PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request :me[G]a



Me[G]a
29-11-2012, 07:38 PM
Your Battle.Net nickname:me[G]a
Game name:apxxxx
Admin name:bot
Reason:afk
Time of event:molis arxise to game logika
Further details: paidia egine kati oikogeneiako kai eprepe na fugw den travixa oute kalodio oute eipa sto game oti exw provlima to afisa etc kai efuga grigora! twra opoios staff thelei as m steilei ena mnm na tou pw ton logo gt edw dimosios den thelw na ton pw! euxaristw!

ff.takhtsan.ff-
29-11-2012, 08:23 PM
+1 sto pedi

Veela
29-11-2012, 09:06 PM
Αρε Μητσο με τα ban σου :Ρ χαχα

DotaApoToMelon
29-11-2012, 10:04 PM
-> [Eleos]: [me[g]a] was banned by [DotaapotomeloN] on 2012-11-29 (AP2612) because: [afk] [PERMANENT]

εγώ σε έκανα ban διότι την μια στιγμή πατάω -afk και με βγάζει εσένα 3 min και την άλλη ξαναπατάω και με βγάζει 2 min ..
από αυτό έπραξα και αναλόγως με το kick+ban σου.

....


μη βλέποντας αυτά που έγραψες στην αρχή θα σου έλεγα -1 γιατί απλά μας χάλασες το game και επίσης ότι
είσαι -> [Eleos]: [me[g]a] is an admin! πιο πολύ αυτό με πείραξε ...

βλέποντας και διαβάζοντας όμως αυτά που έγραψες τα σέβομαι και σε πιστεύω ..
και θα δώσω +1 χωρίς timeban εάν γίνετε

Me[G]a
30-11-2012, 12:34 AM
-> [Eleos]: [me[g]a] was banned by [DotaapotomeloN] on 2012-11-29 (AP2612) because: [afk] [PERMANENT]

εγώ σε έκανα ban διότι την μια στιγμή πατάω -afk και με βγάζει εσένα 3 min και την άλλη ξαναπατάω και με βγάζει 2 min ..
από αυτό έπραξα και αναλόγως με το kick+ban σου.

....


μη βλέποντας αυτά που έγραψες στην αρχή θα σου έλεγα -1 γιατί απλά μας χάλασες το game και επίσης ότι
είσαι -> [Eleos]: [me[g]a] is an admin! πιο πολύ αυτό με πείραξε ...

βλέποντας και διαβάζοντας όμως αυτά που έγραψες τα σέβομαι και σε πιστεύω ..
και θα δώσω +1 χωρίς timeban εάν γίνετε

Se efxaristw polu alla itan ena polu sumantiko kai oikogeneiako provlima kai den prolava oute na milisw agorina m kai sorry pou sas xalasa to game!

Luck]sto[NoLag
30-11-2012, 05:08 PM
Δεν ξέρω το γιατί αλλά σε πιστεύω

Real Life >>>>>>> Dota και για αυτό το αίτημα θα γίνει δεκτό χωρίς καμία απολύτως ποινή.

Γνωρίζω ότι είσαι admin αλλά πάνω από όλα είσαι/είμαστε άνθρωποι και μια αναποδιά μπορεί να συμβεί.

Accepted
Closed