PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse : fo0o0



menaritas
08-11-2012, 04:34 AM
Accused Battle.Net account: naix(in game)
Your battlet.net Account: poulaw_tr4la
Game name:ap...
Abused rule: mh
Time of event: meta to 30
Further details: κατ' αρχην....πολλα gangs σε woods και διαφορες αλλες καταστασεις περιεργες..κυριως απο apparition και invo και οχι απο naix...σε μια φαση μετο απο ενδεχομενο gang που πηγαν να μου κανουν στα woods τους..τους γραφψ στο all chat<<δουλευει το mh>> ο naix λει <<ναι>>..και ξαναρωταω παλι στο all<,ωστε δουλευει το mh>> κια μου ξαναλεει <ναι>. Δεν με νοιαζει καν αν ειχε ο τυπαρας αλλα απο τη στιγμη που συμπεριφερεται ετσι και το παιζει και ιστορια << ναι>> λεει ο μαγκας...στη συνεχεια μου γραφει ο τυπαρας λες και θα χεστουμε απο τον καθενα που νομιζει οτι καποιος ειναι και θα μας γαμη... και ολας αν κανει post..<<ξερεις πιο ειναι το real account μου?>> δλδ δεν παν νανε και ο θεος ο ιδιος θα μου κανει κατι με την συμπεριφορα που ειχε....

λες και θα φοβηθουμε να μην τιμωρουμε τον καθενα που το παιζει μαγκας και τυπαρας..θα μας κανει post ...((( οχι ρε plz μην με κανεις post φοβαμε..θα φωναξω τη μαμα μου...)) αντε ρε που εχεις τα μουτρα και μου λες ξερεις ποιος ειμαι εγω

39184

Luck]sto[NoLag
08-11-2012, 04:40 AM
Me maphack, please dont demote me :(

menaritas
08-11-2012, 04:45 AM
εισαι και staff με τετοια συμπεριφορα και εχεις μουτρα και ολας ρε....κοιτα ολο το ιστορικο μου ως admin ..το μονο λαθος μου ειναι το κιψκ που δεν κανω..ο lion απλα σου εγραψε στο all<<η μαμα σου?>>..δεν εβρισε αλλα υπαινιχθηκε και γι αυτο ο λογος του mute

gafali
08-11-2012, 04:51 AM
ton menaritas ton kserw kala kai proswpika,einai iremos kai to istoriko tou to apodeiknuei,apo tin alli esena file mou den se kserw,alla to ufos sou einai tragiko...eisai staff...kai????????ti egine ena atomo me kapoia parapanw pronomoia eisai...ti ksereis poios eimai egw kai tha deis,ti malakies einai autes???

Luck]sto[NoLag
08-11-2012, 05:13 AM
Γιατί να μην ειρωνεύομαι? Πιστεύω ότι με αυτό που θα διαβάσεις θα σοκαριστείς,αλλά πρέπει! Τα staff δεν είναι στρατιωτάκια αμίλητα,αγέλαστα ακούνητα και απλά δουλεύουν εδώ μέσα. Μάλλον έχεις μπερδέψει την έννοια του staff με την έννοια του είλωτα.

Τα staff παρέχουν εθελοντική εργασία χωρίς κανένα απολύτως κέρδος παρά μόνο κάποια επιπλέον δικαιώματα, στο b.net. Είναι άνθρωποι και όπως είναι φυσιολογικό έχουν αισθήματα και δεν λειτουργούν σαν ρομπότ. Μου φαίνεται πολύ λογικό να ειρωνεύομαι κάποιον που δεν έχει ιδέα από τους κανόνες,παρόλο που στο admin application του είμαι σίγουρος (χωρίς καν να το δω) έγραψε ότι συμφωνεί με αυτούς.

Και μόνο που μου αναφέρεις πως τα όσα είπε ο lion ήταν μόνο άξια mute, είμαι σίγουρος ότι αξίζεις την ειρωνεία. Ποια συμπεριφορά μου ? Με bannares in-game και ήμουν απόλυτα ήρεμος, και σου απάντησα λογικά. Σου είπα ποιο είναι το real account
μου για να αναλογιστείς το μέγεθος του λάθους σου,και όχι για να στο πουλήσω καν αλλά όπως φάνηκε, δεν ήξερες καν ποιος είμαι, δεν ξέρεις καν τα staff member του community, αυτού!

Για να βάλουμε λίγο τα logs :

26:00 [All] fo0o0 (Lion): nice mh
26:08 [All] Cinnamon_Guy (Lifestealer): Ty
26:26 [Allies] Cinnamon_Guy (Lifestealer): brb
26:41 [All] poulaw_tr4la (Bloodseeker): to mh doyleyei?
26:43 [All] Cinnamon_Guy (Lifestealer): ye
27:16 [All] poulaw_tr4la (Bloodseeker): doyleyei to mh naix?
27:18 [All] Cinnamon_Guy (Lifestealer): nai leo re
27:24 [All] fo0o0 (Lion): h mama sou?
27:26 [All] poulaw_tr4la (Bloodseeker): ok
27:28 [All] Cinnamon_Guy (Lifestealer): gg
27:33 [All] DA-SHEPHERD: Player [fo0o0] was muted by player [poulaw_tr4la].
27:48 [All] DA-SHEPHERD: Player [Cinnamon_Guy] was banned by player [poulaw_tr4la] on server [europe.battle.net]

Ναι,μετά από αυτά που είπα στο chat ναι μπορώ να πω πως είχες δίκιο για το ban.


ton menaritas ton kserw kala kai proswpika,einai iremos kai to istoriko tou to apodeiknuei,apo tin alli esena file mou den se kserw,alla to ufos sou einai tragiko...eisai staff...kai????????ti egine ena atomo me kapoia parapanw pronomoia eisai...ti ksereis poios eimai egw kai tha deis,ti malakies einai autes???
Είπα εγώ πουθενά ξέρεις ποιος είμαι εγώ, και θα σου κάνω το ένα το άλλο και μα μου σου του ? Απλά του είπα το real account μου

Πριν πείτε τη μπαρούφα σας, δείτε έστω για τα τυπικά το chatlog. Δεν ήξερα να του πω και ευχαριστώ που με bannare για mh sorry κιόλας
Δεν θα προσθέσω κάτι άλλο,αυτά φτάνουν για σήμερα,και ελπίζω να μη χρειαστεί κιόλας. Αν χρειαστεί θα είμαι κάπου εδώ γύρω.

Καλημέρα!

menaritas
08-11-2012, 05:50 AM
αν δεν σου κανει κπο κατσε διαβασε μια το post μου αφου οπως φαινεται δεν το διαβασες καν...
απο εδω..

κατ' αρχην....πολλα gangs σε woods και διαφορες αλλες καταστασεις περιεργες..κυριως απο apparition και invo και οχι απο naix...σε μια φαση μετο απο ενδεχομενο gang που πηγαν να μου κανουν στα woods τους..τους γραφψ στο all chat<<δουλευει το mh>> ο naix λει <<ναι>>..και ξαναρωταω παλι στο all<,ωστε δουλευει το mh>> κια μου ξαναλεει <ναι>. Δεν με νοιαζει καν αν ειχε ο τυπαρας αλλα απο τη στιγμη που συμπεριφερεται ετσι και το παιζει και ιστορια << ναι>> λεει ο μαγκας

electro
08-11-2012, 08:09 AM
Closed until examined.

Tsakwnas
08-11-2012, 03:36 PM
πολλα gangs σε woods και διαφορες αλλες καταστασεις περιεργες..κυριως απο apparition και invo και οχι απο naix...

Παρολαυτα bannareis τον naix και μαλιστα δεν τον κανεις Kick. Ασε που φανηκε η weaver στο gang που κανατε. Οπως και να χει το ban ειναι ΛΑΘΟΣ .

Μιας και εχει γινει το αντιστοιχο abuse στo admin section, θα κριθεις απο εκει για το λαθος ban και την αγνοια των κανονισμων

Edit: fo0o0 banned for bad manners

Abuse Solved
Topic Closed