PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : tsiN0s



Ouga_Tzaga
17-11-2009, 03:24 PM
lipon exoume kai leme.

o en logo admin sto game AP25414 hosted by DA-HB-02 kataxrastike ta dikeomata tou ws game admin. Sigekrimena:

1)Prin tin arxi tou game ekane merika -swap.
Den 3erw ton skopo pantws den anefere pws einai mazi
me kapion apo aftous. Distixws gia afto den exw
apodi3eis opote to paralipoume.

2)enw to game itan 4vs5 gt sto team tous ipirxe leaver
apetei switch kai afou den pragmatopiite kanei kick
ena melos tis omadas tou wste na ginei 5vs3 kai na
anagastoume na kanoume switch.

3)O IAMTHEEND(Techies) prosferete na kanei monos tou
switch omws o tsiN0s arneite apaitontas na paei o
skata666(Mirana) mazi tous pou itan kai to solo mas
kai stin sinexeia mas apilei me ban kai end an den ginei
afti i allagi

4)3ana apilei me !end logo prolonging enw briskomaste
mesa stin base tous kai malista rixnoume to world tree.

Lipon afta eixa na pw. Na simiw8ei pws sto replay eimai o Pendragon(Knight Davion). an 8elete sigekrimena timestamps gia to pote ginete ti zitiste to den einai diskolo.

ThRandiR
17-11-2009, 03:31 PM
Loipon epeidi imoun ki ego sto game(drayh), na po ki ego tn apopsi mou.Aparadekti simperifora gia admin, an thimamai kala oi admins dn exoun ta rights gia na to paizoun ntaides kai na exoun to stilaki ego-gamao klp.

+1 lpon na ginei demote o kirios.

ksaplostras
17-11-2009, 04:46 PM
Eida to replay kai einai toulaxiston aparedekth h sumperifora tou admin autou. Kick sympekti tou wste na ginei 3v5 to game kai na apaitisei switch? Apeilh gia end se anparkto prolong? Apeilh gia ban se auton pou pataei no sto switch? Apaithsh gia switch sugkekrimenou pexth?

Poios nomizei oti einai? De nomizw oti armozoun tetoia atoma sto Admin team.

PS. tsin0s prolog einai glwssa programmatismou. Prolong einai auto pou itheles na peis. Mi zitas na kseroun oi alloi ti einai otan den ksereis esu o idios.

tsinos
17-11-2009, 08:33 PM
pedes...kanonika eprepe na kanw end to game gt eixame leaver prin to 10lepto...alla epeidi kata 80% 8a exei leave sta AP..... dld ta games p spamaronte sto eleos..to kick to ekana gia balance an kai dn eprepe na to kanw...itan la8os m...to switch ipoti8ete to kanume gia balance..an kanume switch kai fernete teches pou exei balei idi poses bombs kai mines dn einai dikio gt kserete pu exei balei tis bombs kai mines...Tespa..sto Telos Egine to prolog giafto kai apeilisa opws kanw ka8e fora...Gt sta perisotera games ginete to prolog, kai an ton kanun simpextes mou tous parotrino na stamatisoun..As krinun oi anoteroi..THAnKS..!!

EleventhHour
17-11-2009, 09:04 PM
katestrepses to game re filaraki...ti einai ola afta pou ekanes...

JsP_eg
17-11-2009, 09:13 PM
pedes...kanonika eprepe na kanw end to game gt eixame leaver prin to 10lepto...alla epeidi kata 80% 8a exei leave sta AP..... dld ta games p spamaronte sto eleos..to kick to ekana gia balance an kai dn eprepe na to kanw...itan la8os m.....!!



de sevese ton kosmo pou plironei sta net cafe kai kickareis ?

k esena pios sou edose to dikaioma(h kai ti gnwsi) na krineis ti einai balance afou exeis ftiaksei teams ?

an den mporeis na xeiristeis ena toso aplo prama in-game gia poio logo eisai admin ?

ethelodika prepei na zitiseis demote ... oxi na mpainei o allos ston kopo na postarei klp..

Vehement
17-11-2009, 09:15 PM
......Tespa..sto Telos Egine to prolog giafto kai apeilisa opws kanw ka8e fora...Gt sta perisotera games ginete to prolog, kai an ton kanun simpextes mou tous parotrino na stamatisoun..As krinun oi anoteroi..THAnKS..!!

Ksaplostra tsampa tou exigises ti einai to prolog . . .

tsinos
17-11-2009, 10:34 PM
oxx re pedia to idio einai ...afto ennow xalarwste ligo..kateu8ian na malwsete...An einai dinaton ...prolong ennoousa...eleos..! kai KSERW poly kala ti simenei sto game...!!

de sevese ton kosmo pou plironei sta net cafe kai kickareis ?

k esena pios sou edose to dikaioma(h kai ti gnwsi) na krineis ti einai balance afou exeis ftiaksei teams ?

an den mporeis na xeiristeis ena toso aplo prama in-game gia poio logo eisai admin ?

ethelodika prepei na zitiseis demote ... oxi na mpainei o allos ston kopo na postarei klp..

1on...To ka8e x pedi pou pezei dota dn simenei oti pezei apo net cafe...kai dn einai douleia m na ton skeftomai to an plirwnei i oxi...2on dn exw ftiaksei ta teams afto p lene einai psemata kai episeis eimai admin k egw kai i omada m 8a krinoume poio einai to balance oxi ecu...3on poios eisai ecu p 8a krineis gia poion logo eimai admin...4on Ma8e na grafeis kai na mn eironeuese...!!ase na krinoun oi anwteri kai apo mena kai apo sena..!!

MvP-
18-11-2009, 11:25 AM
apla voulone re stoke exeis kai to 8rasos palio 0niko na vgenis sto site kai na les dikaiologies t kolou sks apla voulone oti kai na pis demote 3ero prepi na fas mn s po kai ena shitlisted 8a se eftiaxne ligaki kakoma8imeno.

JsP_eg
18-11-2009, 12:05 PM
oxx re pedia to idio einai ...afto ennow xalarwste ligo..kateu8ian na malwsete...An einai dinaton ...prolong ennoousa...eleos..! kai KSERW poly kala ti simenei sto game...!!


1on...To ka8e x pedi pou pezei dota dn simenei oti pezei apo net cafe...kai dn einai douleia m na ton skeftomai to an plirwnei i oxi...2on dn exw ftiaksei ta teams afto p lene einai psemata kai episeis eimai admin k egw kai i omada m 8a krinoume poio einai to balance oxi ecu...3on poios eisai ecu p 8a krineis gia poion logo eimai admin...4on Ma8e na grafeis kai na mn eironeuese...!!ase na krinoun oi anwteri kai apo mena kai apo sena..!!


akoma den enioses?

tespa exeis dikio .... den mporo na ksero ti einai to balance opote kalo einai to kick

mallon ap to spiti tou epeze autos pou kickares ara niotheis

lathos mou na se krakso .

WhizZeR)
18-11-2009, 12:18 PM
Tsinos SOVAREPSOU!

tsinos
18-11-2009, 02:33 PM
aa malista Pedia... o mvp me brizei aberta..spamarei kiolas ti na peis...dn exei kamia sxesi me to 8ema kai milaei kiolas...!!!sas parakalw as sbisei kapoios to post tou !!!

ksaplostras
18-11-2009, 03:01 PM
pedes...kanonika eprepe na kanw end to game gt eixame leaver prin to 10lepto...alla epeidi kata 80% 8a exei leave sta AP..... dld ta games p spamaronte sto eleos..to kick to ekana gia balance an kai dn eprepe na to kanw...itan la8os m...to switch ipoti8ete to kanume gia balance..an kanume switch kai fernete teches pou exei balei idi poses bombs kai mines dn einai dikio gt kserete pu exei balei tis bombs kai mines...Tespa..sto Telos Egine to prolog giafto kai apeilisa opws kanw ka8e fora...Gt sta perisotera games ginete to prolog, kai an ton kanun simpextes mou tous parotrino na stamatisoun..As krinun oi anoteroi..THAnKS..!!

1. As ekanes to game end na glitwseis apo ta orgia pou ekanes sth sunexeia. Epilogh sou itan na min to kaneis end, min to provalleis ws dikaiologia.

2. Ekanes kick gia balance? Poio balance ennoeis? Eisastan 4 vs 5, kaneis to kick kai menete 3 vs 5. Vlepeis na efere balance h kinisi sou? Mallon megalutero imbalance efere.

3. Den epivalleis esu ta switch apeilontas me ban autous pou patan no. Opoios thelei kai AN thelei tha to kanei.

4. Prolong = na menoun oi enemies 3-4 lepta sth vash xtipwntas apokleistika kai mono heroes exontas th dynatothta na spasoun kentriko 'h alla lanes. To antipalo team loipon den ekane prolong, mallon eixes nevra pou exanes. Mathe na ta elenxeis.

5. Kati para polu simantiko gia emena. Otan sthn arxh to paidi pou egine prosfatws admin sou zitaei kapoies plirofories gia to pws na kanei spoofcheck esu ton parapempeis sto site? De mporeis na ton voithiseis? Kai san admin ti kaneis? Patas 5-6 entoles? Den prepei na voithas ton kosmo lunontas kapoies apories stis opoies exeis thn apanthsh?

Eisai aparadektos.

Ouga_Tzaga
18-11-2009, 03:06 PM
paidia parakalo iremia. to post den to ekana gia na 3ekatiniastoume, alla gia na gnostopiisw mia la8os siberifora stous armodious. efxaristw

MvP-
18-11-2009, 03:14 PM
re vlakama ma8e ta rules kai na sevese tous allous sto game kai ase me emena 0 e 0 m se kai admin ena shitadd leo 8a se estrone

BaFs_BuNNy
18-11-2009, 03:24 PM
Afta pou ekanes dn epitrepodai.... +1 support gia Demote...File asto dn a3izeis gia Admin...To apedi3es me to Replay pou anebase o Palikaros.... :/

mauro-kerasi
18-11-2009, 03:28 PM
re vlakama ma8e ta rules kai na sevese tous allous sto game kai ase me emena 0 e 0 m se kai admin ena shitadd leo 8a se estrone

dikaio exei o mvp ! apaiteis kiolas sta paidia p 8eloun na pe3oun dota pws sta ARXIDIA S.. soz kiolas alla auto les! sta !!!!!! s an plirwnoun.. e ti na pw.. nta3

MiKe4eVeR
18-11-2009, 05:35 PM
Έλα εντάξει βλέποντας το replay...πριν φτάσει στα μισά έχεις καταλάβει για τί admin πρόκειται...και κάτι άλλο...εδώ έχει το δικαίωμα να σε κρίνει και να πει την γνώμη του ο καθένας...γι αυτό άλλωστε είναι το forum....αν ήταν να μιλάνε για όλα μόνο οι υπεύθυνοι τότε active ο καθένας θα γινόταν μόνο postάρονας στα polls Και τα κουτσομπολιά....

Pr3zakias.gr
18-11-2009, 06:07 PM
Tsinos eisai entelws FAIL man....

toxiK_
18-11-2009, 06:15 PM
Tsinos SOVAREPSOU!

ahahhahhahahah m efige dakry...tsinos ti einai auta p kaneis re man?
Demote!

KiTz
18-11-2009, 06:39 PM
Δεν ηρεμείτε λίγο λέω εγώ γιατί έχετε ξεφύγει?

tsinos
19-11-2009, 11:19 PM
malista ...oloi eginan armodioi edw re pedia malista...!!!!ti na pw entaksei...

5. Kati para polu simantiko gia emena. Otan sthn arxh to paidi pou egine prosfatws admin sou zitaei kapoies plirofories gia to pws na kanei spoofcheck esu ton parapempeis sto site? De mporeis na ton voithiseis? Kai san admin ti kaneis? Patas 5-6 entoles? Den prepei na voithas ton kosmo lunontas kapoies apories stis opoies exeis thn apanthsh?

Eisai aparadektos.

ecu file m pou dn eisai aparadektos kai ta ksereis ola ...To oti tou eipa na paei sto site einai akomi kalitero ...Einai Admin kai dn exei DIAVASEI ta commands...kai egw 8a ka8omai na eksigw ston ka8ena...??? eisai sobaros...?8a m trelanete re pedia,....egw tou eipa to site gia na mpei na ta diabasei...an einai dinaton...!!!tespa.please mn SPAmarete allo...Ftani me krinate oloi...!!!:/

Nthar
20-11-2009, 01:58 AM
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=2226 afto itan to admin application sou, kapou 4,5 mines palia, o domenica leei pws eixes faei idi ena demote... kai ektos apo to replay p exei to thread akoma kai me afta p grafis sta post sou gia na dikeologithis kaneis ta pramata xirotera kai opos fenete de sou pernaei kan apo to mialo na metaniosis gia afta p ekanes alla prospathis na vreis dikeologies.

Egw prosopika pistevw demote akoma kai ban to sikonis me vasi ti simperifora sou kai osa exoun ipothi

ThRandiR
20-11-2009, 09:27 AM
ecu file m pou dn eisai aparadektos kai ta ksereis ola ...To oti tou eipa na paei sto site einai akomi kalitero ...Einai Admin kai dn exei DIAVASEI ta commands...kai egw 8a ka8omai na eksigw ston ka8ena...??? eisai sobaros...?8a m trelanete re pedia,....egw tou eipa to site gia na mpei na ta diabasei...an einai dinaton...!!!tespa.please mn SPAmarete allo...Ftani me krinate oloi...!!!:/


File mou ta commands ta eixa diabasei kai ta iksera.To mono p ithela itan n me boithiseis ligo me to spoofcheck gt dn eixan apotelesma osa grafontan sto site.Alla profanosdn eixan peraste akoma ta rights.Stin teliki eno san admin ofeileis na prosfereis boithia opou mporeis dn to ekanes kai einai meion sou.

MariaHpar8ena
20-11-2009, 10:20 AM
Σας βλεπω ολους να κρινεται ενω ειστε οι χειροτεροι απο ολους που αμα κοιταξουμε για τα δικα σας τα abuses θα τρελαθουμε...π.χ. Ksaplostra πως κατηγορεις τον αλλον ενω εισαι χειροτερος απο αυτον?Θες να θυμηθουμε δικα σου abuse?

Div_Orfan
20-11-2009, 11:38 AM
Apanwta lathi apo Tsin0s....Upothetw paei gia demote to pragma :/
Alla egw allo den katalavainw re paidia.... Autos o Mvp- pws tin exei dei kai vrizei etc averta?
Kai an thymamai kala exeis lvl2 warn...Gia mena prepei na pas lvl 3... An uparxei, den ta kserw poly kala auta...Egines admin kai vrizeis?

Toska
20-11-2009, 01:11 PM
Tsin0s η συμπεριφορα σου ειναι απαραδεκτη. 1ον δεν θα ηταν χρονοβορο να γραψεις οτι κανεις /w στο βοτ του παιχνιδιου γραφοντας sc ή spoofcheck.

Yστερα ειπες οτι εκανες κιck για balace. Πιος στο ειπε αυτο ή που το ειδες οτι κανουμε kick gia balance? Το μονο που θα μπορουσα να δικαιολογισω ηταν το να ζητησεις απο καποιον συμπαιχτη σου να βγει .

Μετα ζητας switch . Σου δινουν trechies και εσυ λες με υφος οτι θα bannareis αν δεν γινει switch mirana? Σου λενε οτι δεν θελουν να δοσουν το solo τους και εσυ ξαναλες για ban! Παταει ΝΟ η mirana και συ ξαναξανα λες για ban!

Μετα δεν βρηκες κατι αλλο για να πεις μεχρι την ωρα του "prolong" που για αλλη μια φορα λες για ban.

Λυπαμαι για σενα... Demoted!

Topic Closed.