PDA

View Full Version : Bot update - Premium users



K[a]ne
23-11-2012, 07:41 AM
Υλοποιήθηκαν VIP/Premium users:

Χάνουν 25% λιγότερο (total) ELO και κερδίζουν 25% περισσότερο (total) ELO.
Κερδίζουν 25% περισσότερο gold (υπολογίζεται μετά το άθροισμα του bet του παίκτη, των αντιπάλων του, και όλων των bonus).
Εξαιρούνται από το "max bans on ip per day" check.
Υπάρχει ειδικό μήνυμα κατά την είσοδό τους στο bot.


Όπως πάντα, αν υπάρξει κάποιο εμφανές πρόβλημα postάρετέ το εδώ.

Enjoy.

XatZhS
23-11-2012, 11:37 AM
Petraaan na fantastw 2 lepta douleia htan auta e ?

Lafayette
23-11-2012, 02:49 PM
Petraaan na fantastw 2 lepta douleia htan auta e ?

Τι σημασία έχει;

Btw, gj K[a]ne!

AntonyIsCool
23-11-2012, 02:51 PM
gamato <3 paw na to dokimasw !

s0t0s
23-11-2012, 04:39 PM
ne;1035854'] Υπάρχει ειδικό μήνυμα κατά την είσοδό τους στο bot.

Ginetai na paizei parallila kai ena aplo stixaki tis epilogis mas? :D

K[a]ne
23-11-2012, 07:03 PM
Επειδή πολλοί ρωτάτε και λέτε "δε βλέπω κανένα μήνυμα".

Υπάρχει μια διαδικασία μεταφοράς των Premium Accounts στα bots. Θα χρειαστεί λίγη υπομονή μέχρι να γίνει αυτή η διαδικασία, την οποία χαρακτηριστικά λέω ότι ΔΕ θα την κάνω εγώ. :P


Petraaan na fantastw 2 lepta douleia htan auta e ?

Μια ωρίτσα πήρε, όπως βλέπεις στις 5 το πρωί ώρα Αγγλίας!


Ginetai na paizei parallila kai ena aplo stixaki tis epilogis mas? :D

Ψήθηκα! Να μπαίνεις και να παίζει...



http://www.youtube.com/watch?v=-bzWSJG93P8

Call-me-Winner
23-11-2012, 07:40 PM
ne;1036266']Επειδή πολλοί ρωτάτε και λέτε "δε βλέπω κανένα μήνυμα".

Υπάρχει μια διαδικασία μεταφοράς των Premium Accounts στα bots. Θα χρειαστεί λίγη υπομονή μέχρι να γίνει αυτή η διαδικασία, την οποία χαρακτηριστικά λέω ότι ΔΕ θα την κάνω εγώ. :P



Μια ωρίτσα πήρε, όπως βλέπεις στις 5 το πρωί ώρα Αγγλίας!



Ψήθηκα! Να μπαίνεις και να παίζει...



http://www.youtube.com/watch?v=-bzWSJG93P8


Oxaoxaoxaoxaoxa kapsimo ti tragoudi XDDD

AntonyIsCool
23-11-2012, 08:24 PM
re magkes sigoura isxuei afto; ..

Its_Time_For_FF
23-11-2012, 08:33 PM
re magkes sigoura isxuei afto; ..


ne;1036266']Επειδή πολλοί ρωτάτε και λέτε "δε βλέπω κανένα μήνυμα".

Υπάρχει μια διαδικασία μεταφοράς των Premium Accounts στα bots. Θα χρειαστεί λίγη υπομονή μέχρι να γίνει αυτή η διαδικασία, την οποία χαρακτηριστικά λέω ότι ΔΕ θα την κάνω εγώ. :P



Ελαχιστα πιο πανω η απαντηση

Pbgiannhs
24-11-2012, 02:21 AM
Καλή φάση , ωραία δουλειά , Btw τα Prem Members γίνονται μόνο από Tournaments σωστά?

KinG_oF_N00bs
24-11-2012, 02:52 AM
Καλή φάση , ωραία δουλειά , Btw τα Prem Members γίνονται μόνο από Tournaments σωστά?

no check!

http://www.mymgn.gr/premium/overview

http://www.mymgn.gr/premium/get-it-now

MaChELaS
24-11-2012, 03:59 AM
ne;1036266']Επειδή πολλοί ρωτάτε και λέτε "δε βλέπω κανένα μήνυμα".

Υπάρχει μια διαδικασία μεταφοράς των Premium Accounts στα bots. Θα χρειαστεί λίγη υπομονή μέχρι να γίνει αυτή η διαδικασία, την οποία χαρακτηριστικά λέω ότι ΔΕ θα την κάνω εγώ. :P



Μια ωρίτσα πήρε, όπως βλέπεις στις 5 το πρωί ώρα Αγγλίας!



Ψήθηκα! Να μπαίνεις και να παίζει...



http://www.youtube.com/watch?v=-bzWSJG93P8


Once you start down the dark path, forever it will dominate your destiny!

sabotaz80
24-11-2012, 10:13 AM
re magkes sigoura isxuei afto; ..

[Eleos]: [Antony_Is_Cool] is NOT a premium member.
[Eleos]: [NarkotikaPernw] is a **PREMIUM** member!

Και εδώ (http://www.mymgn.com/board/forumdisplay.php?f=2809) είναι η βασική σας διαφορά!

1os.
24-11-2012, 11:31 AM
Den eimstai premium? mporw na dw sto irc.mymgn.com , p.x mporw na patisw kati sto irc !checkpremiummember kai na to dume ? :P

Luck]sto[NoLag
24-11-2012, 11:42 AM
Den eimstai premium? mporw na dw sto irc.mymgn.com , p.x mporw na patisw kati sto irc !checkpremiummember kai na to dume ? :P

Read this (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=53660&page=5&p=1036556#post1036556) and SabotaZ post above!

Yu-Gi_Oh
26-11-2012, 03:31 PM
[Eleos]: [Antony_Is_Cool] is NOT a premium member.
[Eleos]: [NarkotikaPernw] is a **PREMIUM** member!

Και εδώ (http://www.mymgn.com/board/forumdisplay.php?f=2809) είναι η βασική σας διαφορά!

apo apo auto pws to vlepeis?? to vlepei o kathe enas h mono esy??

Odisseas
26-11-2012, 03:32 PM
apo apo auto pws to vlepeis?? to vlepei o kathe enas h mono esy??

.checkvip/!checkvip DissMiss

Yu-Gi_Oh
27-11-2012, 12:25 AM
.checkvip/!checkvip DissMiss

kai ok sas euxaristw mesa apo thn kardoula mas gia thn plhroforia K.Odissea.. apla den m to evgaze gt den eixe perastei twra einai complete.. :)

Micr0-IceCube
27-11-2012, 11:31 AM
Μπράβο!!!πολλά μπράβο γιατί έτσι ξεχωρίζουμε τους λεφτάδες, και φυσικά αυτοί που πληρώνουν γίνονται untouchable!!(για να θυμόμαστε και παλιές ορολογίες μελών τις nol που τώρα τις ονόμασαν αλλιώς και τις νομιμοποίησάν).

Odisseas
27-11-2012, 11:44 AM
Μπράβο!!!πολλά μπράβο γιατί έτσι ξεχωρίζουμε τους λεφτάδες, και φυσικά αυτοί που πληρώνουν γίνονται untouchable!!(για να θυμόμαστε και παλιές ορολογίες μελών τις nol που τώρα τις ονόμασαν αλλιώς και τις νομιμοποίησάν).

Μυρίζει reply από K[a]ne εδώ.

P.S. Από τους μέχρι τώρα "υπερτιμημένους" χρήστες,λίγοι πάντως έχουν πληρώσει.
Είναι καλό να υπάρχει μια επιβράβευση για κάτι όταν υπάρχει προσφορά(πχ από τα events) ώστε να ζήσει κάπως το κανάλι.
Τώρα το τι θα δίνει αυτό (premium),εξαρτάται από τον owner aka Λεωνίδα.Δικό του το κανάλι,δικές τους και οι αποφάσεις.

Σε περίπτωση που αναφέρεσαι στα maphack,δεν θα κάνουμε τα στραβά μάτια όταν ο άλλος έχει στο section αν ανυσηχείς γιαυτό.
Και αν γίνει unban θα ξαναγίνει ban όσες φορές είναι απαραίτητο.

XatZhS
27-11-2012, 03:50 PM
Μυρίζει reply από K[a]ne εδώ.

P.S. Από τους μέχρι τώρα "υπερτιμημένους" χρήστες,λίγοι πάντως έχουν πληρώσει.
Είναι καλό να υπάρχει μια επιβράβευση για κάτι όταν υπάρχει προσφορά(πχ από τα events) ώστε να ζήσει κάπως το κανάλι.
Τώρα το τι θα δίνει αυτό (premium),εξαρτάται από τον owner aka Λεωνίδα.Δικό του το κανάλι,δικές τους και οι αποφάσεις.

Σε περίπτωση που αναφέρεσαι στα maphack,δεν θα κάνουμε τα στραβά μάτια όταν ο άλλος έχει στο section αν ανησυχείς γιαυτό.
Και αν γίνει unban θα ξαναγίνει ban όσες φορές είναι απαραίτητο.

Ο Οδυσσέας τα λέει καλά γιατί ο Λεωνίδας τόσα χρόνια τους server για τα bot και το Host από τις σελίδες που έχει (mymgn.gr, mymgn.com και άλλες ) έχει δώσει λεφτά που εσείς άμα ακούσετε θα καταλάβετε.
Και τα λεφτά από τα premium δεν μένουν στην τσέπη του αλλά γίνονται δώρα όπως MyMGN Game Giveaways, Tournaments, κτλ.
Γιαυτό πριν ανοίξετε το στόμα σας και πείτε ότι μπούρδα σας κατέβει μάθετε πρώτα τι παίζει.

TruSt(Me
28-11-2012, 08:30 AM
Μπράβο!!!πολλά μπράβο γιατί έτσι ξεχωρίζουμε τους λεφτάδες, και φυσικά αυτοί που πληρώνουν γίνονται untouchable!!(για να θυμόμαστε και παλιές ορολογίες μελών τις nol που τώρα τις ονόμασαν αλλιώς και τις νομιμοποίησάν).

Τοσα χρονια ο Λεωνιδας πληρωνε και θα συνεχισει να πληρωνω αρκετα λεφτα μηνα/χρονο. Δεν νομιζεις πως πρεπει να του το ανταποδωσουμε και εμεις με καποιον τροπο! Τωρα αν θεωρεις οτι εσυ ειναι κλεψια και ο,τι αλλο εχεις σκεφτει τι να πω...!


Ο Οδυσσέας τα λέει καλά γιατί ο Λεωνίδας τόσα χρόνια τους server για τα bot και το Host από τις σελίδες που έχει (mymgn.gr, mymgn.com και άλλες ) έχει δώσει λεφτά που εσείς άμα ακούσετε θα καταλάβετε.
Και τα λεφτά από τα premium δεν μένουν στην τσέπη του αλλά γίνονται δώρα όπως MyMGN Game Giveaways, Tournaments, κτλ.
Γιαυτό πριν ανοίξετε το στόμα σας και πείτε ότι μπούρδα σας κατέβει μάθετε πρώτα τι παίζει.

Btw +1!

DeathStroke
28-11-2012, 11:47 AM
Μπράβο!!!πολλά μπράβο γιατί έτσι ξεχωρίζουμε τους λεφτάδες, και φυσικά αυτοί που πληρώνουν γίνονται untouchable!!(για να θυμόμαστε και παλιές ορολογίες μελών τις nol που τώρα τις ονόμασαν αλλιώς και τις νομιμοποίησάν).


Και πίστεψέ ο map hacker(αυτός που πιάστηκε με πολλά games) όσα forum account, όσα prenium και να αγοράσει την ρετσινιά του Map hacker δεν την βγάζει από πάνω. Ακόμη κάποιες αξίες όπως ο σεβασμός/εκτίμηση δεν αγοράζονται συνεπώς και να πληρώνεις δεν αλλάζει κάτι όσο αφορά την εικόνα κάποιου στο forum!Τέλος πιστεύεις ότι αν κάποιος prenium επιτεθεί φραστικά(χυδαία) σε ένα user/staff δεν θα πάει διακοπές??

Its_Time_For_FF
29-11-2012, 08:39 PM
Επαιξα ενα game σημερα, ειμασταν 50% για win, εβαλα 100 gold αλλα οταν πατησα !teamelo ελεγε μονο 100. Δεν θα επρεπε 125?

K[a]ne
29-11-2012, 09:14 PM
Επαιξα ενα game σημερα, ειμασταν 50% για win, εβαλα 100 gold αλλα οταν πατησα !teamelo ελεγε μονο 100. Δεν θα επρεπε 125?

Σωστή παρατήρηση. Το !teamelo δεν δείχνει το premium gold.
Στο τέλος όμως μετράει κανονικά.

Its_Time_For_FF
29-11-2012, 09:26 PM
ne;1041253']Σωστή παρατήρηση. Το !teamelo δεν δείχνει το premium gold.
Στο τέλος όμως μετράει κανονικά.

Κερδίζουν 25% περισσότερο gold (υπολογίζεται μετά το άθροισμα του bet του παίκτη, των αντιπάλων του, και όλων των bonus).

Νομιζα οτι αυτο το ειχες πει για το gold στο teamelo και οχι στο τελος και το θεωρισα bug. Thx.

Micr0-IceCube
03-12-2012, 11:06 PM
Τοσα χρονια ο Λεωνιδας πληρωνε και θα συνεχισει να πληρωνω αρκετα λεφτα μηνα/χρονο. Δεν νομιζεις πως πρεπει να του το ανταποδωσουμε και εμεις με καποιον τροπο! Τωρα αν θεωρεις οτι εσυ ειναι κλεψια και ο,τι αλλο εχεις σκεφτει τι να πω...!



Btw +1!

Τόσα χρόνια ο Λεωνίδας, τόσα χρόνια ο Λεωνίδας και τόσα χρόνια ο Λεωνίδας. (το γράφω για όλους όσους αναφέρθηκαν σε αυτό το άτομο).
Δεν θα πω τίποτα για την πάρτι του γιατί αυτός είναι μάγκας και κάνει δουλειές, βγάζει λεφτά.
ΑΛΛΑ κερδισμένος βγαίνει και χωρίς να χρειάζεται να βάλει τους Premium μέσα στο community του! Εσείς που λέτε "Τόσα χρόνια ο Λεωνίδας, τόσα χρόνια ο Λεωνίδας"σκευτείται πρώτα πόσα έχει βγάλει από εμάς και μετά τα πόσα πληρώνει.

Το 1ο μου ποστ τα λέει όλα...και δεν μπορείς να πεις τίποτα.


Και πίστεψέ ο map hacker(αυτός που πιάστηκε με πολλά games) όσα forum account, όσα prenium και να αγοράσει την ρετσινιά του Map hacker δεν την βγάζει από πάνω. Ακόμη κάποιες αξίες όπως ο σεβασμός/εκτίμηση δεν αγοράζονται συνεπώς και να πληρώνεις δεν αλλάζει κάτι όσο αφορά την εικόνα κάποιου στο forum!Τέλος πιστεύεις ότι αν κάποιος prenium επιτεθεί φραστικά(χυδαία) σε ένα user/staff δεν θα πάει διακοπές??

μοίπως γράφει ότι έχει "4 x Unban Cards (1 ανά account ανά μήνα)" ή "2 x Admin Cards (Free Admin για τον ίδιο ή φίλους) όχι σε δεύτερο Account"? πώς να το εκλάβουμε δηλαδή?τρώω ban-χρησιμοποιώ την κάρτα γίνομαι unban- γίνομαι και admin..τρώω warn-το βγάζω με την κάρτα και έχω και το κεφάλι μου ήσυχο..
σιγά μην παει διακοπές...

και όσο για εσένα...

Ο Οδυσσέας τα λέει καλά γιατί ο Λεωνίδας τόσα χρόνια τους server για τα bot και το Host από τις σελίδες που έχει (mymgn.gr, mymgn.com και άλλες ) έχει δώσει λεφτά που εσείς άμα ακούσετε θα καταλάβετε.
Και τα λεφτά από τα premium δεν μένουν στην τσέπη του αλλά γίνονται δώρα όπως MyMGN Game Giveaways, Tournaments, κτλ.
Γιαυτό πριν ανοίξετε το στόμα σας και πείτε ότι μπούρδα σας κατέβει μάθετε πρώτα τι παίζει.

Επειδή ανοίγουμε το στόμα μας και λέμε μπούρδες χωρίς να ξέρουμε τι παίζει...Σκέψου (!!) ότι λες να μην βγαίνει κερδισμένος ο Λεωνίδας και το κάνει από την καλή του την καρδιά και για να μας έχει ικανοποιημένους ε? με τα giveaway δηλαδή γιατί αυτό με τα tournaments που έγραψες δεν το κατάλαβα..πληρώνει για κάνει tournament? ή μοίπως πληρώνουμε εμείς όταν πάμε στα νετ του όταν γίνονται και μαζεύονται τόσα άτομα? αυτά επειδή δεν ξέρουμε εμείς..

odisseas..για βγάλτε μια ανακοίνωση μετά το πέρας ενός μήνα και μετά για κάθε μήνα, που να δίνει στοιχεία σχετικά με πόσα άτομα πλήρωσαν και τι συνδρομή έκαναν. Τότε θα δούμε αντικειμενικά τα πράγματα άσχετα που ήδη βλέπω αρκετούς premium...

Δεν καταλαβαίνεται ότι το κάνει για να βγάλει λεφτά (ξαναλέω μαγκιά του)..Νομίζεται ότι είναι έτοιμος να φαλιρίσει και για αυτό βγάζει αυτό για να έχει εσάς με giveaway.

Η κίνηση αυτή είναι εντελώς λάθος από όλες τις απόψεις. μου θυμίζει το και καλά free2play του swtor.
Τέσπα, οι λεφτάδες και οι μη λεφτάδες άμυαλοι που θέλουν να "νοιώσουν" untouchable ας τρέξουν να πληρώσουν. Δεν θα τους πω εγώ τι να κάνουν τα λεφτά τους..
Ελπίζω να σας κάλυψα όλους!

vodkazzz
03-12-2012, 11:35 PM
wraios k[a]ne

Amoxilin
03-12-2012, 11:48 PM
Τόσα χρόνια ο Λεωνίδας, τόσα χρόνια ο Λεωνίδας και τόσα χρόνια ο Λεωνίδας. (το γράφω για όλους όσους αναφέρθηκαν σε αυτό το άτομο).
Δεν θα πω τίποτα για την πάρτι του γιατί αυτός είναι μάγκας και κάνει δουλειές, βγάζει λεφτά.
ΑΛΛΑ κερδισμένος βγαίνει και χωρίς να χρειάζεται να βάλει τους Premium μέσα στο community του! Εσείς που λέτε "Τόσα χρόνια ο Λεωνίδας, τόσα χρόνια ο Λεωνίδας"σκευτείται πρώτα πόσα έχει βγάλει από εμάς και μετά τα πόσα πληρώνει.

Το 1ο μου ποστ τα λέει όλα...και δεν μπορείς να πεις τίποτα.

Άσε φίλε, πλουτίσαμε τον Λεωνίδα, τον κάναμε τον Έλληνα κροίσο που δείχνει και η διαφήμιση και δεν έχει τι να τα κάνει τα λεφτά! Τι σε νοιάζει εσένα, τι έχει βγάλει ο Λεωνίδας, τι έχει κάνει στη NoL, που κατουράει και τι τρώει (τρόπος του λέγειν). Είσαι ένας από τους πολλούς που βλέπει το δέντρο και χάνει το δάσος. Εδώ είσαι σε ένα community, για να παίξεις την ντοτίτσα σου, να πεις και καμιά μαλακία να περάσει η ώρα και γενικότερα να περνάς ΕΣΥ καλά. Τώρα τα, τι, πως, που , πότε, γιατί δεν αφορούν ούτε εμένα, ούτε εσένα, ούτε κανέναν μας. Άμα δεν μπορείς να δεις και να κατανοήσεις το premiums project τότε gtfo, δεν θα τα εξηγήσω για 1000στή φορά.



μοίπως γράφει ότι έχει "4 x Unban Cards (1 ανά account ανά μήνα)" ή "2 x Admin Cards (Free Admin για τον ίδιο ή φίλους) όχι σε δεύτερο Account"? πώς να το εκλάβουμε δηλαδή?τρώω ban-χρησιμοποιώ την κάρτα γίνομαι unban- γίνομαι και admin..τρώω warn-το βγάζω με την κάρτα και έχω και το κεφάλι μου ήσυχο..
σιγά μην παει διακοπές...

Ότι συμβαίνει και από πάνω. Εδώ είσαι για να περνάς καλά, να παίζεις και όχι να κρίνεις για το ποιος θα πάει "διακοπές". Υπάρχουν αρμόδιοι για αυτό.


Επειδή ανοίγουμε το στόμα μας και λέμε μπούρδες χωρίς να ξέρουμε τι παίζει...Σκέψου (!!) ότι λες να μην βγαίνει κερδισμένος ο Λεωνίδας και το κάνει από την καλή του την καρδιά και για να μας έχει ικανοποιημένους ε? με τα giveaway δηλαδή γιατί αυτό με τα tournaments που έγραψες δεν το κατάλαβα..πληρώνει για κάνει tournament? ή μοίπως πληρώνουμε εμείς όταν πάμε στα νετ του όταν γίνονται και μαζεύονται τόσα άτομα? αυτά επειδή δεν ξέρουμε εμείς..

Τα ίδια, τα ίδια και τα γίδια. Άμα δεν θες, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ, ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΝΕΤ, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ. Είδα και μία αναφορά για τα giveaways, αλλά κάνω πως δεν το είδα.


odisseas..για βγάλτε μια ανακοίνωση μετά το πέρας ενός μήνα και μετά για κάθε μήνα, που να δίνει στοιχεία σχετικά με πόσα άτομα πλήρωσαν και τι συνδρομή έκαναν. Τότε θα δούμε αντικειμενικά τα πράγματα άσχετα που ήδη βλέπω αρκετούς premium...

Τι σε νοιάζει εσένα μωρέ, τι, ποιός και πόσα πλήρωσαν? Άντε παίζε τα games σου και βγάλε τον σκασμό.


Δεν καταλαβαίνεται ότι το κάνει για να βγάλει λεφτά (ξαναλέω μαγκιά του)..Νομίζεται ότι είναι έτοιμος να φαλιρίσει και για αυτό βγάζει αυτό για να έχει εσάς με giveaway.

Η κίνηση αυτή είναι εντελώς λάθος από όλες τις απόψεις. μου θυμίζει το και καλά free2play του swtor.
Τέσπα, οι λεφτάδες και οι μη λεφτάδες άμυαλοι που θέλουν να "νοιώσουν" untouchable ας τρέξουν να πληρώσουν. Δεν θα τους πω εγώ τι να κάνουν τα λεφτά τους..
Ελπίζω να σας κάλυψα όλους!

Όχι δεν κάλυψες κανέναν. Αν θες να είσαι σε θέση να "καλύβεις" πήγαινε στο δημοτικό να μάθεις έστω την στοιχειώδη ορθογραφία. Αν δεν τα καταφέρεις εκεί, πήγαινε σε σχολή ποδοσφαίρου και μάθε το offside καλά. Δεν μίλησε κανείς για untouchables, δεν το έκανε κανείς μέχρι τώρα και βγαίνεις και το λες. Μάλλον η τυχερή φριτέζα του kitz που έδινε δώρο πριν χρόνια πάει σε σένα τελικά. Μία φιλική συμβουλή... Πριν το ανοίγεις το ρημάδι, φώναζε δυνατά αυτά που έχεις σκοπό να γράψεις. Ίσως να δεις ότι πολλά δεν ισχύουν. (Δοκιμασμένο)

Micr0-IceCube
04-12-2012, 04:05 AM
Άσε φίλε, πλουτίσαμε τον Λεωνίδα, τον κάναμε τον Έλληνα κροίσο που δείχνει και η διαφήμιση και δεν έχει τι να τα κάνει τα λεφτά! Τι σε νοιάζει εσένα, τι έχει βγάλει ο Λεωνίδας, τι έχει κάνει στη NoL, που κατουράει και τι τρώει (τρόπος του λέγειν). Είσαι ένας από τους πολλούς που βλέπει το δέντρο και χάνει το δάσος. Εδώ είσαι σε ένα community, για να παίξεις την ντοτίτσα σου, να πεις και καμιά μαλακία να περάσει η ώρα και γενικότερα να περνάς ΕΣΥ καλά. Τώρα τα, τι, πως, που , πότε, γιατί δεν αφορούν ούτε εμένα, ούτε εσένα, ούτε κανέναν μας. Άμα δεν μπορείς να δεις και να κατανοήσεις το premiums project τότε gtfo, δεν θα τα εξηγήσω για 1000στή φορά.

επειδή το κεφάλι σου το έχεις για να μη βρέξεις το λαιμό σου, είπα πως ΔΕΝ με νοιάζει τι κάνει ο Λεωνίδας, και δεν το κατάλαβες.Δεν πειράζει... Άσε εμένα να βλέπω το δέντρο και να χάνω το δάσος άσχετα που εσύ δεν βλέπεις τίποτα, που μπορεί να σε μεγάλωσαν και έτσι. -Κανείς μα κανείς,- μα κανένας? -ΚΑΝΕΙΣ δεν σου ζήτησε να εξηγήσεις τίποτα. Δεν νομίζω να είσαι και σε θέση.




Ότι συμβαίνει και από πάνω. Εδώ είσαι για να περνάς καλά, να παίζεις και όχι να κρίνεις για το ποιος θα πάει "διακοπές". Υπάρχουν αρμόδιοι για αυτό.
Όπως λέω από πάνω, μπορεί να μεγάλωσες εσύ χωρίς να μπορείς να βλέπεις - κρίνεις. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι όλοι έτσι.
Αν εσένα ό,τι σου πουν πας και το κάνεις χωρίς να έχεις δική σου βούληση...είναι δικό σου θέμα και σε λυπάμαι.



Τα ίδια, τα ίδια και τα γίδια. Άμα δεν θες, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ, ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΝΕΤ, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ. Είδα και μία αναφορά για τα giveaways, αλλά κάνω πως δεν το είδα.

Πολλά είναι αυτά που δεν βλέπεις ή κάνεις πως δεν βλέπεις...Μήπως εθελοτυφλείς στην τελική? Φυσικό επόμενο είναι να χάσει έτσι το community γιατί αυτή η κίνηση είναι τουλάχιστον αποκρουστική.



Τι σε νοιάζει εσένα μωρέ, τι, ποιός και πόσα πλήρωσαν? Άντε παίζε τα games σου και βγάλε τον σκασμό.
Εδώ παρεκτρέπεσαι φίλε μου αλλά το προσπερνώ και θα εστιάσω στην ερώτηση γιατί πιστεύω δεν το αξίζεις. Το έγραψα αυτό γιατί ο φίλος odisseas είπε ότι μέχρι στιγμής είναι λίγα τα άτομα που το έχουν κάνει, και αφού μου είπε για αριθμούς, προσπάθησα να απαντήσω με αριθμούς (ελπίζω να μην προσέβαλα κανέναν εκ της διοίκησης). Και του απάντησα έτσι. Το να υπάρχουν στατιστικά στοιχεία για το κοινό δεν είναι κακό...Φυσικά λογικό είναι να μην βγαίνουν τέτοια στην δημοσιότητα. Το καταλαβαίνω αυτό.




Όχι δεν κάλυψες κανέναν. Αν θες να είσαι σε θέση να "καλύβεις" πήγαινε στο δημοτικό να μάθεις έστω την στοιχειώδη ορθογραφία. Αν δεν τα καταφέρεις εκεί, πήγαινε σε σχολή ποδοσφαίρου και μάθε το offside καλά. Δεν μίλησε κανείς για untouchables, δεν το έκανε κανείς μέχρι τώρα και βγαίνεις και το λες. Μάλλον η τυχερή φριτέζα του kitz που έδινε δώρο πριν χρόνια πάει σε σένα τελικά. Μία φιλική συμβουλή... Πριν το ανοίγεις το ρημάδι, φώναζε δυνατά αυτά που έχεις σκοπό να γράψεις. Ίσως να δεις ότι πολλά δεν ισχύουν. (Δοκιμασμένο)
Αυτή την ονομάζω η παράγραφος της "παραλογίας". Η παράγραφος "προσπαθώ να πω κάτι έξυπνο(?) που δεν έχει ακούσει κανείς άλλος για να εντυπωσιάσω και να μειώσω τον συνομιλητή μου" (προσπάθησα να το περιγράψω όσο καλύτερα γίνεται..:D)
Δεν θα πω τίποτα περί ορθογραφίας γιατί εκτίθεσαι μόνος σου...Ούτε περί τυχερής φριτέζας γιατί είναι κάτι το οποίο πρέπει να το ξέρεις μόνο εσύ..ΑΛΛΑ η τελευταία σου πρόταση χρήζει σχολιασμό. Δεν μου λες, δηλαδή εσύ πριν ανοίξεις το ρημάδι σου, φωνάζεις δυνατά αυτά που έχεις σκοπό να γράψεις? Πραγματικά το κάνεις? Γιατί αν το κάνεις, φίλε μου, δεν έχει κανένα αποτέλεσμα :/ είμαι ο 1ος που στο λέει???
btw
Μπορείς να κρατήσεις ένα βίντεο να σε θαυμάσω?

K[a]ne
04-12-2012, 04:31 AM
Κι εγώ με λόγια του αέρα μπορώ να λέω ό,τι θέλω, να κατηγορώ όποιον θέλω, και να σχηματίζω ό,τι εντύπωση θέλω.

Το πόσα βγάζει ο Λεωνίδας από το site και το πόσα ξοδεύει και πόσα μηδενικά διαφορά έχουν αυτά τα δυο το είχε απαντήσει ο ίδιος σε άλλο thread. Εξάλλου όσοι στοιχειωδώς ξέρουν πόσο κοστίζουν οι servers σαν αυτούς που έχουμε και πόσα κερδίζει κανείς με τις διαφημίσεις που έχουμε δεν αναρωτιέται καν.

Προσωπικά βαρέθηκα να ασχολούμαι με τον καθένα που postάρει ό,τι μλκια του κατέβει χωρίς αποδείξεις για να υποβαθμίζει κάθε προσπάθεια που γίνεται εδώ. Η στενομυαλιά του Έλληνα που νομίζει ότι τα ξέρει όλα δε θα αλλάξει ΠΟΤΕ τελικά.