PDA

View Full Version : [Rejected] : Unban Request - Egoismos



EGOismos
24-06-2009, 07:29 PM
mou egine adikos ban gia manners
bike xenos sto channel [/j clan nol] kai merikoi , mhn pw , arxisan na ton vrizoun, opote enas admin arxise na ekviazei me ban kai rotisa an iparxei rule pou na apagoreuei na vrizoume xenous kai etc anameix9ika kai efaga ban gia manners.... eleos....

Devil'sAdvocate
24-06-2009, 07:35 PM
Prwton, edw einai lathos to shmeio pou to ebales opote to metaferw.
Deuteron, kanenan den epitrepetai na brizete... Mono i erwthsh sou me exei afhsei anaudo. Dhladh den katalaba, epeidh kapoioi einai ksenoi allazei to status tous kai mporeite na brizete? Ti logikh einai auth file mou? Ekshghse mou ligo th skepsh sou pisw apo thn erwthsh sou pou odhghse sto ban.Des kai ta rules parepiptontws sto "Terms of Agreement" thread.

Mohawk
24-06-2009, 07:41 PM
http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=2228

checkare mia egoisme.egw ime o admin pou ekana to user abuse kai "apeilisa" me ban.des to link na thimitheis akribws ti rwtises kai ti eipes.

NoMoReDoTa
24-06-2009, 07:42 PM
kalws sou do8hke to ban

FoNo_MaNia
24-06-2009, 07:43 PM
file tin parimia sta xera kaigonte kai ta xlwra tin kses ? ... logiko na fas ban kai esy ... kai polu swsta nmz tha epraxe to eipes eirwnevontas .. kai telos dn uparxei tpt kako me tous ksenous sto channel ... dn einai 100% greek einai europe channel telos..

Kiss_The_GirL
24-06-2009, 07:45 PM
lol epidei einai ksenoi prepei na tous vrizoume? :S afou ekanes oti ekanes poly swsta efages kai to ban sou

xalias
24-06-2009, 07:46 PM
to eida to skoiniko... kai o admin trabikse kai screenshoot !

prepei na egine prin kana 5hmero ?

dikio exei o admin ... giati alloi brizane sta ellinika kai alli sta agglika !

einai swsto dld afto ?

+1 kai apo emena kala ekanes kai efages ban !

Iron_Butterfly
24-06-2009, 07:55 PM
symfwnw eixe dikio pou sou edwse ban

Playlandos
24-06-2009, 08:12 PM
H gnosth periptosh manas , to ban paramenei
Closed