PDA

View Full Version : [DENIED]Admin Abuse : Nokia12



Skulikas
25-11-2009, 05:17 PM
Accused Admin Account : Nokia12
Game Name : Den 8umamai
Παράπτωμα του Admin : Edwse end sto 31 epeidh exane to Game.
Na kai to replay : http://www.mediafire.com/?wyzm5mwjmnn .

GourounakiGR
25-11-2009, 08:47 PM
aparadextos o tupos. . . k t kanoun k polu admin gia na mn fenetai meta sto statsdota t lose.

BaFs_BuNNy
25-11-2009, 08:53 PM
Strides hmouna dipla t ( lan me ton skulika )...kai edwse !end to game...Me afto to name gt ton kaname kai /w meta...kai ton rwtame ''gt ekanes !end ? "" kai mas elege mpla mpla mpla.Kai ton leme meta ok apodi3eto sto Forum. Kai mas eipe ok 8a to apodi3w....

fotispao13
25-11-2009, 09:08 PM
Dustixws polloi admin to kanoun, epeidi BOROUN , exw omws paratirisei kai to allo oti polloi kanoun mute xwris warn kamia fora kai kick me ti mia, eidika sta eleos hostbots sumbainei sunexeia! tespa oi armodioi apofasizoun..

WhizZeR)
25-11-2009, 09:09 PM
aparadextos o tupos. . . k t kanoun k polu admin gia na mn fenetai meta sto statsdota t lose.

auto omws prepei kapote na stamathsei..

BaFs_BuNNy
25-11-2009, 09:16 PM
Br0 8a stamatisei otan stamatisoun na kanoume admins opoion kai opoion.
8a mou peis oti dn tous 3eroune ( xaraktira k.t.l ) alla prepei na stamatisei.

MvP-
25-11-2009, 09:17 PM
afto p lete sta inh bots dn pezi na ginete me tpt na kanoun ples fores pl admins end ta games epidi xanoun oute gia dokimi dn tn grafoun oi admins aftn tn le3i gt feugoun post me tn mia :) twra sto eleos dn 3ero ti ginete opws eipa kai sto unban req m poli admins ekmetaleuontai to oti ta paidia p pezoun sto eleos dn gnwrizoun oti iparxi site i oti mporoun na tn kanoun demote me threat kai paraviazoun sinexia ta rules nmzo oti o koukou prepi na kanei kapoious elenxous me alla acc kai na pesoun demotes gia na simorfo8oun

brigita
26-11-2009, 12:35 AM
O Nokia12 apo oso thimame einai admin apo martio opote admin application tou den tha vreis, dioti afta ta applications den iparxoun pia kapou apo oso exo psaksei.

MiKe4eVeR
26-11-2009, 01:16 AM
afto p lete sta inh bots dn pezi na ginete me tpt na kanoun ples fores pl admins end ta games epidi xanoun oute gia dokimi dn tn grafoun oi admins aftn tn le3i gt feugoun post me tn mia :) twra sto eleos dn 3ero ti ginete opws eipa kai sto unban req m poli admins ekmetaleuontai to oti ta paidia p pezoun sto eleos dn gnwrizoun oti iparxi site i oti mporoun na tn kanoun demote me threat kai paraviazoun sinexia ta rules nmzo oti o koukou prepi na kanei kapoious elenxous me alla acc kai na pesoun demotes gia na simorfo8oun

Συμφωνώ...τουλάχιστον όσοι admins γνωρίζουν για το forum Και τον ρόλο του δεν το γράφουν πραγματικά ούτε για δοκιμή όσοι γνωρίζω τουλάχιστον όπως και προσωπικά κάνω το ίδιο...

JimMature
26-11-2009, 01:25 AM
Demoted kata thn gnwmh mou.

Tetoioi admins den prepei na uparxoun se mia game creation clan opws h NoL.

Kairos na adeiazoun aftoi oi "perisseuomenoi" admins.

WhizZeR)
26-11-2009, 09:54 AM
Demoted kata thn gnwmh mou.

Tetoioi admins den prepei na uparxoun se mia game creation clan opws h NoL.

Kairos na adeiazoun aftoi oi "perisseuomenoi" admins.

kala ta les :D kai na 3anaginoun autoi p exoun adikh8ei.. :P

mormegil_
26-11-2009, 10:02 AM
nai re to vrikate demote to nokia...!!!! eleos... egw pantws ton thymamai .. einai apo tous prwtous admins.. k einai k foveros player.. twra giati ekane kati tetoio dn kserw.. tha exei tous logous tou. file mou skulika dn vlepw na ginetai tpt..

giannakiss
26-11-2009, 12:51 PM
na sas pw egw prosopika ton exw petixei polles fores ton Nokia21 se game kirios se bot tou eleos to pedi einai mia xara dld den kanei oti goustarei twra an einai kai admin sta INH auto den ton kserw gt den ton exw dei pote mesa sth NOL ontos omos aparadektos opos leei kai o giannnis(Jim Mature)tetia atoma den prepei na iparxoun.. DEMOTE ksero kata ti gnwmi m

JsP_eg
26-11-2009, 04:35 PM
O Nokia12 apo oso thimame einai admin apo martio opote admin application tou den tha vreis, dioti afta ta applications den iparxoun pia kapou apo oso exo psaksei.



y ... o nokia einai admin apo tin arxi sxedon tou channel...

prosopika exo na ton petixo mines in-bnet

oute emena tha vreite application gt apla tote eixe allaksei to site k ola ta palia threads eixan ginei delete


an ekane end ekane mlkia ... warn pistevo k oxi demote einai to dikaio ... an odos exei na peksei 6-7 mines sto channel exoun allaksei kapoia pramata k exoun ginei austira ..


eksigiste tou kapoios ti paizei ^

meepeises
26-11-2009, 05:04 PM
pisteuw einai ipoxrewsi tou na ta dei oxi na tou pei kapoios ti paizei... esu pos ta eides???eisai poio eksipnos kai to katalaves i poio argosxolos pou asxolitihkes???

BaFs_BuNNy
26-11-2009, 05:22 PM
nai re to vrikate demote to nokia...!!!! eleos... egw pantws ton thymamai .. einai apo tous prwtous admins.. k einai k foveros player.. twra giati ekane kati tetoio dn kserw.. tha exei tous logous tou. file mou skulika dn vlepw na ginetai tpt..

Dld Br0 opoios einai apo tous 1ous admin boroune na kanoune !End opote goustaroune. ? :/

Anwnimos
26-11-2009, 06:24 PM
Den katalaves ti 8elei na pei...

8elei na pei pws oi arxikoi admin tou channel nol den 3eroun logika tin ypar3i tou Site gt poly apla den eixe site otan sti8ike i clan nol...

JsP_eg
26-11-2009, 06:42 PM
Den katalaves ti 8elei na pei...

8elei na pei pws oi arxikoi admin tou channel nol den 3eroun logika tin ypar3i tou Site gt poly apla den eixe site otan sti8ike i clan nol...



eixe site stin arxi apla itan diaforetiko ... se kapoia fasi o wtfmejt zitise ap olous tous admins na kanoun register sto kainourio site... isos kapoioi den ekanan ... h apla ekanan k den ksanampikan


an den mpei o idios o nokia na eksigisei ti paizei se auto to thread einai askopo na spammarete kai na kanete akira flames ..


deite to kai statistika ... 9 mines admin kai einai to 1o post gia admin abuse ..
oi perissoteroi apo esas sto 3mino exete arketa ... opos exete kanei k arketa akira bans klp


genika i diki mou thesi einai oti stirizo tin pleiopsifia ton palion admins giati exoun katalavei tin nootropia tou channel (oxi aparaitita tou site )
kai giati to na ginei kapoios admin stin arxi eprepe na einai sto top50 tou rank .


ara ... no skill no party

Darkbreath
27-11-2009, 10:11 AM
Gia mia akomi fora , to skill den exei kamia sxesi me tin dinatotia kapoiou na einai admin.

janaQi
27-11-2009, 11:43 AM
nai re to vrikate demote to nokia...!!!! eleos... egw pantws ton thymamai .. einai apo tous prwtous admins.. k einai k foveros player.. twra giati ekane kati tetoio dn kserw.. tha exei tous logous tou. file mou skulika dn vlepw na ginetai tpt..

Poly parakseno to post afto . Nomizo pos einai kolhtos s kai 8es na ton ypostirikseis etc opos mas ta les . Kai se mia fash les ''mporei na eixe tous logous tou'' . Den pane etc ta pramata , ean eixe sovara enan logo as ekane leave kai oxi end . Kai sto telos les oti den prokeite na ginei tpt me to post afto . Afto den to krineis oute esy oute ego . Exoun dialextei merika atoma na to krinoun afto. :cool:

P.S Kai oso g to demote 8a elega na eperne LvL Warn , dioti mporei na mhn hksere ta rules . Ego dn ton exo dei pote m se kanena game ala afou polloi lene pos einai apo arxh tou nol , 8a to pistepso.

MaD_CaZaNoVa
27-11-2009, 02:20 PM
Nokia12 : Loipon kanw auto to post apo allo account gt exw ksexasei to pass tou dikou m kai prepei na to brw ...akouste loipon to skiniko..to end epese epidh i antipaloi pezane kuriolektika mazi mas ..enow oti pernane kill ntinontousan kai ola ta sxetika eno mporousan na to teleiosoun kai emeis tous eixame pei na to teleiosoun...nai eimai para polu kairo admin oxi mono sta bot alla kai sto idio to channel eimoun kapote ...exw barethei na blepw zwa kai zwa pou xeronte na pernoun kill kai na lene ooo sas gamisame...oso gia ta an kserw rulles kai oxi afto dn nomizw na einai sosto pou lete...kai bebea ta kserw ola...opote kalutera min milate an den kserete ! oso gia ta mute pou peftoun xoris logo opos ipan merikoi gia mena...afta peftoun epidh 1on kapoios spammarei to chat allie/all 2on kapoios brizei sunexeia sto game (dn kanete tpt zwa zwa zwa) eno o idios dn exei kanei tipota gia to game...3on mute all kanw epidh sinithos spammarete to all gia malakies 4on .. panta meta to mute grafw giati to ekana...

Oti aporia exete psotarete kai o caza tha m enimerosei

Kali sas mera kai sorry gia ton tropo pou milisa apla kapoioi me fernoun os ta oria mou

Toska
27-11-2009, 03:19 PM
Γιατι το replay ειναι διαφορετικη version? Αφου δεν εχει γινει update τωρα τελευταια. Πως μπορω να το δω δηλαδη?

MaD_CaZaNoVa
27-11-2009, 03:36 PM
Nokia12: Ontos to replay exei kapoio problima anyway apo oti thimame sto game upirxan leaver etsi kai egw upen8imizw afto episis ksana lew oti zitithike to game na teleiosei kanonika oxi apo !end



1.10 Xρησιμοποίηση της εντολής !end

H χρησιμοποίηση της εντολής !end στα παιχνίδια των Bot της Clan NoL επιτρέπεται μόνο στις παρακάτω περιπτώσεις :

α. Εάν κάποιος παίχτης βγει πριν το πέρας του 10ου λεπτού. Ειδικά όταν ζητηθεί η λήξη του παιχνιδιού έστω και από έναν παίχτη από την ομάδα με το αριθμητικό μειονέκτημα (leaver's team), ο game admin είναι υποχρεωμένος να δώσει την εντολή !end.

BaFs_BuNNy
27-11-2009, 05:33 PM
Nokia12 : Loipon kanw auto to post apo allo account gt exw ksexasei to pass tou dikou m kai prepei na to brw ...akouste loipon to skiniko..to end epese epidh i antipaloi pezane kuriolektika mazi mas ..enow oti pernane kill ntinontousan kai ola ta sxetika eno mporousan na to teleiosoun kai emeis tous eixame pei na to teleiosoun...nai eimai para polu kairo admin oxi mono sta bot alla kai sto idio to channel eimoun kapote ...exw barethei na blepw zwa kai zwa pou xeronte na pernoun kill kai na lene ooo sas gamisame...oso gia ta an kserw rulles kai oxi afto dn nomizw na einai sosto pou lete...kai bebea ta kserw ola...opote kalutera min milate an den kserete ! oso gia ta mute pou peftoun xoris logo opos ipan merikoi gia mena...afta peftoun epidh 1on kapoios spammarei to chat allie/all 2on kapoios brizei sunexeia sto game (dn kanete tpt zwa zwa zwa) eno o idios dn exei kanei tipota gia to game...3on mute all kanw epidh sinithos spammarete to all gia malakies 4on .. panta meta to mute grafw giati to ekana...

Oti aporia exete psotarete kai o caza tha m enimerosei

Kali sas mera kai sorry gia ton tropo pou milisa apla kapoioi me fernoun os ta oria mou

To replay paizei kanonika se emena.

Btw afto pou les oti dn to teleiwnoune kai pairnoun kiills to epa8a kai egw alla efaga ban.( hmoun adipalos xaname kai epeidh...tecpa megalh istoria dn tin 3anaepanalambanw. )

Kai gia to !end borouses na peis to team s na katsei stin bash etc wste to game na teleiwsei poio grigora,kai oxi na kanete def.
Tecpa pistevw oti prepei na sou kanoune warn 2 me 3 lvl an oxi demote.
As doume ti 8a kanoune oi armodioi.

JsP_eg
27-11-2009, 06:03 PM
me liga logia to ena team ekane prolong pou einai kai bannable ... klassiko sta eleos bots ...

HoOkSHoT
27-11-2009, 07:04 PM
aparadextos o tupos. . . k t kanoun k polu admin gia na mn fenetai meta sto statsdota t lose.


simfono apolita..

JsP_eg
27-11-2009, 07:49 PM
simfono apolita..


ti einai autos ? new spammer in town ? to alter ego tou weezler ?
o thetos gios tou anwnimou ?

toska klise to thread aderfe ... oloi osoi itan na milisoun,milisan edo ^^


hookshot leei ... hahaha

Toska
27-11-2009, 08:01 PM
ψαχνω ακομα τροπο να δω το replay. Ακουω!

Anwnimos
27-11-2009, 09:23 PM
ti einai autos ? new spammer in town ? to alter ego tou weezler ?
o thetos gios tou anwnimou ?

toska klise to thread aderfe ... oloi osoi itan na milisoun,milisan edo ^^


hookshot leei ... hahaha

TA spam post m pia einai midamina aderfe opote den paizei....

MaD_CaZaNoVa
27-11-2009, 11:46 PM
Nokia12 : Anyway egw dn kserw ti akrivos pezei me ta warn kai tetoia dn thimame katholou apla oti einai na ginei as ginei min to trabame para polu to thema

MiKe4eVeR
28-11-2009, 09:54 PM
Κι εγώ διαβάζοντας όλα αυτά περί "παλιών" admins θα συμφωνήσω και πιστεύω πως ένα warn είναι αρκετό.Πάντα βλέποντάς το στατιστικά...

Milkovic
29-11-2009, 01:10 AM
eimai kai egw martyras autou tou game an kai de prolava na to save gt epese reuma sto nhsi pou eimai o nokia12 to teliose epeidh exane me naga an de kano lathos afou yparxei to replau oi armodioi tha to diapistosoun kai ekane kai mute sunexos 1 sumpaikth tou me to name agrotis. sunexomena kiolas twra de xerw gia poio logo!!

DeaD-Man
29-11-2009, 03:49 PM
i gnomi m einai demote dioti i praksi t itan aparadexti mia ita parapano re pedia spoudeo pragma gt se ena channel san tis nols prepei merikoi na min kanoun tetiou eidous kiniseis i na mathoun ta rules esto.

mormegil_
30-11-2009, 10:37 AM
Poly parakseno to post afto . Nomizo pos einai kolhtos s kai 8es na ton ypostirikseis etc opos mas ta les . Kai se mia fash les ''mporei na eixe tous logous tou'' . Den pane etc ta pramata , ean eixe sovara enan logo as ekane leave kai oxi end . Kai sto telos les oti den prokeite na ginei tpt me to post afto . Afto den to krineis oute esy oute ego . Exoun dialextei merika atoma na to krinoun afto. :cool:

P.S Kai oso g to demote 8a elega na eperne LvL Warn , dioti mporei na mhn hksere ta rules . Ego dn ton exo dei pote m se kanena game ala afou polloi lene pos einai apo arxh tou nol , 8a to pistepso.

an theleis na ksereis o skulikas einai filos m in real life k oxi o nokia.. apla anaferw oti exoun allaksei polla apo tote p enas admin ekane oti hthele xwris na dinei anafora.. egw thn gnwmi mou eipa sto filo mou to skulika k dn krinw tpt.. alloi tha krinoun to zhthma..

stfu_pls
01-12-2009, 01:58 AM
o tipos einai aparadektos..ekane kick kai ban g flamming ena paidi p ka8otan dipla m otan enw o nokia eixe pni3ei centaur t leei t paidi (niwsto to game kai stamata t feed)kai meta apo 5' ekane end t sigkekrimeno game(to 3erw gt itan k allo paidi mesa)

opote zitw kai t unban t paidiou me name rbl an mporun as t checkarun oi armodioi..3erw la8os meros alla kiriws t parapona g tn nokia einai t 8ema..

strid3r
01-12-2009, 08:45 PM
nomizo 8imaste oti paliotera eginan poli demote gia akira end epidi ehanan t game...to replay deixnei ka8ara oti o Nokia12 eixe adiko...kapoio warn sigoura 8a tou prepe an oxi demote

N.i.F]DinOr.
01-12-2009, 08:47 PM
Ena warn einai oti prepei.. twra kalo 8a einai na perimenoume kai ta sxolia + tin apofasi apo enan armodio(!)

BaFs_BuNNy
01-12-2009, 10:20 PM
As bgei enas armodios na pei ti 8a gini.
Ekane !end gia na mi xalasei ta stats t,opote ena warn h ena demote 8a htan oti prepei.( kai 8elw na rwtisw kati ton Nokia12,enw 3ereis oti eiparxei site,me poia logiki ekanes !end to game. ? Pistevw pws skeftikes, " e mwre eleos paizw siga mi 3eroun to dota-alliance.com " ) afto pistevw eipes,oxi pistevw sigoura.
Gia na mi spammaroume adika as bgei enas kai na klisei to Thread.

Toska
02-12-2009, 08:10 AM
Kαι ξανα λεω οτι δεν μπορω να δω το replay. Xωρις αυτο το post δεν μπορει να απαντηθει.

Sebasmios
02-12-2009, 09:32 AM
Anti gia na spamarete to post, voithiste ton Toska na to dei ffs. Pantws to end sto 31 den tha prepe na xe ginei...

WhizZeR)
02-12-2009, 12:11 PM
ti einai autos ? new spammer in town ? to alter ego tou weezler ?
o thetos gios tou anwnimou ?

toska klise to thread aderfe ... oloi osoi itan na milisoun,milisan edo ^^


hookshot leei ... hahaha

epeidh katalava oti ennoeis emena se parakalw na stamathsei edw.. to paramu8aki s.pisteuw pws koimase kai oneireusai oti spammarw.. 3ekola feel the life.

Toska
02-12-2009, 09:01 PM
Tοσες μερες το post εδω και κανεις δεν ειπε να με βοηθεισει να ελενξω το replay. Μονο να ζητατε ξερετε!!!

Τοpic Closed.

ΥΓ το WhizZeR) : Feel the life = Nιωσε την ζωη σου? You made me ROFL!