Log in

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : kudwni



janaQi
08-11-2009, 09:48 PM
* Accused Admin Account : kudwni

* Game Name :nljack ( apo ti 8umamai)

* Παράπτωμα του Admin : Afhne tous filous tou na kanoun prolong sthn vash
mas .

Tou elega figete apo thn vash gt afto legete prolong k timoreite me ban .Ala epidh ta paidia afta htan filoi t o kudwni dn ekane tpt kai mas elege na mhn kanoume def g na mhn mas trone k na mhn einai prolong..afto dn m akougete sosto .

Oriste k to replay .

Nthar
08-11-2009, 10:23 PM
De tithete thema prolong, eimaste sovarei? Ta pedia katsane sti vasi sinolo 4 lepta apo ti stigmi p mpikane mesa spazontas kai to panw lane.

De mporite na perimenete sto 30 na katsoun na tankaroun ta 2 tower sto thrown xwris creeps.

kai teleftea pws les oti kanoune prolong afou vgenete sinexia apo ti pigi na tous fate. Apo ti mia kinigate ta kills kai to def kai apo tin alli paraponieste gia prolong? eleos dldi

janaQi
08-11-2009, 11:09 PM
De tithete thema prolong, eimaste sovarei? Ta pedia katsane sti vasi sinolo 4 lepta apo ti stigmi p mpikane mesa spazontas kai to panw lane.

De mporite na perimenete sto 30 na katsoun na tankaroun ta 2 tower sto thrown xwris creeps.

kai teleftea pws les oti kanoune prolong afou vgenete sinexia apo ti pigi na tous fate. Apo ti mia kinigate ta kills kai to def kai apo tin alli paraponieste gia prolong? eleos dldi

Esy dld les na ka8omastan san tous xazous me stavromena ta xeria ? prospa8ousame na kanoume def re, eno esy les na mhn vgename . Gt prepei na mhn vgoume . E oxi re file dn m aresei emena na xano k palevo ws to telefteo second na soso to game .

Lazin
08-11-2009, 11:47 PM
γμτ ρε janaqi την μερα που εκανες leave δεν ηξερα πως εισαι admin για να σε κανω report εκανες Unban τον εαυτο σου?

janaQi
09-11-2009, 12:11 AM
( Mhn les thn mera p leavares . pes ti egine gt nomizoun oti eimai leaver )
Oxi ekana unban Request k me ekanan .

Toska
09-11-2009, 12:25 AM
Ποιος σε εκανε υnban??

janaQi
09-11-2009, 12:58 AM
Den ksero apla ekana to Unban Request sto side kai to topic eklise kai egina unbanned.

Parakalo na mhn alazei to 8ema k na ginei kati me afto to thread.

Nthar
09-11-2009, 02:09 AM
kala adelfe, egw den exw kanena provlima me kanena sas, apla eipa na dw antikimenika to replay kai na sou pw to profanes.. tespa tha to kitaksoun kai oi ipefthinoi...

kudwni
09-11-2009, 03:05 AM
nl08 htan to gn. As dei kapoios to replay kai na ginei closed, den uparxei prolong kai den kserw giati postarei o giannakiboy ka8iste pisw kai min defarete sto katw katw.Telos,ban ton salpi ap ola ta bots kai ton raperi mega prolongers.

janaQi
09-11-2009, 02:19 PM
Gt postaro? Einai diko m la8os afto p sunebh ? Kai gt prepei na mhn kanoume def? Eksigisa k parapano oti pezo mexri teleftea stigmh k otan oi enemy einai sthn vash mas pos na vgoume ?

P.s Kai sorry g to Game name apo ti fainetai to mperdepsa me to proigoumeno game p epeksa . Pistevo dn exei k tosh shmasia.

Nthar
09-11-2009, 02:21 PM
Re file ti de katalaveneis, apo ti stigmi p pas gia def, o allos ti tha kanei? tha se kitaei me stavromena xeria? prwta tha sas faei meta tha paei na spasi me tin isixia tou plaka mas kaneis? kai ti pita olokliri kai to skilo xortato? ..

janaQi
09-11-2009, 09:07 PM
Den ksero ti na po varethika Nthar olo ta idia k ta idia les k s exo apantisei poses fores , otan o allos ka8ete ekso ap thn TETRAGONIKH vash sou k perimenei na vgeis na se parei kill shmenei oti spane towers k dn einai afto prolong? An einai pes ypostirizo ton kudwni na telionei to 8ema .

MastaHz
09-11-2009, 09:47 PM
Osa games exw paixi me ton kudwni pote den exei kanei tpt eite na vrisei ite na kanei kati pou na enoxlisei tous allous,to palikari einai polu kalo paidi oso ton kserw dn pisteuw na ekane kati tetio.

Nthar
09-11-2009, 10:11 PM
opos eksigisa sto prwto m post, sto game mpenoun sto 27o min. Pws perimeneis na tankaroun ta 2 tower xwris creeps kai afto perni ligi ora, logiko einai na sas perimenoun na vgite enas enas, apo to na sas afisoun na pate def kai oi 5 mazi... dldi de thelei poli mialo

janaQi
09-11-2009, 10:17 PM
MastaHz dn exo ti na s po les oti dn pisteveis oti o kudwni ekane kati tetio edo fainetai olofanera oti ton yposthrizeis k dn kses na les k psemata gt to replay ta dixnei ola . Nthar otan eipa ston kudwni na pane b apo thn vash mas dn eipe pote ok pame na spasoume k tetia apla ka8ontousan ekei ekso k mas perimenan .

Toska
10-11-2009, 11:45 AM
Δεν υπαρχει prolong.

Topic Closed.