Log in

View Full Version : [DENIED] Admin abuse dota_h0lic



Freddy)krugeR
31-10-2009, 06:49 PM
Accused Admin Account : dota_h0lic
Game Name : nl79 nmzw
Παράπτωμα του Admin : Ban Se ecoresset ston m8 m enw eimastan 3 atoma lan kai tou legame oti epese... peire fb kai epeidi zoristike p 8a 8elame end (afou ofc to eixe mute) ekane ban se fatal error... prp na enimerwsw oti to paidi efage fatal prin pesei kai fisika opws 8a deite akoma kai na mn eixe pesei 8a ekane mia kinisi pros ta piso...

To replay 8a to vreite Εδω! (http://www.mediafire.com/?sharekey=f2a6eb18f065213bd0d290dca69ceb5ce04e75f6 e8ebb871)

KoNaMiGr
31-10-2009, 07:04 PM
banned na meinete kolopaida!!!xaxaxax na ma8ete na mhn erxeste mazi mas lan to brady!!!!kai na me poulate!!! E UNBAN TWRA ANTE GT Den ekanan tpt ta paidia apla to net einai ligo oti nane -.- ..... kai o dota_h0lic ton fagane ta zoria

Freddy)krugeR
31-10-2009, 07:10 PM
banned na meinete kolopaida!!!xaxaxax na ma8ete na mhn erxeste mazi mas lan to brady!!!!kai na me poulate!!! E UNBAN TWRA ANTE GT Den ekanan tpt ta paidia apla to net einai ligo oti nane -.- ..... kai o dota_h0lic ton fagane ta zoria

vsk ban efage o ntinos apo fatal.... dn eixe kanei tpt

dota_h0lic
31-10-2009, 08:03 PM
den me efage kanena zori agaphte konami.
to an tha ekane pisw h mprosta egw den to 3erw egw 3erw oti to phrame fb kai ekane leave afto eida afto epra3a kanontas to ban. an eiha mute all eiha gia kapio logo kai episis na se enhmerwsw oti mporeis na kaneis kai /w ama thes na mou peis oti den leavare. na enhmerwsw ephseis oti mhlhsa me ton just. kai eipe oti to net tou einai skatenio tou ekane rr to pc ktlp. sumfwnw na ginei unban apo thn stigmh pou milhsame apla ap oso 3erw egw den mporw na ton kanw. as ton kanei kapoios armodios.
sxetika me to abuse pou les oti ekana egw den nomizw na uparxei kati sthn periptwsh afth. tespa. oi armodioi as to doun.
best regards Dota_h0lic

Just.owned-
01-11-2009, 01:38 AM
To 8ema file m einai pws enw s legame oti to ban p ekanes dn isxue kai meta p s milisa se wisps m eleges "to ban s dn 8a bgei kai apla eisai ena noobaki p to peiran fb kai leavare, kai kses pollous san emena... dn nmzw pws einai sumperifora admin auti... To aksioma dn sto dinoun gia na to pezeis kapoios.. sto dinoun gia na pratteis opws lene ta rules . to oti eisai admin dn sumenei pws eisai kai kati megalitero. eisai admin se ena channel dn to pezeis magas uparxoun xiliades kai otan vre8eis kai c se auti ti 8esi tote 8a katalaveis pws einai!

Toska
01-11-2009, 12:28 PM
H αληθεια ειναι οτι και εγω μπερδευτικα λιγο με το error γιατι εγραψε το εξης:

JusT.OwneD- has lost the connection (connection closed by remote host).

Δεν το εχω ξαναδει αυτο. Τεσπα αφου εισασταν ΛΑΝ το δεχομαι.

Περιπτωση abuse δεν υπαρχει αλλα θα μπορουσες να μην κανεις και ban.

JusT.OwneD- unbanned

Topic Closed.