PDA

View Full Version : [REJECTED] : Unban Request - TJbadboy



TJBadBoy
21-06-2009, 01:58 PM
Signomi, etsi apla den iparxei deuteri eukairia?ti einai auta re..gt na min mporo na pekso, sas zitisa signomi,eipa oti den tha ksana ginei kai etsi apla kai kai kria m lete .. oxi deuteri eukairia...? Mpite stin thesi m .. kai skeftite.. egw pantos den tha kano allo acount san olous tous allous.. pantos ama sas aresei na bannarete kosmo monoi tha pezete meta... ti auta .. San tous astinomikous eiste re... san dinoun tin dinami kai kanete oti thelete... kala pate sinexiste.. den tha peso sto epipedo sas...

Sas, parakalo kante me unban.. les kai einai tragiko re... leavaro sinexeia 100% olo bgaino... xalao ola ta games.. plaka m kanete re?Ok bgika apo game , zitao signomi , ti prepei na kano dld re ?ee den antexo .. eseis pote den bgikate? eisaste oloi sas Theoi ...

Edit by KiTz: Ενώθηκαν τα 2 ποστ.

KiTz
21-06-2009, 02:09 PM
1) Υπάρχουν κάποιοι κανόνες τους οποίους και είσαι υποχρεωμένος να ακολουθείς.


2)Ας σκεφτόσουν τις επιπτώσεις των πράξεων σου πριν βγεις, και όχι μετά.

TJBadBoy
21-06-2009, 02:13 PM
Ena Game einai, kai s leo na me ksanabaleis oste na pezoume oti egine,egine gt tosi mania na min me balete re? tosa pedia exoun peksei mazi m kai den eixan pote parapono...mia fora toso kako einai re? ma toso? gt na kano toso kopo na me kanete unban afou einai paneukolo na allakso account? Den blepeis oti exo allaksei? Den to blepeis? tote esi fae ban p eisai Anthropos p den boithaei... afou den boithaei tote ti admin eisai ? i oti thesi kai na exeis...

KiTz
21-06-2009, 02:19 PM
Πρώτα από όλα πρόσεχε το υφάκι σου, εγώ δεν σου μιλάω έτσι, ούτε και σου επιτίθεμαι.

Δεν είμαι στην ομάδα του game, αλλά του φόρουμ και το μόνο που κάνω εδώ είναι να λέω την γνώμη μου.

Δε νομίζω να έχει το team κάτι προσωπικό μαζί σου απλά έτσι είναι οι κανόνες.

Όσο για αυτό το σχόλιο
Den blepeis oti exo allaksei? Den to blepeis? tote esi fae ban p eisai Anthropos p den boithaei...

Τι ακριβώς εννοείς? Να δω τι? σε γνωρίζω και από εχθές?
Οι Admin εδώ δεν βρίσκονται για να κάνουν τις νταντάδες αλλά για αυτό που τους έχει ανατεθεί, αναλόγως την θέση τους.

TJBadBoy
21-06-2009, 02:27 PM
den to leo gia na gino kakos.. ama itan na gino kakos aplos tha ekana alla prakseis .. san na empena kai na aplos na ebriza i kati allo.. alla afou ama kano xazomara enno me kanete unban einai toso eukolo na ksanafao ban,gt tote, na idrono egw sto na ta katafero gt kanenas den blepo na ta blepei opos ta blepo, oste na min se kourazo kai esena,des kai ta alla e-mail p esteila, tous elega oti den thimame leptomereies kai meta m lene apo pou to efagan to ban kai m lete oxi unban,les kai san elega psemata afou den thimomoun,meta ematha gia tos ite oste na sas steilo to request alla perase kairos apo tote

Exo idi kanei parea edw pera me diafora atoma,ekana Admin Application kai oloi amesos na me Support...alla ksafnika auto to ban me stigmatise?ama eimai noobas kai leaveri 100% tote exete dikio... alla tora na steritho ta panta kai ena mikro paraptoma..oi kanones einai Sostoi alla oxi Thanatikh poini..den apeilo,den exo ifaki kai sry alla exo nevriasei me tin stegni kai kria apantisi p pira...Euxaristo gia ton xrono s.. ama den sas pithw tote ta paratao..kai aplos tha psaxno na pekso kanena lagg game na pekso,gt den exo to tharos na kano allo acc

Edit by KiTz: Ενώθηκαν τα 2 ποστ. Είναι η τελευταία φορά που σου ζητάω να κάνεις edit.

reman
21-06-2009, 02:50 PM
opws sou apantisa kai sto allo to post an den anebashs kapio ss h replay den ginete tpt.

an kai o playlandos me kalipse sto post pou sou ekane sto thread to palio.

TJBadBoy
21-06-2009, 03:06 PM
min anxonesai,afou to theloun TOSO MA TOSO POLI, egw eimai anikanos na kano tpt.. anastatosa olo to site ekana ta panta,dokimasa ta panta oxi mono gia na na m kanoun unban, alla gt gnorizo pedia edw.. Alla ta paratao.. nikisate oriste,mono etsi kserete.. na kobete ta ftera ton allon.. oute ekseresi oute tpt... screen shot? pff den m perase kan apo to mialo auto to pragma.Oriste lithike to thema ... egw apo ekso

KiTz
21-06-2009, 03:18 PM
Το thread κλειδώνει, σύμφωνα με το [REJECTED]Unban Request : TJBadBoy (http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=2096) το οποίο δεν έγινε και δεκτό.

Εάν θελήσει ένας abuse/game manager, ας απαντήσει.

DotAddicteD
21-06-2009, 03:21 PM
O admin ax0rtag0s_ftw 7/5/09 ekane ban kai sta 2 bots (3 & 4) ton TJBadBoy (ekana checkban). Protinw o TJBadBoy na ginei unbanned se ena apo ta 2 bots.

Edit: Egw ksananoiksa to thread logw twn stoixeiwn pou brika.
Edit2: Mikres allages gia osous dn to katalaban (tsinos)

tsinos
21-06-2009, 06:33 PM
Protinw o TJBadBoy na ginei unbanned apo to 1 bot...

Simfono ...i DeutERi eukeria p zitaei einai to 1 bot..Dld na pezei games sto 1 bot i to 3 i to 4!!!!!!

N1ghtw1sh
21-06-2009, 06:49 PM
min anxonesai,afou to theloun TOSO MA TOSO POLI, egw eimai anikanos na kano tpt.. anastatosa olo to site ekana ta panta,dokimasa ta panta oxi mono gia na na m kanoun unban, alla gt gnorizo pedia edw.. Alla ta paratao.. nikisate oriste,mono etsi kserete.. na kobete ta ftera ton allon.. oute ekseresi oute tpt... screen shot? pff den m perase kan apo to mialo auto to pragma.Oriste lithike to thema ... egw apo ekso

sas parakalo mi ton kanete amesos unban... ta leei toso oraia....

SemnH-PoutanA
21-06-2009, 07:30 PM
/slap Nightwish :D ntroph sou pezei me ton pono tou.. - Prosopika pisteyw pws aksizei mia teleytea eykairia prin "kaei" ..

Mihaninja
21-06-2009, 07:45 PM
lol o monologos mou thimise kati apo lampsi, kalimera zoi tetoia pragmata!!

Mh tou kobetai ta ftera!:P:P:P

TJBadBoy
21-06-2009, 07:54 PM
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA epesa apo tin karekla kai gelaga... paizoun me ton pono m re XAXAXAXAXAXA

reman
21-06-2009, 08:08 PM
min kanete post ektos thematos. kai stop spam an den exete na pite kati epi tou thematos. ;)

scof1eld_
21-06-2009, 09:31 PM
nomizw oti kai emeis stn thesi tou tha thelame mia <<2i euakairia>>...

KoNaMiGr
21-06-2009, 10:36 PM
Protinw o TJBadBoy na ginei unbanned se ena apo ta 2 bots.
kai egw symfwnw me ton Dotadicted ekane ena la8os to paidi....As tou dw8ei mia deuterh eukairia

Aniw8able
22-06-2009, 12:12 AM
Logo ths katastashs pou egine ban o tjbadboy kai epeidi o logos sou pei8ei arketa oti ekanes la8os kai to metaniwses 8a protimousa unban sto bot 4 kai ama uparxei epi sunexeian kalh diagwgh na tou afere8ei to ban kai sto bot 3......

FoNo_MaNia
22-06-2009, 09:58 AM
+fono me tin defteri efkeria ... epeidi borouse na kanei allo acc alla dn thelei pra3ei pou dixnei oti exei metaniwsei...

btw kati pou eleges pws emeis dn leavaroume an ixes ligi a3ioprepia tha emenes kai se 1v5 game kai dn tha xalouse to game gt kanena game dn einai xameno an dn prospathiseis kai ligo (edw dn paizei na to eipa kala alla katalaves ti ennww :P ) afta .

Playlandos
22-06-2009, 10:31 AM
Gia miso lepto giati poulate trelitsa moy fenetai diladi epidi lete signomh i kati paromoio emeis prepei na sas sigxorisoume ? eiste ipeuthinoi ton epiptosewn sas , ean pas k klepseis OSA ma OSA signomh kai na peis ston dikasth 8a se klisei stin stenh toulaxiston 10 xronia , se kalipsa?

Dafountas
22-06-2009, 10:53 AM
File mou ekanes paraptwma, kai kathgoreisai gia plhmelhma. epeita apo polywrh skepsh kai orthologikh krish kai efoson to thema anelave to anwtato dikasthrio apefanthi oti eisai enoxos. H praksh sou apotelei poiniko adikhma symfwna me ta rules ths NOL, ta opoia provlepoun me poious nomous kai me poia organa tha efarmostoun oi ws anw kanones dikaiou (prwteyontes kai kyrwtikoi), h alliws dikonomikoi kanones, tous opoious thespise o nomotheths koukounaras kai kalountai na thrhsoun pista ola ta organa tou NOL.
H apofash einai telesidikh. Eyxaristoume.

KiTz
22-06-2009, 12:20 PM
Επειδή βλέπω πως έχετε ξεφύγει εντελώς, το θέμα κλειδώνει.


Υ.Γ: Αφαιρέθηκαν και σπαμ ποστ που είχαν σκοπό την αύξηση του postcount.