PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : DrunkHater



VforVenteta
08-11-2009, 03:01 PM
Loipon thelw na anaferw ton DrunkHater dioti me ekane ban xwris logo.
Eimouna pano me medusa kai eixa yurnero dn epeksa kalla kai mou pirane 2 kill sto pano lane tote apofasisa na paw sto mid gia na farmarw ligo kai stin sinexeia na paw sta woods gia na min feedarw.O drunkhater omos ithele solo mid kai m fonaze enw ithela na na bgalw 200 gold gia na parw to item gia na paw woods tou eksigousa omos oti tha efeyga se ena leptaki alla epemene . Epidi ekatsa ligi wra mid mazi tou bgike enas antipalos ekane leave kai anti na banarei ton leaver banare emena. To peira san aformi gia to solo p dn ton afina.
Egw dn ekana tpt kata ayta. Ayto egeine giro stis 2:00 to mesimeri Hmera Kyriaki kai 8/11/2009.(parepiktontos ebrisa otan eixa mute)

VforVenteta
08-11-2009, 03:17 PM
Loipon thelw na anaferw ton DrunkHater dioti me ekane ban xwris logo.
Eimouna pano me medusa kai eixa yurnero dn epeksa kalla kai mou pirane 2 kill sto pano lane tote apofasisa na paw sto mid gia na farmarw ligo kai stin sinexeia na paw sta woods gia na min feedarw.O drunkhater omos ithele solo mid kai m fonaze enw ithela na na bgalw 200 gold gia na parw to item gia na paw woods tou eksigousa omos oti tha efeyga se ena leptaki alla epemene . Epidi ekatsa ligi wra mid mazi tou bgike enas antipalos ekane leave kai anti na banarei ton leaver banare emena. To peira san aformi gia to solo p dn ton afina.
Egw dn ekana tpt kata ayta. Ayto egeine giro stis 2:00 to mesimeri Hmera Kyriaki kai 8/11/2009.(parepiktontos ebrisa otan eixa mute)Thelw unban.

Lazin
08-11-2009, 03:42 PM
banned gia manners
gamw to theo sou kai osa alla eipes

Toska
08-11-2009, 06:39 PM
User VforVenteta unbaned

Admin DrunkHater LvL 1 Warn για αδικο ban.

Topic Closed.