PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : DiSaStRouS_



Marika
30-10-2009, 07:22 PM
imouna se game pou hostare o disastrous_
ksekinise me normal rithmous to pexnidi me ton Tsantar1s na vrizi tou stil...
zwa noobades klp. apo to proto lepto... sinexize tois vrisies mexri p arxise na vrizi emena...
antapedosa. ton evrisa kai go kai o host m ekane mute klasiko. dn asxolithike omos katholou me ton tsantari oute mute oute warn oute tpt...
parolo to mute p eixa o tsantaris sinexise na me vrizi. vgazi to mute, antapodido kai mou ti leei o host. meta arxise na vrizi kiaftos kai me tin proti kouventa p elege kapoios tou elege pos tha faei ban. ektos vevea apo to kolitari tou ton tsantari... aftos astamatita evrize se olo to game
mexri pou telika o host banare emena kai ena paidi apo to alo team kai ston tsantari oute leksi. ola meli gala........

ws pote dld tha vazete vlamena paidakia gia admins. aftoi einai p tha eprepe (kai kala) na dinoun to paradigma gia ta rules. oxi na afinoun ta filarakia tous na vrizoun tous alous asistola. dn exoume tin oreksi tou kathe admin epeidi einai me tous dikous tou se net na mas xalane ti diathesi...

opoios thelei na dei kai na krini replay
http://rapidshare.com/files/300085457/LastReplay.w3g.html
prosopika dn skotizome gia to ban mou, dn kaigome me to dota alla apo'ti fenete dn aksizi kiolas. otan exeis kathe pitsirika anorimo na se prizi :mad:

Stp
30-10-2009, 08:32 PM
Xmm gt mou zitaei premium account sto rapidshare gia na to katevasw?

Toska
30-10-2009, 08:47 PM
Οι ποινες εχουν ως εξης.

DiSaStRouS_ = Demoted για manners και για καταχρηση εξουσιας.

TsAnTar1S = Banned στα inh για manners.

marika-ftd = Banned στα inh για manners.

Δεν με εκπλησσει που εχετε αυτα τα manners. Δεν περιμενα τιποτα καλυτερο απο 13 χρονον παιδια.

Topic Closed.