PDA

View Full Version : [CLOSED] Admin Abuse : Oxugen



zimba
28-10-2009, 11:15 PM
Imouna s game!!!
Peftei o admin t game,ixe kanei mute!!!
Dexomai ena whisp apo oxgen vgale t mute gamw malakismene!!!
Benei me t bot t koukounara.m stelnei whisp k m leei malakismena katalabenete vgalte t mute!!!
To vgazw k t eksigo oti to ixe patisei o owner!!!
Sinexizoume t game,trwne kalaaaaaaaaaaa sto game,o oxugen ka8ete vasi patrol gia 11.5 min,itane eristikos,ton kanw mute,ola kala!!
Paw na bw sto chanel meta t game k m leei oti eimai ban!!!
O oxygen usare t bot t koukounara k mekane ban apo t chanel!!
Oxi mono den me postare edw,oxi mono mas evrize leontas mas malakismena,oxi mono itane patrol gia 10-11 min,oxi mono irwneuotane,me ekane k ban apo t chanel!!!
Apla zitaw demote k na t par8oun ta dikeomata apo t koukounara bot!!!
To replay 8a t anevasei o assasin p itane sto game!!!
Tnx a lot kai prosexte pious kanete admin,imarton diladi,poso 8a traviksei akoma auto....
An xanei k ton tsouzei etc opos xanei game 4v5 me leaver apo to 3 min ,tote enas logos parapanw na ginei demote etc opos eprakse!!!
tnx your time!

zimba
28-10-2009, 11:31 PM
Kai egina kai demote ssta bot....
Giati?
Epidi pira game 4v5 kai ekana mute enan p mas elege malakismena?
E?I epidi ixe kanei muteall o admin prin figei apo t game?
Oxygen=koukounara?
E?E?E?
Mia zwi ta idia!!!

Th3_AsSaSiN
28-10-2009, 11:42 PM
Eimouna sto game opws o eipe o zimba k 8 simfwnisw mazi t...
Edw exw k to replay:http://rapidshare.com/files/299266968/blood_.w3g.html
Episis efaga k gw demote sta bots k ban apo to channel opws prose3a k to 8ewrw adiko...xwris kan na ftew...oute k o zimba vevaia k vlepete me afti tin pra3i oti o oxugen kanei kataxrhsh tis e3ousias tou...k afto einai eis varos mas...8a parakalesw 8erma na parete sta sovara afto to 8ema k na krinete analoga..pros to paron afou to checkarete 8a 8ela na 3anaginw safe k admin opws o zimba p o kirios oxugen mas *timwrise* !!Xwris kanenan apolytws logo epanalamvanw!!.

ViPeR)
28-10-2009, 11:55 PM
+1 gia demote guYs den einai pramata auta .

Jad0.
29-10-2009, 12:23 AM
+1 gia demote guYs den einai pramata auta .

α ναι ρε το βρηκες θα φαει demote ο κουκουναρα, ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΠΑΜ ΠΟΣΤ ΣΑΣ

ViPeR)
29-10-2009, 12:56 AM
Giati o koukounara itan ?

zimba
29-10-2009, 10:26 AM
Akoma kai o koukounara natane,ka8iste dite pos eprakse kai pos den adekse tin ita se ena game k mas ekane demote k ban!!!
Kai ola auta epidi tirisame tous kanones pou o idios eftiakse...
Dld na ka8omaste na xanoume?
Dite to replay kai pls ama oxygen=koukounara 8elw napadiseis sto 8ema me ilikrinia kai san antras!!Pantelonia forame,oxi foustania!!
tnx a lot!

Th3_AsSaSiN
29-10-2009, 02:44 PM
Viper) nta3ei thx gia to support (btw jad0. dn vlaptei na milas xwris na vrizeis etC ? meta esi kaneis spam post... tora dld mas eipes kati kainourgio) alla to 8ema einai oxi na faei demote o koukounara k oute ginete....e3allou zitame ligi dikaiosini...an einai andras as milisei k me vash tous kanones na pra3ei...dn ginete ena toso megalo community na to elegxei enas p kanei kataxrhsh e3ousias k profanws kan dn 8a ton noiazei ama kapoios p me kopo egine admin k me kopo prospa8ise na entaxtei edw ws energo melos na faei demote i ban...ama einai etC ti skata* a3izei na kanoun admin request ta meloi an enos tou kapnisei epd tsouxtike gt exase to game na ton kanei demote k ban...tote nol=apolyth monarxia tou koukounara=0..sry p to lew alla etC einai ta pragmata...k kl dn perimenw k polla sto katw katw borei o idios na diagrapsei k to thread etC ?...ama ekane demote k ban epd tsouxtike gt oxi k afto...Peite r paidia tin gnomi sas...Exw adiko ? peite an einai na 3erw!! K episis dn ton eixa gia tetoio xaraktira...epesa e3w...opws k polloi alloi logika p 8a to diavazete afto k pou 8a simfwneite!!.:mad:

ViPeR)
29-10-2009, 03:49 PM
Hmm exeis dikeo file m AsSaSiN alla akoma den kseroume an ine o koukounara . Giati oloi oi modenator pws legete auto mporoune na exoune access ston koukounara dld [ Admin Team ] . Alla auto pou ekane o filos mas apo dw ine megali ADIKIA . Diladi enas apo tous Admin Team prepei na kanei oti thelei ? De paei etC .

Th3_AsSaSiN
29-10-2009, 04:04 PM
Mallon exeis dikio gt eprepe na skeftw oti mallon polloi 8a exoun access sto bot alla sigekrimena gia ton oxugen milame..

strid3r
29-10-2009, 05:59 PM
Ontos i suberifora tou admin itan poli kakh...support gia demote...alla an itan o koukounara pragmatika d 8a ginei tpt..

Feta
30-10-2009, 05:44 PM
to idio epatha k egw mono pou autos pou me kane ban sto channel itan enas QQBB pou apo ti kserw einai to 2o i 3o acc tou koukounara,spammare enas fake games ston nol k tou eipa egw k alos enas sks k mas kickare apo to channel legwntas na prosexume pws milame(se auton pou spammare fake games tpt oute paratirisi)meta ksanabenw sto channel k lew epdi kapioi einai kati sto nol kickarun k kanun oti thelun k meta me kane ban sto nol logo badmanners..

zimba
01-11-2009, 07:51 AM
Ti 8a ginei?
Oeo?
8a to dei kapios ipeu8inos?

Lazin
01-11-2009, 11:10 AM
τι demote ρε χαχα του κουκου ειναι το channel αυτος πληρωνει τα bots για να παιζετε εσεις

Th3_AsSaSiN
01-11-2009, 12:27 PM
Ap'oti fainetai to exoun koita3ei k o d0menica k o parafr0nass k o Toska....alla kaneis dn exei dwsei kapoia apantisi...ti perimenoun ? dn mporoun apo ta stoixeia p tous dinoume na krinoun an prepei na ginoume admins 3ana k safe ?
K s 2h moira na vroun, gia ton eafto tous, pios einai o oxugen.

k1nG.DvN)
01-11-2009, 01:31 PM
Ontos i suberifora tou admin itan poli kakh...support gia demote...alla an itan o koukounara pragmatika d 8a ginei tpt..

Nai, an itan o koukou dn 8a ginei tpt :S diko tou channel dika tou bots kanei oti 8elei...ti na kanoume...episis bgika apo admin sta kala ka8oumena xwris logo xwris na kanw tpt parakalw na me enoimerwsei kapoios upeu8unos...

KoNaMiGr
02-11-2009, 05:12 PM
τι demote ρε χαχα του κουκου ειναι το channel αυτος πληρωνει τα bots για να παιζετε εσεις

Ακριβως...Αν δεν σας αρεσει φυγεται :/ οπως εκαναν και καπιοι φιλοι μου επειδη ειπαν Noob τον κουκουναρα επειδη ειχε χασει tower στο 4....και ο Λεωνιδας τους bannare και demote :/ Με αccount Droplet...ηταν ..... :(

Freddy)krugeR
02-11-2009, 07:33 PM
Ακριβως...Αν δεν σας αρεσει φυγεται :/ οπως εκαναν και καπιοι φιλοι μου επειδη ειπαν Noob τον κουκουναρα επειδη ειχε χασει tower στο 4....και ο Λεωνιδας τους bannare και demote :/ Με αccount Droplet...ηταν ..... :(

toulaxiston se autous konami to eipe : eimai o koukou kai fagate ban... evale kai reason 'poulo kariolaki' sto ban... pisteuw pws an autos o admin htan o koukou tha to eixe pei sta paidia kai tha eixe pei kai to reason t demote epishs...

X-ELIXIS
02-11-2009, 08:45 PM
posthunders!! den 3erw an itan o leonidas... kai den nomizw na itan gt otan benei se game me alla nick apla pezei... den milaei... den prokalei... kai an itan den 3erw... isws na bgike aktos eautou me to mute :/

zimba
03-11-2009, 12:56 AM
Na vgike ektos euatou me to mute ok alla mute pou den ixa kanei egw?
Kai dite to replay prwton kai deuteron as padisoune oi ipeu8inoi na min ginete publik t 8ema!!
Tnxxxxxxxxxxxx :-)

Tony_MoO
03-11-2009, 05:37 PM
1)den paizei na htan o koukounaras gt apla aytos milaei panta omorfa kai den breizei kai foldarei!!!!
2)kai n htan aytos den 8a ekana ayto to pragma na sas kanei demote gt apla den einai to xazos na xalasei ena apo ta kalytera ayth thn stigmh channel tou b.net....
3)apla pisteyw htan mia parafrash to demote...gt eida to replay kai pisteyw oti htan psiloadiko to demote gt den eftege o zimba...den eixe kanei aytos to mute...alla apo thn allh apo ths stigmh pou peftei o creator admin tou game to game ginete aytomata unlock kia oloi oi admin mporoun na dwsoun commands...
4)gia to demote poios to ekane kai gia poio logo den kserw kai den kserw kata poso htan swsto...alla diafwnw poly gia to ban apo to channel pisteyw einai adiko....opws ka8ara adiko einai kai to demote ammesa...mia eidopoihsh prin 8a htan pio eykolo ektws kai an exeis labei warning pio prin.....tespa elpizw na ta breite meta3i sas kai ola 9a ly8ou,,,,,


Be cool,,,,,,smoke weeb and all ok xD ;) ;) ;)

nekro8aftis
04-11-2009, 08:15 PM
paidia apo oti akouw oloi lete 2 pragmata... 1) mporei na itan o koulou kai 2) mporei na mn itan o koukou... eiste sobaroi? LYSEIS: 1) na ginei demote o abuser kai unban o zimba kai na tous ksanadw8oun ta rights ws admin... 2) na parameinei opws einai gt to acc itan tou koukou h kapoiou allou p exei access se diafora pragmata opote 8a parete sorry p to lew alla... pouli :(
OPOTE... perimenoume kapoion na dei to 8ema! GL

Don_Steve
04-11-2009, 08:37 PM
O KOUKOUNARA EINE MWRE
pesta re zimba!!!
Efaga shitlist kai ban apo to channel egw kai alloi 3 epeidh ehase o koukounara!! epeidh dn kserei na hanei, kanei ban opoion goustarei.
Alla dika tou eine oti 8elei kanei.
MN MOU LETE OMWS META RULES KAI MALAKIES.

Th3_AsSaSiN
05-11-2009, 03:21 PM
Akuste apla...milisa k itan o idios o koukounara...opws leei teleftaia oi admins feronte asxima stous users...etC me allo acc os user bike sto game gia na pai3ei k gia na dei tin simberifora...k i pare3igisi me to mute itan i arxi...meta leei oti poulousame k irwneia...tora egw t zitisa gia unban proswpika alla fainete exei poly douleia p diskola ta pragamata...

Black)Panther
05-11-2009, 03:42 PM
lipon gt to pareksigisate poly to 8ema..1.o koukounara apokliete na eitane...2.to name koukounara to xirizonte kai aloi pextes...p.x to staff tis nol...3.demote mporoune na riksoune kai oi head admin...ara den kserete ane itane o lewnidas...4.ton lewnida den mporeite na ton kanete tpt gt poly apla einai diko tou to channel..5.apo oti ton kserw egw panta omorfa milaei kai pote den simperiferete asxima...gt apla einai enas poly kalos epixirimatias pou kserei pws na simperiferete stous pelates tous...gt pelates tou eimaste..(pezoume sta bots tou) ara den 8a milouse pote asxima gt 8a edioxne etc kosmo...gia afto min ton katigorite adika..kai an einai o lewnidas 8a vgei kai 8a milisi...

zimba
05-11-2009, 05:58 PM
Akuste apla...milisa k itan o idios o koukounara...opws leei teleftaia oi admins feronte asxima stous users...etC me allo acc os user bike sto game gia na pai3ei k gia na dei tin simberifora...k i pare3igisi me to mute itan i arxi...meta leei oti poulousame k irwneia...tora egw t zitisa gia unban proswpika alla fainete exei poly douleia p diskola ta pragamata...

As dite to replay kai pite m ama iparxei abuse....
ISA ISA autos einai pou mas leei malakismena kai me to pou mas leei malakismena ton kanw mute OPOS LENE OI KANONES TIS NOL!!
Twra ama kapios p exei access sta bot den adexei na xanei ena game tote kalitera na parei mia petra kai na paei sto mouni tis manas tou na vi8istei mesa!!!!
Ade mou apetite sevasmo otan den siberifereste eseis san an8ropi ma san zwa!!!!
O sevasmos apoktiete den epivalete kirie karagiozoadmin(opios k an eisai)
Kali sinexia se olous sas kai na kratate to replau gia na vlepete pios kai ti sas diikoun!!!!
poso kero perimenw 1 apadisi kai oloi kriveste pisw apo foustania!!
NA RIXNETE BAN KAI NA TO PAIZETE OI SWSTOI TOU KAI KALA CHANEL TOTE BORITE KAI EXETE TARXIDIA NA TO KANETE!!!
Na dwsete mia apli apadisi den exete ta @@ gti oloi kremeste apo ta @@ tou leonida!!!!
Panaxristoi gliftes!!!!!

Black)Panther
05-11-2009, 06:00 PM
zimba-kerberous....egw file den glifw kanenan kai oute fovame kanenan ok???exw malosoi me polla atoma apo to staff kai apo tous head admin...exw faei kai gia afton ton logo demote ban se olla ta bots...gia afto min les oti gilfoume i kremomaste apo ta @@ tou lewnida...

Anwnimos
05-11-2009, 06:05 PM
As dite to replay kai pite m ama iparxei abuse....
ISA ISA autos einai pou mas leei malakismena kai me to pou mas leei malakismena ton kanw mute OPOS LENE OI KANONES TIS NOL!!
Twra ama kapios p exei access sta bot den adexei na xanei ena game tote kalitera na parei mia petra kai na paei sto mouni tis manas tou na vi8istei mesa!!!!
Ade mou apetite sevasmo otan den siberifereste eseis san an8ropi ma san zwa!!!!
O sevasmos apoktiete den epivalete kirie karagiozoadmin(opios k an eisai)
Kali sinexia se olous sas kai na kratate to replau gia na vlepete pios kai ti sas diikoun!!!!
poso kero perimenw 1 apadisi kai oloi kriveste pisw apo foustania!!
NA RIXNETE BAN KAI NA TO PAIZETE OI SWSTOI TOU KAI KALA CHANEL TOTE BORITE KAI EXETE TARXIDIA NA TO KANETE!!!
Na dwsete mia apli apadisi den exete ta @@ gti oloi kremeste apo ta @@ tou leonida!!!!
Panaxristoi gliftes!!!!!


File black panther anaferetai stous Head Admin kai oxi stous aplous Admin i users...

YaSm1n
05-11-2009, 06:16 PM
btw, paromoio peristtiko me acc pou mallon itan o leonidas egine xtes, se game tou ner0. vsk isws k n xe dikio gt kapoios friend t ner0 evrize arketa k o ner0 dn tn ekane mute!! to troll leavarei (me name pugna) pou fimologeitai, vsk sigouro einai, oti itan o koukounaras k meta apo ligo mas kanei end t game!!!! ban apo channel nol tn ner0 kai demote apo admin!!! opws k na xei pantws epidi imoun st game mia xara prokalei o koukounaras oti k n lete!!

MvP-
05-11-2009, 09:35 PM
eginan diafora kai para3ena peristatika xtes... ama sinexisoume i ama sinexisoun 'kapoii' to nol 8a katastrafi mn milate gia rules enw dn tous tirite egw paidia pantos exw mini kegelo apo afta p da sto replay kai apo afta p leei etc dax aparadekta exei dikio o zimba o sebasmos mesa se ena community dn apetite alla apoktiete me tn simperifora s sta games poso kalos eice kai etc. apla no commends ty.

mauro-kerasi
05-11-2009, 09:56 PM
re guys kai o koukounara itan auta ta pramata dixnoun oti to channel NoL einai aparadekto dioti tetia pragmata prosvaloun ousiastika to channel kai ton idio ton koukounara (an dn einai autos.).. kai prepei kapios na parei ta aparaitita metra

telefteos
06-11-2009, 12:17 AM
pistevw pws to thema prepei na teleiwsei edw guys efoson oi head admins den ehoun to tharos na dwsoun mia eksigisi.zimba simfwnw mazi sou file.
(kai stin teliki, gia osous den goustaroun ti NOL kai ton tropo pou ferontai edw, iparhoun kai ta custom games xD )
plaka kanw ofc!

meepeises
06-11-2009, 12:43 AM
pragmatika katalavenw apolita ton zimba kai ton ekneurismo tou kai tin antidrasi tou...koukounara an eisoun esu ontos eisai poli lathos agorina mou.. vlepw kathimerina atoma pou ginontai admins i einai admins kai den trone demote eno exoun faei 100 abuse pou einai gia mpatses kai exw dei na feugoun aksia atoma apo to kanali me epipedo kai empeiria kai san paixtes alla kai san admin as to poume etsi... i dota argopethenei kalos i kakos gia sena gia mas kai osous paizoun akoma.. exw dei apo tetoies simperifores na katastrefontai clans games communitys kai na menoun mono pleon sto wayback machine kai oi selides kai ta forums kai ola.. pelates mporei na min eimaste giati de plironoume tpt alla sigoura apo tis diafimiseis sto site perneis lefta.. dioxnontas ta pragmatika liga aksia atoma pou iparxoun apo to site kai apo to kanali sou (opos o zimba) tha teleioseis to community sou poli grigorotera apo ti tha teleiosei giati opos kai na to kaneis exei imerominia liksis..opos eixe pei paliotera o advocate kalitera na dineis mia eukairia se kapoion pou ksereis otieinai kalos admin para na ton petas kai na pernei ti thesi tou enas amfivolou poiotitas.. sto telos omos auto tha ginei.. tha ginontai kathe vdomada 100 neoi admin kai oi 100 proigoumenoi ston kouva giati tha einai gia na tous klain oi regkes...
pragmatika pisteuw oti ta paidia pou ekanes demote preprei na tous kaneis repromote kai unban kai an oxi dimosios toulaxiston se pm na zitiseis mia signomi giati tous prosevales kai san atoma kai san paixtes!!! thelw na pisteuw oti tha prakseis swsta.. to iparxei poli douleia den einai dikaiologia otan eisai se thesi na mpeneis se games kai na kaneis bans kai demotes :(

ksaplostras
07-11-2009, 03:12 PM
Pragmatika aporw pou exoun ginei 42 posts apo users kai oute enas apo to staff ths NoL (paroti exoun polloi to thread) den exei parei thesi.
As parei thesi kapoios kai kuriws o koukou. An ontws itan o koukounaras, kati pou ola deixnoun oti isxuei, as pei re paidi mou tous logous pou egine oti egine. An pali eprakse en thermw kai argotera thewrise oti ekane lathos as to pei kai as kanei tis analoges energeies.
Antres einai kai autoi pou paradexontai to lathos tous.

wtfmejt
11-11-2009, 04:27 PM
Prin ksekiniso na sxoliazo exo fai disconnect apo to bnet kai de boro na whisparo kanenan. Episis o admin apo oti ipothike sto lobby tou pexnidiou ixe provlima i sindesi tou k parolo aftou hostare game.

http://img140.imageshack.us/img140/338/96563194.gif (http://img140.imageshack.us/i/96563194.gif/)

Exoume kai leme, milai dikos tous player k o fail admin kani mute xoris logo. Proto abuse xoris logo.

http://img140.imageshack.us/img140/2518/99065398.gif

Edo anti na afisi o filos mas o Zimba na teliosi to countdown k na patisi drop o kosmos grafi !drop o idios kati pou exoume apagoreusi edo kai arketous mines.

Se afto to simio prepi na simioso pos simfona me ta rules to game ginete END kai remake. Kati pou fisika DEN egine.

http://img130.imageshack.us/img130/7560/55213966.gif

To unmute gia na boresoume na "sizitisoume" ginete meta apo 2 lepta efoson exo kani alt tab kai exo milisi me alon player giati k o zimba ixe pesi apo to bnet. 2 fores alt tab gia na vro pion na whisparo.

http://img18.imageshack.us/img18/9474/18412179.gif

Edo o filos mas o zimba me apokali axristo xoris logo kai tou fenete periergo pos thelame na sizitisoume ama tha gini END i oxi to game. opios exi parapono apo tetiou eidous apories pou ekfrazo sto komati tou chat edo bori na erthi na mou pi i na pai na pezi alou games thanks.

Episis ekfraseis tou stil na miriso ta arxidia mou na tis lei sta filarakia tou k opou goustari ala oxi sta games mou k sto kanali mou.

http://img194.imageshack.us/img194/9021/75167984.gif

Etsi giati tou kapnise meta apo 18 lepta pexnidiou afou egine oti egine thimithike pos gamai poli k pos prepi na mou tin bi.

http://img12.imageshack.us/img12/3627/16232512.gif

Afto ine to agapimeno mou simio tou game giati simveni apires fores afto kai tha pesoun pola akomi kefalia.

Edo exoume parapono apo ton werepanzer kai krugar pos kathome "afk" stin pigi kai den bgeno ekso. Sto game afto ixame roof k lich ena godly combo pou den kataferan oute 1 fora na to bgaloun. Opote failgame alll the way epi 50 lepta. To score sto telos itan 45:22 kai anti na liksoun to game farmaran. AMA pate k dite exoume enan kanona gia Prolonging games o opios distixos den efarmozete opos prepi.

Otan ena game ine anisoropo pou distixos iparxoun pola logo admin stacking k swaps pou kanoun kapies aderfares pou exoume gia admins exis ena team me 2-3-4 admins k randoms apo to kanali pou sinithos kata 90% to aderfo team kerdizi. Etsi itan k afto to game ala san elinares pou ine oi perisoteroi farmers DEN ligoun ta games kai kathonte farmaroun. Eh ego den pezo tetia games apo ena simio ke meta protimo na perimeno fountain na liksi to game.

Sto 50:13 o filos mas o zimba ksana apofasizi na poulisi ironia kai apantai o simbextis tou sto 52:13 giati bori (afto kostise k demote se afton).

Episis dite sto 49:58 pu me vrizi o krugar ala afto fisika den ton enoxli ton "admin" zimba

Olo to chat tou game borite na to dite sto http://www.dotaparser.com/index.php/replay/view/140531/ ego ekana copy paste ta chat tou all pou aforousan to parapono tou zimba.

Ego osoi me kseroun den exo provlima na xano i na kerdizo games exo xasi pola perisotera apo oti exo kerdisi. De me endiaferi na nikao para to na pezo kala isoropimena games. Opios goustari na bashari randoms k meta exi parapono ama tous kanoun remote i tous ksilononte ta permissions as min pezoun sto nol. Oi palioi admins me kseroun kala pos antidrao oi neoi oi perisoteroi de me kseroun opote kala tha kanoun na prosexoun, exo kani demote/ban/shitlist para poli kosmo tis teleftees 2 ebdomades kai tha sinexiso etsi mexri na strosi i katastasi.

wtfmejt
11-11-2009, 04:34 PM
Imouna s game!!!
Peftei o admin t game,ixe kanei mute!!!
Dexomai ena whisp apo oxgen vgale t mute gamw malakismene!!!
Benei me t bot t koukounara.m stelnei whisp k m leei malakismena katalabenete vgalte t mute!!!
To vgazw k t eksigo oti to ixe patisei o owner!!!
Sinexizoume t game,trwne kalaaaaaaaaaaa sto game,o oxugen ka8ete vasi patrol gia 11.5 min,itane eristikos,ton kanw mute,ola kala!!
Paw na bw sto chanel meta t game k m leei oti eimai ban!!!
O oxygen usare t bot t koukounara k mekane ban apo t chanel!!
Oxi mono den me postare edw,oxi mono mas evrize leontas mas malakismena,oxi mono itane patrol gia 10-11 min,oxi mono irwneuotane,me ekane k ban apo t chanel!!!
Apla zitaw demote k na t par8oun ta dikeomata apo t koukounara bot!!!
To replay 8a t anevasei o assasin p itane sto game!!!
Tnx a lot kai prosexte pious kanete admin,imarton diladi,poso 8a traviksei akoma auto....
An xanei k ton tsouzei etc opos xanei game 4v5 me leaver apo to 3 min ,tote enas logos parapanw na ginei demote etc opos eprakse!!!
tnx your time!

Katarxas mathe na grafis me paragrafous gia na min pathenoume karkino prospathontas na diavasoume tis asinartisies pou grafis. euxaristo. whisp den dextikes apo to oxygen giati opos ipa imoun offline to whisp to dextikes apo to koukounara kai sto whisp ekino de ipa malakismene i malakismeno ama exis screens show. opos les trote kala sto game k iste toso malakokavlides pou de to ligete ala katheste k farmarete. way to go. kai ne malakismena iste kai kala sas apokalesa etsi. ektos apo tin leksi malakismena den evrisa opos les pio pano.

Episis to pious kanoume admins de sou pefti logos den ise staff esi otan isoun mas zalizes ta arxidia.


Kai egina kai demote ssta bot....
Giati?
Epidi pira game 4v5 kai ekana mute enan p mas elege malakismena?
E?I epidi ixe kanei muteall o admin prin figei apo t game?
Oxygen=koukounara?
E?E?E?
Mia zwi ta idia!!!

Mia zoi ta idia? ama de saresi poulo ala ti leo shitlisted ise..


Eimouna sto game opws o eipe o zimba k 8 simfwnisw mazi t...
Edw exw k to replay:http://rapidshare.com/files/299266968/blood_.w3g.html
Episis efaga k gw demote sta bots k ban apo to channel opws prose3a k to 8ewrw adiko...xwris kan na ftew...oute k o zimba vevaia k vlepete me afti tin pra3i oti o oxugen kanei kataxrhsh tis e3ousias tou...k afto einai eis varos mas...8a parakalesw 8erma na parete sta sovara afto to 8ema k na krinete analoga..pros to paron afou to checkarete 8a 8ela na 3anaginw safe k admin opws o zimba p o kirios oxugen mas *timwrise* !!Xwris kanenan apolytws logo epanalamvanw!!.

fisika tha simfonisis mazi tou oloi xriazonte fanbois i "filarakia" esi efages to demote sou logo tis pipas pou ipes "epidi bori", kai to ekana gia na sou ipenthimiso pos kanenas den bori. eis varos sou ine ta emesa abuse pou kanete otan pezete 3-4 admins vs random users tou kanaliou kai tha eprepe na ntrepeste. kai esi mathe na grafis me paragrafous gia na min karkiniazoume.


Akoma kai o koukounara natane,ka8iste dite pos eprakse kai pos den adekse tin ita se ena game k mas ekane demote k ban!!!
Kai ola auta epidi tirisame tous kanones pou o idios eftiakse...
Dld na ka8omaste na xanoume?
Dite to replay kai pls ama oxygen=koukounara 8elw napadiseis sto 8ema me ilikrinia kai san antras!!Pantelonia forame,oxi foustania!!
tnx a lot!

zimba ego tha sou protina na pas gia politikos aftoi oi laikismoi peri pantelonia k foustania kseris pu ta exoume gramena. den tirises kanenan apo tous kanones pou exoume (end prin to 10 an pesi kapios, prolong to game) opote ti paraponiese.


Viper) nta3ei thx gia to support (btw jad0. dn vlaptei na milas xwris na vrizeis etC ? meta esi kaneis spam post... tora dld mas eipes kati kainourgio) alla to 8ema einai oxi na faei demote o koukounara k oute ginete....e3allou zitame ligi dikaiosini...an einai andras as milisei k me vash tous kanones na pra3ei...dn ginete ena toso megalo community na to elegxei enas p kanei kataxrhsh e3ousias k profanws kan dn 8a ton noiazei ama kapoios p me kopo egine admin k me kopo prospa8ise na entaxtei edw ws energo melos na faei demote i ban...ama einai etC ti skata* a3izei na kanoun admin request ta meloi an enos tou kapnisei epd tsouxtike gt exase to game na ton kanei demote k ban...tote nol=apolyth monarxia tou koukounara=0..sry p to lew alla etC einai ta pragmata...k kl dn perimenw k polla sto katw katw borei o idios na diagrapsei k to thread etC ?...ama ekane demote k ban epd tsouxtike gt oxi k afto...Peite r paidia tin gnomi sas...Exw adiko ? peite an einai na 3erw!! K episis dn ton eixa gia tetoio xaraktira...epesa e3w...opws k polloi alloi logika p 8a to diavazete afto k pou 8a simfwneite!!.

vlepo ke esi benis sto tripaki peri andres/ginekes/foustania k pantelonia den exete katalavi pos den sas xrostame kati? o monos logos pou exete kapia dikeomata parapano apo tous aplous users ine gia na simazevete ligo ta games apo apopsi manners/leaves. kai opos les afto to megalo community to elegxo apo tis 24 ianouariou kai opos k na exi ine to megalitero eliniko pou ipirxe pote kai den iparxi periptosi na xalasi logo tou tropou diaxirisis. kai exis dikio to nol ine monarxia efoson ego ime pano sti korifi ala exo to staff mou pou diaxirizete ta kathimerina. ama thelis viper na sou doso ena meridio kalo plirone ta misa apo ta 700e pou dino kathe mina na sou doso to 50% tou logou edo mesa.

kai afto pou les iparxoun kaloi admins sto kanali ala i pliopsifia prepi na figi. giati oute simberiferete kala oute milai kala.



to idio epatha k egw mono pou autos pou me kane ban sto channel itan enas QQBB pou apo ti kserw einai to 2o i 3o acc tou koukounara,spammare enas fake games ston nol k tou eipa egw k alos enas sks k mas kickare apo to channel legwntas na prosexume pws milame(se auton pou spammare fake games tpt oute paratirisi)meta ksanabenw sto channel k lew epdi kapioi einai kati sto nol kickarun k kanun oti thelun k meta me kane ban sto nol logo badmanners..

ta dika mou nickname exoun ligi perisoteri fantasia apo to nick qqbb... k den exo mono 2 3 accounts kathe mera kano apo 2-3 new ota pezo games.


Nai, an itan o koukou dn 8a ginei tpt :S diko tou channel dika tou bots kanei oti 8elei...ti na kanoume...episis bgika apo admin sta kala ka8oumena xwris logo xwris na kanw tpt parakalw na me enoimerwsei kapoios upeu8unos...

esi efages demote giati eno ikseres pos exi provlima i sindesi sou ekanes host game. prepi na skeftese k tous alous 9 otan exis dikeomata admin...


Ακριβως...Αν δεν σας αρεσει φυγεται :/ οπως εκαναν και καπιοι φιλοι μου επειδη ειπαν Noob τον κουκουναρα επειδη ειχε χασει tower στο 4....και ο Λεωνιδας τους bannare και demote :/ Με αccount Droplet...ηταν .....

oi filoi sou itan kolo malakes kai to tower to exasa sto 4 giati ixe provlima to mouse k paraligo na me skotosi o kolo malakas filos sou eno elega pos exo prob k ixa kani pause. ektos ama exis di polous lvl2 na kathonte mid na min boroun na kounithoun k na tous varane ta creeps k o iroas...


O KOUKOUNARA EINE MWRE
pesta re zimba!!!
Efaga shitlist kai ban apo to channel egw kai alloi 3 epeidh ehase o koukounara!! epeidh dn kserei na hanei, kanei ban opoion goustarei.
Alla dika tou eine oti 8elei kanei.
MN MOU LETE OMWS META RULES KAI MALAKIES.

esi ise alos enas vlakas pou den ton ksero k ides to thread edo k ipes na goustaris k esi ligo... de pirazi pesta k esi :)


As dite to replay kai pite m ama iparxei abuse....
ISA ISA autos einai pou mas leei malakismena kai me to pou mas leei malakismena ton kanw mute OPOS LENE OI KANONES TIS NOL!!
Twra ama kapios p exei access sta bot den adexei na xanei ena game tote kalitera na parei mia petra kai na paei sto mouni tis manas tou na vi8istei mesa!!!!
Ade mou apetite sevasmo otan den siberifereste eseis san an8ropi ma san zwa!!!!
O sevasmos apoktiete den epivalete kirie karagiozoadmin(opios k an eisai)
Kali sinexia se olous sas kai na kratate to replau gia na vlepete pios kai ti sas diikoun!!!!
poso kero perimenw 1 apadisi kai oloi kriveste pisw apo foustania!!
NA RIXNETE BAN KAI NA TO PAIZETE OI SWSTOI TOU KAI KALA CHANEL TOTE BORITE KAI EXETE TARXIDIA NA TO KANETE!!!
Na dwsete mia apli apadisi den exete ta @@ gti oloi kremeste apo ta @@ tou leonida!!!!
Panaxristoi gliftes!!!!!

ksana leo mathe na grafis giati kourazis. mute den ekanes otan sas ipa malakismena opote malon sou arese. ke me afta pou grafis fenete poso kolozwo ise peri mounia k manes ala den ine i proti fora esi erxese meta k gflifis apo do k apo eki gia na sou dosi kapios simasia.

milas k sevasmo les k kseris ti ine sevasmos. kolozwo ise den kseris apo sevasmo atoma sa k esena prepi na ta xtipame gia na vazoun mialo.

kanenas de sou edose apantisi apo to staff giati tous ipa na min asxolithoune me tin parti sou kai na afison to post etsi oste na milisoun diaforoi.


btw, paromoio peristtiko me acc pou mallon itan o leonidas egine xtes, se game tou ner0. vsk isws k n xe dikio gt kapoios friend t ner0 evrize arketa k o ner0 dn tn ekane mute!! to troll leavarei (me name pugna) pou fimologeitai, vsk sigouro einai, oti itan o koukounaras k meta apo ligo mas kanei end t game!!!! ban apo channel nol tn ner0 kai demote apo admin!!! opws k na xei pantws epidi imoun st game mia xara prokalei o koukounaras oti k n lete!!

esena yasmin ama se vrizan mesa sto game k o admin den ekane mute ti tha ekanes? fantasou o nero den ekane mute eno evrizan emena fantazome ti kanoun oi admins stous aplous users.


eginan diafora kai para3ena peristatika xtes... ama sinexisoume i ama sinexisoun 'kapoii' to nol 8a katastrafi mn milate gia rules enw dn tous tirite egw paidia pantos exw mini kegelo apo afta p da sto replay kai apo afta p leei etc dax aparadekta exei dikio o zimba o sebasmos mesa se ena community dn apetite alla apoktiete me tn simperifora s sta games poso kalos eice kai etc. apla no commends ty.

to nol de bori na katastrafi gia ton aploustato logo pos ine public games bori o kathenas na bi sto kanali kai n apeksi opote min lete xazomares. ego pistevo pos to replay den to ides pantos kai apla sxoliazis tis xazomares pou egrapse o zimba.


re guys kai o koukounara itan auta ta pramata dixnoun oti to channel NoL einai aparadekto dioti tetia pragmata prosvaloun ousiastika to channel kai ton idio ton koukounara (an dn einai autos.).. kai prepei kapios na parei ta aparaitita metra

ta aparetita metra ta exo pari gia afto exoun fai demote 20-30 admins mexri tora k tha akolouthisoun poloi akomi.


pragmatika katalavenw apolita ton zimba kai ton ekneurismo tou kai tin antidrasi tou...koukounara an eisoun esu ontos eisai poli lathos agorina mou.. vlepw kathimerina atoma pou ginontai admins i einai admins kai den trone demote eno exoun faei 100 abuse pou einai gia mpatses kai exw dei na feugoun aksia atoma apo to kanali me epipedo kai empeiria kai san paixtes alla kai san admin as to poume etsi... i dota argopethenei kalos i kakos gia sena gia mas kai osous paizoun akoma.. exw dei apo tetoies simperifores na katastrefontai clans games communitys kai na menoun mono pleon sto wayback machine kai oi selides kai ta forums kai ola.. pelates mporei na min eimaste giati de plironoume tpt alla sigoura apo tis diafimiseis sto site perneis lefta.. dioxnontas ta pragmatika liga aksia atoma pou iparxoun apo to site kai apo to kanali sou (opos o zimba) tha teleioseis to community sou poli grigorotera apo ti tha teleiosei giati opos kai na to kaneis exei imerominia liksis..opos eixe pei paliotera o advocate kalitera na dineis mia eukairia se kapoion pou ksereis otieinai kalos admin para na ton petas kai na pernei ti thesi tou enas amfivolou poiotitas.. sto telos omos auto tha ginei.. tha ginontai kathe vdomada 100 neoi admin kai oi 100 proigoumenoi ston kouva giati tha einai gia na tous klain oi regkes...
pragmatika pisteuw oti ta paidia pou ekanes demote preprei na tous kaneis repromote kai unban kai an oxi dimosios toulaxiston se pm na zitiseis mia signomi giati tous prosevales kai san atoma kai san paixtes!!! thelw na pisteuw oti tha prakseis swsta.. to iparxei poli douleia den einai dikaiologia otan eisai se thesi na mpeneis se games kai na kaneis bans kai demotes

i dota den argopetheni opos k alios fenete apo games pou bgenoun pou ine paraplisio to gameplay vlepe hon, lol kai tora sintoma to game pou tha bgali o icefrog me tin valve. sxetika me tis diafimisis bgazi to site 50-70 cents ti mera, tpt se sxesi me ta kathimerina eksoda.

episis to admin recruiting exi stamatisi edo kai ligo kairo giati exoume idi polous admins.

signomi pou les den tous aksizi giati den exoun sosti simberifora. o zimba den ine i proti fora pou ginete thema mazi tou kai se staff meeting malista ixe vrisi me asximo tropo tous pantes epidi den kaname ta kapritsia tou.


Pragmatika aporw pou exoun ginei 42 posts apo users kai oute enas apo to staff ths NoL (paroti exoun polloi to thread) den exei parei thesi.
As parei thesi kapoios kai kuriws o koukou. An ontws itan o koukounaras, kati pou ola deixnoun oti isxuei, as pei re paidi mou tous logous pou egine oti egine. An pali eprakse en thermw kai argotera thewrise oti ekane lathos as to pei kai as kanei tis analoges energeies.
Antres einai kai autoi pou paradexontai to lathos tous.

pali laikismos peri antres k xazomares ala kanenas den sxoliase ta 2 pramata pou eginan sto game to oti den egine end to game kai to prolonging.

me kourasan afta ta 2 post k den tha apantiso ego alo se afto to thread to staff tha to klisi kai tha to kani move stis epomenes 24 ores.

ksaplostras
11-11-2009, 05:11 PM
Koukounara apla thelw na ksekatharisw ti thesi mou.

Arxika de mou arese katholou h glwssa pou xrisimopoihses sta 2 teleutaia post sou. Katalavenw eisai ekneurismenos me ola auata pou ginontai, exeis polla sto kefali sou alla nomizw oti den einai swsto na pefteis sto epipedo twn upoloipwn.

O logos tou post mou itan h megalh periergia pou eixa, logw tou oti asxoloume energa me to NoL community arketous mines twra.

Auto pou postara den exei kapoia sxesi me laikismo. Isa isa tha elega to antitheto. Ypethesa oti gia kapoio logo mporei na eisouna ektos eautou kai na ekanes kapoio lathos. Oloi kanoume lathi. Gi'auto to logo eipa oti an ekanes lathos as to peis, de xalase o kosmos.

Kai ola auta giati? Giati vlepontas kosmo na postarei gkriniazontas oti trwne demote xwris logo, mou kinei thn periergia, san tritos sta gegonota kai min kserontas tis leptomereies tou kathe demote. Giauto zitisa na peis ti gnwmi sou, gia na mas katatopiseis olous (eisoun o monos pou mporouse na to kanei).

Kleinontas, apo ta post sumperenw oti swsta ekanes oti ekanes kai h nootropia (auto pou krivetai pisw apo tis lekseis) twn 2 post me vriskei apolutws symfono.

zimba
11-11-2009, 05:31 PM
- de sarese eh zimba? spastikes poli eh? ~wtfmejt -

Toska
11-11-2009, 05:36 PM
Οι πολυσυζητημενες απαντησεις δοθηκαν.

EDIT : Το Topic θα μεινει ανοιχτο για 1 μερα .

MvP-
12-11-2009, 02:12 PM
just exw mini me to stoma anixto... tlk gia tn koukou dn pe8eni sto channel kai y exeis dikio dn eida replay soz!!!

Nthar
12-11-2009, 03:47 PM
Ligo spam k apo mena.

Mias kai ethese to thema end kai prolong o leonidas, tha parakalousa kapios head admin, na kanei ena thread sto general chat isos, eksogontas akrivos tis epiloges peri end kai prolong.

Iparxi poli omixli giro apo afta ta rules kai idika to prolong mporei na gini poli ipokimeniko me vasi to game kai ti katastasi.

De tha sinexisw na spamarw edw, apla perimenw ena kaloftiagmeno post eksigondas afta ta pramata.

Thnx ek ton proteron pedia :)

Don_Steve
12-11-2009, 08:07 PM
Koukounara poios sou pe oti eim asxetos??
Me ekanes emena ton ramonikos. kai allous shitlist sto channel.
Egw efaga shitlist epeidh otan to tree htan kokkino ekana timewalk me void sth phgh kai ekana ulti!! popo prolong....
Meta sto lobby eleges oti ein diko s to channel ktlp.
Mporei na eixe mpei allos me to acc sou, dn kserw, alla mporei na nai kai dikaiologies. Apo ta polla ban, demote kai shitlist exeis mperdepsei ta mpoutia s.

Toska
13-11-2009, 11:06 AM
Topic Closed.