PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse: Texn.Geop0nos



neverlosegame
23-02-2013, 04:01 PM
Accused Battle.Net account:Texn.Geop0nos
Your Battle.Net account:bamboom(chicka
Game Name:ap
Offence of Admin:illegal mute/ kai trolling
Time of event:dn 8imame
Further details:to paidi me kanei 1o mute akirw xwris logo epeidi tou milousa tou lew giati pires to haste xwris na vrisw kai to 2o gia ena zwo pou eipa kai me eixe mexri telws tou game!!!!

GiGaS)PoW3R
23-02-2013, 08:28 PM
to prwto mute dn dikiologite... t deftero t ithele k sena o kolos s.. alla gia to perma mute prepei n dexthei mia pini..

Green]GroceR
24-02-2013, 12:17 AM
O admin Texn.Geop0nos έχει 2 μέρες διορία για να ρθεί να πει την γνώμη του.

a8anasios
24-02-2013, 04:22 PM
lopon.. exoume kai leme to 1o mute dn einai aparadekto kata tin apopsi m dioti koitaksa inventory tis lina kai dn exei botle ti stigmh p to eixe dosei sto lion kai to eida tr sto replay ara otan tin koitaksa kai m eipe ase rune dn eixe botle ara dn yphrxe logos na tis afiso to rune kai m spamarei epanilimena: a re venge gamw a re venge pernaei 1 olokliro lepto pe8enei kai spamarei ti frash venge stamata ti dota kai ta loipa kai ta loipa kanw mute tis eksigw oti dn tis milisa enw afti sinexize kai me prokalouse giafto ekana to mute kai dn einai trolling afto. apeu8ias apo oti fenete sto replay afou teliono ta logia m tin kanw !unmute kai oso gia to deutero game ebrise eipe 3 fores zwo ton simpekti m me caps kai genika milouse me caps kai ibristika sxoleia pros ton simpketi m.

neverlosegame
24-02-2013, 05:14 PM
xaxaax pia caps more kai esi pseutei 8a doun to repaly kai oti eixa kai to bottle kai oute evrisa sto prwto 1mute kai sto 2o eipa 1 fora zwo ade to polh 2 giati dn 8imame kala kai eiprepe na me exeis mute olo to game? les kai dn boroun na doun to chat long kai les dika sou pragmata gia na glitwseis!!! twsa 3ereis twsa les.....

a8anasios
24-02-2013, 05:41 PM
epidi akrivos 8a doun to replay 8a doun oti exw dikio kai dn se ekana perma mute....

Green]GroceR
24-02-2013, 07:42 PM
Όσο να ναι το mute το πρώτο ήταν λίγο κάπως,το 2ο ήταν σωστό γιατί προκάλεσες λιγάκι ξέφυγες αλλα οκ.Δεν θα θεωρήσω κάποια παράβαση απο τον διαχειριστή..Ζώα ,μαλάκες κλπ. είναι λέξεις για mute,όπως το trolling oι ειρωνείες κλπ κλπ.Aυτά εγιναν σαυτό το game..


Abuse Denied.
Topic Closed.