Log in

View Full Version : [DENIED]:)



corleone_gr
23-11-2009, 02:45 AM
to onoma m sto bnet einai corleone_gr...!kanw abuse tn H20...ARXIzi t name tou admin..epidi...me ekana ban..enw ...dn ekana akrivos leave...pezame ..pernw ena kill..sto 5...kai..kai meta arxisa na lagarw para para pl...kai tou to lew...ti na kanw lagarw apisteuta...autos...m sstn arxh me egrafe...kai meta epidi to elega sinexia...enas m evrise tn mana 2 fores..kai tn xristo..kai tn ekane apla mute..filos malon:)...kai meta m lei...corleone bges....tou lew e?..m lei bges kai dn tha fas ban...kai benw...na peksw twra game..kai egw..ban..gia leaver......efoson m eipe na bgw..pios o logos...tou ban?sas parakalw...dn exw erthei pote...sto forum na grapsw kati..tetio..kante kati..sas prakalaw...kapios armodios...euxaristw...!a kai kati alo...em pou eida twra...m ekane pou ekane ban xoris logo....me ekane kai se ola ta bot..dld eleos....t einai auto?pragmatika kante kati...sas parakalw...

Arnette
23-11-2009, 03:33 AM
mou vgikan ta matia gia na to diavaso kai pali dn to polikatalava...tespa grapse sosta tin aitisi kai episis otan fas ban se ena bot tros aftomatos kai se ola..tou admin to name eine H20_Poloman[GR]...afto itan ontos poustia an egine etsi opos to les...kai episis apofasise admin abuse h unban thes? :/

PRObataki
23-11-2009, 10:29 AM
odos einai poustia an sou ipe bges xoris ban epidi laggaris k sou ekane meta, mipos exis replay na to epiveveosis afto pou les? (sinithos pada na kratas replay i ss meta apo tetia "perierga" pramata se periptosi pou sou xriasti sto melon, opos kali i ora tora.. )

WhizZeR)
23-11-2009, 11:19 AM
Lol more o corleone itan admin toso kairo paizei nol para polu kairo apokleietai na ekane leave. oso gia ton admin an egine autos p eipes . s epekse megalh poustia..

Toska
23-11-2009, 11:22 AM
Πρεπει να βαλεις το replay του game για να μπορεσω να σε κανω unban και να δωσω τις ποινες. 24ωρες διορια.

WhizZeR)
23-11-2009, 11:23 AM
Toska epeidh eipe epese . logika dn 8a xei replay gt tou dwse kai to eleu8ero kai o admin pios o logos na krathsei replay....

Div_Orfan
23-11-2009, 11:32 AM
An thumamai kala o Corleone_gr einai o a3)Corleone_gr pou eixe faei kai to ban gia flame? Kati tetoio?
Episis ti teleies einai autes, trelathikame!
Tespa xwris replay den ginetai kati alla endiaferon tha itan na erthei kai o H20 na mas pei tin apopsi tou h' genika kapoios apo to game. 8 atoma den mporei, olo kai kapoios tha mporei na mas epivevaiwsi to gegonos...

PRObataki
23-11-2009, 11:42 AM
Toska epeidh eipe epese . logika dn 8a xei replay gt tou dwse kai to eleu8ero kai o admin pios o logos na krathsei replay....

den ipe oti epese an to diavases kala.. (k go xriastike na to diavaso 3-4 fores afta pou egrapse gia na vgalo noima) ipe oti kolousa k o admin tou game tou lei bges xoris ban k bgike.. alla ton bannare! (poustia)

PRObataki
23-11-2009, 11:51 AM
An thumamai kala o Corleone_gr einai o a3)Corleone_gr pou eixe faei kai to ban gia flame? Kati tetoio?


odos kala thimase..
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=18062

o user a3)Corleone_gr ine banned gia manners.. kai epeze me to 2o tou nick (Corleone_gr)

corleone_gr
23-11-2009, 03:48 PM
PEdia na simiosw kati...me to a3)corleone_gr dn benw pleon gt bgika apo tn clan...dn exei kamia sxesi to real acount m einai auto...dn exw replay oute ss gt..pl apla.. dn iksera kan oti tha faw ban..as erthei o admin kai as me bgalei pseuth egw pezw toso kero leave dn exw kanei oute prokite na kanw..opios m kserei as..pei ..pl apla m lei bges tou lew e?m lei bges kai den tha fas ban kai m evale tn fatsula pou klinei to mati..kai bgika...kai efaga ban..an auto einai swsto...tote egw eprepe otan eimoun admin na tous banarw olous...tecpa auta..

corleone_gr
23-11-2009, 03:52 PM
a kai kati alo..ena alo pedi m evrise tn mana 2 fores ...kai tn xristo...kai apla o admin otan egw tou lew kane kati..tn ekane mute..pl apla...gia manes kai xristous einai apla mute?tecpa kai ola auta epidi kolousa?ok

Mr_dotamania
23-11-2009, 04:05 PM
Aparadektos o admin.Ama 8a kanete checkban ton corle exei ban se ola ta bot.+1 Gia unban kai Prepei na timwri8ei me kapoio warn o Admin.

BaFs_BuNNy
23-11-2009, 04:07 PM
Lol more o corleone itan admin toso kairo paizei nol para polu kairo apokleietai na ekane leave. oso gia ton admin an egine autos p eipes . s epekse megalh poustia..

Pou kolaei to an ekane leave...Diavases ti elege ?btw efoson lagare logiko htane na zitisi apo ton admin na leavarei kai efoson tou edwse to elef8ero legodas t na leavarei xwris na faei ban ti na pw...mallon o admin dn a3izei gia admin.

DeathNegotiator
23-11-2009, 05:42 PM
Se tetoies periptwseis pisteuw prepei na kratate panta replay...gt opws kai twra...pote den ksereis ti prokeitai na sumbei.

Vehement
23-11-2009, 07:44 PM
Απλα δεν το περιμενε ρε . . .

JsP_eg
24-11-2009, 03:19 PM
ela more vgalte to ban...tsaba spam ginete ..

Chasseur
24-11-2009, 03:22 PM
Σε αυτό έχεις ένα δίκιο. Για αυτό τον λόγο το Thread θα παραμείνει κλειστό μέχρι να απάντηση ο αρμόδιος.


Topic Closed

Toska
24-11-2009, 06:30 PM
Χωρις αποδειξεις δεν μπορω να κανω τιποτα πανω σε αυτο . Απο την στιγμη που ξερεις οτι προκειται για abuse , επρεπε να κρατησεις replay!

Topic Closed.