PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Odinar



Odinar
05-11-2009, 04:41 PM
* Το Battle.net account σας :Odinar
* GameName :den thimamai
* Hostbot :Da-Live (an thimamai kala)
* Admin Name :mouse7
* Reason :O logos einai oti piga afk , to dexome oti den eprepe apla sinebi kati sobaro pou eprepe na lipso gia kapia lepta. Nomiza oti prolavena alla telika otan girisa katalaba oti argisa.
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός :den thimamai

An ginete na mou bgaloune to ban plx giati oute leave kanw kai as einai game pou xano kai oti kai na ginei den leavaro oute kano paraptomata pou einai gia ban , itan h proti fora pou mou etixe kati tetio kai den mporousa na pw kai ta paidia sto game kante pause gia tosi wra kai me to dikio tous.

mouse7
05-11-2009, 08:42 PM
dn katalabeno p pane atoma afk xwris na poun tpt... k dn isoun 5 lepta afk alla 7... bikes teleuteos sto looby k meta eksafanistikes.... to ban egine sta prwta lepta tou game.. apo tin wra p bike to mode o user oute p eipe kix.... replay dn exw alla tha supportaro gia 2i eukairia

Pr3zakias.gr
06-11-2009, 01:46 PM
Ton kserw ton odinar, opws kai ton mouse7! kai oi 2 einai apsogoi..dn kserw ti egine me to ban alla to paidi dn einai leaver.. episeis pisteuw oti to ban itan dikaio efoson o mouse dn iksere gia poio logo pige afk, kai egw sti 8esi tou to idio 8a ekana..apla epidi ton kserw kala ton odinar pisteuw tou aksizei mia deuteri eykairia dioti opws proeipa dn einai leaver.. anyway gl man :)
Elpizw na gineis unban.

Odinar
06-11-2009, 01:54 PM
Mouse7 esi mporis na min to katalabenis kai to dexome ,alla ontos itane sobaro problima kai eprepe na figo me tin mixani na paro kati pragmata ... Dexome kai tin meria s giati kai egw ama epeza ena game kai pigene kapios afk tha skeftomouna ta xirotero gia ton player pou to ekane auto, alla thelw na se diorthoso se kati mpika kanonika sto game kai epeza sinexia, den piga afk kanonika afou eimouna idia lvl me allous ktlp ktlp kai thimamai oti eixa yurnero kai kserw kai ti items eixa kai ti lvl eimouna ...apla to thema einai oti anagkastika na paw afk kai lalakia m pou den sas to eipa.


*apla thelw na se diorthoso se kati ... pira ton yurnero kai epeza kanonika dld den ksekinise to game kai piga kateuthian afk eimouna kato lane kai epeza kanonika.. mexri pou etixe auto to epigon. Diladi thimamai oti mpika kai den pira me tin mia afk epeksa kapia lepta kai meta piga afk(isos kai na min thimamai kai akrivos ta pragmata alla etsi nomizo ginane(nomizo :)). Dexome pantos to ban dioti ekana kati pou den eprepe. Apla thelw alli mia eukairia.

mauro-kerasi
06-11-2009, 05:23 PM
3ereis ti m ti spaei?? oti kanete acc gia 1 fora mono... tespa... to adiparexomai kai paw sto 8ema.... an to reason itan oikogeneiako tote eprepe na figeis..... ALLA.. to lene oti 8a leipseis... i kane pause.. etc 8a glitwseis kapia lepta.. mialo 0? (:)) tespa.... xesto as elpisoume oti dn 8a to 3anakaneis kai oti dn eisai leaver.. pisteuw oti s a3izei mia 2h eukairia... GL
----------------------------------------------------------------------------



LIVE AND LET THE OTHERS DIE!


BASIC RULE OF LIFE

PaRaFrOnAss
06-11-2009, 08:42 PM
To etima sou ginete dekto dioti anthropi eimaste s olous mas bori na tixi kati.

TOpic closed!