PDA

View Full Version : Ποιο ηταν και ειναι το ονειρο σας?



LedKashmir
28-08-2012, 05:46 PM
Αφου λοιπον σημερα μου γαμηθηκε η μερα και δεν μπορεσα να διαβασω (εκανα τον πιο χαλια υπνο που μπορουσα και ειμαι σκατα) ειπα να κανω ενα ιδιαιτερο thread....

Πολλοι ειχαμε ονειρα παιδια που αργοτερα τα ξεχασαμε γιατι δεν μας δοθηκε η ευκαιρια ή γιατι μετα μας φανηκαν αστεια.... Πολλοι εχουμε ονειρα ακομα και τωρα και αλλοι προσπαθουμε να παλεψουμε για αυτα αλλοι τα εχουμε παρατησει και κοιταζουμε απλα να ζησουμε

Εδω λοιπον μπορειτε να γραψετε για τα ονειρα που ειχατε μικροι αλλα και για τα ονειρα που εχετε τωρα. Τι θελετε να κανετε στη ζωη σας και ποιος θελετε να ειναι ο ρολος σας σε αυτον τον κοσμο.


Για να αρχισω προσωπικα οταν ημουν περιπου 6 χρονων ηθελα να γινω τσοπανης. Οσο αστειο και αν σας φαινεται εβλεπα εναν γειτονα που ειχε προβατα και μαρεσε αυτη η εικονα... Ηταν ηρεμη και ομορφη.


Για τα ονειρα μου τωρα δεν θα μιλησω για να ειμαι σιγουρος οτι θα λειτουργησει το τοπικ.


Οτι πιο κουλο ονειρο ειχατε και εχετε ειναι ευπροσδεκτο και οποιος νομιζει οτι ειναι καλυτερος σας ειναι απλα ηλιθιος. Να νιωσετε ελευθεροι να το πειτε χωρις αναστολες!

spicekolarakia
28-08-2012, 05:58 PM
ax0aox0aox0aox0aox0oax

bEy0nDAnApIr0S
28-08-2012, 06:09 PM
Ωραίο thread.
Εγώ πάλι θέλω κάτι ακόμα πιο απίθανο, όταν τελειώσω μύθο σχολείο να ασχοληθώ επαγγελματικά με το gaming.
Πιο μικρός ήθελα να ασχοληθώ με τη μουσική.
Άλλωστε παίζω και κιθάρα χρόνια. :)

leav
28-08-2012, 06:11 PM
εγω πιτσιρικας ηθελα να γινω ταυρομαχος :p

LedKashmir
28-08-2012, 06:13 PM
Ωραίο thread.
Εγώ πάλι θέλω κάτι ακόμα πιο απίθανο, όταν τελειώσω μύθο σχολείο να ασχοληθώ επαγγελματικά με το gaming.
Πιο μικρός ήθελα να ασχοληθώ με τη μουσική.
Άλλωστε παίζω και κιθάρα χρόνια. :)


Με το gaming δλδ?
Δεν βρηκες καμια μπαντα να παιξεις πιο επαγγελματικα ?

MoTiVaTeD
28-08-2012, 06:15 PM
Πολυ μικρος το ονειρο μου ηταν να πιασω Celebi.Αργοτερα να γινω ποδοσφαιριστης.Τωρα να τελειωσει το One piece πριν τελειωσει ο κοσμος.

leav
28-08-2012, 06:18 PM
Πολυ μικρος το ονειρο μου ηταν να πιασω Celebi.Αργοτερα να γινω ποδοσφαιριστης.Τωρα να τελειωσει το One piece πριν τελειωσει ο κοσμος.

τι ειπες τωρα για το celebi.πςςςςςςςςςςςςς!!!ειχα βρει ενα και το εχασα ενω προσπαθουσα κλωνοποιηση.Γαμημενο pc του κεντρου ποκεμον

LedKashmir
28-08-2012, 06:19 PM
Το one piece man δεν προκειτε να τελειωσει ποτε.... Θα πρεπει να πεθανει ο Odi

@leaver μετα καταλαβες οτι σκοτωνουν τα ζωα? :p

Aemirch
28-08-2012, 06:19 PM
Να φτιάξω ένα δικό μου κόμιξ που θα γίνει παγκοσμίως γνωστό; ή να πιάσω δουλειά στη Disney ως σκιτσογράφος/animator.

MoTiVaTeD
28-08-2012, 06:21 PM
τι ειπες τωρα για το celebi.πςςςςςςςςςςςςς!!!ειχα βρει ενα και το εχασα ενω προσπαθουσα κλωνοποιηση.Γαμημενο pc του κεντρου ποκεμον

Εγω ειχα πατησει Release ενα Suicune απο missclick

LedKashmir
28-08-2012, 06:22 PM
Να φτιάξω ένα δικό μου κόμιξ που θα γίνει παγκοσμίως γνωστό; ή να πιάσω δουλειά στη Disney ως σκιτσογράφος/animator.

Εχεις ολοκληρωσει ή εστω να δοκιμασεις να φτιαξεις ενα?

eZiO)
28-08-2012, 06:26 PM
Εχω όλα τα θρυλικά και χρυσό groudon(χωρίς cheat).

Εγώ πιτσιρικας ήθελα να μπω στον στρατό.τώρα απλά θέλω να μπω σε μια καλή σχολή πληροφορικής και να ασχοληθώ με logo design.


Δυστυχώς η εποχή μας δεν είναι και από τις καλές για να ακολουθήσουμε τα όνειρα μας

MoTiVaTeD
28-08-2012, 06:28 PM
Να φτιάξω ένα δικό μου κόμιξ που θα γίνει παγκοσμίως γνωστό; ή να πιάσω δουλειά στη Disney ως σκιτσογράφος/animator.

Wannabe Carl Barks;

ZouIander
28-08-2012, 06:28 PM
to celebi gia na to piaseis se gameboy pigaines sta koukou kai kati sou kanan gia na to polemiseis kai sto pc me cheat alla itan gtp etc ki allios. To suicune afou epiana to ho-oh den me eniaze an 8a to petousa.

LedKashmir
28-08-2012, 06:28 PM
@ezio ισχυει αλλα καμια φορα μπορει να πετυχουμε κατι κοντινο σε αυτα

bEy0nDAnApIr0S
28-08-2012, 06:29 PM
Με το gaming δλδ?
Δεν βρηκες καμια μπαντα να παιξεις πιο επαγγελματικα ?

Δεν θεωρω πως εχω ιδέες τόσο τρομερές για να γίνω καλός στο μουσικό χώρο.
Επίσης δεν υπάρχουν προοπτικές στην Ελλάδα για τη μουσική που παίζω.

Πάντως και το gaming δύσκολο το βλέπω αλλά μακάρι.

PetameNoS_
28-08-2012, 06:30 PM
egw apo tote pou arxisa na katalavainw t pezei giro mou... ithela na exw ena nuxterino magazi..(mi fadasteite malakies ena kanoniko club)

LedKashmir
28-08-2012, 06:36 PM
Δεν θεωρω πως εχω ιδέες τόσο τρομερές για να γίνω καλός στο μουσικό χώρο.
Επίσης δεν υπάρχουν προοπτικές στην Ελλάδα για τη μουσική που παίζω.

Πάντως και το gaming δύσκολο το βλέπω αλλά μακάρι.

check this για το gaming
http://www.corallia.org/el/innovation-clusters/gi-cluster-knowledge-base.html

H corallia ειναι η ελληνικη εταιρια που στηριζει αλλες μικροτερες στην πατρα ( για αυτην μιλουσα και σε αλλο thread).
Αυτη η εταιρια οπως ειχα πει εχει βοηθησει εταιριες να αναπτυξουν μικροηλεκτρονικα και να τα εξαγουν. Μετα τα μικροηλεκτρονικα ανοιξε τμημα για διαστημικες τεχνολογιες.
Το τριτο τμημα που προσπαθουν να ανοιξουν ειναι η αναπτυξη τεχνολογιας στο gaming!

Μαλλον θα σε ενδιαφερει

@πεταμενος τι θα παιζει το club σου?

eZiO)
28-08-2012, 06:38 PM
Eichiiro oda όχι οdi

forthewin_
28-08-2012, 06:47 PM
egw pali mikros ithela na ginw odigos se pista autokiniton meta apo liga xronia ithela na douleuw se bar/clubs .pragma pou ginete ta teleutea 6 xronia ,kai episis edw kai 2-3 xronia tha ithela na douleuw ws asfalia megalon prosopwn.nomizo na katalavate ti ennow :)k na min gelaste :P oneira einai!

LedKashmir
28-08-2012, 06:51 PM
Να φανταστω οχι για ασφαλεια πολιτικων ε? :P

Pro.GiaGia
28-08-2012, 06:58 PM
Αφου λοιπον σημερα μου γαμηθηκε η μερα και δεν μπορεσα να διαβασω (εκανα τον πιο χαλια υπνο που μπορουσα και ειμαι σκατα) ειπα να κανω ενα ιδιαιτερο thread....

Πολλοι ειχαμε ονειρα παιδια που αργοτερα τα ξεχασαμε γιατι δεν μας δοθηκε η ευκαιρια ή γιατι μετα μας φανηκαν αστεια.... Πολλοι εχουμε ονειρα ακομα και τωρα και αλλοι προσπαθουμε να παλεψουμε για αυτα αλλοι τα εχουμε παρατησει και κοιταζουμε απλα να ζησουμε

Εδω λοιπον μπορειτε να γραψετε για τα ονειρα που ειχατε μικροι αλλα και για τα ονειρα που εχετε τωρα. Τι θελετε να κανετε στη ζωη σας και ποιος θελετε να ειναι ο ρολος σας σε αυτον τον κοσμο.


Για να αρχισω προσωπικα οταν ημουν περιπου 6 χρονων ηθελα να γινω τσοπανης. Οσο αστειο και αν σας φαινεται εβλεπα εναν γειτονα που ειχε προβατα και μαρεσε αυτη η εικονα... Ηταν ηρεμη και ομορφη.


Για τα ονειρα μου τωρα δεν θα μιλησω για να ειμαι σιγουρος οτι θα λειτουργησει το τοπικ.


Οτι πιο κουλο ονειρο ειχατε και εχετε ειναι ευπροσδεκτο και οποιος νομιζει οτι ειναι καλυτερος σας ειναι απλα ηλιθιος. Να νιωσετε ελευθεροι να το πειτε χωρις αναστολες!

Πολυ καλο thread φιλε..εμενα ηταν ειναι και θα ειναι ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ να παρω μια μηχανη..gsxr και πανω..τωρα για τον επαγγελματικο τομεα δεν θα με χαλουσε να γινομουν πληροφορικος..θα εδινα τα παντα για να παρω μια μηχανη..μακαρι να πραγματοποιηθει το δικο μου ονειρο αλλα και ολου του πλανητη..!

forthewin_
28-08-2012, 07:00 PM
Να φανταστω οχι για ασφαλεια πολιτικων ε? :P

Den asxoloume katholou me tin politiki.gt apla den uparxeis ti xwra mas.alla den me afora se poion tha edina asfaleia.kurios i andrenalini k o misthos tha me endiaferoun..

LedKashmir
28-08-2012, 07:05 PM
Ενα μικρο ονειρο που εχω τωρα ηταν να μπορουσα να τρεξω σε αγωνες ραλι συγκεκριμενα.

Μου αρεσει οταν οδηγαω σε στροφες και θελω να κανω ολες τις αλλαγες τελεια και να παιρνω ολες τις στροφες ακριβως.... Νιωθω πως θα το κατειχα αλλα μαλλον αυτα ειναι απιαστα :P

vPr
28-08-2012, 08:00 PM
Egw meta apo 8 + 3 xronia epaggelmatikhs stadiodromias sto podosfairo stamatisa kathws katalava oti den uparxei mellon gia kapoious .

DaRkShInEsS
28-08-2012, 08:41 PM
Na eimai iatros stous Medecins Sans Frontieres .
One day , one day.

Pbgiannhs
28-08-2012, 08:45 PM
Να πάω με την Στiκούδη :cool: , να είμαι πάντα ο εαυτός μου.

forthewin_
28-08-2012, 09:02 PM
Να πάω με την Στiκούδη :cool: , να είμαι πάντα ο εαυτός μου.

Eukolo mou fenete auto..

Megistos
28-08-2012, 09:17 PM
Το ονειρο μου ηταν να ζησω στον κοσμο των PoKeMoN ! =)
Τωρα το ονειρο ειναιι.........Δεν ξερω τι ακριβως θελω :ρ

Capitan0
28-08-2012, 09:25 PM
Εγω παντα ονειρευομουν να παω ψηλα στο ποδοσφαιρο.Τα γλειψιματα ομως και οι καταστασεις με αφησαν να παιζω Α Τοπικο στην Ροδο αν και ειχα τις προδιαγραφες για πιο ψηλα (στα αρχιδια μου αν κοροιδεψουν μερικοι).Τωρα πια το μονο ονειρο μου ειναι να γινω φοιτητης το οποιο το εκπληρωσα με μεγαλη επιτυχια.Το επομενο ονειρο μου ειναι να ζησω την φοιτητικη μου ζωη οσο καλυτερα γινεται και να τελειωσω την σχολη μου αλλα και να αρχισω το ποδοσφαιρο κανωντας μια νεα αρχη σε μια αλλη ομαδα εκει στα βορεια με την ελπιδα οτι καποιος επιτελους θα με παρει στα σοβαρα σε αυτον τον τομεα..

leav
28-08-2012, 09:31 PM
Εγω παντα ονειρευομουν να παω ψηλα στο ποδοσφαιρο.Τα γλειψιματα ομως και οι καταστασεις με αφησαν να παιζω Α Τοπικο στην Ροδο αν και ειχα τις προδιαγραφες για πιο ψηλα (στα αρχιδια μου αν κοροιδεψουν μερικοι).Τωρα πια το μονο ονειρο μου ειναι να γινω φοιτητης το οποιο το εκπληρωσα με μεγαλη επιτυχια.Το επομενο ονειρο μου ειναι να ζησω την φοιτητικη μου ζωη οσο καλυτερα γινεται και να τελειωσω την σχολη μου αλλα και να αρχισω το ποδοσφαιρο κανωντας μια νεα αρχη σε μια αλλη ομαδα εκει στα βορεια με την ελπιδα οτι καποιος επιτελους θα με παρει στα σοβαρα σε αυτον τον τομεα..

LOL απετυχες εσυ στο γλειψιμο?υπαρχει δηλαδη κ καλυτερος γλειφτης απο εσενα?
να λοιπον ενα νεο ονειρο που χω.να γνωρισω μεγαλυτερο γλειφτο απο τον καπιτανο

Armstrong
28-08-2012, 09:51 PM
dio oneira exo na do tin papariga prothipourgina xaxaxaxaxaxaxa den antexa kai gelasa
to kanoniko mou oneiro eine na ginei taxiki epanastasi stin ellada kai na egkathidristei kommounistiko kathestos stin Ellada :)

troll me bitches

EbToxX
28-08-2012, 09:59 PM
Πάντως και το gaming δύσκολο το βλέπω αλλά μακάρι.

Μόλις πάρω δυνατό Pc θα δηλώσω σε DotA 2 tours θα το ψάξω και θα το πετύχω!
You With me?

Capitan0
28-08-2012, 10:02 PM
LOL απετυχες εσυ στο γλειψιμο?υπαρχει δηλαδη κ καλυτερος γλειφτης απο εσενα?
να λοιπον ενα νεο ονειρο που χω.να γνωρισω μεγαλυτερο γλειφτο απο τον καπιτανο
Εγω πιο βλακα και ηλιθιο απο εσενα δεν εχω ξαναδει.Ξεπερνας και τον αγαπημενο μου τον ace_is_Dead

GPA)
28-08-2012, 10:05 PM
odigos se pista kart :D

leav
28-08-2012, 10:19 PM
Εγω πιο βλακα και ηλιθιο απο εσενα δεν εχω ξαναδει.Ξεπερνας και τον αγαπημενο μου τον ace_is_Dead

με εχεις δηλαδη 1ο στη λιστα σου?Αχ τι χαρα και αυτη σημερα.Παντως το τελευταιο πραγμα που περιμενε κανεις σε αυτο το φορουμ (εκτος του να γινει unban ο teoman )ειναι να εχει κ μουτρα ο αλιγκι να μιλαει



υ.γ.πρεπει να αγαπας πολυ παντως το slurp

forthewin_
28-08-2012, 10:55 PM
Μόλις πάρω δυνατό Pc θα δηλώσω σε DotA 2 tours θα το ψάξω και θα το πετύχω!
You With me?

Egw eimai mesa pantws...Na mou to peis na xekiniso proetoimasia.

Tasos_O_Theos
28-08-2012, 11:05 PM
Egw mikros ithela na ginw astronauths.Twra to oneiro mou einai kai pali na ginw astronauths giati akoma mikros eimai.

Fan_Tou_rav3n
28-08-2012, 11:06 PM
Na paiksw kapou pera apo eleos kai nol :(

DeadManWalkin
28-08-2012, 11:11 PM
Na paiksw kapou pera apo eleos kai nol :(

Και όταν έπαιξες κατάλαβες οτι είσαι failάς και επέστρεψες έ? Μικρέ Κωστάκι?

Sogovegeta
28-08-2012, 11:16 PM
Pantwte ithela na ginw giatros kai na exw ena poli dinato onoma sthn ellada..omws 3erw oti auto mallon den mporei na ginei gt aploustata DEN diavazw :P ...twra to oneiro mou einai na mpw sthn evelpidwn kai na paw stous commando!! <3

MaChELaS
29-08-2012, 01:33 AM
Εν μερει ζω ενα απο τα ονειρα μου. Ανηκω σε ενα συγκροτημα και παιζω/συνθετω τη μουσικη που μου αρεσει.

Veela
29-08-2012, 02:50 AM
Μικρος ειχα τρελη πορωση με το ποδοσφαιρο
και το ονειρο μου ηταν να γινω ο καλυτερος ποδοσφαιριστης του κοσμου.
Αφου ειδα πως δεν μπορω να τα καταφερω ακολουθησα το δευτερο μου ονειρο,
το Βολλευ.
Στο οποιο ειμαι υπεραρκετα καλος!

Parakaltson
29-08-2012, 03:02 AM
1on na gamhsw thn jenna jameson
2on na thn ksanagamhsw

small_H0uz0uris
29-08-2012, 03:05 AM
Λίγο παιδιάστικο το δικό μου .... βασικά και μεγαλύτερος το χα :p

Οδηγός στη F1 :)

gg_hooker15
29-08-2012, 03:06 AM
i8ela na ginw pluntirias.....min rwta pws to kolisa

C0uP_d3_GrAcE
29-08-2012, 07:21 AM
Να μην ξεχάσω να...ζώ...

LedKashmir
29-08-2012, 08:10 AM
Να μην ξεχάσω να...ζώ...

ποσο αληθεια... Συνηθως γινομαστε μαμουχαλοι μεγαλοι και μιζεροι ανθρωποι

Aemirch
29-08-2012, 02:39 PM
Εχεις ολοκληρωσει ή εστω να δοκιμασεις να φτιαξεις ενα?Ναι, το έχω και σε thread κάπου εδώ μέσα θαμμένο.

jimkills
29-08-2012, 02:45 PM
Οταν ημουν μικρος ηθελα να γινω ποδοσφαιριστης σε καποια μεγαλη ομαδα, οταν μεγαλωσα καταλαβα πως ειναι λιγο δυσκολο και εφοσον μου αρεσε ο αθλητισμος γενικα και ηθελα να ειμαι μεσα στα πραγματα αποφασισα να σπουδασω αθλητικη δημοσιογραφια. Ομως αυτος ο κλαδος πλεον στον καιρο που ζουμε εχει "πεθανει". Προσπαθησα αλλα ειναι απο δυσκολο εως αδυνατο να μπεις καπου και να πληρωνεσαι εστω και με 200 - 300 ευρω..

DaRk_CLoW(N)
29-08-2012, 02:46 PM
Να περασω σε σχολη μαγιρικης και να γινω ενας "αρχησεφ" και σε κρουαζιεροπλοια σαν την δουλεια του πατερα μου.
αυτο ηθελα απο μικρος αυτο θελω και τωρα.

pattakos_
29-08-2012, 02:47 PM
να ειμαι στην ομαδα μηχανικων για την σχεδιαση ενος φραγματος..ονειρο ζωης!

Tasos_O_Theos
29-08-2012, 02:50 PM
να ειμαι στην ομαδα μηχανικων για την σχεδιαση ενος φραγματος..ονειρο ζωης!

Sthn epomenh sou zwh sou euxomai na gineis kastoras

DotaApoToMelon
29-08-2012, 03:02 PM
το ονειρο που ειχα δει ειναι οτι
εγιναν ολα αυτα για το 2012 που λενε/λεω

και μετα μπηκα μεσα στο forum και
ανοιξα ενα thread και εκραζα τον k[a]ne
και μετα με εσκασε ban με reason " οκ ολα αυτα ηταν αληθεια. και?"

χααχχαχαχαχαχααχχααχχαχαχααχ
γελουσα μετα μονος μου 6 ωρα το πρωι

EbToxX
29-08-2012, 03:09 PM
το ονειρο που ειχα δει ειναι οτι
εγιναν ολα αυτα για το 2012 που λενε/λεω

και μετα μπηκα μεσα στο forum και
ανοιξα ενα thread και εκραζα τον k[a]ne
και μετα με εσκασε ban με reason " οκ ολα αυτα ηταν αληθεια. και?"

χααχχαχαχαχαχααχχααχχαχαχααχ
γελουσα μετα μονος μου 6 ωρα το πρωι

Κάποια όνειρα δεν θα πραγματοποιηθούν ποτέ, το δικό σου είναι ένα από αυτά.

TruSt(Me
29-08-2012, 03:11 PM
Το όνειρο μου είναι να γίνω Clan NoL Moderator ή User Abuse Manager ή MyMGN Mod. Ήδη βλέπω 10 user reports και δίνω clicks και χωρίς να είμαι καν manager που να γίνω κιόλας πιο πολλά reports από τον asotosio θα βλέπω :).

pudgementday
29-08-2012, 03:14 PM
Να περασω σε σχολη μαγιρικης και να γινω ενας "αρχησεφ" και σε κρουαζιεροπλοια σαν την δουλεια του πατερα μου.
αυτο ηθελα απο μικρος αυτο θελω και τωρα.
O neos Ektoras Botrini sto mymgn?? Just kidding!

Egw 8a h8ela na exw mia polu8rona san tou tsantler/joi apo ta filarakia kai apla na sapizw ekei!!

LedKashmir
29-08-2012, 03:15 PM
Να περασω σε σχολη μαγιρικης και να γινω ενας "αρχησεφ" και σε κρουαζιεροπλοια σαν την δουλεια του πατερα μου.
αυτο ηθελα απο μικρος αυτο θελω και τωρα.

Αν εισαι απο θεσσαλονικη θα σου προτεινα να πας στα ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ... Θα φανει σαν διαφημιση αλλα γνωριζω 3 ατομα και μεχρι στιγμης και οι 3 τα πανε καλα στις δουλειες τους και εχουν και φαντασια!
Γενικα τα τουριστικα στην ροδο ΑΣΤΕΡ ειναι μια δυνατη σχολη που εχει προοπτικες. Αμα θες να πας πανεπιστημιο δηλαδη και να μην πληρωσεις

iRag[3].
29-08-2012, 03:16 PM
Να γ@μ*** την Megan Fox

s_CoR-
29-08-2012, 03:17 PM
Panellhnios prota8liths kick-boxing oktwvrh kanw proetimasia k katevenw se agwnes...
an to kataferw exw ekplhrwsei ena apo ta oneira mou :)

LedKashmir
29-08-2012, 03:19 PM
να ειμαι στην ομαδα μηχανικων για την σχεδιαση ενος φραγματος..ονειρο ζωης!

δεν σπουδαζεις τιποτα πολιτικος μηχανικος για να δοκιμασεις να το πραγματοποιησεις?

Parakaltson
29-08-2012, 03:20 PM
Panellhnios prota8liths kick-boxing oktwvrh kanw proetimasia k katevenw se agwnes...
an to kataferw exw ekplhrwsei ena apo ta oneira mou :)

telika xairomai polu pou sto appli sou edwsa +1 kai oxi -1!!!! :P

s_CoR-
29-08-2012, 03:24 PM
telika xairomai polu pou sto appli sou edwsa +1 kai oxi -1!!!! :P

:) :) :) na se kala se euxaristw polu!!!...

EbToxX
29-08-2012, 03:28 PM
:) :) :) na se kala se euxaristw polu!!!...

Κρίμα που δεν πας πυγμαχία, μπορεί να έπαιζες καναν αγώνα με τον ξαδερφό μου ;)

Parakaltson
29-08-2012, 03:31 PM
allo ena oneiro einai na ftiaksoume mia omada me ton s_CoR- kai ton ksadelfo tou EbToxX kai kathe fora pou kapoios pianete me mh na mas enhmerwnoun ta staff apo pou paizei kai na tou kanoume mia "episkepsh"!!

s_CoR-
29-08-2012, 03:31 PM
Κρίμα που δεν πας πυγμαχία, μπορεί να έπαιζες καναν αγώνα με τον ξαδερφό μου ;)

veltiwnw ta xeria m me ton ( Xatzhkidh ) an xereis einai o panellhnios pugmaxos tou 2011 pes m onoma autos standar 8a ton xerei an asxoleite epaggelmatika!!!

Parakaltson
29-08-2012, 03:35 PM
kai kapou edw na zhthsoume kai sugnwmh apo ton LedKashmir pou spammaroume/spammarw malakies sto,polu wraio,thread pou anoikse! :)

LedKashmir
29-08-2012, 03:37 PM
Σιγα ρε σκοπος ειναι να μην μενουμε μονο στο να τα λεμε αλλα να ρωταμε και ο ενας τον αλλον περισσοτερα... Ετσι γνωριζομαστε καλυτερα και καταλαβαινουμε καλυτερα τις επιθυμιες του κοσμου

TruSt(Me
29-08-2012, 03:38 PM
kai kapou edw na zhthsoume kai sugnwmh apo ton LedKashmir pou spammaroume/spammarw malakies sto,polu wraio,thread pou anoikse! :)

Και να σπαμμάρεις και να μην σπαμμάρεις ποστς δεν παίρνεις άρα.... Τέσπα εγώ άλλο ήθελα να ρωτήσω κανείς δεν έχει το ίδιο όνειρο μαζί μου ή κάτι σχετικά με το DotA ?

Parakaltson
29-08-2012, 03:40 PM
Και να σπαμμάρεις και να μην σπαμμάρεις ποστς δεν παίρνεις άρα.... Τέσπα εγώ άλλο ήθελα να ρωτήσω κανείς δεν έχει το ίδιο όνειρο μαζί μου ή κάτι σχετικά με το DotA ?

egw tha ithela na asxolithw epagelmatika me to gaming kai eidika me thn dota...alla edw vevaia de mou ftaiei mono to ellanta...alla epishs oti den to "exw" kai polu...opote..... :P

forthewin_
29-08-2012, 04:04 PM
Και να σπαμμάρεις και να μην σπαμμάρεις ποστς δεν παίρνεις άρα.... Τέσπα εγώ άλλο ήθελα να ρωτήσω κανείς δεν έχει το ίδιο όνειρο μαζί μου ή κάτι σχετικά με το DotA ?

Auto den einai oneiro..Xompi legete k oti exeis arketes wres diathesimes.

TruSt(Me
29-08-2012, 04:10 PM
Auto den einai oneiro..Xompi legete k oti exeis arketes wres diathesimes.

Εσύ εννοείς στην real life μου ?

DaRk_CLoW(N)
29-08-2012, 04:26 PM
εξωτερικο σκευτομαι. περισσοτερο.

bEy0nDAnApIr0S
29-08-2012, 04:35 PM
Auto den einai oneiro..Xompi legete k oti exeis arketes wres diathesimes.

Το να παίζεις επαγγελματικά μπορεί να είναι όνειρο, το να παίζεις σε public όπως εμείς δεν είναι όνειρο.
Είναι απλά κάτι να περνάει η ώρα.

forthewin_
29-08-2012, 05:07 PM
to paidi einai 15 xronon ti perimenes na sou pei re?tora einai panw stin kaula tou gia auto to leei auto..den ginete ola ta paidia na eixan oneiro na ginoun podosferistis ,athlites.aeroporoi k autos na pezei dotes..plaka mou kaneis?

pattakos_
29-08-2012, 06:34 PM
δεν σπουδαζεις τιποτα πολιτικος μηχανικος για να δοκιμασεις να το πραγματοποιησεις?

πανω στο αντικειμενο των σπουδων μου ειναι!

kAvLoMiRiS
29-08-2012, 06:59 PM
to diko m Oneiro exei ginei pragmatikotita...gia 5 xronia sinexomena to katafera...tora to epomeno einai na vro mia kalh kopela na mou kanei paidakia kai na exo mia euxaristi zwh.

forthewin_
29-08-2012, 07:07 PM
to diko m Oneiro exei ginei pragmatikotita...gia 5 xronia sinexomena to katafera...tora to epomeno einai na vro mia kalh kopela na mou kanei paidakia kai na exo mia euxaristi zwh.

Wraios file..

Aemirch
29-08-2012, 07:16 PM
to diko m Oneiro exei ginei pragmatikotita...gia 5 xronia sinexomena to katafera...tora to epomeno einai na vro mia kalh kopela na mou kanei paidakia kai na exo mia euxaristi zwh. Την έχεις ήδη συμμαθήτρια στο Εσπερινο, ΡΕ ΦΑΡΔΟΣ

leav
29-08-2012, 07:18 PM
εγω βρημα την αγαπη στα ματια της μικρης αδερφης του οmg.stogrc.Και αυτος με δεχτηκε στην οικογενεια του.true story

bEy0nDAnApIr0S
29-08-2012, 07:30 PM
to paidi einai 15 xronon ti perimenes na sou pei re?tora einai panw stin kaula tou gia auto to leei auto..den ginete ola ta paidia na eixan oneiro na ginoun podosferistis ,athlites.aeroporoi k autos na pezei dotes..plaka mou kaneis?

Ο καθένας έχει τα δικά του όνειρα.
Δεν μπορείς να μιλάς με τόση σιγουριά γιατ τις σκέψεις και τα όνειρα κάποιου που δεν γνωρίζεις.

kAvLoMiRiS
29-08-2012, 07:32 PM
Την έχεις ήδη συμμαθήτρια στο Εσπερινο, ΡΕ ΦΑΡΔΟΣ

ela re mlk dn einai fardos...apla etixe ti na kano ego ftaio ??? afou eimai elkstiko agkori erxonte oles....

btw to Oneiro mou Pou elega itan na geino Protathlitis sto Motocross kati pou to katafera arketa kala tha elega...meta to afisa to epaggelma giati dn eixa katholou antagonismo kia tora pia einai hobby!

bEy0nDAnApIr0S
29-08-2012, 08:21 PM
ela re mlk dn einai fardos...apla etixe ti na kano ego ftaio ??? afou eimai elkstiko agkori erxonte oles....

btw to Oneiro mou Pou elega itan na geino Protathlitis sto Motocross kati pou to katafera arketa kala tha elega...meta to afisa to epaggelma giati dn eixa katholou antagonismo kia tora pia einai hobby!

Ωραίος ρε. Δυστυχώς η Ελλάδα δεν προσφέρεται για τέτοια sports.
Κρίμα πάντως.

kAvLoMiRiS
29-08-2012, 09:49 PM
Ωραίος ρε. Δυστυχώς η Ελλάδα δεν προσφέρεται για τέτοια sports.
Κρίμα πάντως.

Me zitousan stn Skotia na pao me kanoniko Sponsora...edo eixa tn Sponsora apo tn etairia Kawasaki ola ta proionta free :)

DaRkShInEsS
29-08-2012, 10:11 PM
light;961931']Pantwte ithela na ginw giatros kai na exw ena poli dinato onoma sthn ellada..omws 3erw oti auto mallon den mporei na ginei gt aploustata DEN diavazw :P ...twra to oneiro mou einai na mpw sthn evelpidwn kai na paw stous commando!! <3

To na eisai iatros einai leitourgima oxi eppagelma.
Pws akrivws theleis h itheles na gineis iatros an den diavazes , pragmatika aporw.
Pragmatika itheles na gineis iatros gia na eisai diashmos ? wtf srsly.

spicekolarakia
29-08-2012, 10:12 PM
to oneiro mou exei ginei pragmatikotita kai sinexizei na ginete.....>>?>?>>>??? 8a anarwtieste ti na einai to oneiro mou?? >>>na sas gamaw tin psixologia oso mporw kai perisotero epidei 8elw na me 8imaste kapou va8ia mesa sas<<<

Veela
29-08-2012, 10:20 PM
to oneiro mou exei ginei pragmatikotita kai sinexizei na ginete.....>>?>?>>>??? 8a anarwtieste ti na einai to oneiro mou?? >>>na sas gamaw tin psixologia oso mporw kai perisotero epidei 8elw na me 8imaste kapou va8ia mesa sas<<<

Συγγνωμη κυριε, ποιος ειστε?

Yooo-
29-08-2012, 10:27 PM
Εμένα πάλι το όνειρο μου ήταν και είναι να γίνω επαγγελματίας μπασκετμπολίστας. Είμαι 17 με 1.97 υψος και φέτος βγήκαμε 6η στην Ελλάδα με την ομάδα του εφηβικού της Κατερίνης (πρώτη φορα στην ιστορια της Κατερίνης) ανάμεσα σε ομάδες όπως Άρης, Παναθηναικός Πάοκ και Μαντουλίδης που έχουν διακριθεί πανευρωπαϊκα. Πέρυσι το καλοκαίρι με είχε ζητήσει και ο Παναθηναϊκος να πάω στην Αθήνα να με δούνε, πήγα, έκανα 2 προπονήσεις, μου προτειναν να κάτσω παραπάνω αλλα λόγο απόστασης δεν γινόταν να μείνω μόνος στην Αθήνα. Φέτος λόγο πανελληνίων το έχω ψιλοπαρατήσει αλλα ελπίζω αν περάσω εκεί που θέλω (Μαθηματικό Θεσσ/κης) να συνεχίσω να ασχολούμε με το μπάσκετ και όπου με βγάλει.

leav
29-08-2012, 10:38 PM
to oneiro mou exei ginei pragmatikotita kai sinexizei na ginete.....>>?>?>>>??? 8a anarwtieste ti na einai to oneiro mou?? >>>na sas gamaw tin psixologia oso mporw kai perisotero epidei 8elw na me 8imaste kapou va8ia mesa sas<<<

καλα εσυ πρεπει να εχεις πολλα ψυχολογικα.σοβαρα

Pro.GiaGia
29-08-2012, 11:02 PM
Να μην ξεχάσω να...ζώ...
το καλυτερο ονειρο ειπες φιλε..ΚΑΝΕΙΣ δεν το ειπε αυτο δυστηχως..και πρωτος και καλυτερος εγω (χωρις τρολλινκ και τετοια..εμεινα μα την παναγια)

spicekolarakia
29-08-2012, 11:08 PM
καλα εσυ πρεπει να εχεις πολλα ψυχολογικα.σοβαρα

ti 8es re malaka to oneiro mou auto einai.

spicekolarakia
29-08-2012, 11:11 PM
Συγγνωμη κυριε, ποιος ειστε?

den me ksereis file??? emena oi gates kai ta skulia akoma me kseroun.....malon 8a eisai neos edw mesa!ala 8a me ma8eis pou 8a paei 8a er8ei den argei erkete proseke.

Veela
29-08-2012, 11:13 PM
den me ksereis file??? emena oi gates kai ta skulia akoma me kseroun.....malon 8a eisai neos edw mesa!ala 8a me ma8eis pou 8a paei 8a er8ei den argei erkete proseke.

Μαλλον ετσι θα ειναι. Δεν :Ρ

Death_Razor
29-08-2012, 11:18 PM
Mikros h8ela n ginw skitsografos ka8ws eblepa one piece kai dragonball st TV! argotera 8elhsa nasxoli8w me tn politikh alla me ta xronia apofasisa n apomakrin8w apo auth kai na sumetexw apla st koina!

bEy0nDAnApIr0S
30-08-2012, 12:10 AM
den me ksereis file??? emena oi gates kai ta skulia akoma me kseroun.....malon 8a eisai neos edw mesa!ala 8a me ma8eis pou 8a paei 8a er8ei den argei erkete proseke.

Βασικα δεν είσαι κάν γνωστός.
Σιγα.

leav
30-08-2012, 12:42 AM
Συγγνωμη κυριε, ποιος ειστε?

ενας maphacker ηταν μωρε που ζαλιζε με σπαμ το channel και νομιζε οτι του δινουμε σημασια.απλα μπες καποιο game νολ.αυτος που θα κλαιγεται στο channel αυτος ειναι ο spice

C0uP_d3_GrAcE
30-08-2012, 07:52 AM
Σε ευχαριστω Yellow66! Αν δεν "ζεις" πρωτα δεν υπαρχουν ονειρα! Και το καλυτερο ονειρο ειναι να ζεις σωστα με μια ζωη που σε κανει χαρουμενο! Αυτο ειναι το μεγαλυτερο ονειρο που πρεπει να θελει να ζει ο καθενας μας, σε αυτη τη ψευτικη πραγματικοτητα! Και επιπλεον, να μην κυνηγα τα ονειρα του, αλλα να τα ζει oσο μακρια και αν ειναι! :)

spicekolarakia
30-08-2012, 07:29 PM
ενας maphacker ηταν μωρε που ζαλιζε με σπαμ το channel και νομιζε οτι του δινουμε σημασια.απλα μπες καποιο game νολ.αυτος που θα κλαιγεται στο channel αυτος ειναι ο spice

milas gia mena re malaka pou to maphack exei ginei kseftila teleios sto nol vlaka..edw exw petixei atoma pou einai staff me maphack kai mou les gia maphack.8a sou dosw ena paradigma gia na deis poso exei pesei to nol se 8ema game play.pezw roof kai exw antipalo enan staff o opios epeze venom twra onoma ti na sou po kai na sou po 8a les kai 8a lene oti lew malakies opote den xreiazete giauto akou.paw aoratos me roof to 1o tou skill tou roof o staff pou pezei venom ipoti8ete oti den exei maphack petaei akrivos panw mou to slow to 1o tou venom kai grafw sto all malaka aoratos eimai min berdeuese kai ti grafei??? fatsoules kai gelouse.esy 8a mou peis twra oti lew malakies edw exei paraxestei to 8ema.

Tasos_O_Theos
30-08-2012, 07:39 PM
milas gia mena re malaka pou to maphack exei ginei kseftila teleios sto nol vlaka..edw exw petixei atoma pou einai staff me maphack kai mou les gia maphack.8a sou dosw ena paradigma gia na deis poso exei pesei to nol se 8ema game play.pezw roof kai exw antipalo enan staff o opios epeze venom twra onoma ti na sou po kai na sou po 8a les kai 8a lene oti lew malakies opote den xreiazete giauto akou.paw aoratos me roof to 1o tou skill tou roof o staff pou pezei venom ipoti8ete oti den exei maphack petaei akrivos panw mou to slow to 1o tou venom kai grafw sto all malaka aoratos eimai min berdeuese kai ti grafei??? fatsoules kai gelouse.esy 8a mou peis twra oti lew malakies edw exei paraxestei to 8ema.

Trantaxto maphack.
Anevase to replay na krinw ton staff se parakalw

MoTiVaTeD
30-08-2012, 07:40 PM
Εμένα πάλι το όνειρο μου ήταν και είναι να γίνω επαγγελματίας μπασκετμπολίστας. Είμαι 17 με 1.97 υψος και φέτος βγήκαμε 6η στην Ελλάδα με την ομάδα του εφηβικού της Κατερίνης (πρώτη φορα στην ιστορια της Κατερίνης) ανάμεσα σε ομάδες όπως Άρης, Παναθηναικός Πάοκ και Μαντουλίδης που έχουν διακριθεί πανευρωπαϊκα. Πέρυσι το καλοκαίρι με είχε ζητήσει και ο Παναθηναϊκος να πάω στην Αθήνα να με δούνε, πήγα, έκανα 2 προπονήσεις, μου προτειναν να κάτσω παραπάνω αλλα λόγο απόστασης δεν γινόταν να μείνω μόνος στην Αθήνα. Φέτος λόγο πανελληνίων το έχω ψιλοπαρατήσει αλλα ελπίζω αν περάσω εκεί που θέλω (Μαθηματικό Θεσσ/κης) να συνεχίσω να ασχολούμε με το μπάσκετ και όπου με βγάλει.

Με περνας 15 ποντους :(

leav
30-08-2012, 07:46 PM
milas gia mena re malaka pou to maphack exei ginei kseftila teleios sto nol vlaka..edw exw petixei atoma pou einai staff me maphack kai mou les gia maphack.8a sou dosw ena paradigma gia na deis poso exei pesei to nol se 8ema game play.pezw roof kai exw antipalo enan staff o opios epeze venom twra onoma ti na sou po kai na sou po 8a les kai 8a lene oti lew malakies opote den xreiazete giauto akou.paw aoratos me roof to 1o tou skill tou roof o staff pou pezei venom ipoti8ete oti den exei maphack petaei akrivos panw mou to slow to 1o tou venom kai grafw sto all malaka aoratos eimai min berdeuese kai ti grafei??? fatsoules kai gelouse.esy 8a mou peis twra oti lew malakies edw exei paraxestei to 8ema.
και επειδη εχει ο αλλος.λες κατσε να βαλω και εγω.Nα γινει balanced

spicekolarakia
30-08-2012, 08:01 PM
και επειδη εχει ο αλλος.λες κατσε να βαλω και εγω.Nα γινει balanced

auto skeftikes na mou apantiseis?eisai pio xazos kai apton rosan pou perimenei na ton skotosoun.egw sou edosa ena paradigma gia to pws exei katantisei to nol vlaka egw pou les oti exw psixologika mou fenete grafw pragmata pou esy den ka8ese na ta peis opos prepei pou eisai mia xara.

leav
30-08-2012, 08:02 PM
auto skeftikes na mou apantiseis?eisai pio xazos kai apton rosan pou perimenei na ton skotosoun.egw sou edosa ena paradigma gia to pws exei katantisei to nol vlaka egw pou les oti exw psixologika mou fenete grafw pragmata pou esy den ka8ese na ta peis opos prepei pou eisai mia xara.

σαν τι να πω δηλαδη?οτι εχουν πολλοι Mh?E και?μηπως δεν το ξερω η μηπως δεν το ξερουν και οι υπολοιποι?σοβαρα δεν βγαζουν κανενα νοημα αυτα που λες

Zoulou[nolag]
30-08-2012, 08:05 PM
auto skeftikes na mou apantiseis?eisai pio xazos kai apton rosan pou perimenei na ton skotosoun.egw sou edosa ena paradigma gia to pws exei katantisei to nol vlaka egw pou les oti exw psixologika mou fenete grafw pragmata pou esy den ka8ese na ta peis opos prepei pou eisai mia xara.

Σοβαρα πηγαινε πεσε απο καμια πολυκατοικια ρε.
Και σκασε με το κεφαλι. Μυαλο δν εχεις αρα δν θα μολυνεις και πολυ το πεζοδρομιο!

spicekolarakia
30-08-2012, 10:14 PM
;964236']Σοβαρα πηγαινε πεσε απο καμια πολυκατοικια ρε.
Και σκασε με το κεφαλι. Μυαλο δν εχεις αρα δν θα μολυνεις και πολυ το πεζοδρομιο!

na enas maphacker pou trwei poutsa apo mena kai rixnei klama....

bEy0nDAnApIr0S
30-08-2012, 10:32 PM
Και εγω παίζω με maphack.

Iceblade21
30-08-2012, 11:39 PM
Sthn epomenh sou zwh sou euxomai na gineis kastoras

ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ,ΕΙΣΑΙ!

Iceblade21
30-08-2012, 11:44 PM
Εμένα πάλι το όνειρο μου ήταν και είναι να γίνω επαγγελματίας μπασκετμπολίστας. Είμαι 17 με 1.97 υψος και φέτος βγήκαμε 6η στην Ελλάδα με την ομάδα του εφηβικού της Κατερίνης (πρώτη φορα στην ιστορια της Κατερίνης) ανάμεσα σε ομάδες όπως Άρης, Παναθηναικός Πάοκ και Μαντουλίδης που έχουν διακριθεί πανευρωπαϊκα. Πέρυσι το καλοκαίρι με είχε ζητήσει και ο Παναθηναϊκος να πάω στην Αθήνα να με δούνε, πήγα, έκανα 2 προπονήσεις, μου προτειναν να κάτσω παραπάνω αλλα λόγο απόστασης δεν γινόταν να μείνω μόνος στην Αθήνα. Φέτος λόγο πανελληνίων το έχω ψιλοπαρατήσει αλλα ελπίζω αν περάσω εκεί που θέλω (Μαθηματικό Θεσσ/κης) να συνεχίσω να ασχολούμε με το μπάσκετ και όπου με βγάλει.

Dude,εισαι πιο ψηλος και απο εμενα! :D Κατάρα το υψος...50αρακι νουμερο παπουτσι υποπτευομαι,στανταρακι;

Iceblade21
30-08-2012, 11:48 PM
Το ονειρο μου ηταν να γινω οδηγος rally.Απο 6 χρονων θυμαμαι να βλεπω Σταθακη-Απο την θεση του οδηγου,Τροχοι και δρομοι και οτι επεφτε μπροστα μου.Η πρωτη αναμνηση που εχω σε αυτο το θεμα-και πιστευω οτι ειναι ισως απο τις πιο παλιες,αν οχι η πιο παλια της ζωης μου-ειναι το βιντεο απο την αναβαση Pikes Pike με τον Vatanen.Στα 6 αγορασα το πρωτο περιοδικο αυτοκινητου που εχω-4 τροχοι.Παντα ηθελα να ξεκινησω απο καρτ και να συνεχισω πιο ψηλα,πιο δυνατα,αλλα δυστυχως δεν επαιζαν καθολου λεφτα...Τωρα βλεπουμε,αμα βρουμε κανα λεφτο και φτιαξουμε κανα track-day car,μπορει και να ξεκαυλωσουμε. :P

wtfmejt
31-08-2012, 12:04 AM
to oniro mou ine oi 132k members edo sto forum na ginoun oloi premium me 10e to mina gia na bgo sintaksi se 1 mera, thx!

LedKashmir
31-08-2012, 12:27 AM
ρε απληστε και με 5 βγαινεις :P

ΚαταστροφεαςGR
31-08-2012, 01:20 AM
Οσο χαζο και αν ακουγεται,το ονειρο μου ειναι να γινω τρελο-επιστημονας,που να ξερει τα παντα απο την τεχνολογια και να φτιαξω το Jarvis
http://www.youtube.com/watch?v=PYjlMflhysc

http://www.youtube.com/watch?v=-KPhqy7ZwHU&feature=related
Ποσο θα ηθελα να γινοταν πραγματικοτητα <3

DestroyerGr
31-08-2012, 03:57 AM
Οσο χαζο και αν ακουγεται,το ονειρο μου ειναι να γινω τρελο-επιστημονας,που να ξερει τα παντα απο την τεχνολογια και να φτιαξω το Jarvis
http://www.youtube.com/watch?v=PYjlMflhysc

http://www.youtube.com/watch?v=-KPhqy7ZwHU&feature=related
Ποσο θα ηθελα να γινοταν πραγματικοτητα <3

W/E I SAID!

forthewin_
31-08-2012, 05:37 AM
to oniro mou ine oi 132k members edo sto forum na ginoun oloi premium me 10e to mina gia na bgo sintaksi se 1 mera, thx!

File vazw ena 10ariko.apla tha mou xariseis ena taxidaki me ti suntaxi sou...

protomastoras
31-08-2012, 07:43 AM
Συγγνωμη κυριε, ποιος ειστε?
Ειναι ενας τακης που εχει φαει 15 bans για mh.Ειτε με το main acc ειτε με αλλα.Δεν το λεω εγω.Staff το εχουν πει.Ενας πρωην (και απ τους καλυτερους που περασαν) ειχε προτεινει παλιοτερα να τον ριχνουν κικ οσοι ειναι σιγουροι πως παιζουν με τον spicekolarakia.Παλιες καλες εποχες. Και οταν λεει τον ξερουν οι γατες και τα σκυλια το λεει και το πιστευει. Δεν το λεει για πλακα. Εγω θα του προτεινα για αρχη να απευθυνθει εδω http://www.e-psychology.gr/forum/forumdisplay.php?21-%CE%94%CE%B9%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%B1%CF%87%C E%AD%CF%82-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%89%CF%80%CE%B9%CE%BA%C F%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1%CF%82 και αν παλι δεν βρει τις καταλληλες συμβουλες να παει σε κανενα πραγματικο ψυχολογο ή ψυχιατρο. Αναλογως τη περιπτωση του

Ontopic: Το ονειρο μου ειναι να βρω μια κοπελιτσα που να ειναι αρης, να παιζει tekken, να ακουει ηλεκτρονικη μουσικη και να βλεπει anime.

jimkills
31-08-2012, 07:58 AM
Βασικα οσοι τον βριζετε, πεφτετε στο ιδιο επιπεδο με αυτον... χωρις παρεξηγηση spice, δεν σε ξερω αλλα κρινοντας απο αυτα που βλεπω απαντησα.

protomastoras
31-08-2012, 08:02 AM
κοιτα ουτε εγω τον ξερω, αλλα αν με πιαναν μια φορα με μαπ χακ(και οχι 3 ή δεν ξερω ποσες) θα το βουλωνα και δεν θα ξαναμιλουσα

kAvLoMiRiS
31-08-2012, 08:53 AM
to oniro mou ine oi 132k members edo sto forum na ginoun oloi premium me 10e to mina gia na bgo sintaksi se 1 mera, thx!

Akoma perimeno to Global Moderator POu mou etakses!

Yooo-
31-08-2012, 08:54 AM
Dude,εισαι πιο ψηλος και απο εμενα! :D Κατάρα το υψος...50αρακι νουμερο παπουτσι υποπτευομαι,στανταρακι;

48 κανονικό 49 μπασκετικο.
Για το ύψος μου καλα είναι ^_^

FuSiS_
31-08-2012, 11:39 AM
Λοιπόν έχω ή μάλλον σχεδόν έχω 4 όνειρα.

1ον. Όταν ήμουν 6 χρονών ήθελα η μαμά μου να μου αγοράσει τον Εμίλιο αυτό το robot που κουνιόταν και έκανε διάφορα, φυσικά δεν μου το πήρε ποτέ είχε 120.000 δραχμές.
2ον. Σε ηλικία 12 χρονών που άρχισα το DotA ήθελα να γίνω ένας από τους καλύτερους, φυσικά και πραγματοποιήθηκε.
3ον. Στην ηλικία των 15 ετών κατάλαβα ότι το integra είναι ένα από τα καλύτερα αυτοκίνητα και ήθελα να το πάρω, φυσικά αυτό δεν έγινε ποτέ έχω ένα peugeot 106 άσπρο.
4ον και τελευτέον. Στην ηλικία των 17 ετών γνώρισα την Όλγα μια πολύ ωραία ''κοπέλα'' όχι γκόμενα το τονίζω όχι γκόμενα, με το που την είδα της είπα ''εσένα μια μέρα θα σε παντρευτώ'', από τότε που την είδα έκανα τα 1000 - 2 για να είμαι μαζί της αλλά ποτέ δεν έγινε και έτσι ούτε αυτό βγήκε αλήθεια...

Υ.Γ That's all.

Capitan0
31-08-2012, 12:09 PM
to oniro mou ine oi 132k members edo sto forum na ginoun oloi premium me 10e to mina gia na bgo sintaksi se 1 mera, thx!
Φοιλαι που λεφτα για να δωσουμε

Sec.Chance
31-08-2012, 12:18 PM
to oneiro mou einai na kano join tin omada skoupidi# tou thread tou opoiou sizitiete stan diplana thread

Pr0.DiG(Y)
31-08-2012, 12:46 PM
Οταν ημουν μικρος ηθελα να γινω ποδοσφαιριστης
Ημουν ο καλυτερος του δημοτικου και γενικα ολων στο Ναυπλιο.Με ξερανε ολοι που παιζανε μπαλα και με φοβοντουσαν στους σχολικους.Με εφαγε το τσιγαρο.(Θα μπορουσα να παιξω σε τοπικο ανετα αμα συνεχιζα)
Τωρα απλα να μπω ΤΕΦΑΑ Θεσσαλονικης

FuSiS_
31-08-2012, 12:47 PM
καλά εγώ δεν λέω τι όνειρο είχα για την μπάλα γιατί μου γάμησε την ψυχολογία αυτό που έπαθα.

Pr0.DiG(Y)
31-08-2012, 12:53 PM
καλά εγώ δεν λέω τι όνειρο είχα για την μπάλα γιατί μου γάμησε την ψυχολογία αυτό που έπαθα.

Τι επαθες; (αν επιτρεπεται)

Sec.Chance
31-08-2012, 01:21 PM
Τι επαθες; (αν επιτρεπεται)

dn eixe mpala

Iceblade21
31-08-2012, 01:25 PM
48 κανονικό 49 μπασκετικο.
Για το ύψος μου καλα είναι ^_^

Λιγο ειναι βασικα,εγω ειμαι γυρω στο 1,93-1,95 και φοραω 48,5

bEy0nDAnApIr0S
31-08-2012, 01:44 PM
Λιγο ειναι βασικα,εγω ειμαι γυρω στο 1,93-1,95 και φοραω 48,5

Είμαι 1.87 και φοράω 47,5!!
:)

Iceblade21
31-08-2012, 02:40 PM
Είμαι 1.87 και φοράω 47,5!!
:)

Ο κολλητος μου ειναι στο υψος σου και φοραει 49-50 :P

bEy0nDAnApIr0S
31-08-2012, 02:41 PM
Ο κολλητος μου ειναι στο υψος σου και φοραει 49-50 :P

να δω πως θα χωράω στο σίλβια μου!!!

DurexDeKapote
31-08-2012, 03:16 PM
egw eimai 1.94 kai foraw 46-47
u jelly?

forthewin_
31-08-2012, 03:33 PM
Λοιπόν έχω ή μάλλον σχεδόν έχω 4 όνειρα.
2ον. Σε ηλικία 12 χρονών που άρχισα το DotA ήθελα να γίνω ένας από τους καλύτερους, φυσικά και πραγματοποιήθηκε.

Υ.Γ That's all.

Poios hrthe?

TziTziFriGoS
31-08-2012, 03:52 PM
ονειρο μου ειναι να μπορεσω να τρολαρω σαν αυτον (παρολο που καταδικαζω το τρολινγκ). Κατα τη γνωμη μου ο κορυφαιος τρολερ.

http://www.dontevenreply.com/top.php

Tasos_O_Theos
31-08-2012, 04:05 PM
Egw eimai 1.85 kai ton exw 60 pontous.
XA!

ParachuteR
31-08-2012, 04:08 PM
Εμενα το ονειρο μου μεχρι 13-14 χρονών ήτανε να μπορώ να πετάω .... Μετά βέβαια αφου μεγάλωσα συνειδητοποίησα οτι αφτο δεν γίνεται. Αλλα τελικά τα καταφερα. Τουλαχιστον μονο πεφτοντας μπορεσα και το πραγματοποιησα αυτο το μικρο ονειρο.
Οσων αφορά το επάγγελμα ητανε να ανοιξω δικο μου καταστημα με Η/Υ και την τεχνικη υποστηριξη τους , αλλα εμπλεξα με το δημοσιο και τα παρατησα ολα... Μλκια μου :(

FuSiS_
31-08-2012, 04:15 PM
Poios hrthe?

But i am. Είμαι ο καλύτερος SF στην γειτονιά μου.
Πάρε και κανα rank ακόμα να χαρούμε λίγο =)

Capitan0
31-08-2012, 04:30 PM
Egw eimai 1.85 kai ton exw 60 pontous.
XA!
Πριν η μετα τα χαστουκια που θα φας?

DurexDeKapote
31-08-2012, 05:53 PM
ονειρο μου ειναι να μπορεσω να τρολαρω σαν αυτον (παρολο που καταδικαζω το τρολινγκ). Κατα τη γνωμη μου ο κορυφαιος τρολερ.

http://www.dontevenreply.com/top.php

o remi einai o 8eos t troll kai kaneis den 8a ton ftasei pote
o tipos einai trelos

PouEisai
31-08-2012, 06:11 PM
o remi einai o 8eos t troll kai kaneis den 8a ton ftasei pote
o tipos einai trelos

perimenw apanthsh apo ton tasaro mias kai akouw gia 8eous

Gate13
31-08-2012, 08:49 PM
Δεν ξέρω για όνειρο.Πάντως στη ζωή μου 2 μεγάλες μαλακίες έχω κάνει.Πρώτη που σταμάτησα το πόλο και δεύτερη που δεν το ξανάρχισα.Κρίμα η Εθνική Παίδων.Αυτή ήταν η μεγάλη μου επιθυμία,να παίζω επαγγελματικά πόλο.Και θα το έκανα,αλλά δυστυχώς με έχει φάει η ξεροκεφαλιά.

ΥΓ
ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΒΛΑΜΜΕΝΑ.....

Iceblade21
01-09-2012, 08:45 PM
ονειρο μου ειναι να μπορεσω να τρολαρω σαν αυτον (παρολο που καταδικαζω το τρολινγκ). Κατα τη γνωμη μου ο κορυφαιος τρολερ.

http://www.dontevenreply.com/top.php

ΕΓΡΑΨΕΣ!!!

Iceblade21
02-09-2012, 05:28 PM
ΕΓΡΑΨΕΣ!!!

http://www.27bslash6.com/missy.html

Eimai.Ninja
02-09-2012, 06:36 PM
Λίγο παιδιάστικο το δικό μου .... βασικά και μεγαλύτερος το χα :p

Οδηγός στη F1 :)

Και εγώ είχα αυτό το όνειρο μέχρι τα 12, όπου έλιωνα στη Formula 1 όταν είχε αγώνα. Τα τελευταία χρόνια ονειρεύομαι να αποκτήσω ένα σετ drums και ένα μπιλιάρδο, και ας κοιμάμαι πάνω του δεν με νοίαζει. Αυτά από υλιστικά όνειρα.

DaRkShInEsS
02-09-2012, 06:44 PM
Και εγώ είχα αυτό το όνειρο μέχρι τα 12, όπου έλιωνα στη Formula 1 όταν είχε αγώνα. Τα τελευταία χρόνια ονειρεύομαι να αποκτήσω ένα σετ drums και ένα μπιλιάρδο, και ας κοιμάμαι πάνω του δεν με νοίαζει. Αυτά από υλιστικά όνειρα.

Set drums aksizei pragmatika , gia osous goustaroun rock mousikh.
Egw paizw edw kai 1,5 xrono , alla an meneis se polykatoikia pare tetoia fash
http://img526.imageshack.us/img526/1378/td3v.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/526/td3v.jpg/)

BuQQaros
02-09-2012, 06:48 PM
egw apo tote pou arxisa na katalavainw t pezei giro mou... ithela na exw ena nuxterino magazi..(mi fadasteite malakies ena kanoniko club)

eidi exeis re koufala ! :D APOKALIPSI FTW !

PetameNoS_
03-09-2012, 12:48 AM
eidi exeis re koufala ! :D APOKALIPSI FTW !

nai re file alla den to xw egw DIKO mou.. se liga xronakia omws ;)

Apokalypsi FTW <3

bEy0nDAnApIr0S
03-09-2012, 01:18 AM
nai re file alla den to xw egw DIKO mou.. se liga xronakia omws ;)

Apokalypsi FTW <3

Lombardo ftw.

Iceblade21
03-09-2012, 02:27 PM
Lombardo ftw.


Μην μιλας για Lombardo plz...