PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application: Royal)Falcon_



Royal)falcon_
09-02-2013, 10:44 AM
Your name: Aggelos Gewrgousis

Date of Birth: 28/6/1997

Your country: Greece

Occupation: Student

Spoken languages: Ellhnika, Agglika, Boulgarika

Experience, playtimes and general info

Battle.Net Account:Royal)Falcon_

Former experience and/or safelisted channels: Paizw eleos, alla exei tuxei na pai3w kai nol.

Your activity and average playtime each week: paizw peripou 20-30 wres tn ebgomada.

Which time of the day you usually play: Sunh9ws ta apogeumata

How long you have been playing DotA: paizw dota 3 xronia peripou.

Your ability to communicate with others: Eimai pantote eugenikos me tous allous kai prospa9w na einai o psuxraimos tou team gia na tous ka9odhghsw. Omws an kai otan bre9w se game me atoma pou dn exoun tropous safws kai 9a fwna3w ligo alla dn 9a milhsw asxhma!! Pisteuw ta manners m einai arketa kala.


Have you read the rules and agree to follow them? nai

How do you react/behave when you're under pressure? Prospa9w na ferw se issoropia tis entaseis kuriws otan uparxei anamesa se atoma tou idiou team, dioti to mono pou katafernoun ein na xalane to game tous ka9ws kai twn allwnwn.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks): oxi

Is there anyone who can vouch for you? Mr_Pushianos Killer_Dota Petamenos_ Dts_Light Zer2

Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: 9elw na ginw admin gia na mporw na blepw opws kai na paizw ena wraio game, dioti einai pl asxhmo orismena atoma na s xalane auth thn misawrh ''diaskedash'' mono kai mono epeidh 9eloun na kanoun thn plaka tous. Etsi egw kai oi sumpektes m 9a apolambanoume to game mas ( eite nikame eite oxi) kanontas me thn e3ousia pou 9a m parexete mute,kick,ban, klp...


Why should we pick you and what can you offer to us:
pisteuw pws 9a 9elate na me kanete admin giati sunh9ws paizw game xwris kapoion m8 admin. + oti exw auto to kako na tuxainw sunexws se games xwris admins. Etsi kanontas me admin 9a mporw na e3asfalisw stous sumpektes m ena pio euxaristo kai ipioterwn tonwn game...

A few things about yourself:Me lene Aggelo, eimai 15 ( paw 16) xronwn kai paw 1h lukeiou. Sto eleu9ero m xrono afou exw teleiwsei oles tis upoxrewseis m sxetika me to sxoleio m aresei na paizw dota. Eimai atomo hpiwn tonwn, diathrw thn psuxraimia m oso to dunatwn kalutera mporw kai eimai filikos me olous. Den dinw dikaiwmata gia pare3hghseis kai prospa9w na brisw,(meiwsw) tn allon emesa kai oxi me asxhmes ekfraseis. Akoma ena pragma pou apex9anomai einai ein h kataxrhsh e3ousias se oles tis periptwseis opws kai o upere3eftelismos enos game dota.( bad manners, leave kai kuriws game ruin)... :)

Euxaristw gia thn pro9esh kai tn xrono pou afierwsate! :D

Granetoras
09-02-2013, 10:46 AM
+1 ston filara mou polu kalos player kala manners PSUXREMOS...:P kai pisteuw pws aksizei na ginei admin....kante tn fastttt...:D

PetameNoS_
09-02-2013, 05:26 PM
+1 einai ap ta kalitera paidia kai aksizei gia admin.. den prepei na pai reject gia to 1 post .. pragmatika ine apo ta kalitera paidia


+1

killer_dota
09-02-2013, 08:41 PM
+1 :::Agorina <3:)

poli kalo pedaki iremo pano apola pistebo tha gini enas poli kalos admin !! Gl

ioli
11-02-2013, 02:18 AM
Δεν πληροίς τις προυποθέσεις....
Αdmin Application Rejected.
Thread Closed.