PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Admin Application : areti



areti
20-06-2009, 05:45 AM
Giati thelete na ginete admin:Geia sas 8a h8ela an mporeite na me kanete admin gia na paizw kanena aksiologo game xwris lag kai leavers,eyxaristw

onoma: areti

bnet account : areti

age:22

FoNo_MaNia
20-06-2009, 10:29 AM
Giati thelete na ginete admin:Geia sas 8a h8ela an mporeite na me kanete admin gia na paizw kanena aksiologo game xwris lag kai leavers,eyxaristw

kalosir8es 1on kai 2on boreis na paizeis game aksiologa kai xwris lag (gia tous leaver kai o icefrog na eisai tha exei) xwris na eisai admin ... afta a kai gia na gineis admin prepei na eisai kai ligo active sto forum ...

Black.Lady
20-06-2009, 10:30 AM
kalosir8es 1on kai 2on boreis na paizeis game aksiologa kai xwris lag (gia tous leaver kai o icefrog na eisai tha exei) xwris na eisai admin ... afta a kai gia na gineis admin prepei na eisai kai ligo active sto forum ...

exei apolito dikio o fono. an 8es apla ta games apla bes....:S

areti
20-06-2009, 02:41 PM
Geia sas paidia paizw dota gyrw sta 3 xronia alla den eixa idea gia to link edw,apla epeidh eimai kopela kai den mporw na brizoun kai se polla games gg.... sto eleos admin den yparxei apla to game einai aparadekto.To link mou to esteile o 8anos roi spinola pou doulebei sto battlenet.

D0MeNiCa
03-07-2009, 11:12 AM
Kalos orises,mesa se 2 meres tha sou exoun perastei ta dikaiwmata sta bot.