PDA

View Full Version : [CLOSED] Admin Abuse : kitz



SoD.KiLleR
08-11-2009, 02:59 AM
ti na pw twra ok ama 8elei o ka8enas na kanei oti goustarei pleon sto channel....imoun 2:30 to prwi sto channel kai ekana havale....me ta paidia ekei...kai ksafnika petagete o kitz kai arxizei na poulaei trela....kai m leei mn milaw me caps kai to ena kai to allo..tespa egw to lew synexisa...dn eixa problhma mazi t autos eixe....dn kserw gt...alla mono autos milhse oi alloi ekanan xavale mazi m...kai meta m ekane ban shitlist....reason?epeidh enoxlh8hke autos?dld dn borouse squelch apla?kaneis allos dn eixe prob...tespa egw dn pisteuw oti auth eina symperifora admin kai oxi apla game admin...oxi mono m espase ta neura kai m ekane ban....alla meta t milaw gt to ekane auto s wisp...kai m ekane na neuriasw pali gt milouse asxhma...gia admin pros user...tespa dn kserw t ton exete kai an 8a bgei pali a8wos...alla egw mia fora zhtw na bgei to ban...kai na deite ligo ti ginetai to oti einai tetoiou epipedou admin isws lew eprepe na prosexei para panw apo tous aplous admin oxi na ferete etc

ViPeR)
08-11-2009, 03:35 AM
Hmm

------------------------------------------------------------------

1 ) Foto den exeis .

2 ) Den eprepe na milisis me caps .

3 ) Sou leei na min milas me caps,Esy eksakolouthis. -[(KAKOS)]-

4 ) Hmm...dwstetou ali mia eukairi gia unshitlist alla den tithete admin abuse.O Kitz ekane to kanthikondou .

D3athWaRRioR
08-11-2009, 03:45 AM
Kala se ekane dioti spammares askopa me caps sto channel kai sou eipe 3 fores stamata kai edu sunexizes...Itan swsto shitadd my opinion

YaSm1n
08-11-2009, 08:47 AM
Kala se ekane dioti spammares askopa me caps sto channel kai sou eipe 3 fores stamata kai edu sunexizes...Itan swsto shitadd my opinion

egw thelw apla na pw oti o sod sta game einai kurios, exei manners dn spamarrei oute gtafei me caps...k to gegonos oti apla goustare n kanei xavale st channel k dn fainotan kapoios n enoxleitai sumfwna m ta legomena t, as etrwge apla ena kick oxi k etC eipame~~auta!!

Toska
08-11-2009, 11:42 AM
To ban σου βγηκε αλλα να προσεχεις πως μιλας next time.

Topic Closed.