PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : ZpOoOoOoN



zpoon
29-11-2012, 05:46 AM
Your name: Γιάννης
Date of Birth: 30/09/1994
Your country: Ελλάδα
Occupation: Ελεύθερος επαγγελματίας
Spoken languages: Ελλήνικα,Αγγλικά και κάτι λίγα γαλλικά

Battle.Net Account: ZpOoOoOoN

Former experience and/or safelisted channels: eleos,allstars

Your activity and average playtime each week: αν δεν δουλευω παιζω 2-3 και οταν γυρισω απο το βραδυ μεχρι να νυσταξω

Which time of the day you usually play: Κυριως τα βραδια..

How long you have been playing DotA: 3 χρονια

Your ability to communicate with others: Ειμαι ηρεμος ανθρωπος και εχω καλη επικοινωνια με τον οποιοδηποτε παικτη..σπανια να βρισω καποιον,απλως χρησιμοποιω την λεξη "γαμω" μερικες φορες οταν νευριαζω

Have you read the rules and agree to follow them? Τους κανονες τους διαβασα αλλα δεν πληρω 2 πραγματα..τον 3ο και 4ο κανονα..

How do you react/behave when you're under pressure? Δεν αλλαζει τιποτα στην συμπεριφορα μου..οπως ημουν και πριν ετσι θα ειμαι,με οτι γινει..απλως δεν μπορω αυτους που βριζουν μανες και θεια και θα τους δινω κατευθειαν ban

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks): Κανενα προβλημα..

Is there anyone who can vouch for you? ολο και καποιος θα το κανει απο τοσα παιδια που γνωρισα μεσα στο παιχνιδι :)

Why do you want to be an Admin: θελω να γινω αντμιν επειδη παιζω πολυ καιρο σ αυτην την κοινοτητα και μ αρεσει...επισης θα ηθελα να κανω mute γιατι συνηθως οταν δεν υπαρχει καποιος αντμιν αρχιζουν και οι 2 ομαδες και βριζουν η μια την αλλη..

Why should we pick you and what can you offer to us: Πιστευω πως θα κανει καλο ακομα 1ας αντμιν..δεν ξερω τι μπορω να προσφερω,παντως ενα ηρεμο παιχνιδι,σιγουρα!

A few things about yourself:Ειμαι 18 χρονων,δουλευω σε εταιρια με φωτοβολταικα..δεν περασα καπου,μενω στην πτολεμαιδα και περιμενω μεσα φεβρουαριου να φυγω στον στρατο(αεροπορια)

Επισης επειδη δεν ξερω που να το συμπληρωσω αυτο το γραφω εδω περα : Με το φορουμ δεν ξερω κατα ποσο θα ασχολουμε,σιγουρα θα μπαινω αν κανω κανενα μπαν η αν μου πουν για report..φυσικα θα δειτε οτι ειναι το 1ο μου ποστ,αλλα θελω να ειμαι ειλικρινης και κανω το αντιμ application επειδη εχω φτασει σχεδον τα 700 παιχνιδια και εχω 98% stay..ειμαι μετριος παικτης στην ντοτα αλλα βελτιωνομαι οσο να'ναι..αυτα ειχα να πω..δεν ξερω αν ξεχασα κατι,ειναι και δυσκολη η ωρα

kagouras21.
29-11-2012, 11:37 AM
με 3 post φίλε admin δεν γίνεσαι πρέπει να φτάσεις στα 25 ποστ για να γίνεις. Εκτός και αν γίνεις premium member http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=172436 . Εγώ θα δώσω +1 γιατί σε έχω πετύχει σε game και είσαι ήσυχος .

Veela
29-11-2012, 12:49 PM
Have you read the rules and agree to follow them? Τους κανονες τους διαβασα αλλα δεν πληρω 2 πραγματα..τον 3ο και 4ο κανονα..

Requirements ειναι αυτα φιλε μου...
Και αφου δεν τα πληρεις γιατι στο καλο κανεις application? WTF!

zpoon
29-11-2012, 01:05 PM
Εκανα το application ρε φιλε γιατι εχω φτασει τα 700 παιχνιδια και θα ηθελα να γινω αντμιν για να μπορω να ηρεμησω το παιχνιδι οταν δεν υπαρχει αντμιν..Επιλογη σας αν θελετε να με κανετε

Veela
29-11-2012, 01:13 PM
Πως θες να γινεις μωρε Admin??
Ουτε rules δεν εχεις διαβασει...

Δεξι click -> Προβολη εικονας

http://img706.imageshack.us/img706/5668/61727353.jpg

zpoon
29-11-2012, 04:59 PM
Τα requirements διαβασα μονο..τα rules δεν τα ειδα αλλα δεν πιστευω να δημιουργησω καποιο προβλημα..Εχω χαθει εδω περα στο mymgn και δεν ξερω που ειναι το καθετι..

C0uP_d3_GrAcE
29-11-2012, 05:55 PM
Μπορεις να ριξεις μια ματια εδω (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=41368) σε οτι αφορα τους κανονισμους! Σε 1 μηνα ξαναπροσπαθησε!

DENIED