PDA

View Full Version : [ACCEPTED]Unban request : idanet



idanet
25-11-2009, 08:09 PM
Το Battle.net account σας : idanet
GameName : nlsdso
Hostbot : Unknown
Admin Name : X-eLiXis
Reason : manners
Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : Meta to game logika.

Kalhspera se olous.
Arxika postarw edw pera gia unban request , anti na kanw abuse ton admin giati ok kai apo thn meria mou pistevw pws exw adiko.
Ksekinaei to game ola oraia kai kala paizoume , o alekotsoflis(teammate) sinexeia vrizei kai eironevete den tou lew tipota, kanei ola ta kill steals kai se mia stigmh nevriazw egw kai tou vrizw ki egw tin mana.

Ok mexri edw , evriza ton alekotsoflis pou itane sto team kai zitaw sugnwmh gia ayto. Se mia stigmh leavarei o leshrac kai paizoume 4v5 ok mexri ki ekei.

Meta apo ligo leavarei kai h lina kai enas teammate kai sigkekrimena lan poulaei ta items xoris na kserei oti meta den ginetai switch.
Kanoume switch me ton balanar(enemy) kai eno paizoume gia liga deyterolepta zitane na paroune pisw ton balanar alliws tha kanoune end.

Kai oi 2 admins eixane to end sto xeri tous kai mas apeilousane pos tha kanoune end ama den paroune pisw ton balanar gia ayto anagkastikame na ton dosoume pisw.

Meta paizame me muteall eno eixe prohghthei ligaki eironia sto all. Kai den ekanan pote ksana unmute, to game sinexizei 3v5 me ton alekotsoflis(gondar+teammate) na sinexizei na klevei ola ta kills kai na vrizei + na eironevetai.
Ton vrizw ki egw ekei pera ... Kai lew sugnwmh giati os sinithos de vrizw pote manes apla to atomo me eknevrise para poly.


Sto telos to game epeidh eipa geloio ypokeimeno ton levi an thimame kala (pawner name) efaga ban gia manners, den to efaga ingame omws to ban, mpika epaiksa allo ena game kai meta eida oti eimai banned.

Tespa meta apo ola afta arxika zitaw sugnwmh apo ton alekotsoflis pou ton evriza eno me evrize kai aftos entaksei..

Exw paiksei 2 games sto nol kai den tha ekana unban request an pragmatika den me endiefere na paiksw edw.

Ontws prokalousa ki egw poly apo tin meria mou kai sorry de tha epanalifthei.

To replay parakatw.
http://www.mediafire.com/?31lzolzndrx
P.S. sorry gia to megalo keimeno.

TheLastQuincy
25-11-2009, 08:13 PM
lan mou einai to palikari , imoun ki egw sto game kai o alekotsoflis mas eperne ola ta kill..em paizame 3v5 em mas egrafe .

o idanet eixe nevriasei para poly gia na vrisei toso pistepste me ton kserw rl kai de vrizei pote manes kai de prokalei pote

idanet
25-11-2009, 08:50 PM
Na pw kai kati akoma gia to telos tou game epeidh ksanaeida to replay tora.

(allies)idanet(kunkka):alekotsofli
(all)idanet(kunkka): gamw to spiti sou


Na prosthesw oti afto DEN to egrapsa egw, DEN kathomouna sto pc apo tin stigmh poou eipa o xristos kai h panagia giati sikothika na milisw sto tilefono to egrapse ena lan pou kathotane apo panw mou osh wra epaiza...

afta:)

PRObataki
25-11-2009, 08:58 PM
otan to game egine 5 vs 3 zitisate switch k emis kaname (ela de pou esis omos poulisate epitides ta items eno zitisate switch?!), de boroume na exoume k tin pita olokliri k ton skilo xortato..
episis protou to muteall pou ekana mou ipes "pare mou mia pipa" alla de se bannara gia manners kanodas muteall mipos iremisis.
protou teliosi to game ebgala to muteall na sas po gg pou pirate to game 5 vs 3 k esi arxises k ironeuosoun.
sigekrimena to ban to efages epidi protou na spasi to tree of life les "sou gamo to spiti" an thimame kala,
afou omos exis replay, fenete :)

idanet
25-11-2009, 09:00 PM
otan to game egine 5 vs 3 zitisate switch k emis kaname (ela de pou esis omos poulisate epitides ta items eno zitisate switch?!), de boroume na exoume k tin pita olokliri k ton skilo xortato..
episis protou to muteall pou ekana mou ipes "pare mou mia pipa" alla de se bannara gia manners kanodas muteall mipos iremisis.
protou teliosi to game ebgala to muteall na sas po gg pou pirate to game 5 vs 3 k esi arxises k ironeuosoun.
sigekrimena to ban to efages epidi protou na spasi to tree of life les "sou gamo to spiti" an thimame kala,
afou omos exis replay, fenete :)

Nai file akrivos des ti grafw, zitaw kai sugnwmh den irtha edw na eironefto... oute na poulisw trela :)

X-ELIXIS
25-11-2009, 09:05 PM
egw tin douleia mou ekana...eida vrisidi kai bannara... an krinoun oi alloi oti prepei na sou dw8ei mia deuteri eukeria np

idanet
25-11-2009, 09:08 PM
egw tin douleia mou ekana...eida vrisidi kai bannara... an krinoun oi alloi oti prepei na sou dw8ei mia deuteri eukeria np

Den eixa apolitos kanena logo na sas vrisw to spiti, poios o logos na sas vrisw to spiti dld ? oute me vrisate oute, ektos to oti den to egrapsa egw dld efaga kai ban .

PRObataki
25-11-2009, 09:13 PM
Den eixa apolitos kanena logo na sas vrisw to spiti, poios o logos na sas vrisw to spiti dld ? oute me vrisate oute, ektos to oti den to egrapsa egw dld efaga kai ban .

kala ok gia to spiti.. to egrapse to pc sou aftomata otan pirate to game.. alla to "pare mou mia pipa???" (protou to muteall) k afto alos kathise k to egrapse? :confused:
anyway sto replay fenode ola ksekathara.. opote, bori na to di o ipeuthinos k na krini.

thx

idanet
25-11-2009, 09:15 PM
Gia afto me tin pipa nai ontws to eipa egw re file alla sou to ksanalew, zitaw sugnwmh edw pera kai lew pos den tha ksanaepanalifthei

X-ELIXIS
25-11-2009, 09:17 PM
Den eixa apolitos kanena logo na sas vrisw to spiti, poios o logos na sas vrisw to spiti dld ? oute me vrisate oute, ektos to oti den to egrapsa egw dld efaga kai ban .

dld prepei na zitisw kai signomh gia to ban?

idanet
25-11-2009, 09:23 PM
dld prepei na zitisw kai signomh gia to ban?

den eipa afto re file unban zitaw

PRObataki
25-11-2009, 09:46 PM
Kai oi 2 admins eixane to end sto xeri tous kai mas apeilousane pos tha kanoune end ama den paroune pisw ton balanar gia ayto anagkastikame na ton dosoume pisw.

episis na toniso kati gia na min gini pareksigisi, afto to ipame me skopo na mas dosi prosoxi.. giati otan patousame pause (kaname arketa pause!!!) o idanet ta ekane unpause.. me apotelesma na mi boris na sizitisis (fenete kathara sto replay, kanoume pause gia na bgaloume mia akri otan itan 5 vs 3 k aftos to ekane pada unpause)

oso gia ton balanar.. ton zitisame piso giati ta pedia kanan teamsell (i piran ta items) k thelan switch dinodas ton adio char.. (pou omos afto de to gnorizame otan kaname switch)
de nomizo na ine dikeo afto, giati ginan bouria me to team sell k odos.. piran k to game 5 vs 3, bravo tous.

idanet
25-11-2009, 09:57 PM
episis na toniso kati gia na min gini pareksigisi, afto to ipame me skopo na mas dosi prosoxi.. giati otan patousame pause (kaname arketa pause!!!) o idanet ta ekane unpause.. me apotelesma na mi boris na sizitisis (fenete kathara sto replay, kanoume pause gia na bgaloume mia akri otan itan 5 vs 3 k aftos to ekane pada unpause)

oso gia ton balanar.. ton zitisame piso giati ta pedia kanan teamsell (i piran ta items) k thelan switch dinodas ton adio char.. (pou omos afto de to gnorizame otan kaname switch)
de nomizo na ine dikeo afto, giati ginan bouria me to team sell k odos.. piran k to game 5 vs 3, bravo tous.

de nomizw na giname bouria epeidh leavare o allos, me 635 creep teleiwsa to game, oso gia ta unpause ki ekeino mlkia mou itane ontws , apla me to ena kai to allo ekana unpause

Kira.sGod
26-11-2009, 01:24 PM
to filaraki mou,ton idanet prepei na ton kanete unban gt 1.gia na brisi auto to atomo kapion prepei kapoios allos na ton exei pri3ei kai na ton exei brisei parapolu(to opoio kai egine x8es me enan gondar pou den 8imamai name), ebrize kai koroideue ,gt eblepa kai to game,opws 8a deite kai sto replay o gondar den borouse na kani tpt sto game kai olo pigaine me ton idanet(kunka) gia na tou kani steel kai den eftege mono auto,ton ebrize kiolas otan pe8aine, oti den yparxei kai tetia.Otan o allos sta leei ola afta kai exeis kai kapoious allous mlks panw apo to kefali sou den boreis ka na min briseis apo panw.Giauto ante xalarwste kai kanteton unban.Kai pisteuw pws efage ban gt pire ena game 5vs3 kai afto einai 3eftila.kai otan xanis ena tetio game fisiko einai h 5ada na exei para polla neura, kai me to paramikro na rixnoun ban.Kai den eida na efage ban gia tis alles pio baries bip pou eipe alla giato gelia upokeimena.Ty
(Prepei na egrapsa polla)soz

CoYoTe_GR
26-11-2009, 01:30 PM
Kante unban to palikari re.Einai poli kalos paixtis kai den xreiazete gia ena upokeimeno kai malakies na trwei ban.Ainte gia irema.

PaRaFrOnAss
28-11-2009, 11:41 AM
Tha sou dothei mia deyteri eykeria alla ali fora prospathise na sigratisis ta nevra sou kai ama se vrizoun na zitisis apo ton admin tou game na ton kani mute..

Topic closed!