PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : IRAPEFATKIDZ-



XQuZe-
09-02-2013, 10:11 PM
Your name: Κώστας

Date of Birth: 4-5-1992

Your country: Ελλάδα

Occupation: τεχνιτες υποστηριξης συστηματων υπολογιστων

Spoken languages: Αγγλικά,Ελληνικά


Experience, playtimes and general info



Battle.Net Account: IRaPeFatKiDz-

Former experience and/or safelisted channels: Admin sto ΝοL παλιά,και έλεος !

Your activity and average playtime each week: 45-50 ώρες

Which time of the day you usually play: μεσημέρια και τα βραδιά αργά μέχρι ξημερώματα

How long you have been playing DotA: Τρίτη γυμνάσιου ήμουν,5-6 χρόνια ? κάπου εκεί

Your ability to communicate with others: Πότε δεν είχα τέτοια προβλήματα,όταν βλέπω ότι δεν βγαίνει άκρη απλά δεν ασχολούμαι.Σαν διαχειριστής θα επεμβαίνω προσπαθώντας να λήξω κάποια θέματα,απλά με συζήτηση και όχι Mutes ktlp

Have you read the rules and agree to follow them? Έχω διαβάσει τους κανόνες πάρα πολυ προσεκτικά και συμφωνώ απολύτως με αυτούς.

How do you react/behave when you're under pressure? Πάντα όλοι μας υπάρχουν στιγμές που κάτι γίνεται και ΄΄θολώνουμε'' αλλά ποτέ δεν έφτασα σε ακραία σημεία ,σε γενικές γράμμες είμαι ψύχραιμος άνρθωπος και όταν ξεφεύγω,προλαβαίνω να κρατήθω χώρις να διημουργήσω περισσότερες εντάσεις

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks): Κανένα πρόβλημα

Is there anyone who can vouch for you? Μπα


Final Thoughts


Why do you want to be an Admin: Ένας λόγος είναι ότι συχαίνομαι το trolling/spam/flame,αυτά τα τρία μπορούν να χαλάσουν game,γιατί κανείς από μας δεν παίζει μόνο για να νικάει αλλά γενικά για να περνάει καλά.Και πως περνάς καλά άμα έχεις το 12 χρόνο να σου βρίζει την μάνα ?

.Το αγαπημένο μας Maphack,δεν ξέρω αν θα μπορέσω ingame να καταλαβαίνω ποίος έχει και ποίος όχι,αλλά αυτοί που καρφώνονται και γαμάνε τα πάντα δεν θα έχουν θέση στα games

Και επίσης δεν θα πω ψέματα για προσωπικές διευκολίνσεις όπως holds κτλ.


Why should we pick you and what can you offer to us:Βιάστηκα να απαντήσω στην παραπάνω ερώτηση οπότε λέω εδώ πέρα ότι απλά θα προσφέρω την όση ασφάλεια μπορεί να δώσει ένας διαχειριστής στα ελεος games ,εμπειρία έχω καθώς ήμουν παλαιότερα admin στο νολ αλλά εγινα demote λόγω inactive μιας και τελείωσα το στρατιωτικό μου.

A few things about yourself:Δεν θα πω κάτι για μένα,όποιος έχεις απορίες μπορεί να ρωτήσει .

++++ Είναι c/p το παλιό μου app με λίγες αλλαγές μιας και δεν πέρασε καιρός οπότε δεν άλλαξαν και πολλά !

Ag0ri_PeTalida
10-02-2013, 10:15 PM
1ον με αυτο το ονομα δυσκολα.2ον Μαλλον δεν το εχεις προσεξει αλλα εισαι banned...

Αdmin Application Rejected.
Thread Closed.