PDA

View Full Version : questions



YohVsNaruto
01-12-2012, 05:49 PM
λοιπόν.
για αρχή επιτρέπεται το addon για τα mana bars?
γενικά ποιά επιτρέπονται? πχ warkeys.


εάν ναι , μπορεί κάποιος να μου δώσει ενα link για τα manabars?


thank you in advance.

KirChhOff
02-12-2012, 11:42 PM
1.6 Κατάχρηση λογισμικού

Απαγορεύεται και τιμωρείται αυστηρά κάθε χρήση λογισμικού (πχ. maphack) που μπορεί να δώσει άδικο πλεονέκτημα σε ένα χρήστη.
Επίσης, τιμωρείται αυστηρά η κατάχρηση οποιουδήποτε bug στο εμπλεκόμενο λογισμικό (Warcraft, DotA map, GHost++).

αρα απαγορευεται και το mana bar και οτιδηποτε μπορει να σου δωσει προβαδισμα.

Its_Time_For_FF
02-12-2012, 11:57 PM
αρα απαγορευεται και το mana bar και οτιδηποτε μπορει να σου δωσει προβαδισμα.

Μα δεν ειναι καποιο ειδος προβαδισματος. Τα lescos ειναι προβαδισμα, γιατι σου μειωνει το χρονο μεταξυ τα skills, αλλα αυτο επιτρεπεται. Τα προγραμματα που σου αλλαζουν το terrain επιτρεπονται, αρα γιατι οχι και αυτο.
Για οποιον δεν ξερει, το mana bars add on σου δειχνει τα mana bars κατω απο το hp bar των παικτων

YohVsNaruto
03-12-2012, 01:24 AM
το θέμα είναι ότι δεν έχω ούτε καν lescos προς αποφύγη ban. Γενικά δεν έχω βάλει τίποτα στο warcraft 3 tft μου. παίζω με παρθένο υλικό με άλλα λόγια.μπορεί να μου απαντήσει κανένας υπεύθυνος γι'αυτό το θέμα?

KirChhOff
03-12-2012, 09:50 PM
εδω (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=31254&p=206745&viewfull=1#post206745) ο πρωην Head Admin της NoL, K[a]ne, ειχε δηλωσει οτι δεν ειναι απαγορευμενα. απο τοτε βεβαια εχουν αλλαξει πολλα, οπως και οι κανονες, και ειναι λιγο περιεργη η κατασταση. θα ειδοποιησω εναν head να σου δωσει σαφη απαντηση.
At the moment κλειδωνει.

K[a]ne
03-12-2012, 10:22 PM
Τα Mana Bars είχαν απαγορευτεί εκ των υστέρων γιατί μπορούν να λειτουργήσουν ως maphack και να σου δείχνουν που βρίσκονται οι αντίπαλοι (υπήρχε ένα bug δε ξέρω αν υπάρχει ακόμα).