PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse : Gorj.boronas- , Varafskoi



Mr_Pr3sid3nt
15-10-2012, 11:32 PM
Accused Battle.Net account: Gorj.boronas- , Varafskoi
Your battlet.net Account: mr_pr3sid3nt
Game name: ap****
Abused rule: Gameruin
Time of event and Further details: O Gorj.boronas- με furion στο game στο 17 μας σπανε 1ο πυργο κατω και στο 19 δευτερο και αυτοσ ειναι στα creep της πιστας και farmarei. και οταν τον ρωταω αν θα ερθει για αμυνα μου απανταει "γιατι χρειαζεται?" ... Απο το 28+30 εως το 29+30 και ενω ημασταν και οι 4 για αμυνα γιατι οι αντιπαλοι ηρθαν στο mid να σπασουν καθεται και βαραει creeps σε αλλο lane με αποτελεσμα να πεθανει ολη η ομαδα μας και να σπασουν στη μεση οι αντιπαλοι τα παντα. Στο σημειο αυτο τον κανω ban για gameruin οπως οριζουν οι κανονισμοι και kick. Ο δε huscar ο οποιος ηταν lan του συγεκριμενου παιχτη η φιλος αν δεν ηταν lan και ενω προσπαθουμε να δουμε τι θα κανουμε απο εδω και περα σπαει τα αντικειμενα του furion με αποτελεσμα να κανω και αυτον με τη σειρα kick και ban για gameruin. Πιστευω πως επραξα ορθα. Ευχαριστω.!

YouAreBanned
15-10-2012, 11:34 PM
file mou kala ola ayta pou les alla an dn anebasis replay dn mpori kaneis na dei gia na tous krini...

Mr_Pr3sid3nt
16-10-2012, 07:24 AM
Οπ παιδες δωστε μου χρονο μεχρι το απογευμα γιατι αφησα το replay στα net cafe και πρεπει να παω απο εκει για να το φορτωσω... Νομιζα το εβαλα.... Συγνωμη θα το εχω βαλει μεχρι το απογευμα...

Gig3Rnaut
16-10-2012, 01:26 PM
Replay? 2 Μέρες διορία.

Mr_Pr3sid3nt
16-10-2012, 08:20 PM
Ευχαριστω και συγγνωμη για την καθυστερηση απλα το replay ηταν στα net cafe και ημνουν στη δουλεια :)

Gig3Rnaut
18-10-2012, 01:12 PM
Σωστά τα kick-ban.


Abuse Solved
Topic Closed