PDA

View Full Version : Ένα μεγάλο ΧΑΙ



Anwnimos
16-12-2012, 10:44 PM
Από την Βέροια στον Παναθηναικό και τους φιλάθλους τους!!!
Καλή χρονιά λαγουδάκια!

PouEisai
16-12-2012, 10:45 PM
hai bitches!

Lafayette
16-12-2012, 10:47 PM
Κλάστε μας;

Anwnimos
16-12-2012, 10:50 PM
Κλάστε μας;

Σε κλάσαμε τουλάχιστον 3 φορές, έπρεπε να φάτε άλλα 4-5 goal και μας απειλήσατε 1 φορά ή 2;
Oh really now , you want to get farted at the face again?
Have fun <3

Lafayette
16-12-2012, 10:58 PM
Σε κλάσαμε τουλάχιστον 3 φορές, έπρεπε να φάτε άλλα 4-5 goal και μας απειλήσατε 1 φορά ή 2;
Oh really now , you want to get farted at the face again?
Have fun <3

Πιστεύω ξέρεις ότι έγινε για να μη πέσει η Βέροια Β' εθνική ε;

PouEisai
16-12-2012, 11:04 PM
Πιστεύω ξέρεις ότι έγινε για να μη πέσει η Βέροια Β' εθνική ε;

mpa apla sas zestane ligaki ekei panw mias kai lefta oute gia 8ermansh sto lewforeio den exete!

Anwnimos
16-12-2012, 11:14 PM
Πιστεύω ξέρεις ότι έγινε για να μη πέσει η Βέροια Β' εθνική ε;

Nαι σίγουρα, υπάρχει η ΑΕΚ και ο Αρης αγόρι μου οι οποίοι πάνε να πέσουν , σιγά μην ήθελαν να κρατήσουν την Βέροια.
Σόρρυ εε;

Lafayette
16-12-2012, 11:16 PM
Nαι σίγουρα, υπάρχει η ΑΕΚ και ο Αρης αγόρι μου οι οποίοι πάνε να πέσουν , σιγά μην ήθελαν να κρατήσουν την Βέροια.
Σόρρυ εε;

Μόνο η Βέροια κοντεύει να πέσει.

Anwnimos
16-12-2012, 11:21 PM
Μόνο η Βέροια κοντεύει να πέσει.

Ξανά δες λίγο την συνολική βαθμολογία(από τα προηγούμενα ματς)

janaQi
16-12-2012, 11:22 PM
Ο Kazanova αντιπροσωπεύει τον ΠΑΟ ?! Seems Legit.

Anwnimos
16-12-2012, 11:26 PM
Ο Kazanova αντιπροσωπεύει τον ΠΑΟ ?! Seems Legit.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
<3 ΡΕ JANAQI

DotaApoToMelon
16-12-2012, 11:36 PM
αχχαχαχα θα μιλήσει και η βεροιάρα ?
αχαχχαχχαχ το είδαμε και αυτό


http://www.youtube.com/watch?v=MMNvUgu1cJU


φίλια στην βασίλισσα του βορά ...
άκου εκεί μιλάνε οι βεροιότες

Pro.GiaGia
16-12-2012, 11:40 PM
http://www.youtube.com/watch?v=ujslGegKdf0

DotaApoToMelon
16-12-2012, 11:41 PM
εσύ ανόνιμε νομίζεις θα αφήσουν άρη και άεκ να πέσουν έτσι ?
που τα βλέπετε αυτά ρε παίδες πέστε που, να γελάσουμε ..

βέροια/ξάνθη μαζί με κέρκυρα ...

όλα στημένα είναι μην περιμένετε εκπλήξεις

καλησπέρα

PouEisai
16-12-2012, 11:42 PM
fernw pop-corn!

Luck]sto[NoLag
16-12-2012, 11:44 PM
Βρηκατε τωρα τροπο να κουκουλωσετε τα ακουκουλωτα

Τιτλος πρασινης δευτερα 10/12/2012

"ΤΟΝ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟΝ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕ ΤΟΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ" Θελω να δω τον αυριανο τιτλο σας =]

"ΨΕΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΡΟΖ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ?"

Αντε καλη χωνεψη losers

DotaApoToMelon
16-12-2012, 11:45 PM
fernw pop-corn!

χαχαχαχαχαχαχααχαχαχ
χααχχαχαχαχαχαχαχαχα

αυτό πλέον έχει γίνει θεσμός

DotaApoToMelon
16-12-2012, 11:49 PM
sto[NoLag;1056273']Βρηκατε τωρα τροπο να κουκουλωσετε τα ακουκουλωτα

Τιτλος πρασινης δευτερα 10/12/2012

"ΤΟΝ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟΝ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕ ΤΟΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ" Θελω να δω τον αυριανο τιτλο σας =]

"ΨΕΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΡΟΖ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ?"

Αντε καλη χωνεψη losers


ολυμπιακός να φανταστώ έτσι ?

βγάλτε το κόμπλεξ σας πάνω μας ..

δώστε τα όλα

με χουχούμη . τριανταφιλόπουλο .τοτσε .πετροπουλο . και όλοι την ομάδα εκτός ζεκά και σισοκό έπαιξα καλύτερα σε νίκησα κατά κράτος ..ποιον εσένα που δεν έχεις κανέναν αντίπαλο στο πρωτάθλημα είσαι ο άπλας με έναν πρόεδρο που κυριαρχεί σε ελλάδα και αγγλία και πάλι ασχολείσαι μαζί μου ... φαντάσου μόνο την κατάντια που έχεις και που έχεις φτάσει .

PouEisai
16-12-2012, 11:56 PM
χαχαχαχαχαχαχααχαχαχ
χααχχαχαχαχαχαχαχαχα

αυτό πλέον έχει γίνει θεσμός

pop-corn 1 eurw ola ta alla akriba !

Anwnimos
16-12-2012, 11:58 PM
εσύ ανόνιμε νομίζεις θα αφήσουν άρη και άεκ να πέσουν έτσι ?
που τα βλέπετε αυτά ρε παίδες πέστε που, να γελάσουμε ..

βέροια/ξάνθη μαζί με κέρκυρα ...

όλα στημένα είναι μην περιμένετε εκπλήξεις

καλησπέρα

Μάλλον δεν διάβασες το σχόλιο μου που λέω ότι η ΑΕΚ με τον Αρη πάνε να πέσουν και ότι δεν νοιάζονται για την Βέροια.
Admit your loss like a loser :P
Και το ότι έβαλες βίντεο με τον Ραπτόπουλο δεν λέει κάτι, αν ήξερες κιόλας την ιστορία της Βέροιας , το πως κατέληξε εκεί που κατέληξε πριν πολλά χρόνια, θα έπρεπε να ντρεπόσουν διπλά τώρα.
Ήταν η Βασίλισσα του Βορρά, παίχτες της πηγαίναν σε Ολυμπιακό και Παναθηναικό, έπεσε γιατί της έδωσαν ποινή για στημένο και καλά παιχνίδι(λες και είχε ανάγκη τότε η Βέροια να στήσει παιχνίδια)και πούλησαν όλους τους παίχτες αλλά λογικά δεν τα ξέρετε αυτά.
Τέλος , μέχρι και ο κάμεραμαν γύρισε και μου είπε, είδες αγόρι μου μια φορά δεν έπαιξαν με σύμμαχο την διαιτησία και βλέπεις πως παίζουν;
OUCH..
Kisses από την Βασίλισσα του Βορρά!

DotaApoToMelon
16-12-2012, 11:59 PM
pop-corn 1 eurw ola ta alla akriba !

με καραμέλα πόσο πάει
δίνω μέχρι και 169 ευρώ

γιατί αυτή την στιγμή με πλήρωσε η pari

σας ευχαριστώ φίλοι γάλλοι

DotaApoToMelon
17-12-2012, 12:01 AM
Μάλλον δεν διάβασες το σχόλιο μου που λέω ότι η ΑΕΚ με τον Αρη πάνε να πέσουν και ότι δεν νοιάζονται για την Βέροια.
Admit your loss like a loser :P
Και το ότι έβαλες βίντεο με τον Ραπτόπουλο δεν λέει κάτι, αν ήξερες κιόλας την ιστορία της Βέροιας , το πως κατέληξε εκεί που κατέληξε πριν πολλά χρόνια, θα έπρεπε να ντρεπόσουν διπλά τώρα.
Ήταν η Βασίλισσα του Βορρά, παίχτες της πηγαίναν σε Ολυμπιακό και Παναθηναικό, έπεσε γιατί της έδωσαν ποινή για στημένο και καλά παιχνίδι(λες και είχε ανάγκη τότε η Βέροια να στήσει παιχνίδια)και πούλησαν όλους τους παίχτες αλλά λογικά δεν τα ξέρετε αυτά.
Τέλος , μέχρι και ο κάμεραμαν γύρισε και μου είπε, είδες αγόρι μου μια φορά δεν έπαιξαν με σύμμαχο την διαιτησία και βλέπεις πως παίζουν;
OUCH..
Kisses από την Βασίλισσα του Βορρά!


λες να μην ξέρω την ιστορία από εκεί που γεννήθηκα ???? σε γελάσανε μαν .

σέβομαι την ιστορία της βασίλισσας του βορρά

PouEisai
17-12-2012, 12:01 AM
με καραμέλα πόσο πάει
δίνω μέχρι και 169 ευρώ

γιατί αυτή την στιγμή με πλήρωσε η pari

σας ευχαριστώ φίλοι γάλλοι
ti na sou pw afou se plhrwsan oi galloi me 169.1 eurw sta dinw

pattakos_
17-12-2012, 12:07 AM
καλα πηγε!!ο καθαρος παναθηναικος εστειλε ολη την ελλαδα στον κουβα!ο μαρινακης φταιει που χασανε....εκανε βουντου στους παικτες του παναθηναικου!!αλαφουζος style..:P

Lafayette
17-12-2012, 12:09 AM
Όντως ο Anwnimos αντιπροσωπεύει την Βέροια.

Anwnimos
17-12-2012, 12:14 AM
Όντως ο Anwnimos αντιπροσωπεύει την Βέροια.
Επειδή είπα εγώ ότι αντιπροσωπεύω την Βέροια!χαχαχα


oh let me say that , but wait i don't want to type it, i want to show it with a picture.
Kazanova you are the reason that :http://media.tumblr.com/tumblr_m61ty62hBw1qhcshf.jpg

Lafayette
17-12-2012, 12:21 AM
Επειδή είπα εγώ ότι αντιπροσωπεύω την Βέροια!χαχαχα


oh let me say that , but wait i don't want to type it, i want to show it with a picture.
Kazanova you are the reason that :http://media.tumblr.com/tumblr_m61ty62hBw1qhcshf.jpg

Με τις ευχές μου.

Anwnimos
17-12-2012, 12:27 AM
Με τις ευχές μου.

Mην είσαι τόσο σκληρός, σκιάζομαι μπρε

Lafayette
17-12-2012, 12:31 AM
Mην είσαι τόσο σκληρός, σκιάζομαι μπρε

Δεν είμαι βλε! <3

j3ns3n
17-12-2012, 12:38 AM
Πιστεύω ξέρεις ότι έγινε για να μη πέσει η Βέροια Β' εθνική ε;

Αν εννοείς οτι έδωσε το παιχνίδι η έπαιξε χαλαρά ο Παναθηναικός με την Βέροια για να την σώσει απλά γελιέσαι, το λιγότερο που θα μπορούσαμε να πούμε για αυτόν τον αγώνα είναι η λέξη διασυρμός και τπτ άλλο! Το 3-0 φαντάζει τόσο πλασματικό μπροστά στον καταιγισμό επιθέσεων και χαμένων ευκαιριών που δεν αφήνει περιθώρια για άλλες σκέψης.

Anwnimos
17-12-2012, 12:58 AM
Αν εννοείς οτι έδωσε το παιχνίδι η έπαιξε χαλαρά ο Παναθηναικός με την Βέροια για να την σώσει απλά γελιέσαι, το λιγότερο που θα μπορούσαμε να πούμε για αυτόν τον αγώνα είναι η λέξη διασυρμός και τπτ άλλο! Το 3-0 φαντάζει τόσο πλασματικό μπροστά στον καταιγισμό επιθέσεων και χαμένων ευκαιριών που δεν αφήνει περιθώρια για άλλες σκέψης.

I <3 U MAN

Luck]sto[NoLag
17-12-2012, 02:34 AM
Ρε μάγκες πήρατε ρούχα για το -19 ?

Έρχεται ακόμα πιο βαρύς χειμώνας. θα κρυώσετε κιάλλο.

Ontopic, αντί να λέτε μαλακίες παραδεχτείτε μια και καλή πως είστε ένα μάτσο χάλια και να πάμε παρακάτω.

Ο Γιαννάκης TWEET ΧΑΧΑΧΑΧΑ


https://www.youtube.com/watch?v=MhxEMqtXAJ4

KinG_oF_N00bs
17-12-2012, 03:31 AM
ολυμπιακός να φανταστώ έτσι ?

βγάλτε το κόμπλεξ σας πάνω μας ..

δώστε τα όλα

με χουχούμη . τριανταφιλόπουλο .τοτσε .πετροπουλο . και όλοι την ομάδα εκτός ζεκά και σισοκό έπαιξα καλύτερα σε νίκησα κατά κράτος ..ποιον εσένα που δεν έχεις κανέναν αντίπαλο στο πρωτάθλημα είσαι ο άπλας με έναν πρόεδρο που κυριαρχεί σε ελλάδα και αγγλία και πάλι ασχολείσαι μαζί μου ... φαντάσου μόνο την κατάντια που έχεις και που έχεις φτάσει .

nikhses...des pou ftasame..h isopalia einai nikh gia sas..

Veela
17-12-2012, 03:41 AM
χα0αχ0χα0χα0χα0αχχα Βεροια ΡΕ!

DeathStroke
17-12-2012, 06:43 AM
nikhses...des pou ftasame..h isopalia einai nikh gia sas..

Χαίρεσαι?????????

DotaApoToMelon
17-12-2012, 02:04 PM
έτσι βρομοολυμπιακοί με τον αθλιότατο προπονητή σας που βάζουν οι άλλοι αυτογκόλ και πανηγυρίζει κάνοντας την κίνηση με τα χέρια σαν να γαμάει μπράβο ρε έτσι θα πάμε μπροστά .

Hellas|George
17-12-2012, 02:37 PM
Κλείστε το σας παρακαλώ πολύ γιατί κάποιος μετά από 102130240 χρόνια θυμήθηκε ότι έχει ομάδα και νίκησε έναν Παναθηναικό χωρίς παίχτες που να παίζουν μπάλα(γιατί αυτοί δεν είναι παίχτες για μένα απλώς μένουν για να μείνει ο σύλλογος ανοιχτός)και χάρηκε η πέτσα του.Γιατί όταν όμως ο παλιός Παναθηναικός που περνούσε και γλεντούσε δεν βγάζατε τσιμουδιά και κάνατε τουμπέκα και τώρα που είναι στα κάτω του ο σύλλογος βγαίνεις και μιλάς?Ας μιλούσες τότε αλλά είπαμε όταν τρώμε δεν μιλάμε.Άντε κλείστε το θα πεταχτούν πολλοί άχυτοι όπως λέει και ο Ραπτόπουλος

DotaApoToMelon
17-12-2012, 02:48 PM
Κλείστε το σας παρακαλώ πολύ γιατί κάποιος μετά από 102130240 χρόνια θυμήθηκε ότι έχει ομάδα και νίκησε έναν Παναθηναικό χωρίς παίχτες που να παίζουν μπάλα(γιατί αυτοί δεν είναι παίχτες για μένα απλώς μένουν για να μείνει ο σύλλογος ανοιχτός)και χάρηκε η πέτσα του.Γιατί όταν όμως ο παλιός Παναθηναικός που περνούσε και γλεντούσε δεν βγάζατε τσιμουδιά και κάνατε τουμπέκα και τώρα που είναι στα κάτω του ο σύλλογος βγαίνεις και μιλάς?Ας μιλούσες τότε αλλά είπαμε όταν τρώμε δεν μιλάμε.Άντε κλείστε το θα πεταχτούν πολλοί άχυτοι όπως λέει και ο Ραπτόπουλος


ας θυμίσουμε στα παιδιά παλαιές εποχές που όταν έπαιζε ο παο στην βέροια , στην σμύρνη , στην λιβαδειά ότι κλείναν τα μαγαζιά
και δεν κυκλοφορούσε κανένας έξω γιατί από όπου και να περνούσαν τα έκαιγαν ..... άρε παλιές εποχές δόξαααα τι μου θύμισα τώρα .

j3ns3n
17-12-2012, 06:18 PM
Κλείστε το σας παρακαλώ πολύ γιατί κάποιος μετά από 102130240 χρόνια θυμήθηκε ότι έχει ομάδα και νίκησε έναν Παναθηναικό χωρίς παίχτες που να παίζουν μπάλα(γιατί αυτοί δεν είναι παίχτες για μένα απλώς μένουν για να μείνει ο σύλλογος ανοιχτός)και χάρηκε η πέτσα του.Γιατί όταν όμως ο παλιός Παναθηναικός που περνούσε και γλεντούσε δεν βγάζατε τσιμουδιά και κάνατε τουμπέκα και τώρα που είναι στα κάτω του ο σύλλογος βγαίνεις και μιλάς?Ας μιλούσες τότε αλλά είπαμε όταν τρώμε δεν μιλάμε.Άντε κλείστε το θα πεταχτούν πολλοί άχυτοι όπως λέει και ο Ραπτόπουλος

Δεν αντιλέγουμε για το μεγαλείο του Παναθηναικου και την πορεία του σε Ελλάδα και Ευρώπη, νομίζω είναι αυτονόητο απ`όλο τον φίλαθλο κόσμο.. αλλά η ιστορία γράφει.. και θα γράψει το 3-0 χωρίς να αναλύσει αυτά που πολύ σωστα ανέφερες ποιο πάνω για παίχτες φαντάσματα που σε άλλες εποχές αμφιβάλω τρομερά αν μπορούσαν έστω και δυο τρεις από αυτους να κάθονται ακόμα και στον πάγκο αυτού του συλλόγου.

Hellas|George
17-12-2012, 07:10 PM
Δεν αντιλέγουμε για το μεγαλείο του Παναθηναικου και την πορεία του σε Ελλάδα και Ευρώπη, νομίζω είναι αυτονόητο απ`όλο τον φίλαθλο κόσμο.. αλλά η ιστορία γράφει.. και θα γράψει το 3-0 χωρίς να αναλύσει αυτά που πολύ σωστα ανέφερες ποιο πάνω για παίχτες φαντάσματα που σε άλλες εποχές αμφιβάλω τρομερά αν μπορούσαν έστω και δυο τρεις από αυτους να κάθονται ακόμα και στον πάγκο αυτού του συλλόγου.
Συμφωνώ.Απλώς εμένα με έθιξε το θέμα επειδή δεν έχω παίχτες καλούς που να παίζουν μπάλα να μας νικάνε οι άλλες ομάδες και να λένε νικήσαμε το Παναθηναικό αν είχα ομάδα και με κόντραρε και με νικούσε 3-0 τότε ναι βγες και πες μου σε μάμησα σε έδωσα και και γιαυτό και μίλησα όχι για να υπερασπιστώ το αρνητικό σκορ που φέραμε.

Anwnimos
17-12-2012, 07:16 PM
Κλείστε το σας παρακαλώ πολύ γιατί κάποιος μετά από 102130240 χρόνια θυμήθηκε ότι έχει ομάδα και νίκησε έναν Παναθηναικό χωρίς παίχτες που να παίζουν μπάλα(γιατί αυτοί δεν είναι παίχτες για μένα απλώς μένουν για να μείνει ο σύλλογος ανοιχτός)και χάρηκε η πέτσα του.Γιατί όταν όμως ο παλιός Παναθηναικός που περνούσε και γλεντούσε δεν βγάζατε τσιμουδιά και κάνατε τουμπέκα και τώρα που είναι στα κάτω του ο σύλλογος βγαίνεις και μιλάς?Ας μιλούσες τότε αλλά είπαμε όταν τρώμε δεν μιλάμε.Άντε κλείστε το θα πεταχτούν πολλοί άχυτοι όπως λέει και ο Ραπτόπουλος

Βασικά αν κοιτάξεις τα περισσότερα παιχνίδια της Βέροιας(πήγα σε όλα τα εντός και σε εκείνο με τον Άρη(ζουλού οι φίλαθλοι τους))πλην εκείνο με την ΑΕΚ, έπαιζαν πολύ καλά για "άγνωστους" παίχτες και πιτσιρικάδες.
Άρα δεν θυμήθηκα τώρα ότι έχω ομάδα, έχει ομάδα φέτος, απλά δεν βγαίνει.
Cheers.

edit : Στο ματς με τον Άρη ήταν εκτός(εκεί κατάλαβα τι μαργαριτάρια οπαδούς έχει, προφέσορες όλοι τους)

Sec.Chance
17-12-2012, 07:47 PM
Kisses από την Βασίλισσα του Βορρά!

kala to gamises :P

Amoxilin
17-12-2012, 08:46 PM
sto[NoLag;1056273']Βρηκατε τωρα τροπο να κουκουλωσετε τα ακουκουλωτα

Τιτλος πρασινης δευτερα 10/12/2012

"ΤΟΝ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟΝ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕ ΤΟΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ" Θελω να δω τον αυριανο τιτλο σας =]

"ΨΕΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΡΟΖ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ?"

Αντε καλη χωνεψη losers

Άλλαξες και πήγες από το δεξί στο αριστερό χέρι? Άστο bro, σε χαλάει και γράφεις μαλακίες. ΜΗΝ πεις α,ου,μα,γιατί,πως,που γιατί μου έκλασες μία μάντρα στο ΟΑΚΑ.

Ontopic, προφανώς και άξιζε ένα 7-0 στον Παναθηναικό χτες. Αφού φέτος είμαστε ανύπαρκτοι. Καλά καλά μας έκανε και η Βέροια και ο Πλατανιάς και η κάθε ομάδα που μας νίκησε. Έτσι μπας και ξυπνήσουν οι χρόνια κοιμώμενοι στην ομάδα...

Anwnimos
17-12-2012, 08:56 PM
Άλλαξες και πήγες από το δεξί στο αριστερό χέρι? Άστο bro, σε χαλάει και γράφεις μαλακίες. ΜΗΝ πεις α,ου,μα,γιατί,πως,που γιατί μου έκλασες μία μάντρα στο ΟΑΚΑ.

Ontopic, προφανώς και άξιζε ένα 7-0 στον Παναθηναικό χτες. Αφού φέτος είμαστε ανύπαρκτοι. Καλά καλά μας έκανε και η Βέροια και ο Πλατανιάς και η κάθε ομάδα που μας νίκησε. Έτσι μπας και ξυπνήσουν οι χρόνια κοιμώμενοι στην ομάδα...

Τώρα μίλησες σωστά ρε Γιάνναρε!

Gate13
18-12-2012, 08:08 PM
10-0 να έληγε το ματς θα ήταν πολύ λογικό.Ίσως και παραπάνω.

DeadManWalkin
18-12-2012, 08:35 PM
sto[NoLag;1056273']Βρηκατε τωρα τροπο να κουκουλωσετε τα ακουκουλωτα

Τιτλος πρασινης δευτερα 10/12/2012

"ΤΟΝ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟΝ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕ ΤΟΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ" Θελω να δω τον αυριανο τιτλο σας =]

"ΨΕΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΡΟΖ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ?"

Αντε καλη χωνεψη losers

Painkiller η βεροια Αλεξούκο; Το ότι ο Παναθηναικός τα τελευταία δύο χρόνια είναι τραγικός, δεν αλλάζει το γεγονός οτι και ο Ολυμπιακός είναι τραγικός, απλά λιγότερο τραγικός.

Anwnimos
19-12-2012, 02:57 PM
Painkiller η βεροια Αλεξούκο; Το ότι ο Παναθηναικός τα τελευταία δύο χρόνια είναι τραγικός, δεν αλλάζει το γεγονός οτι και ο Ολυμπιακός είναι τραγικός, απλά λιγότερο τραγικός.

Εκεί παίζει και η διαιτησία :P