PDA

View Full Version : marc0.



marc0.
01-11-2009, 12:29 AM
Personal Info

Your name:Sotiris

Occupation:Ma8itis..

Age:17

A language you can speak(other than English):elinika, ,galika

<--------------------------------------------------------------------->

Battle.Net Account: Mr_Dr4g0n_FTW

Former experience and/or safelisted channels:Greek private channels....

our activity and average playtime each week:active every day

How long you have been playing DotA:2-3 years

Have you read the rules and agree to follow them?:yes

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks)oxi den exw kanena provlima na tis akolou8isw ean einai simvata me ta rulles tis nol....

Is there anyone who can vouch for you?nai...

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional)nai exw kai mikrofono kai ventilo egkantastimenw sto pc mou..

Is there anyone who can vouch for you?arketoi etc pistew BlAcK)PaNtHeR Giwta scof1ld_

<<------------------------------------------------------------------------------->>
Final Thoughts

Why do you want to be an Admin:tha ithela na ginw admin gt ektos tou oti pisteuw oti se olous aksizei 1 eukairia...pistevw pos 8a mporousa na voi8isw tin oikogenia tis nol na megalosi kia allos..kai na einai efxaristimeni oi players apo tin nol :)

A few things about yourself:auto dn mporw na to krinw egw...kai na ei8ela den kserw ti tipos eimai...o ka8e an8ropos vlepei ton ka8ena me ena diaforetiko mati...kalitera na me krinete eseis...

Additional information:auta eixa na pw pistevw pws ta ta polla logia eina perita....twra 8a fanei

Black)Panther
01-11-2009, 12:32 AM
poly kalos player me poly kl manners pistevw pos 8a ginotane kalos amdin ...elpizw na tou dosete mia efkeria

KiTz
12-11-2009, 12:56 PM
support με 2ο account? i don't think so, rejected.