χώρο όπου θα νιώθει σκύλος και όχι κάτι άλλο... Αν νιώθει το άλλο, την έβαψες.

Charizard
26-08-2012, 01:08 AM
Προσωπικά μου αρέσουν και εμένα πολύ τα σκυλιά και μόνος μένω αλλά δεν συνιστάται να πάρεις.
Θα πηγαίνεις σχολή, για καφέ, βόλτες και αυτό θα αναγκάζεται να μένει μόνο. Αν τελικώς αποφασίσεις να πάρεις ένα θεωρώ πως καλύτερο είναι να υιοθετήσεις ένα και να μην αγοράσεις.

PouEisai
26-08-2012, 01:15 AM
pare ena skuli bres mia oikogeneia na ths to dineis otan bgaineis e4w kai na suo dinoun money gia antibioseis kai alles paparies

bEy0nDAnApIr0S
26-08-2012, 12:12 PM
genika den tha mporeis na vgaineis mexri arga giati tha exeis na vgaleis volta to skulo kai alla tetoia..
toulaxiston egw etsi eimai..
mhn pareis