PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : Gangsta.Warrior



gangsta.warrior
24-12-2012, 10:41 AM
Your name: Σάββας
Date of Birth: 19/5/94

Your country: Greece

Occupation: Εργαζόμενος

Spoken languages: Αγγλικά , Γερμανικά


Experience, playtimes and general info: Μπαίνω στον 7ο χρόνο και συνεχίζω!


Battle.Net Account: Gangsta.Warrior

Former experience and/or safelisted channels: Eleos

Your activity and average playtime each week: κάθε μέρα 4-5 ώρες !

Which time of the day you usually play: Μεσημέρι και Βράδυ όταν δεν δουλεύω

How long you have been playing DotA: 7 χρόνια

Your ability to communicate with others: Ντάξει όπως όλοι έχω και εγώ τις κακές μου στιγμές πού και πού, αλλά θαρώ πως η ευθύνη του Admin , θα με στρώσει "αρκετά".

Have you read the rules and agree to follow them? Και τα καινούργια. :-)

How do you react/behave when you're under pressure? . Με το Skill μου καθησυχάζω τους πάντες και τα πάντα , όπως είπε και ένα φιλαράκι μου.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks): Φυσικά και όχι , το channel μας είναι μια μικρογραφεία της κοινωνίας μας , όλοι ακούμε τον ανώτερο για καλύτερη οργάνωση και τα λοιπά .

Is there anyone who can vouch for you? Shivo , ice_fr0g , Dukel , OpuS.De(i) Και πολλοί άλλοι fans :-P


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: Για να ασκώ την εξουσία στον λαό . ΧΑΒΑΛΕ κάνω φυσικότατα ... Πιστεύω έχω κουραστεί με όσα γίνονται σε αυτό το channel , συνεπώς πιστεύω καλό θα ήταν να μπορώ να συμβάλω και εγώ στην καλύτερη διεξαγωγή των games!Επίσης έκατσα ασχολήθηκα με το forum , και αυτό θα συνεχιστεί μιας και δεν έχω πλέον να κάνω κάτι τα απογεύματα μου . :-D

Why should we pick you and what can you offer to us: δεν μπορώ να κρίνω εγώ τι θα σας δώσω και πως θα σας βοηθήσω . Πιστεύω ο χρόνος θα το δείξει αυτό . Αρχικά μπορώ όμως να συμβάλω στο forum όσο μπορώ.

A few things about yourself: Προτειμώ να μάθει κανείς για μένα αν με γνωρίσει προσωπικά , και όχι απο ένα forum . με συγχωρείτε αν το θεωρείτε λάθος αυτό .! Ευχαριστώ και καλά Χριστούγεννα !

kagouras21.
24-12-2012, 11:00 AM
+1 sto paidi an kai nomiza oti eisoun admin gl.


+1 Μονο και μόνο για το όνομα!
Δώσε και μια τα stats σου.
γιατί είναι αναγκαστικό να δώσει τα stats του ? Εάν σε ενδιαφέρουν τόσο πολύ τράβα irc.mymgn.com

Sakis_O_Barman
24-12-2012, 11:44 AM
+1 Μονο και μόνο για το όνομα!
Δώσε και μια τα stats σου.

Ice_Fr0g
24-12-2012, 07:10 PM
+1 sto palikari apodw..pisteuo tha bohthisei sthn omalh dieksagwgh twn paixnidiwn .arketa upomonetikos me kala manners kai fusika wraios player! :)

SmD_TaZ
24-12-2012, 08:17 PM
-1 sto paidi an kai kalos paixtis den exei tis proiotheseis gia admin application
212 games

gangsta.warrior
25-12-2012, 11:40 PM
Ένα λάθος να διορθώσω !
Το app είναι για τον Gangsta.Warrior και όχι για το I_Jizz_You.
Λάθος στο post ! με συγχωρείτε!

To_Pasteli
25-12-2012, 11:57 PM
+1 afou eimai enas apo tous fan tou opws leei :)

jimakis
26-12-2012, 01:16 AM
+1 stin pextoura gamatos apla o tipakos.....

cyber-boy
26-12-2012, 01:19 AM
+1 sto palikari ta spaei einai poli kalos..... an kai genithis to 94 kai ergazomenos ligo diskolo i texeros... :P
elpizw na ginis admin

BLOWJOB.
26-12-2012, 09:08 AM
+1 sto palikari,kalos players kai kala manners...GL HF

SeXperT
26-12-2012, 08:10 PM
+1 στο Σάββα... και ας δίνει πάντα fb <3

ForOneReason
26-12-2012, 08:11 PM
+1

DukeL
26-12-2012, 11:56 PM
+1 ston xazouli!!!
:D
<3
oaxoaoxoaoxaox

PRO_ta8litis
28-12-2012, 07:42 PM
So we meet once again.

Σου είχα πει κάποτε που σε είχα κάνει approve ότι δεν θα σου δώσω 2η ευκαιρία με το ιστορικό σου,και να μην σπαταλήσεις αυτή την μια που σου έδωσα.

Για εμένα ΔΕΝ έχεις αυτά που χρειάζεται να έχει ένας admin **με πρώτο και καλύτερο τα απαράδεκτα σου manners** και γιαυτό τον λόγο μένω στην άποψή μου και δεν σε κάνω accept


Admin Application

http://img42.imageshack.us/img42/7108/rejectedi.png