PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : Tsakalof.



AoESpirit
30-11-2012, 04:24 PM
Accused Battle.Net account: TsakalOf.
Your Battle.Net account: JeSuSLaGucci
Game Name: AP****
Offence of Admin: kick στο game.
Time of event: 29 περίπου
Further details: είπα "BARA G**** T** M*** S**" και με έκανε δικαιωματικά ban. και μετά τον λέω "ti kaneis gamw ton xristo sou?" και με έκανε kick. με πιο δικαίωμα με κάνει kick και χαλάει το παιχνίδι τον άλλων παιχτών;
Ζητώ το abuse του γιατί δεν είχε δικαίωμα να με κάνει kick+το unban μου(ξέρω ότι έβρισα αλλά θέλω unban). Το mute μου αρκούσε.

Μετά το game τον έκανα wisp, δεν με απαντούσε και μετά πολύ απλά έβαλε dnd mode.ορίστε και τα SS:
40227

Krema_Hmeras
30-11-2012, 04:27 PM
με τετια manners δεν νομιζω να μπορεις να ζητας τιποτα εδω. στο λεω για να το ξες...no offence.

KGB-
30-11-2012, 04:27 PM
Se ena pragma exeis dikio.Sto oti dn eprepe na se kickarei.
Alla sto deutero aitima s,oxi unban,alla kai ban to allo s acc prepei na kanoun.Dn eisai stin fulaki na milas etsi.

Sk_uNk
30-11-2012, 04:31 PM
εχει πολυ θρασος...και ειλικρινα δεν υπηρχε λογος να σου απαντησω καν στα pm...καποια πραγματα πρεπει να τα σεβομαστε... κανονικα το ban επρεπε να το ειχες φαει πολυ νωριτερα...αλλα το φιλαρακι σου ο deadbyapril. σε εκανε χαριστικα mute! λοιπον απο την στιγμη που δεν σεβεσαι και βριζεις ετσι...εκρινα σωστο το κιck! τετοια ατομα χαλανε τα games!! Το game των αλλων δεν το χαλασα...μια χαρα το κερδισαν...

οσο αφορα το φιλαρακι σου τον deadbyapril. εχει και αυτος πολυ καλα manners μετα το τελος του game.. δειτε πως εκφραζεται!

Sk_uNk
30-11-2012, 04:34 PM
eimoun sto game kai ena exw na pw... O admin tsakalof den 3erei tpt apo rulles.... Mou elege oti epidi eimai sto idio team me ton jesu mou elege oti eixa thn ef8inh...WTF! +1 sto abuse (gia to kick p ekane mono)

ec poios eisai?? pes mas to name sou...gia na 3eroume me poion exoume na kanoume!.

xXxSexyxXx
30-11-2012, 04:41 PM
Proton ta manners einai athlia k deuteron gt kaneis admin abuse gia to kick....t egdikish thes na pareis na tn kanoun demote.egw tha drepoun na grapsw afto to thread k me tetio leksilogio.

S_rocks
30-11-2012, 05:17 PM
An vrizei manes, trwei ban k meta synexizei me Xristous nomizw oti eprakse ortha..!

AoESpirit
30-11-2012, 05:56 PM
Proton ta manners einai athlia k deuteron gt kaneis admin abuse gia to kick....t egdikish thes na pareis na tn kanoun demote.egw tha drepoun na grapsw afto to thread k me tetio leksilogio.
καταρχην τι με κρινεις;
καταδευτερον δεν εκανα και το κατι τοσο τραγικο για να ντρεπομαι..αα ναι εσυ μονο "κουτε!" και "χαζουλι" εχεις πει σε ολη σου την ζωη μην φας καμοια παντοφλα απο την μαμα.

don_Di
30-11-2012, 06:22 PM
Accused Battle.Net account: TsakalOf.
Your Battle.Net account: JeSuSLaGucci
Game Name: AP****
Offence of Admin: kick στο game.
Time of event: 29 περίπου
Further details: είπα "BARA G**** T** M*** S**" και με έκανε δικαιωματικά ban. και μετά τον λέω "ti kaneis gamw ton xristo sou?" και με έκανε kick. με πιο δικαίωμα με κάνει kick και χαλάει το παιχνίδι τον άλλων παιχτών;
Ζητώ το abuse του γιατί δεν είχε δικαίωμα να με κάνει kick+το unban μου(ξέρω ότι έβρισα αλλά θέλω unban). Το mute μου αρκούσε.

Μετά το game τον έκανα wisp, δεν με απαντούσε και μετά πολύ απλά έβαλε dnd mode.ορίστε και τα SS:
40227

KOMPLEKSIKO paidaki
Exeis dikio , den eprepe Kick
ALLA DEN MPOREI NA ERXESE EDO KAI NA ROTAS << ME PIO DIKAIOMA >> ti STIGMI POU ESU DE SEVASTIKES TOUS ALLOUS GIRO SOU
ME PIO DIKAIOMA VRE TRAXANA MILAS ETSI GIA TOSU ALLOUS?
AN ETSI SIMPERIFERESTE ME TA OMIA SOU , DEN MAS ENDIAFERI
MA8E NA SEVESE , EDO DEN EINAI H MAZOKSI TIS PAREAS SOU NA MIALS ETSI KAI XAIRESTE GIA TIN EGKEFALIKI SAS DRASTIRIOTITA

imbazstylez4
01-12-2012, 02:59 AM
kai me pio dikaiwma ton kaneis kick evrise kanton ban kai mute oxi na ton kaneis kick gia na exei plionektima sto game eiprepe na drepese gia auto pou ekanes gia auto merikoi merikoi ginonte [admin]

Its_Time_For_FF
01-12-2012, 04:01 AM
kai me pio dikaiwma ton kaneis kick evrise kanton ban kai mute oxi na ton kaneis kick gia na exei plionektima sto game eiprepe na drepese gia auto pou ekanes gia auto merikoi merikoi ginonte [admin]

Οπα, δεν ειναι οπως τα λες σε περιπτωση που φαει ban για οποιδηποτε λογο, αν και στο lobby μονο για manners μπορει. Αν γινει ban καποιος user μεσα στο lobby επιτρεπεται το kick.

Sk_uNk
01-12-2012, 10:20 AM
Πιστευω οι αρμοδιοι θα κρινουν και θα αποφασισουν.. Το οτι μπαινετε μερικοι και λετε με ποιο δικαιωμα και τα σχετικα .. Δεν νομοζω οτι χρειαζονται... Και εσυ ποιο πανω που λες οτι το εκανα για πλεονεκτημα.. Μαλλον δεν μπηκες καν στο κοπο να δεις το replay...επισης εσεις που κρινετε... Αν ειχατε τα rights πολυ πιθανο να κανατε το ιδιο...

Καποια ουσιωδη πραγματα πρεπει να σεβονται... Αν ειναι αθεος λιγο με νοιαζει... Να σεβετε τους γυρο του.. Ωστε να ειχε καλυτερη αντιμετωπιση!

DaRk_CLoW(N)
01-12-2012, 10:31 AM
to kick htan tragiko
ta manners tou kyriou apo edw episeis pou ekane kai admin application
Your ability to communicate with others:
Πολύ καλή. Αν και είμαι νευρόσπαστο λίγες φορές να βρίσω στο game αλλά με κάποιο όριο γιατί έχει και κάποια rulles το community.

nc gamata manners ! -1 sto abuse
h apla na faei 1 lvl warn tipota parapanw!

Sk_uNk
01-12-2012, 11:43 AM
Και αν δεν κανω λαθος το συγκεκριμενο account εχει 20 games.. Av εχει main και οπως λεει το παλικαρι απο πανω εκανε και admin abuse γιατι τον καιει τοσο!? αλλα και για admin ειναι σωστα manners!? μολις ειδα οτι εγινε demote..( edit)

Ισως τραβηγμενο το kick αλλα αυτο δεν ανερει τα υπολοιπα!

DaRk_CLoW(N)
01-12-2012, 11:50 AM
Και αν δεν κανω λαθος το συγκεκριμενο account εχει 20 games.. Av εχει main και οπως λεει το παλικαρι απο πανω εκανε και admin abuse γιατι τον καιει τοσο!? αλλα και για admin ειναι σωστα manners!? μολις ειδα οτι εγινε demote..( edit)

Ισως τραβηγμενο το kick αλλα αυτο δεν ανερει τα υπολοιπα!

το Kick ηταν η πραξη που σε εκανε να χασεις το δικιο σου.

Insom
01-12-2012, 12:19 PM
Φυσικά και το ban ήταν σωστότατο, αλλά το kick ήταν εντελώς αχρείαστο, ειδικά από την στιγμή που το δεύτερο mute στον ίδιο χρήστη είναι permamute (μόνιμο), οπότε και δεν πρόκειται να ξαναδείτε κάτι γραμμένο στο chat απ'αυτόν.

Γι'αυτό και ο admin Tsakalof. δέχεται lvl1 warn για το λανθασμένο kick για manners. Eίναι η μόνη περίπτωση που το ban δεν πρέπει να συνοδεύεται με kick!


Case Solved
Topic Closed