PDA

View Full Version : [REJECTED]unban sod.killer



SoD.KiLleR
20-11-2009, 07:05 PM
re eimaste sovaroi twrA?pali ban???ffs bainw twra nol kai m lene exw ban gt ekana leave prin 15mins me akasha kai ebrysa...guys egw sxolh imoun mn akouw trela twra.....to acc dn to exw dwsei s kanenan....ela eleos dn kserw ti pexthke pantws egw dn ekana tpt....realy dld twra mn to auto to 8ema.....ka8e 3 kai ligo unban eleos...

SoD.KiLleR
20-11-2009, 07:09 PM
tin periptwsh gia name spoofer dn tin skefthkan?toses fores t exei pei o koukounaras oti bainoun me name spoofer koukounaras s games...dld dn borouse na egine to idio?eleos dld

PRObataki
20-11-2009, 07:31 PM
lipon oriste to replay k ena ss.

exoume k leme, o sod vrizi manes. apili ean fai ban, sinexizi na vrizi manes kai kani leave.
meta apo ligo me stelni wisp k mou lei efaga ban? tou leo nai k mou lei tha dis an de gino unban.
telos, na itan me spoof de pezi giati otan kapios ine me spoof de ginete na ton wisparis :rolleyes:

check k to screenshot
anebasa k to ss giati de fenotan kala
http://www.megaupload.com/?d=356V4OK1

to replay ine to parakato.. check it, ola ginan stin arxi tou game
http://www.megaupload.com/?d=EM4HN3V4

as ta doune oi armodioi k as krinoun...

Toska
20-11-2009, 07:48 PM
The file you are trying to access is temporarily unavailable.

Ανεβασε το καπου αλλου να το δω.

SoD.KiLleR
20-11-2009, 07:53 PM
lipon oriste to replay k ena ss.

exoume k leme, o sod vrizi manes. apili ean fai ban, sinexizi na vrizi manes kai kani leave.
meta apo ligo me stelni wisp k mou lei efaga ban? tou leo nai k mou lei tha dis an de gino unban.
telos, na itan me spoof de pezi giati otan kapios ine me spoof de ginete na ton wisparis :rolleyes:

check k to screenshot
anebasa k to ss giati de fenotan kala
http://www.megaupload.com/?d=356V4OK1

to replay ine to parakato.. check it, ola ginan stin arxi tou game
http://www.megaupload.com/?d=EM4HN3V4

as ta doune oi armodioi k as krinoun...

1on ...to game me eipe o friend m o sogo oti egine prin 20 mins peripou ara dn itan meta apo ligo gt leei dn ginetai na wisp.....2on to an 8a ginw unban to eipa gt m eipe prwtos kai unban dn ginesai gt exw replay.....3on deite ola ta replays dn kserw poios borei na anevasei...kai breite m ena game p exw name sod.killer etc grammeno kai oxi SoD.KiLleR...4on kai kyrion p to kseroun oloi sto nol pleon ...egw otan neuriazw epeidh kserw oti eimai manner zhtaw apo monos m mute apo ton admin gia na hremisw....dld eleos..aman pia epishs egw pote dn brizw manes....dld ti prepei na kanw na deiksw oti imoun stin sxolh

Nthar
20-11-2009, 08:00 PM
pedia k egw ton 3erw ton jim real life kai egioume pws den itan aftos, gti ton epsaxna kai oute msn itan online p prwta mpenei msn kai meta gia games, plus 3erw kai tis wres tis sxolis tou panw katw kai perimena na giris :S

afta an metraei esto kai ligo i gnomi m, unban ton Sod ty :S

Arnette
20-11-2009, 08:17 PM
esy eipes vrizi manes?..ego sto ss dn eida kati tetio kai an eine sto replay dn iparxi to arxio do something!

Toska
20-11-2009, 08:20 PM
Στο screenshot λες οτι ζητησες αδεια για να βγεις με το κανονικο σου nick.

Νομιζω οτι καποιο λακο εχει η φαβα!!!!

SoD.KiLleR
20-11-2009, 08:23 PM
Στο screenshot λες οτι ζητησες αδεια για να βγεις με το κανονικο σου nick.

Νομιζω οτι καποιο λακο εχει η φαβα!!!!

lol toska .....apla berdepsa ta games egw nomiza milousan gia ena game prin 3 meres p eixa zhthsei tin adeia na bgw logo tou tour.. kai eipan all ok kai meta m ekane kapios ban...auto egine prin ma8w oti kapoios epekse prin 20 mins me to name m....giauto kai eipa kati tetoio.....y egw imoun kanonika o giauto kai to name einai grammeno etc...to game p ekane leave o allos itan prin mish wra borei na bghke..

Toska
20-11-2009, 08:37 PM
eixa zhthsei tin adeia na bgw logo tou tour.. kai eipan all ok


Στο screenshot λες "νομιζω ζητησα αδεια και δεν ειπε κανεις τιποτα".

Για να σε δω τωρα.

SoD.KiLleR
20-11-2009, 08:40 PM
Στο screenshot λες "νομιζω ζητησα αδεια και δεν ειπε κανεις τιποτα".

Για να σε δω τωρα.

xaxaxa its kinda funny....y itan eirwniko to nomizw zhthsa adeia gt eixa zhthsei 5-6 fores adeia gia na eimai sure oti kaneis dn exei prob...gt epishs itan teleiwmeno game...borei ama 8elete na er8ei kai o cheat p ekane to game na sas to epivevewsh...kai kaneis dn eixe prob eipan oloi ok fyge np...alla auto ti sxesh exei me to oti efaga ban prin 30 mins s ena game p egw dn imoun kai imoun sthn sxolh m?milas gia ena game prin 3 meres p ola phgan ok...egw milaw gia prin kana 2 wres i kapou ekei p egine to game me auton ton paixth p eixe same name..

JsP_eg
20-11-2009, 08:50 PM
xaxaxa its kinda funny....y itan eirwniko to nomizw zhthsa adeia gt eixa zhthsei 5-6 fores adeia gia na eimai sure oti kaneis dn exei prob...gt epishs itan teleiwmeno game...borei ama 8elete na er8ei kai o cheat p ekane to game na sas to epivevewsh...kai kaneis dn eixe prob eipan oloi ok fyge np...alla auto ti sxesh exei me to oti efaga ban prin 30 mins s ena game p egw dn imoun kai imoun sthn sxolh m?milas gia ena game prin 3 meres p ola phgan ok...egw milaw gia prin kana 2 wres i kapou ekei p egine to game me auton ton paixth p eixe same name..



den mporei kapoios na mpei me to diko sou name san spoofer .. prepei na allazei 1 xaraktiras sto name


paradeigma S0d.killer h sod.kilier h k ego den ksero ti


otan pataei o admin !banlast leaver , opos katalavaineis , troei to sigekrimeno nickname ban


tora an mpike spoofer kai o admin den xrisimopoihse tetoia edoli alla egrapse apla !ban sod.killer manners-klpklp einai kati allo


prosopika den pistevo oti iparxei esto kai 1 atomo se olo to bnet pou tha asxoliotane mazi sou toso oste na s dosei ban sto nol (public channel)

Nthar
20-11-2009, 09:10 PM
jsp, to namespoofer ... einai programa, vazeis na fenete oti name thes.. allo an exei ftia3i paromio acc, se afti ti periptosi kai banlast na ekane ban tha ekane to spoof kai oxi to pragmatiko acc, alla meso ip de mporei na vrethi kati re pedia?

SoD.KiLleR
20-11-2009, 10:06 PM
den mporei kapoios na mpei me to diko sou name san spoofer .. prepei na allazei 1 xaraktiras sto name


paradeigma S0d.killer h sod.kilier h k ego den ksero ti


otan pataei o admin !banlast leaver , opos katalavaineis , troei to sigekrimeno nickname ban


tora an mpike spoofer kai o admin den xrisimopoihse tetoia edoli alla egrapse apla !ban sod.killer manners-klpklp einai kati allo


prosopika den pistevo oti iparxei esto kai 1 atomo se olo to bnet pou tha asxoliotane mazi sou toso oste na s dosei ban sto nol (public channel)

me to name spoofer boreis na beis me opoio name 8es kai to grafeis opws 8es dn allazeis xarakthra..oso anafora to sxolio s dn to sxoliazw kan :)....kati allo p 8a i8ela na deite ....check ligo tin symperifora tou admin pros emena...kai tou friend tou apotiximenou....gt re paidia ti ekana?3h fora m to leei auto:autos panta ginetai unban...efoson to krinoun oi admins gt na mn gineta?epishs m eipan kai oti m kanei kapoios ...xwris dld na kanw unban...p auto einai nomizw to 4o h 5o...tespa egw eipa kati...imoun stin sxolh dn imoun kan spiti....to acc dn to edwsa s kanena....kai to name m dn to grafw pote edw kai 7 xronia p einai created...

PRObataki
20-11-2009, 10:21 PM
check ligo tin symperifora tou admin pros emena...kai tou friend tou apotiximenou

o apotiximenos otan epese me wispare.. "1000 sorry mate pou epesa k sas xalasa to game"
kai den ixe logo na figi, k oso afora to "friend" oso kserw esena kserw k afton.

SoD.KiLleR
20-11-2009, 10:23 PM
o apotiximenos otan epese me wispare.. "1000 sorry mate pou epesa k sas xalasa to game"
kai den ixe logo na figi, k oso afora to "friend" oso kserw esena kserw k afton.

egw ti na kanw na se wisp na se pw sorry?efoson dn imoun egw ti na kanw....e poly filika milousate giauto nomiza isastan friend...kai na se pw kati ama esi probataki man pisteueis oti 8a ekana leave...ti na pw re bro....tespa np ama ksigiesai etc

SoD.KiLleR
21-11-2009, 12:49 AM
borei kapoios ype8ynos na dei...?dn borw na peksw gt exw faei kai ip ban...

Apotiximenos
21-11-2009, 02:20 AM
Kala re file mas douleueis?An dn hsoun esy tote pios htan?Afou dn exeis dwsei pouthena to acc sou....Dwse mou ena logo na boun me diko sou nick spoofer.Allo esy allo o koukounara....Oso afora tis brisies mou to ekana logo ekneurismou kai oso afora to leave patisa katalathos to koumpi tou pc me to podi mou...Dn eixa logo na leavarw....

SoD.KiLleR
21-11-2009, 02:29 AM
Kala re file mas douleueis?An dn hsoun esy tote pios htan?Afou dn exeis dwsei pouthena to acc sou....Dwse mou ena logo na boun me diko sou nick spoofer.Allo esy allo o koukounara....Oso afora tis brisies mou to ekana logo ekneurismou kai oso afora to leave patisa katalathos to koumpi tou pc me to podi mou...Dn eixa logo na leavarw....

1on egw dn paizw pote dota allou mono spiti m.....ektos ean prokeitai gia tours....kai to ip m einai mia xara....to reset p lete me to koubi dn kserw kan pws ginetai gia new ip....gt allo egw allo koukounara?kses posa paidakia p xanoun boroun na to kanoun auto?....dn m noiazei kan ti ekanes man...egw gia mena milaw....egw imoun stin sxolh tote file

Apotiximenos
21-11-2009, 03:01 AM
Koita kalitera ti grafw...EGW patisa to koumpi tou pc kai ekleise to pc mou.....
Ta paidakia dn kseroun ti einai kan nickspoofer kai se ksanarwtaw dwse mou ena logo pou na mpoun me to acc sou...Me tou koukounara katalabainw gt to blepeis kai psarwneis..Tespa egw mazi sou...Exeis dikio hsoun stn sxolh...Tote pios htan?

SoD.KiLleR
21-11-2009, 03:54 AM
ama iksera 8a ton eixa vouthksei na ksigh8ei gt to ekane man....g

SoD.KiLleR
21-11-2009, 03:55 AM
gt to ekane dn kserw....

Nthar
21-11-2009, 04:16 AM
lipon apla pramata, jim pane sto net p pezeis ektos apo to spiti kai mpes me ena allo acc se game, an exeis ip ban sto name sod tote kapios apo eki mesa to exei kanei.. einai enas tropos... an mpeis kai apo to spiti me allo nick kai de di3i to ip ban einai kati + gia sena mias kai simeni pws opios mpike i esi den itan apo to ip tou spitiou sou :S ... kati allo pio apotelesmatiko de to vrisko...

logo na to kanoun thelete? .. sto ventrilo p mpenw ta vradia iparxoun apira spastika atoma p spane @@ kai spamaroune einai toso anorima p tous kaneis mute kai mpenoun me alla names... les oti kaneis de mporei gia plaka na mpeike me ena name spoofer na kani kamia malakia gia xavale? .. simera o sod avrio kapios allos. sorry p spamarw alla einai friend m kai simera ksinomastan olo to vradi giati de mporouse na pe3ei...

Don_Steve
21-11-2009, 02:04 PM
pragmatika kouractiko topic..
Pantws sod, dn eheis kai to kalitero onoma edw.. eite me ta abuse eite me ta manners. Tcp. Egw simfwnw oti dn eic eci to idio me ton koukounara. Gt na mpoun me to diko s kai oxi me tou ripper? (paradeigma).
Emena m fenete upopto afto.. Tcp oti pei o para..

SoD.KiLleR
21-11-2009, 02:48 PM
pragmatika kouractiko topic..
Pantws sod, dn eheis kai to kalitero onoma edw.. eite me ta abuse eite me ta manners. Tcp. Egw simfwnw oti dn eic eci to idio me ton koukounara. Gt na mpoun me to diko s kai oxi me tou ripper? (paradeigma).
Emena m fenete upopto afto.. Tcp oti pei o para..

dn exw kalo onoma?epeidh dn antexw atoma p dn kseroun dota?soz man egw dn 8elw na ginontai toso a8lia games...giauto merikes fores to paratravaw...allo na mn exeis kalo name ws pexths kai allo ws manner .....kai soz p dn 8a katsw na akouw oti m leei o ka8enas epeidh nomizei oti einai kapoios.....ti dn eimai me ton kooukounara idios?ston opoio dhpote borei na ginei auto....ama o allos s exei axth.....p kses oti dn exoun bei?ti ypopto?dld pes m ena reason na kanw leave ena mono....

Apotiximenos
21-11-2009, 04:07 PM
Mporw na sou dwsw 100 logous gia na kaneis leave..Esy mporeis na mou dwseis enan gia na mpoun me name spoofer?..Na se ekdikithoun?Ti exeis kanei?Skotwses?....Pisteuw oti oso kai na neuriaseis sto dota meta apo 5m to exeis hdh ksexasei....Esy ti ekanes gia na se ekdikithoun..?.
Sou ksanalew dn eisai o koukounara..Autos einai leader se mia pestin online
epeixhrhsh kai dieuthinei kapoia pragmata....Poloi apo emas tha theloun to acc tou...:S

meepeises
21-11-2009, 04:20 PM
egw de to thelw..de maresei to nick tou axxaaxax
loipon de sou leei oti thelei na ton ekdikithoun epidi skotose sou leei oti mporei kapoios epeidi ton ekneurise kana dio fores na ithele na tou paiksei mia mpinia gia na faei ban isws kai kapoios pou os admin o killer erikse ban!! pote den ksereis poso kathisterimena argosxola atoma iparxoun.. egw pantos ton killer den ton exw dei na leavarei pote kai den pisteuw oute ki egw oti tha leavare etsi.. mporei na einai ligo travigmeni i istoria me to spoof alla ola paizontai .. anyway einai mia diskoli apofasi gia ton para

Apotiximenos
21-11-2009, 04:21 PM
Mwlis parathrhsa kati...Basika o Toska to parathrhse....Sodkiller ena pragma mono thelw na mou apantiseis...To wisp pou ekanes sto probataki hsoun esy swsta?Gt tou les oti eipa oti tha bgw kai dn milise kaneis afou dn hsoun esy..Mallon mas douleueis psiloxazi

SoD.KiLleR
21-11-2009, 04:48 PM
tin tyxh m sas eipa anaferomoun s ena allo game p eixa bgei me tin adeia olwn logo tou tour p eixe tote....nomiza tote m eixan kanei ban oxi gia auton ton sod.killer ton fake....pes m tous ekato logous?ti m efagan?eimai leaver?i manner?to manner to kserw giauto kai zhtaw monos m mute.....ti 8es na apodeikseis oti eimai leaver?man kane oti 8es egw leaver dn eimai...egw imoun stin sxolh filos...

Apotiximenos
21-11-2009, 05:06 PM
Pethane h gata sou..Htheles na koimitheis...Htheles na xeseis....Se peiran thl oi filoi gia kafe..SE peire gomena kai sou eipe ela apo to spiti...Me douleueis?...Afou anaferosoun se allo game gt milises sto probataki?

Apotiximenos
21-11-2009, 05:09 PM
lol toska .....apla berdepsa ta games egw nomiza milousan gia ena game prin 3 meres p eixa zhthsei tin adeia na bgw logo tou tour.. kai eipan all ok kai meta m ekane kapios ban...auto egine prin ma8w oti kapoios epekse prin 20 mins me to name m....giauto kai eipa kati tetoio.....y egw imoun kanonika o giauto kai to name einai grammeno etc...to game p ekane leave o allos itan prin mish wra borei na bghke..
Edw les se ena game pou oloi eipan ok....Sto game xthes les pou afou dn eipate tpt...Ara einai diaforetika games..

cheatax21
21-11-2009, 05:44 PM
kalispera kai apo mena..

Tha anaferthw katarxhn sto screenshot sto opoio o sod leei: zhthsa adeia ktlp.

einai alithia to game to eixa kanei egw. H moira tou game eixe hdh apofasistei o sod biazotan na figei gia to tour kai oloi eimastan ok me afto, rep dn iparxei distixos apo keino to game, alla to thimamai to peristatiko.

Twra oson afora to ban pou exei.. koitakste ligo to na zitisei ena signomi, kai oti dn tha epanalifthei tha itan poli pio eukolo apo oli afti tn istoria pou mas egrapse. Ektos vevea apo mia pithanotita.. Tin pithanotita na einai alithia afta pou leei,, gia na epimenei toso simenei oti itan ontws stin sxoli tou kai kapio vlakaki tou to kane gia spasimo. Egw ton pisteuw kathws tin wra pou to emathe oti egine banned imoun ki egw mesa kai mas eipe oti itan stin sxoli tou kai ti sto di**lo egine ktlp.. Dax twra dld t na kanoume afta edw ginontai spania vevea alla ventetes iparxoun polles kai idiaitera stouc ellines.

-Mia lisi tha itan ena new command gia to lobby, pou na prepei na ginei spoofcheck olwn twn user enw to game einai sto lobby alliws to game na min ginete na ksekinisei oste na apofeugontai tetoia peristatika.
-mia alli lisi einai oloi oi admins na usaroun to wc3banlist efoson anixneuei ta spoofer names, an kai afto me to command tha itan pio apotelesmatiko gt mporei na mn theloun/mporoun
oloi oi admins na tn usaroun.(guide: Wc3Banlist (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=2370&highlight=wc3banlist))

O sod.killer einai poli skilled player kai sta polla games p pezoume mazi pezei katalitiko rolo, kai ontws afto to paradexomai oti polles fores neuriazei poli me tin anikanotita orismenwn, parola afta i ta sizitaei sto vt, i sto fl alla oxi sto allies/all chat, kai zitaei mute gia na min tou ksefigei kai tipota.

Simfona me to ban tou dn itan o sod.killer pou egw 3erw aftos pou evrize etc kai poulouse tetoia eirwnia.
Parakalw ki egw na afairethei to ban apo tn sod.killer, einai poli aksiotimo atomo kai filoc mou,(epireazomai vevaios ws ena bathmo se afta pou lew kai apo tn filia m mazi tou alla oxi toso oste na lew mlkies.. afta pou lew einai alithia kai isxioun.) kai an einai dinato na efarmostei ena tetoio metro pros apofigh peritairo paromoiwn peristatikwn..
Euxaristw poli olouc, file sod gl.

SoD.KiLleR
21-11-2009, 06:07 PM
Pethane h gata sou..Htheles na koimitheis...Htheles na xeseis....Se peiran thl oi filoi gia kafe..SE peire gomena kai sou eipe ela apo to spiti...Me douleueis?...Afou anaferosoun se allo game gt milises sto probataki?

1on otan paizw game dn bgainw ektos ean einai kati anapantexw kai poly shmantiko ...2on nomiza opws eipe kai o cheatax pio katw itan kai autos sto game p efyga kai apofashse telika na m kanei ban ....alla dn itan telika ....kai gt milhsa ston probataki?gt autos m eipan oti me ekane ban....

SoD.KiLleR
21-11-2009, 06:09 PM
Edw les se ena game pou oloi eipan ok....Sto game xthes les pou afou dn eipate tpt...Ara einai diaforetika games..

s ena game eixa zhthsei tin adeia na fygw logo tour kai eipan all ok.. to exeis?kai nomisa itan kai o allos sto game(probataki) kai telika apofashse na m kanei ban...kai epeidh autos m ekane ban s auton milhsa...twra to game p egine xx8es ksana lew dn imoun kan spiti dn kserw ti egine imoun stin sxolh.kai kaneis allos dn paizei apo spiti m mono egw.....ty petro giauta p les ...alla realy peite t egwismo egw dn niw8w oti prepei na pw soz...dn ekana tpt twra an piasw to mlkismeno p to ekane allo 8ema.....egw sxolh imoun

PaRaFrOnAss
22-11-2009, 11:17 AM
To etoima sou den ginete dekto dioti:

1) http://www.mymgn.com/board/showthread.php?p=139202&highlight=SoD.KiLleR#post139202

2) http://www.mymgn.com/board/showthread.php?p=134233&highlight=SoD.KiLleR#post134233

Pantou ma pantou oloi lene oti vrizis.. den ginete na exi olos o kosmos provlima mazi s, kati tha exis kani.

TOpic closed!