PDA

View Full Version : [ACCEPTED]Unban request: Merlini



MvP-
25-11-2009, 02:12 AM
Το Battle.net account σας : merlini
GameName : sto eleos itan dn 8imame
Hostbot : eleos hostbots
Admin Name : FOUDOUKOSS
Reason : leaver
Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : nmzo sto 30 peripou
replay: dn exw gt epesa kai dn nomiza oti 8a me kanei ban.

exei trela8i telios o kosmos nomizoun oti epidi einai eleos opoios pefti tn bannaroun epidi dn 3erun oti iparxi site ELA omws p me bannare gt eixa pesi se game sto game itan nansi)amartoli kai o foudoukoss plz ena demote kai unban me gt merika atoma dn exoun read oute ta rules oute exoun idea apo bans wste na ktlavoun pote pefti i oxi kapoios gia na kanoun ban more kl t ekane o koukou kai tn ekane demote PARA PL KALA.

Vehement
25-11-2009, 02:20 AM
Einai duskolo na valeis 2-3 telies gia na vgaloume nohma e?:P

Div_Orfan
25-11-2009, 11:45 AM
Vehement ektos apo kalos player eisai kai kalos admin vlepw...
Wraio to spam sou, voithise paaaara poly sto post tou paidiou...
Tespa, file xwris replay einai duskola auta. An tha mporouse o admin na erthei kai na mas pei tin apopsi tou. Exoume epanalavei polles fores pws autoi pou bannaroun an den einai sigouroi kalo tha einai na kratane to replay...
Peripemenoume kai tin apopsi twn 2 pou anafereis kai vlepoume

WhizZeR)
25-11-2009, 11:53 AM
MVP to idio ligo kairo prin banned apo vehement :) twra ola ok :P p kata sumptwsh eixa arnhtiko score kai epesa. o admin to prwto p 8a fantastei einai leave re.to demote to 8ewrw UPERvoliko arkei na vgei to paidi na se supportarei sto unban s kai warn pali polu to vlepw. tespa 8a ta pei kalutera kapoios armodios.

MvP-
25-11-2009, 02:51 PM
oxi re file demote na fai gt einai komple3ikoi kai dn eixa arnitiko scor ... 3-1 eixa me treads 2 wrath claymore sto 16 t m lec twra.

kai 3analeo einai pr pl ani8iko na knc ban enw 3es oti o allos epese kai vazw stoixima oti olous osous peftoun tous bannari alloste gia afto mpeni sto eleos gt oi pio pl users dn 3eroun ta rules oute to site kai etc kanei oti 8elei kai 3ANALEO replay dn exw dn pisteua na me bannari alla tcp etc einai oi perissoteroi komple3iki kai pisoplati...

PaRaFrOnAss
25-11-2009, 05:57 PM
2 meres dioria na vris ton foudouko gia na mas epiveveosi ayta p les.


To etima sou den ginete dekto.

Topic closed!