PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Lat1n0s)3raStIS



Latin0s)3raStiS
11-01-2013, 07:30 PM
Your Battle.Net nickname:Lat1n0s)3raStiS
Game name:AP247
Admin name:aNGE1)dARkDoG
Reason:[lat1n0s)3raStiS] was banned by [AnGe1)DaRkDoG] on 2013-01-11 (AP247) because: [plugger] [PERMANENT]
Time of event:Peripou st mesi tou game..
Further details:
Loipon eixa ena themataki me to pc mou k m evgaze sinexeia tis teleutaies meres egkatastasi enimerosewn logismikou k tha m ekane epanekinisi tou upologisti..k ap katw panta eixe ena xronometro..k egw patousa anavoli gt otan t kana mia fora m kolise olo t pc..Gia na mpoume st thema mas loipon paizame kanonika to game k kapoia stigmi enw imoun st game m vgale t xronometro me tin egkatastasi ekso sta windows k egw dn t eida...k etsi enw paizame k den eixa kamia prothesi na leavarw m eklise o upologistis automata k m ekane restart g na kanei tin egkatastasi auti,pou klasika ekane t pc mou pali na kolisei...den eixa logw na leavarw sto game gt dn xaname k pigainame kala...to replay den mporw na to anevasw,signwmi,an mporouse o admin i kapoios allos p vriskotan sto game tha tou imoun eugnwmwn...auta apo mena..ty.

gamestyle
11-01-2013, 09:12 PM
egw ton ekana ban to paidi gia plugg alla berdeutika kai dn eida kala ta stats tou kai zitw signwmi gia to lathos mou +1 sto paidi kai sorry pali file!!!! kai ama dn ginete epeidi dn exei to replay na ginei parakalo unban apo tin card premium mou!!!

Call-me-Winner
11-01-2013, 09:14 PM
egw ton ekana ban to paidi gia plugg alla berdeutika kai dn eida kala ta stats tou kai zitw signwmi gia to lathos mou +1 sto paidi kai sorry pali file!!!!
Κι αλλο λαθος ban? Τσπα +1 στο unban

gamestyle
11-01-2013, 09:21 PM
0xa giati pion allon ekana ban kai itan lathos paraklo? gia e3igiseto mou ligo auto ama exeis tin kalosinh!!!!

Call-me-Winner
11-01-2013, 09:22 PM
Ειμαι απο το κιν μεσα αλλα να ξες ακομα κ ετσι θα το βρω! Gss3 αν εχσ την καλοσυνη δειξτου...

JukO.
11-01-2013, 09:52 PM
imoun mesa sto game......megalo la8os kai eutixws to paradexetai o admin..... :) :)
+1 sto unban tou mpatsou
kai alli fora prosoxi angel...diavase ta rules alli mia fora :)

gamestyle
11-01-2013, 09:58 PM
file dn einai ta rules ta 3erw aplws dn mou evgale swsta ta stats tou kai eida oti eixe 10 games kai gia auto ton logo ton ekana ban gia plugg alliws dn 8a to ekana me tosa stats!!!!

JukO.
11-01-2013, 10:07 PM
den einai apairetito re agori mou na einai plugg kai 0 games na exei.......
gt na kanei plugg enw kerdizei ena game? nomizw itan poli xazi i apofasi sou kai 0 games na eixe :)

gamestyle
11-01-2013, 10:19 PM
dn to kerdize to game 1on eixe scor 6-8 kai me ta 10 games pou eida to fewrisa plugg alla meta eida oti eixe 150 games peripou kai gia auto to logo eipa ama dn ginete na ginei unban epeidi dn exei to post na ginei apo tin card premium mou mn me paristaneis tora esi dn 3erw pion vlepe ti gra8w kai meta spamare file!!!

Solistas
11-01-2013, 11:18 PM
+1 ston nomo ante twra !Min ma9ei poioi eiste k sas valei mesa :D

SeXperT
12-01-2013, 12:03 AM
+1 στο Unban αυτο με τις χαζες ενημερωσεις μου ετυχε και μενα μια φορα... πατας επανεκκινηση αργοτερα αλλα υστερα απο καποιες φορες στο κλεινει μονο του...

guldanshaman
13-01-2013, 01:15 PM
Eφ όσον ο διαχειριστής συναινεί στην άρση του αποκλεισμού,το αίτημα σου θα γίνει δεκτό.Θα παρακαλούσα μεγαλύτερη προσοχή στο μέλλον.

Unban Request: Accepted

Topic Closed