PDA

View Full Version : [SOLVED] User(s) Abuse(s) : Readymade & xan8i_ftw



gavlopoularas
03-11-2009, 03:15 AM
Heretai.

Benontas sto game to opoio itan hosted apo ta DA Eleos Bots, enas player eide ta stats mou stin dota kai arhise na mou vrizei tin mana horis na eho pei tipota kai genika na me vrizei. Allazo team kai arhise to pehnidi legontas oti tha ta poume sto game. To pehnidi teliose me emena na eho 7/1/12, ehontas ena mega kill kai me ton xan8i_ftw na ehei leavarei to game peripou stin mesi kai ton readymade episis. Sas kano link to replay na to deite. Epeisis me vrizei kai in game pou boreite na to diapistosete kai eseis.

Efharisto poli.

avg. 0:26:00 - skase mori poutana kentravre
avg. 0:29:00 - poutsa hontre skase bastardo skase
avg. 0.38:00 - skase bastardo skase gamidi skase
avg. 0.38.00 - leavarei readymade
avg. 0.43.00 - leavarei xan8i_ftw
to mono pou ekana ego einai peripou sto 30 na ton apokaleso gidi kai noob mia fora afou ton skotosa epeidi me evrise meta to kill mou.

PS: Efharistoume gia ta bots sto eleos, tromero service giati pezo apo agglia kai oloi i ellines laggaroun (parollo pou eho 9.5mbps connection). Einai aparadekto na pezoun tetoia atoma kai na kanoun flame kai leave horis logo kai aitia kai na sinehisete na kanete provide tin ipiresia sas gia aftous.

http://www.filefactory.com/file/a21a6g6/n/xan8i_ftw_ban_w3g
-> Perimenete maximum 30seconds gia na energopoiithei kai patate "Download Now with File Factory Basic" sto kato meros tis othonis.

Freddy)krugeR
03-11-2009, 10:24 PM
ee re file kai si sto eleos ginete ths pophs :P dn einai oi monoi p vrizoun kai leavaroun... an teleiwseis 5v5 game sto eleos eisai HRWAS

Mohawk
04-11-2009, 12:53 AM
erhmm apo to link sou dn mporw na katebasw to replay.gia balto sto rapidshare kai dwse to new link.

L3stat
05-11-2009, 05:17 PM
to katebasa to replay kai to anebazw apo to pc m mohawk...

ps "noobako"...:P telika ta support twn inspot einai pio gamatoi hehe

gavlopoularas
05-11-2009, 10:54 PM
Ego panta paizo games horis leavers giafto otan einai idika kai eknevristikoi kano ban request. Ekana application gia admin giati liono eleos bots kai einai krima na paizoume me atoma san aftous.

Mohawk
07-11-2009, 01:50 AM
o user tha ginei banned sto antistoixo bot gia manners.