PDA

View Full Version : IP Bans



Nthar
29-10-2009, 12:28 PM
Otan mpenei kapios kai leei banned ip, apo ti meria m os admin ti prepei na kanw? Eiparxoun kapia atoma pou idi 3es oti einai o idios, exei oloidio name sxedon me same ip. meriki banned users akoma to lene oti exoune banned acc kai mpenoun me allo.. den vrika kati sigkekrimeno pano se afto to thema ligo to help sas pedia :D

meepeises
29-10-2009, 12:58 PM
nai alla mporei na mpenei kapoios allos apo to idio netcafe isws kai apo to idio pc pou kapoios allos efage ban..den einai krima na tous apokleioume olouslogou autou tou peristatikou?? de kserw egw tous afinw pantos kai de mou xei dimiourgithei kapoio provlima ws twra

Nthar
29-10-2009, 01:41 PM
kita kai egw tous afinw.. alla px vlepeis atomo tazito banned kai same ip mpenei o tazit0.. milaw gia olofanera pramata

Stunwatch
29-10-2009, 01:54 PM
e tote stegno kick an paizei tetoio prama.

DreamHunter
29-10-2009, 02:40 PM
Xalara ton diwxneis apo to Game, mpenei allos kai arxizei omorfa ki wraia ena game xwris Leavers :D

Nthar
29-10-2009, 02:43 PM
haha, kalos alla mporw na ton kanw ban.. an kai vevea pali mporei na kanei all acc.. iparxi kamia lisi? :s

KoNaMiGr
29-10-2009, 03:24 PM
kita kai egw tous afinw.. alla px vlepeis atomo tazito banned kai same ip mpenei o tazit0.. milaw gia olofanera pramata

an kai eisai pseuths oso den paei re file o tazito einai apo to net mou kai ta pitsirikia pezoun nol kai trwne ban kai ta exw katabrisei ola alla kai pali otan leei banned ip o user joinarei sto game o tazito den ekane allo account giauto kane edit to post sou kai ala3e nick kai mhn prosvaleis to allo atomo

Nthar
29-10-2009, 03:33 PM
file egw den ton prosvalw afta p vlepw lew, an pige kanas pitsirikas kai ekane paromio name de gnorizw. Vlepw tazito kai tazit0 i kati tetio, sxedon idio name.

den eipa oti fteei aftos ena paradigma pou eida eipa, 3erw oti kapia net exoune tetio provlima kai pali sou lew den exw kanei kapia kinisi apo meros m gia afta ta atoma oute exw pei kati allo..

SchiFFeR)
11-08-2011, 08:50 PM
Otan mpenei kapios kai leei banned ip, apo ti meria m os admin ti prepei na kanw? Eiparxoun kapia atoma pou idi 3es oti einai o idios, exei oloidio name sxedon me same ip. meriki banned users akoma to lene oti exoune banned acc kai mpenoun me allo.. den vrika kati sigkekrimeno pano se afto to thema ligo to help sas pedia :D

Νομίζω δεν επιτρέπεται να κάνεις...Δεν ξέρω όμως σίγουρα

iNvOkeR-
11-08-2011, 09:10 PM
HAHAHAHAH pios to ekane reborn ? to thread einai tou 2009.....

S.L.I.C.E
11-08-2011, 10:33 PM
Νομίζω δεν επιτρέπεται να κάνεις...Δεν ξέρω όμως σίγουρα

http://blogs.warwick.ac.uk/images/lblackwell/2005/03/01/thread_necromancer.png