PDA

View Full Version : [DENIED] Staff Abuse : Luck]sto[nolag



ellhnworIdorder
23-11-2012, 10:30 PM
Accused Battle.Net account: Luck]sto[nolag
Your Battle.Net account: ellhnworIdorder
Game Name: ap75
Offence of Admin: kick ban gia gameruin !!!
Time of event: 50 peripou
Further details: apo thn arxh tou game dex8hka epi8esh apo thn 3ada epeidh pira sniper kota k piga mid gt i8ele k o sf ... se olh sxedon th diarkeia tou game me piezan psyxologika gia na afhsw sf mid kai meta gt den ton afhsa kai me kathgorousan gia gameruin kati to opoio fysika den anagrafete pou8ena stous kanones ... anti8etws o sf eleipe se arketes maxes kai se omadikh amyna akomh sto spasimo ths bashs mas alla opote anefere tis parabiaseis twn kanonwn pou o sf ekane me krazan epimona ... gameruin ekane kai i aleria pou enw spamara oti kanw gang panw me poulise stous antipalous kai afou epesa hr8e k erikse 1 hit k skotwse ton antipalo - meta mou eipe oti fysika de 8a paiksei kanonika gt egw ekana gameruin leei (akyro) kai ligh wra meta parakalouse gia boh8eia panw ... o sf efage perma mute kai me spamare me whisps manes klp omorfa paidika anonhmata alla den eixe games aksia na asxolh8w me atomo xwris paideia (krima) ... sto 50 peripou p me kickare o en logo admin eixa paei bash na healarw meta apo maxh sto mid k amesws molis healara katey8hn8hka sto mid ... epeidh h maxh synexisthke 8ewrhse oti eleipa eskemmena afou ekeinos eixe epizhsei kai epese tote peripou pou ebgaina apo mid bash k me ekane psyxro kick ban meta apo 50 lepta paixnidiou me apotelesma na mou xalasei thn omorfh bradia k dia8esh afou sto synolo tou to paixnidi epi 50 lepta htan tragika epi8etikoi oloi ths 3das ... apla aparadektos xeirismos kai elaxista mute - proeidopoihseis se aleria kai sf gia symperifora-omilia kai gameplay tous p anagkastika 2-3 fores na epishmanw
Eyxaristw pou diabasate toso polla kai syggnwmh an sas kourasa

Luck]sto[NoLag
23-11-2012, 10:57 PM
Καλά μας τα είπες.

Συγνώμη που σε πίεσα ψυχολογικά δεν θα ξανασυμβεί :(

Από την αρχή του παιχνιδιού έπρεπε να σε έχω kickarei αλλά για να καταλάβεις σε παρακάλεσα τουλάχιστον 10 φόρες, να φύγεις από το mid όσο πιο ευγενικά μπορούσα.

4 άτομα (Η "3ada" και ο random σε παρακαλούσαμε να φύγεις,αλλά εσύ όχι μιας και είσαι το κλασσικό ελεόπαιδο που δεν σηκώνει μύγα στο σπαθί του,και αμά δεν του κάνεις τα καπριτσία γαμάει ένα ολόκληρο game έμεινες και τελικά κατάφερες να χάσουμε) Gj.

Έλειπες σε 2 κρισιμότατα fight που παρόλο που μας είχαν σπάσει mid + 1 από τα 2 tower πριν το throne, και παρόλα αυτά τους είχαμε. Στο pre-last fight,συγκεκριμένα έζησαν 2 άτομα με 200hp και ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ AFK ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ καθώς πριν ξεκινήσει το fight είδα εκεί την κουκίδα σου να παραμένει ακίνητη.

Σου λέω "που ήσουν sniper" μου λες γέμιζα, ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ FULL HP. Δηλαδή έμ κάθισες afk και χάσαμε το fight,εμ λες και ψέμματα ενώ σε είχα δει.

Στη συνέχεια,γίνεται κιάλλο fight με 2 αν δεν κάνω λάθος επιζόντες από αυτούς,και πάλι εσύ ήσουν μπροστά από τα tower,afk και έλειπες.

Άσε λοιπόν τις μαλακίες,το replay εκεί είναι όλοι μπορούν να το δουν.

Θα ήθελα να σου δώσω τα συγχαρητήρια μου, που κατάφερες παρόλο την ηράκλεια υπομονή που έκανα στην αρχή με το double lane σου να σε kickarw αργότερα,για afk και απουσία,από τις μάχες.

Δεν θα σχολιάσω καν την απουσία του sf,από σημαντικές μάχες,μιας και σε όσες θυμάμαι εγώ ήταν εκεί.

Όσο για το ruin της allerias δεν φταίει,αυτή εσύ φταις που σαν κλασσικός noobas του ελεούς έρχεσαι gang,ενώ εγώ (top lane) σου λέω είμαι back χώνεσαι μόνος σου μαζί με 2 illusion παρέα και φυσικά σε σκοτώνουν και σου φταίει η alleria.

Όσο για την κακή διαχείριση του παιχνιδιού και αυτό δεν είναι άξιο σχολιασμού καθώς στα 3/4 του παιχνιδιού, ο sf ήταν mute για να μη σε βρίσει,όπως σου άξιζε. Όσο για την alleria πότε δεν σου είπε τίποτα επιλήψιμο εκτός από ένα σκασμός αν θυμάμαι καλά.

Τέλος,εγώ ουδέποτε σε έβρισα,αντίθετα στην αρχή σε παρακάλεσα 8k φορές, να φύγεις δεν έφυγες. Το μόνο που σου έλεγα στη μέση του παιχνιδιού,ήταν "sniper,μη μιλάς σε παρακαλώ,πολύ" προφανώς για να μην γίνει σαματάς μετά από όλα αυτά που είχες κάνει.

Άντε gl με το fail abuse σου, και μη ξεχάσω.

Μπορείς,μόλις απαντηθεί το report,να πάρεις δώρο μια καφετιέρα,από το eleos shopping store,για το game που κατέστρεψες.

ellhnworIdorder
23-11-2012, 11:27 PM
Πραγματικά διαβάζοντας όσα λες θα σου συνιστούσα να δεις και εσυ το παιχνίδι, γιατί ενώ ήσουν ένας απο αυτούς που έπαιζαν δεν αντιλήφθηκες τί γινόταν στο παιχνίδι. Στο προτείνω σοβαρά φίλε χωρίς διάθεση για χαβαλέ: δες το παιχνίδι και ξαναγράψε.
Είμαι σίγουρς ότι όποιος δει το παιχνίδι και μετά διαβάσει τα όσα έγραψες θα νομίσει ότι επισύναψα λάθος αρχείο παιχνιδιού.

Ichigos
23-11-2012, 11:33 PM
E nai oloi pia sto eleos einai oi newYaphets/yamateh/Dendi k prepei na pane mid na shkwsoun to game sts stivares k kala gymnasmenes/doulemenes plates tous apo ta dasi ts afrikis dash p exun megales ebeiries ekei pera.(sto mazema bananas)

AntonyIsCool
23-11-2012, 11:35 PM
en tw metaxy to acc s dn legete etsi st game , lol;

Luck]sto[NoLag
24-11-2012, 12:08 AM
Επειδή χατήρι δεν χαλάω για να δούμε :

-0:21 [Allies] HanS- (Nevermore): E
-0:21 [Allies] Hajnal (Windrunner): share
-0:17 [Allies] HanS- (Nevermore): FIGE
-0:15 [Allies] HanS- (Nevermore): SNIPER
-0:14 [Allies] something (Butcher): lol
-0:12 [Allies] something (Butcher): sniper
-0:10 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): sniper fuge
-0:09 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): apo mid
-0:09 [Allies] Hajnal (Windrunner): sniper go lane please..

4 άτομα σου λένε να φύγεις αλλά εσύ δεν φεύγεις. Δεν λέω δικαίωμα να σου να κάτσεις mid αλλά εγώ από τότε που παίζω,dota ξέρω ότι είναι teamgame και πως υπερισχύει ότι θέλει το team και όχι ότι μας λέει το εγώ μας.


3 άτομα αμέσως μετά μου λένε να σε kickarw,αλλά εγώ βλέπεις δεν κάνω τίποτα,απλά δηλώνω το τι πιστεύω δηλαδή ότι κάνει το 99% των ελεόπαιδων με 0 games. Ruin + leave. Τελικά με διέψευσες στο πρώτο!

2:16 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): fuge apo mid se parakalo poli 1ο παρακαλώ
2:18 [Allies] Hajnal (Windrunner): ela dwsto
2:18 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): no re
2:19 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): play
2:33 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): se parakalo file 2ο παρακαλώ
2:34 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): fuge apo mid

Μέχρι τώρα,2 φόρες σου έχω πει σε παρακαλώ,αλλά εσύ ούτε καν μπαίνεις στον κόπο να γράψεις. Μόλις όμως σου λένε την μαγική λέξη kick,θυμήθηκες να πεις "ποστ"

3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): sniper, agorina
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): apanthse mou se parakalw poli 3ο παρακαλώ
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): eipe tha paei mid, to paidi
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): apanthse k eipe oxi
3:01 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): no man
3:01 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): maresei mid
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): giati file ?
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): tou leme olo to team
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): oraia kick
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): nai alla olo to team sou leei na fugeis
3:01 [Allies] something (Butcher): kick
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): ante geia file
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): kai eipe 1os mid
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): sunergasou
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): se parakalw 4ο παρακαλώ
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): me emas
3:01 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): den exei na kanei
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): mi me kaneis na kanw pragmata pou den thelw
3:01 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): emena mid maresei na paizw
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): fuge apo to mid se parakalw 5ο παρακαλώ
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): ante geia file h sunergazesai
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): h ante geia
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): eipe mid, to paidi
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): se parakalame 4 atoma
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): sou leme 4 atoma
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): go kato
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): fuge please.
3:01 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): gt de les ton sf na fygei ?
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): ante traba h qq
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): giati to eipe 1os
3:01 [All] Nik.D (Admiral): 2 players sto mid den einai gameruin
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): GT 8EME TON SF MID
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): + sf = hero gia mid
3:01 [All] Glarosoupa1 (Huskar): ENNOEITE
3:01 [All] Hajnal (Windrunner): an 8eme oloi na paei lane
3:01 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): dystyxws diafwnw gt k o sniper metraei mid
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): re file, se parakalw poli,pigene kato 6ο παρακαλώ
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): oraia olo to team sou omos
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): den se 8elei
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): opote
3:01 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): pira kota na paiksw mid
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): h 8a pas lane
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): se parakalo gia teleftea fora 7ο παρακαλώ
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): h 8a pareis ton duskolo dromo
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): fuge apo mid
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): min gamas to game
3:01 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): tous ekbiasmous se kana 5 xrono kantous
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): se parakalo poli.
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): den ekbiazo kanenan
3:01 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): de gamaw tpt
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): se parakalo poli. 8ο παρακαλώ
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): fuge, please apo mid 9ο παρακαλώ
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): mi xalas to game 4 atomwn
3:01 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): o allos etc opws milaei ekbiazei
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): gia ton egwismo sou
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): aston ton allon
3:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): a kala
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): ego sou milao
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): please
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): Fuge se parakalw poli apo mid 10ο παρακαλώ
3:01 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): esy wraia milhses
3:01 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): se parakalw POLY 11ο παρακαλώ

Σου είπα "Σε παρακαλώ φύγε από το mid" 11 φόρες μέσα σε 40 sec,αλλά εσύ όχι, ενώ εγώ ήμουν υπόδειγμα ευγένειας αποφάσισες,να μείνεις και να συνεχίσεις απτόητος την καταστροφή του παιχνιδιού.

4:33 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): telos
4:34 [Allies] HanS- (Nevermore): ante
4:35 [Allies] HanS- (Nevermore): oute share
4:37 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): den kanw kanena kick-ban
4:37 [Allies] HanS- (Nevermore): ka8ete mid
4:38 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): aston
4:38 [Allies] HanS- (Nevermore): tipota
4:40 [Allies] Hajnal (Windrunner): r;s
4:43 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): double lane mid dn ine gameruin
4:43 [Allies] HanS- (Nevermore): 0 teamplay
4:44 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): teliose.
4:45 [Allies] Hajnal (Windrunner): file
4:47 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): eleos paizoume
4:49 [Allies] HanS- (Nevermore): gtp
5:00 [Allies] HanS- (Nevermore): anagkastika na parw courier
5:01 [Allies] HanS- (Nevermore): k
5:01 [Allies] Hajnal (Windrunner): einai ama tou leme allios
5:06 [Allies] Hajnal (Windrunner): oloi re malaka
5:08 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): to idio egine x8es kai me ton ichigo
5:10 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): double lane mid
5:12 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): pige enas
5:14 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): tou elegan 4 atoma
5:16 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): kai ton kickare
5:28 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): k efage warn
5:31 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): apagoreuete na kickarei
5:31 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): s
5:32 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): telos.

Εδώ μετά από τόσα παρακάλια το πήρα απόφαση πως ότι και να σου πω δεν πρόκειται να φύγεις από mid. Βάλθηκες να καταστρέψεις το game και δεν θα ησυχάσεις αν δεν τα καταφέρεις!

8:46 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): pame gyro
8:50 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): dn exo hp
8:51 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): me 45 hp ime
9:02 FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven) (0-2) was killed by Kses_Kati (Gyrocopter) (1-0). Assist: Nik.D (Admiral)
9:05 Kses_Kati (Gyrocopter) (1-1) was killed by Hajnal (Windrunner) (1-1). Assist: FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven)
9:08 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): gt dn kouni8ikes
9:10 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): apo ekei re sniper..
9:21 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): i aleria de boh8hse ka8olou

Το υποτιθέμενο gameruin της allerias,επειδή όπως είπα και στο προηγούμενο ποστ μου,ήταν μακριά από σένα και εσύ επειδή μάλλον σ'αρέσει ο Stallone είπες να τον μιμιθείς και να κάνεις τον rambo.

20:00 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): ruiner sf
20:03 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): sniper
20:05 [Allies] HanS- (Nevermore): ruiner
20:05 [Allies] HanS- (Nevermore): LEI
20:05 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): ginete na mi milas?
20:07 [Allies] HanS- (Nevermore): 8A TON GAMISW
20:09 [Allies] HanS- (Nevermore): ELA
20:09 [Allies] Hajnal (Windrunner): kane ton mute
20:10 [Allies] HanS- (Nevermore): DWSTON MUTE
20:10 [Allies] HanS- (Nevermore): ANTE
20:11 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): !m hans-
20:11 [All] DA-SHEPHERD: Player [HanS-] was muted by player [Luck]sto[NoLag].
20:12 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): afou olo leipei re
20:14 [Allies] Hajnal (Windrunner): k ton allon
20:15 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): sniper
20:18 [Allies] Luck]sto[NoLag (Slark): please file mi milas.
20:32 [Allies] FOUXTELOPOUSTAS (Dwarven): den erxete sta def = gameruin = kick ban na kses apo rules

Έχεις το θράσος μετά από τόσα που έχεις κάνει να αποκαλέσεις ruiner τον sf. Δηλαδή δεν μπορώ να καταλάβω από που αντλείται όλο αυτό το θάρρος, ειλικρινά δεν μπορώ.

Σε παρακαλώ και εδώ 2 φόρες, να ΜΗΝ μιλάς για να μην οξυνθεί η κατάσταση,αλλά εσύ επιμένεις γιατί λες "Αφού είμαι πάνω στο σκοινί,ας το τραβήξω να δω πότε θα σπάσει).

*Από εδώ και πέρα,το chat είναι από το wrc3parser.com γιατί το drm εμφανίζει μέχρι ένα σημείο(?)*

(35:40 / Allies) Luck]sto[NoLag: sniper sto fight file
(35:41 / Allies) Luck]sto[NoLag: pou hsoun ??
(35:49 / Allies) Hajnal: eleipe to paidi
(35:50 / Allies) FOUXTELOPOUSTAS: healara bash
(35:52 / Allies) Luck]sto[NoLag: dn ksero giati akoma dn kano to profanes
(35:55 / Allies) Luck]sto[NoLag: TI HEALARES VASH
(35:55 / Allies) Hajnal: afk hsouna
(35:58 / Allies) Luck]sto[NoLag: 2 LEPTA PRIN SE CLICKARA
(35:59 / Allies) Luck]sto[NoLag: FULL HP ISOUN
(36:04 / Allies) Luck]sto[NoLag: MI MOU LES KAI PSEMATA
(36:06 / Allies) Luck]sto[NoLag: GIATI THOLONW
(36:17 / Allies) Luck]sto[NoLag: CS VARAEI

Μπήκες στην πηγή 31:5* βγαίνεις από εκεί,όταν έχω σκοτώσει τον ezalor και το fight έχει σχεδόν τελειώσει (33:0*)

Ήσουν 1 λεπτό και κάτι δεύτερα afk σε σημαντικότατο fight για την εξέλιξη του παιχνιδιού.

Η πρώτη μάχη,που περιγράφω,στο παραπάνω ποστ μου,που μου λες ότι γέμιζες (ψέμματα)

2η μάχη μπαίνεις πηγή στο 35:01,και βγαίνεις αφού έχει τελειώσει όλο το νταβαντούρι 30 sec μετά.

(37:26 / Allies) Hajnal: sniper go fight
(37:30 / Allies) Hajnal: ela traba fight
(37:31 / Allies) Hajnal: sniper
(37:33 / Allies) Hajnal: go fight
(37:36 / Allies) Luck]sto[NoLag: dn gemiei
(37:38 / Allies) Luck]sto[NoLag: DN GEMIZEI
(37:39 / Allies) Luck]sto[NoLag: GIA 1 SEC
(37:40 / Allies) Luck]sto[NoLag: TO ULTI
(37:44 / Allies) HanS-: ela
(37:45 / Allies) Luck]sto[NoLag: SNIEPR FILE ARKETA MAZI SOU
(37:46 / Allies) HanS-: anti na kickareis
(37:47 / Allies) Luck]sto[NoLag: !KICK FOUXTE
(37:47 / All) DA-SHEPHERD: FOUXTELOPOUSTAS was kicked by player [Luck]sto[NoLag].
(37:47 / QUIT) FOUXTELOPOUSTAS: Left
(37:47 / Allies) HanS-: apo
(37:48 / Allies) HanS-: arxh
(37:50 / Allies) Luck]sto[NoLag: !BL GAMERUIN
(37:51 / All) DA-SHEPHERD: Player [FOUXTELOPOUSTAS] was banned by player [Luck]sto[NoLag] on server [europe.battle.net].

Μάλλον άλλος πρέπει να δει το replay γιατί εγώ ότι είπα επαληθεύεται πλήρως.

RmB.dcAlot
24-11-2012, 12:27 AM
Λολ το sniper.mega γάιδαρος. Διάβασα τα logs και εκνευριστικα.κανεις κ abuse?

ellhnworIdorder
24-11-2012, 12:56 AM
Φίλε είσαι ταλέντο προπαγάνδας και διαστρέβλωσης των γεγονότων με φθηνή αποκοπή διαλόγων και περιγραφή των γεγονότων όπως εσύ τα φαντάζεσαι ότι έγιναν.
Το Mega φίλε πληρώνει τον Πρετεντέρη και την Τρέμη αρκετά φράγκα και εσύ χαραμίζεσαι γράφοντας άρθρα εδώ.
Αν δε σέβεσαι τον εαυτό σου και αυτούς που σε παρακολουθούν τυφλά χωρίς να βλέπουν τί πραγματικά συμβαίνει αρκούμενοι σε αυτά που τους λες οτι συμβαίνουν ειλικρινά σκέψου σοβαρά να ακολουθήσεις Mega-δημοσιογραφική σκοταδιστικορουφιανική καριέρα (και όσο ζήσουν, γιατί οι ρουφιάνοι λόγω DNA και αγριεμένου πλήθους έχουν και μικρή διάρκεια επιβίωσης).
Αν δε μπορείς ή δε θέλεις καριέρα δημοσιογράφου μπορείς να επιλέξεις να γίνεις διαστρεβλωτικό καθρεπτάκι σε Luna Park με τέτοιους καθρέπτες που μπαίνουν τα παιδάκια και γελάνε που βλέπουν ψηλόλιγνα και παραμορφωμένα τα εξωτερικά χαρακτηριστικά τους. Εκεί μπορεί να βρει απασχόληση και ο Ichigo κάνοντας τη μαϊμου μακάκα (βλέπε εκπαιδευτικό βίντεο Λαζόπουλου) που πιάνει μπανάνες και ότι της πετάει ο κόσμος που γελάει μαζί της και τραβάει μακακία όταν βλέπει θυληκά και όχι μόνο πίσω απο σίδερα του κλουβιού που κατοικεί.
Όσοι δουν το βίντεο του παιχνιδιού και διαθέτουν στοιχειώδη λογική θα αντιληφθούν την ορθότητα των ισχυρισμών μου.

Luck]sto[NoLag
24-11-2012, 01:04 AM
Φίλε είσαι ταλέντο προπαγάνδας και διαστρέβλωσης των γεγονότων με φθηνή αποκοπή διαλόγων και περιγραφή των γεγονότων όπως εσύ τα φαντάζεσαι ότι έγιναν.
Το Mega φίλε πληρώνει τον Πρετεντέρη και την Τρέμη αρκετά φράγκα και εσύ χαραμίζεσαι γράφοντας άρθρα εδώ.
Αν δε σέβεσαι τον εαυτό σου και αυτούς που σε παρακολουθούν τυφλά χωρίς να βλέπουν τί πραγματικά συμβαίνει αρκούμενοι σε αυτά που τους λες οτι συμβαίνουν ειλικρινά σκέψου σοβαρά να ακολουθήσεις Mega-δημοσιογραφική σκοταδιστικορουφιανική καριέρα (και όσο ζήσουν, γιατί οι ρουφιάνοι λόγω DNA και αγριεμένου πλήθους έχουν και μικρή διάρκεια επιβίωσης).
Αν δε μπορείς ή δε θέλεις καριέρα δημοσιογράφου μπορείς να επιλέξεις να γίνεις διαστρεβλωτικό καθρεπτάκι σε Luna Park με τέτοιους καθρέπτες που μπαίνουν τα παιδάκια και γελάνε που βλέπουν ψηλόλιγνα και παραμορφωμένα τα εξωτερικά χαρακτηριστικά τους. Εκεί μπορεί να βρει απασχόληση και ο Ichigo κάνοντας τη μαϊμου μακάκα (βλέπε εκπαιδευτικό βίντεο Λαζόπουλου) που πιάνει μπανάνες και ότι της πετάει ο κόσμος που γελάει μαζί της και τραβάει μακακία όταν βλέπει θυληκά και όχι μόνο πίσω απο σίδερα του κλουβιού που κατοικεί.
Όσοι δουν το βίντεο του παιχνιδιού και διαθέτουν στοιχειώδη λογική θα αντιληφθούν την ορθότητα των ισχυρισμών μου.

AXXAAXAXAA thx for sig bro.

Απορώ πόση ώρα έκανες να γράψεις όλο αυτό το κείμενο,γιατί είναι και λίγο αργά να ανοίξεις λεξικό :<

Και πάλι ty for sig ahahahaHAHahAHah

Solistas
24-11-2012, 02:01 AM
απο τα καλυτερα ποστ που εχω δει καιρο τωρα πολυ γελοιο διασκεδαση και αψογος διαλογος!!!

ellhnworIdorder
24-11-2012, 02:02 AM
sto[NoLag;1036525']Απορώ πόση ώρα έκανες να γράψεις όλο αυτό το κείμενο,γιατί είναι και λίγο αργά να ανοίξεις λεξικό :< Η πνευματική ολοκλήρωση είναι μία αέναη μάχη εναντίον της ανεπαρκώς ανεπτυγμένης υφιστάμενης υπόστασης. Κατανοώ τη δυσκολία σου να δεχθείς ότι το κείμενο στο οποίο αναφέρεσαι το συνέταξα χωρίς να σταματήσω σε κάποιο σημείο για να σκεφθώ τί έπεται ακολουθήσει, αλλά είναι η αλήθεια και δε μπορώ να εκφράσω οτιδήποτε ψευδές έναντι αυτής..

Parakaltson
24-11-2012, 02:05 AM
Η πνευματική ολοκλήρωση είναι μία αέναη μάχη εναντίον της ανεπαρκώς ανεπτυγμένης υφιστάμενης υπόστασης. Κατανοώ τη δυσκολία σου να δεχθείς ότι το κείμενο στο οποίο αναφέρεσαι το συνέταξα χωρίς να σταματήσω σε κάποιο σημείο για να σκεφθώ τί έπεται ακολουθήσει, αλλά είναι η αλήθεια και δε μπορώ να εκφράσω οτιδήποτε ψευδές έναντι αυτής.

ok....an hmoun HA tha estelna demote ton luck kai unban ton tupa xwris deuterh skepsh,meta apo tetoia apanthsh!!!!!!

D1eHard
24-11-2012, 02:05 AM
Φίλε είσαι ταλέντο προπαγάνδας και διαστρέβλωσης των γεγονότων με φθηνή αποκοπή διαλόγων και περιγραφή των γεγονότων όπως εσύ τα φαντάζεσαι ότι έγιναν.
Το Mega φίλε πληρώνει τον Πρετεντέρη και την Τρέμη αρκετά φράγκα και εσύ χαραμίζεσαι γράφοντας άρθρα εδώ.
Αν δε σέβεσαι τον εαυτό σου και αυτούς που σε παρακολουθούν τυφλά χωρίς να βλέπουν τί πραγματικά συμβαίνει αρκούμενοι σε αυτά που τους λες οτι συμβαίνουν ειλικρινά σκέψου σοβαρά να ακολουθήσεις Mega-δημοσιογραφική σκοταδιστικορουφιανική καριέρα (και όσο ζήσουν, γιατί οι ρουφιάνοι λόγω DNA και αγριεμένου πλήθους έχουν και μικρή διάρκεια επιβίωσης).
Αν δε μπορείς ή δε θέλεις καριέρα δημοσιογράφου μπορείς να επιλέξεις να γίνεις διαστρεβλωτικό καθρεπτάκι σε Luna Park με τέτοιους καθρέπτες που μπαίνουν τα παιδάκια και γελάνε που βλέπουν ψηλόλιγνα και παραμορφωμένα τα εξωτερικά χαρακτηριστικά τους. Εκεί μπορεί να βρει απασχόληση και ο Ichigo κάνοντας τη μαϊμου μακάκα (βλέπε εκπαιδευτικό βίντεο Λαζόπουλου) που πιάνει μπανάνες και ότι της πετάει ο κόσμος που γελάει μαζί της και τραβάει μακακία όταν βλέπει θυληκά και όχι μόνο πίσω απο σίδερα του κλουβιού που κατοικεί.
Όσοι δουν το βίντεο του παιχνιδιού και διαθέτουν στοιχειώδη λογική θα αντιληφθούν την ορθότητα των ισχυρισμών μου.
τι είπες ρε μεγάλε είσαι θεος χαχαχαχαα εχω να γελασω τοσο, πολυ καιρο χαχαχα sry για το spam δεν άντεξα

PetameNoS_
24-11-2012, 02:06 AM
ok....an hmoun HA tha estelna demote ton luck kai unban ton tupa xwris deuterh skepsh,meta apo tetoia apanthsh!!!!!!

theli ptixio panepistimiou oxi Asteia

Parakaltson
24-11-2012, 02:07 AM
theli ptixio panepistimiou oxi Asteia

opws kai na exei xrhsimopoiei polu kalutera thn glwssa mas apo oti esu...ki egw fusika....

PetameNoS_
24-11-2012, 02:16 AM
opws kai na exei xrhsimopoiei polu kalutera thn glwssa mas apo oti esu...ki egw fusika....

Υποκείπτεται στην αφαίρεση δικαιωμάτων του κατηγορουμένου διαχειρηστή και εναπόκειται στην εξέγερση της διανοητικής παραφρονησης που συνεπάγεται με τις ενδοθεματικές αντιλογίες του εκάστωτε λαού του διαδικτιακού ιστοτοπου απεναντίας στην πλεκτάνη επαναλαμβανομένων ιδιοτήτων του παραπλήσιου προπαγανδανιστικού δικοματισμού της ενδωεποικινωνίας μέσω IPHONE.

Parakaltson
24-11-2012, 02:20 AM
Υποκείπτεται στην αφαίρεση δικαιωμάτων του κατηγορουμένου διαχειρηστή και εναπόκειται στην εξέγερση της διανοητικής παραφρονησης που συνεπάγεται με τις ενδοθεματικές αντιλογίες του εκάστωτε λαού του διαδικτιακού ιστοτοπου απεναντίας στην πλεκτάνη επαναλαμβανομένων ιδιοτήτων του παραπλήσιου προπαγανδανιστικού δικοματισμού της ενδωεποικινωνίας μέσω IPHONE.

sxedon etsi...apla ta dika tou vgazoun kai nohma :P

Tsakwnas
24-11-2012, 02:24 AM
[Luck]sto[NoLag] was banned by [tsakwnas@IRC] on 2012-11-23 (via DA-BOT) because: [KAIROS HTANE] [PERMANENT]

Parakaltson
24-11-2012, 02:26 AM
[Luck]sto[NoLag] was banned by [tsakwnas@IRC] on 2012-11-23 (via DA-BOT) because: [KAIROS HTANE] [PERMANENT]

ORISTE!tha elega kai topic closed alla de thelw allo ban!!

Luck]sto[NoLag
24-11-2012, 02:32 AM
Ναι,το βρήκες!

Άσε με τώρα εμένα το λεξηπενη να ηρεμήσω στις 2:30 το χάραμα,και πιες καμιά σόδα για να χωνέψεις όσα σου είπα παραπάνω.

Έχουν το replay έχουν το chatlog έχουν θέλω να πιστεύω την κριτική ικανότητα που απαιτείται άρα δεν χρειάζονται τις μπούρδες με μεταξωτές κορδέλες που μας μοστράρεις από τα λεξικά της βιβλιοθήκης σου.

Καληνύχτα!

AXXAAXAXAX τώρα είδα ποιος είσαι.

Ο ClanNolForum ότι χειρότερο κυκλοφορεί ανάμεσα μας σε θέμα manners. ΑΧΑΧΑΑΧΑ απόγονε του Μπαμπινιώτη. Μου έκανες το βράδυ πιο ευχάριστο.

http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=170834&highlight=ClanNolForum

ΑΧΑΧΑΧΑΧ

Alaric
24-11-2012, 04:12 AM
popo vradiatika mou fta3ate to kefi thanks....sorry kai egw gia to spam....alla re sniper auta pou les den stekoun kaneis game-ruin eprepe na exeis fugei oxi sto 50 alla sto 5....me to ganti sou fer8hke kai pas kai abuse....eleos....Captain of Apes....metafrash Arxhgos twn Pi8ikwn....me ptuxio Babiniwth....akoma pi8ikos eisai omws....den metrane mono oi le3eis pou xrisimopoieis alla kai h suberifora....eisai fusion babiniwth+karagiozi
welldone

Cataclysm.O
24-11-2012, 12:45 PM
δεν ξερω ποσο καλος χειραγωγος ειναι ο nolag παντως εμενα με επεισε :)
γενικα sniper αυτο που εκανες για εμενα ειναι gameruin και πιθανοτατα θα επρεπε να κοιταξουν οι αρμοδιοι να βαλουν καποιο σχετικο κανονα σε περιπτωση που ολο το team θελει να σολαρει καποιος συγκεκριμενα μιντ,αλλωστε οπως αναφερθηκε ειναι ενα ομαδικο παιχνιδι και οπως ολοι γνωριζουμε το σολο στο μιντ μπορει σιγουρα να κρινει την εκβαση ενος παιχνιδιου

Insom
24-11-2012, 02:44 PM
Ήμουν η Alleria(Hajnal) Windrunner του παιχνιδιού.
Η διάχυτη και ατελείωτη ειρωνία και η πολύ πονηρή διαχείριση των κανονισμών που έκανε ο Sniper, είχε σκοπό να χαλάσει:

1) Το παιχνίδι. Διότι ο SF με early/mid game δεν ανέβηκε γρήγορα να έρθει gangs, ο pudge ήταν μόνος κάτω δεν άντεχε, πάνω χωρίς gangs και με την κατάσταση που είχε δημιουργήαει ο Sniper δεν την παλεύαμε και γενικά στο παιχνίδι έπαιζε φανερά με ελάχιστη προσπάθεια και ελάχιστο ενδιαφέρον για οτιδήποτε άλλο από το να μας χαλάσει

2) Το κέφι ή οποιαδήποτε όρεξη είχαμε να παίξουμε. Ακόμα και ο άγνωστος pudge είχε απογοητευτεί ο κακόμοιρος, αφού με αυτήν του την κίνηση ο sniper έκανε κόλαση το παίχνιδι για 4 άτομα. Θεωρώ πως είναι το λιγότερο gameruin, με γλοιώδεις ειρωνίες καθ'όλη την διάρκεια του παιχνιδιού ώστε να του απαντήσει κάποτε κάποιος εν βρασμώ ψυχής και να τον πάει abuse.

Ο Sniper μπήκε στο παιχνίδι μόνο και μόνο για να μας κάνει "χαβαλέ" και να καταστρέψει όποια διάθεση είχαμε. Διέπρεψε εκμεταλλευόμενος το τελευταίο solved του Ichigo1337 με παρόμοιο περιεχόμενο. Εγώ θεωρώ πως η μη συνδιαμόρφωση με την γνώμη της ομάδας είναι gameruin ακόμα και αν πρόκειται για lane picking.
Δεν είναι δυνατόν να μπορεί να κάνει ό,τι πραγματικά θέλει ένας ανάμεσα σε πέντε! (Όπως δεν μπορεί και ένας admin να επιβληθεί σε άλλους 4 γι'αυτό το ζήτημα!)

Αυτά είχα να πω. Συγχαρητήρια sniper μας **μησες την διάθεση για να δείξεις την αδυναμία των κανονισμών και το πόσο εγκεφαλικά άρρωστος μπορεί να γίνει ένας άνθρωπος.
Αυτό ήταν το αποκορύφωμα της ειρωνίας σου:


(29:03) [Allies:1] [FOUXTELOPOUSTAS]: dwste 1 pause akomh plz na faw ta tyropitakia ths mamas paidia


Πραγματικά το χάρηκες που τα είχες μπουρδελέψει όλα στο παιχνίδι για 4 άτομα ε;

C0uP_d3_GrAcE
25-11-2012, 10:16 PM
Ας πω κατι που εμαθα καλα απο καποιον:

Care Bears Of The World...

DENIED