PDA

View Full Version : [REJECTED]Unban Lost( and Tyler_Durden



Lost(
21-11-2009, 08:06 PM
Ρε παιδιά σας παρακαλώ.Έχουμε βαρεθεί τους admins που το παίζουν Cyber-cops.Την έχουν δει μερικοί και αρχίζουν τα bans χωρίς λόγο.Λοιπόν ξεκινάω με το τελευταίο μου accaount και θα τελειώσω με το πρώτο.

Τελευταίο account:"Lost("

Σήμερα Σάββατο 21 Νοεμβρίου μπαίνουμε σε game και επειδή δεν έδωσα solo σε ένα παλικάρι έκανε leave.Μετά από αυτό κάποιοι ζητούσαν rmk κάποιοι όχι.Εγώ είπα να πάμε rmk μιας και ήμασταν όλοι lvl 1 και πετάγεται ένας από τους άλλους και λέει "και τι θα γίνει με τα stats μας?Αν φάμε κάνα ban?".Και του απαντάω "Σιγά ρε εσύ παίζεις για τα stats μόνο?Και στην τελική δεν υπάρχει admin στο game άρα δεν θα φας ban".Εκείνη την στιγμή ο Gogeta-DBZ που ήταν στο game με έκανε ban και έκανε leave.Δεν ήξερα ότι ήταν admin.Δεν μου απάντησε στα αλλεπάλληλα whispers που του έκανα και έκανα thread εδώ μπας και γίνει τίποτα.

Πρώτο account:"Tyler_Durden"

Πριν κάνα μήνα ενώ έπαιζα με το πρώτο μου account Τyler_Durden το nickname και επειδή έδωσα first blood (δεν ήταν noob-play απλά κάποια στιγμή αργά ή γρήγορα θα γίνει το fb)ο admin sporakia με έκανε ban και άρχισε να βρίζει.Μόλις του την είπαν μερικά άτομα ακόμα έφαγαν και αυτοί ban.Μου είπαν λοιπόν να έρθω εδώ να το πω αλλά λέω άσε μεμονωμένη περίπτωση θα είναι ο τυπάς.Και έτσι έκανα και το δεύτερο acca το Lost( για το οποίο σας μίλησα πιο πάνω.
Αν μπορείτε παρακαλώ κάντε unban και πείτε και σε μερικούς admins να προσέχουν στα bans.Ευχαριστώ.

Toska
21-11-2009, 09:30 PM
Δεν σου ζητω να βαλεις replay απο το παιχνιδι του προηγουμενου μηνα.. Σου ζητω να βαλεις ενα replay απο το σημερινο game για να δουμε τι εγινε με τον admin. Περιμενω το replay για να μπορεσω να σε βοηθησω.

Lost(
21-11-2009, 10:18 PM
Δυστυχώς δεν έχω το Replay:S

PaRaFrOnAss
22-11-2009, 11:02 AM
Tote den boroume na kanoume tipota.

Topic closed!