PDA

View Full Version : Davelis4



Davelis4
24-06-2009, 01:39 PM
Όνομα : Μάριος
Bnet Account : Davelis4
Ηλικία : 16
Γιατί θέλετε να γίνετε admin : Θέλω να γίνω admin για να βοηθήσω στην καλήτερη διεξαγωγή των games και να συμβάλω και εγώ στο έργο σας . Πιστεύω ό,τι είμαι κατάλληλος για μία τέτοια θέση γιατί έχω την ψυχραιμία να διαχειριστώ τις διάφορες περιπτώσεις που μπορεί να αντιμετωπήσει ένας admin . Δεν έχω σκοπό να κάνω κατάχρηση εξουσίας με τα commands ούτε να το παίξω νταής . Προτιμώ να είμαι πρότυπο για τους users με το να συμπεριφέρομαι σωστά και όχι με το να θεορώ τον εαυτό μου "γ@μώ και κλάνω" . Επίσης λόγο του οτί είμαι active θα μπορέσω να δημιουργώ και εγώ games για να παίζουν όλο και ποιο πολλά άτομα και να μην περιμένουν πολλοί ώρα στο channel .
Safelisted κανάλια / Προηγούμενη εμπειρία : Τώρα όσον αφορά την εμπειρία μου δεν έχω κάτι φανταστηκό να σας πω για να σας πείσω πέραν από του ό,τι παίζω δύο χρόνια dota και αυτήν τη στιγμή είμαι σε μία χαλαρή clan με κάτι φιλαράκια .

Επίσης θέλω να προσθέσω οτί μπορεί το activity μου να σας φαίνεται κάπως μικρό όμως "take in account" (το'χω και το Αγγλικό) ό,τι πρόσφατα έμαθα αυτό το site αφού ενθουσιάστικα από το channel και την ποιότητα των game σας . Έχω παίξει αρκέτα games (δηλαδή το έλιωσα) και πιστεύω οτί αξίζει να με δοκιμάσετε .

Ευχαριστώ που διαβάσατε το application μου . :)

D1th1]
24-06-2009, 01:44 PM
ok ebeiria k activity dn exeis alla m aresoun auta p les dld tn logo p thes n gineis admin :) gl m8.

BoNGHoLE
24-06-2009, 01:45 PM
ta les wraia !

Davelis4
24-06-2009, 01:47 PM
;14454']ok ebeiria k activity dn exeis alla m aresoun auta p les dld tn logo p thes n gineis admin :) gl m8.

Κοίταξε , ξέρω να παίζω και κάποιες φορές βγαίνω και πρώτος στα stats αλλά ποτέ δεν θεωρήθηκα pro και ούτε μπορώ να στο αποδείξω .

NoNe)
24-06-2009, 01:52 PM
eisai 3igimenos kt pl sumadiko..gl m8!:pass:

NoMoReDoTa
24-06-2009, 02:04 PM
wraio post paixti perneis to +1 apo emena.gl

D0MeNiCa
25-06-2009, 11:37 PM
Kalos orises.