PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin abuse Hulk-13



KernawKlotsidia
14-10-2012, 06:21 PM
Accused Battle.Net account: Hulk-13
Your Battle.Net account: Dope_
Game Name: ar...
Offence of Admin:akiro ban full
Time of event: Ligo prin to telos otan farmare sta woods tous ta megala!

Kala to palikari epidi einai asxetos kai den gnorizi apo dota, ton efaga sta woods tous kai me ekane ban epidi spammare pou ikseres pou ikseres pes twra kai kati tetoia.. kai ironika tou lew exw mh kai me ekane ban o rexxar.. dld ama tou elega oti to spiti sou einai sto onoma mou grameno tha to pisteve kai tha mou ekane minisi sthn pronia? Ti pragmata einai auta dld epidi zoristike ekane ban xwreis na einai sigouros, edwsa egw kana dikeoma sto game oti exw mh? Parakalo poli na elenxti ligo na zito to demote tou admin an eina pithano! pano sta nevra den pernis tetoies apofasis idika ama eisai o admin prepei na dinis kai kana swsto paradigma mesa sto game, autos den kanei gia admin pantos

Wriste kai to replay.

38086

KinG_HuLk
14-10-2012, 06:58 PM
Prwton exeis dikaio! viastika kai se kana ban! zhtaw sugnwmh apo ton filo! apla eixa neura me alla pragmata kai eimoun allou!! to ntailiki p to eides re sky;;; gia na to dw kai egw!!!

KernawKlotsidia
14-10-2012, 07:29 PM
Prwton exeis dikaio! viastika kai se kana ban! zhtaw sugnwmh apo ton filo! apla eixa neura me alla pragmata kai eimoun allou!! to ntailiki p to eides re sky;;; gia na to dw kai egw!!!

Otan eisai se ena game idika otan eisai kai admin.. prepei na sigentronese sto game na vlepeis ti ginete kai meta na perneis tetoies akures apofasis... telos pantwn

DeadByApriL.
15-10-2012, 09:41 AM
Lipon...1o la8os kai na eixe opws les epidi t paradextike ekanes ban oxi kick omws....Ta rulles lene ban + kick.2on Dailiki den t epeze...
7:05 [All] Eprepe: kathe mera dn ine tou ai kolofardou
7:06 [Allies] AeRoPiLaTos: pame re team
7:11 [Allies] Eprepe: axxaax
7:12 [All] HuLk-13: ela min milas mideniko
7:16 [Allies] Dope_: ah0h0ah0
7:26 [All] Eprepe: Epiases ena ftani tora oute aggelada sta 2 metra dn pianis
7:30 [All] HuLk-13: 6 lvl ela
7:32 [All] HuLk-13: na s dw
Tn prokalesane omws...

KinG_HuLk
15-10-2012, 10:44 AM
Tespa zhtaw sugnwmi apo to palikari an thelei na kanei to unban req tou apo mean Exei to +1!!

G.ViruS
15-10-2012, 01:46 PM
Κανένα Maphack.

Hulk-13 2 lvl warn

Dope_ Unbanned

Solved
Closed