PDA

View Full Version : Λοιπον



Zoulou[nolag]
10-09-2012, 12:26 AM
Καταρχην καλημερα σε ολους.
Μιας και ξαναγυρισα στο wow πρωτη μου σκεψη ηταν να δημιουργησω ενα ελληνικο guild με ατομα απο εδω μεσα απο το mymgn.
Θα ηθελα ομως να δω πρωτα το ενδιαφερων και των υπολοιπων.
Λοιπον ακουω !

VampAurora
10-09-2012, 12:31 AM
Δεν ξερω κατα ποσο θα πετυχει προς το παρον κατι τετοιο γιατι το WoW Community στο MyMGN ειναι ακομα μικρο. Καλη η σκεψη, αλλα νομιζω οτι θα εφαρμοστει καλυτερα στο μελλον.

Γνωμη μου παντα.

Zoulou[nolag]
10-09-2012, 12:58 AM
Δεν ξερω κατα ποσο θα πετυχει προς το παρον κατι τετοιο γιατι το WoW Community στο MyMGN ειναι ακομα μικρο. Καλη η σκεψη, αλλα νομιζω οτι θα εφαρμοστει καλυτερα στο μελλον.

Γνωμη μου παντα.

Οχι guild το οποιο θα ειναι 100% δημιουργια του community. Ενταξει θα το συζητησουμε και αργοτερα με τον λεωνιδα και τους υπολοιπους. Ας αρχισουμε πρωτα με το δεξι το section :)

spitonoikokurhs
10-09-2012, 02:28 PM
σημερα λεω να επανεμφανιστω στον κοσμο της πολεμικης τεχνης


αν ενδιαφερεται κανεις να κανουμε τπτ ας μου στειλει pm.

kailoipa
10-09-2012, 08:39 PM
ε πως να μαζευτουν ολοι σε ενα server σιγα μην κανει κανεις transfer για να μπει σε clan. εγω εχω ενα shamn 85 outland me frozen acc αλλα παιζει να αρχισω παλι dunno

pdm_legend
11-09-2012, 04:51 PM
dikio exei o kailoipa pws 8a mazeftoune oloi se ena server?

spitonoikokurhs
11-09-2012, 07:24 PM
θα ποσταρουμε την φορολογικη μας δηλωση

αυτος με το υψηλοτερο ποσο θα πληρωσει τα τρανσφερ των υπολοιπων!

Sn0w_Bl4cK
12-09-2012, 09:28 AM
Στη χειρότερη περίπτωση κάνετε έναν DK σε άλλον server :-P

kailoipa
12-09-2012, 11:21 AM
αν υπηρχε ενδιαφερον απο καποιους να ξανα αρχισουν wow στελνοντας Scroll of Resurrection (https://us.battle.net/support/en/article/scroll-of-resurrection-faq) παιρνουν
-free character transfer
-free faction change
-level 80 char
-7 days time
-mount

ετσι ανετα μαζευοντε ενα σορο ατομα σε ενα server αλλα απο οτι βλεπω 5 ατομα ειμαστε ολα κιολα ισως αν καναμε κανα ποστ offtopic κλπ dunno