PDA

View Full Version : FallenAngeLs Clan on L2Cartel [On the Floor]



Chas
04-12-2012, 01:18 PM
http://www.youtube.com/watch?v=FlzVu9m474U&feature=g-all

WE ARE BACK!!!

Pbgiannhs
04-12-2012, 01:31 PM
i was there! :p

Hellas|George
04-12-2012, 09:13 PM
I just made and account i logged in but i saw only chat the above command chat is missing how can i activate it?

Pbgiannhs
04-12-2012, 10:24 PM
I just made and account i logged in but i saw only chat the above command chat is missing how can i activate it?

you mean when you try to create the account in forum ? if so , is just bug , the only thing that you can do is rr the page and again the same work.

Hellas|George
06-12-2012, 06:05 PM
Ok i fixed it in-game.Can Fallen Angels Clan invite me ???Name: omGnQQbs

@Pbgiannis ρε μαλάκα εγώ είμαι ο Scre4m που σε είχα κάνει pm στο L2

Pbgiannhs
06-12-2012, 06:36 PM
Ok i fixed it in-game.Can Fallen Angels Clan invite me ???Name: omGnQQbs

@Pbgiannis ρε μαλάκα εγώ είμαι ο Scre4m που σε είχα κάνει pm στο L2

Κατάλαβα , κάνε απλός αυτό που σου είπα In game και όλα θα είναι comple..

Hellas|George
08-12-2012, 10:43 PM
Πατάω το λινκ που με είχες δώσει αλλά μου βγάζει error.Ρώτησα έναν άλλο από τη clan και μου είπε ότι δεν έχετε αυτή τη στιγμή.Αν είναι μίλα στον leader και πες τον αν δέχετε άτομα αν ναι πόσταρε εδώ ώστε να μπω στο L2 και να με κάνετε invite

Pbgiannhs
09-12-2012, 02:33 AM
Πατάω το λινκ που με είχες δώσει αλλά μου βγάζει error.Ρώτησα έναν άλλο από τη clan και μου είπε ότι δεν έχετε αυτή τη στιγμή.Αν είναι μίλα στον leader και πες τον αν δέχετε άτομα αν ναι πόσταρε εδώ ώστε να μπω στο L2 και να με κάνετε invite

Κοίτα το συγκεκριμένο Clan κάνει απόσο ξέρω Invite’s μόνο μέσα από το Forum του. Εγώ από Δευτέρα που θα μπορώ να παίξω θα μιλήσω με τον Leader για σένα και θα σου δώσω άμεση απάντηση. Παρόλα αυτά Checkaρε το wall σου θα σου δώσω κατευθύνσεις με το πώς μπορείς να επικοινωνήσεις με τα άτομα του Clan.

Hellas|George
09-12-2012, 06:32 PM
Τον μιλάω σε pm αλλά δεν με απαντάει μπορεί να είναι afk αλλά όσες φορές του μίλησα δεν με απάντησε ελπίζω να βρούμε μια άκρη γιατί βλέπω καλή clan είναι.

Pbgiannhs
10-12-2012, 12:45 PM
Τον μιλάω σε pm αλλά δεν με απαντάει μπορεί να είναι afk αλλά όσες φορές του μίλησα δεν με απάντησε ελπίζω να βρούμε μια άκρη γιατί βλέπω καλή clan είναι.

Το Forum σε 24 ώρες θα είναι up , οπότε νομίζω όλα είναι Comple μπές κάνε application.

Pbgiannhs
13-12-2012, 02:24 PM
Καταρχήν ο τρόπος σου είναι απαράδεκτος και είδη το θέμα έχει πάει σε άνωθεν χέρια . Το thread θα κλείσει εδώ για ευνόητους λόγους.

Thread Closed.