PDA

View Full Version : [DENIED] admin abuse : Sp3SiaLiStaS



st3lak0s
29-10-2009, 01:49 AM
apla tha ithela na ton anaferw gt kathws prospathousa na vrw game kati tis 1(to vradi ... pragma duskolo) efaga 2 kick apo to game xwris logo. kai molis rwtisa ton logo , mou apantise me ena ifaki oti ton kourazw kiolas auta.

anarxi66
29-10-2009, 09:15 AM
den tithete thema gia warn pisteuw.
apla otan se kickarei kapoios apo to game tha prepei na sou e3igei ton logo

Stunwatch
29-10-2009, 10:17 AM
apoti katalava s kickare prin arxisei to game opote warn dn paizei imo. k na paizei warn xwris ss dn ginetai tpt.

strid3r
29-10-2009, 06:05 PM
1on den exeis sumplirosei swsta ti forma abuse.
2on den exeis apodiktiko stoixeio kai fisika de boreis na vreis gt den itan sovaros logos gia abuse..

Black.Lady
30-10-2009, 01:03 AM
kala re pedia plaka mas kanete twra? admin abuse epidi sas ebgale apo to game?borei na eixe 1002 logous exi simasia? sini8ws otan kapios admin kanei game ginete spam apo tous user p eine ban ginete spam apo tous user p eine lan me kapion banned ginete spam apo tous idi iparxodes player apo ta ping apo ta entry ton admin apo ta slots p zitane.eine diskolo na boresei o admin na kratisei tin taksi.k otan ton spamaroun k me pm giati me petakses....borei na mn to kane autos i na to kane gt kati eixe ginei :) ela twra ola auta eine asteia...

+dn exeis apodikseis ;)

serious_smile
30-10-2009, 03:25 AM
game tou einai opoion goustarei vazei ....! :/ den einai logos gia abuse.. :) eise ligo ipervolikos katalavainw pws itheles poly na pekseis alla eixe gia allous ta slot den xwrouses se petakse ti na kanei :) kai o allos apo panw pou leei

1on symplirwse thn fwrma swsta se ayto tha symfwnhsw ...
sto ..
2on pou leei prepei na vreis apodikseis einai polu xazo ayto pou leei ilikrina gt apla den ginete na exeis apodikseis ama kapoios se petaksei apo game den mporeis na kaneis tipota aplos to anafereis..... akou ekei apodikseis ithela na ksera ta skeyteste ayta pou ta lete re gamwto...

st3lak0s
30-10-2009, 03:31 AM
kk nomizw to katalava apo ta 2 prwta replies....den xriazontai kiala...

Toska
30-10-2009, 08:22 PM
Καλο θα ηταν οταν θελετε ενας player να βγει απτο game σας , να του λετε οτι δεν χωραει και να μην κανετε kicks στεγνα. Αυτο το λεω γενικα.

Δεν υπαρχει abuse εδω.

Topic Closed.